693 Nestíháme jíst apít

27. únor 2014 | 11.50 | rubrika: první rubrika

693 Nestíháme jíst apít

Čím víckrát Mě Jarda zve na film a večeři, tímvíc jídla apif má. Trochu divná úměra, alejetotak. Fčéra sem byl uNěj nejmíň popátý ftomdle týdnu, dnesje středa adu zase. Má jídla apif asitak stejně jako filmů, několik terabajtů. Astále stahuje další. Nestačíme vůbec koukat, jíst apít. Ikdyby stáhnul pouze dva filmy denně, tak nestíháme. Stahuje ušněkolik let afurt ftom pokračuje atak koukáme, jíme apijeme. Připadá Mi jako rybář, Který sotva jedné rybě vytáhne háček shuby, hnet napíchne další žížalu a zase nahodí. Atak stahuje film zafilmem atímpádem nic nestíháme. A sjídlem tosamý. Možná Mi zatím moc nevěříš, alefak jeto fšechno prafda. Fčera napříklat dával film o bandě mexických kofbojů. Mraky mrtvejch. Ale dovoprafdy mrtvejch, protože šlo ofilm zroku 1969, kdy ještě neuměli počítačově animovat. Dnes večer duzas na další mrtvoly. Má jich plno na externích discích i na samostatných dývýdýčkách.

Ušot oběda nic nejim, abych měl vyprásdněný břicho a zvládnultak lépe nápor mrtvol, jídla apif.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

692 Múdry človek

26. únor 2014 | 10.38 | rubrika: první rubrika

692 Múdry človek

Můj synek má na fejsbůku mimo jiné černou tabulku, nakteré je bíle napsáno:

2+2=ryba

3+3=osem

7+7=trojuholník

Toto len múdry človek pochopí.

Zíral sem na tabulku asi dvě hodiny apaksi, súlevou, řekl:

Mají to na tom Slovensku oprafdu ťažké.

komentáře (2) | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

691 Řízek

26. únor 2014 | 10.37 | rubrika: první rubrika

691 Řízek

Výhodou Těch nejlepších spisatelů je, že nemusí psát kašdý den, jako ostatní, námezdní pisálci. Přecijen, mášli 1 000,- Ojró za řádek, nežiješ fbídě a můžeš čekat jen naty nejlepší nápady. Ty Tě sice možná někdy ani napadnou. Kdyš seTiale přesto chce ftu chvíli psát, samozřejmě můžeš. Přeci jen Ojra sou prachy...A jakmile sis navíc uvědomil, že máš světu co říct, ikdyš sejedná o úplnou blbinu, takušji sdělit musíš. Hele, pokut seš fakdobrej, takse nikdy nejedná oblbinu, tak piš furt a nemel. Vím, namítneš Mi, že napříklat Jirásek musel furt psát, protože měl moc ingoustu, ale Toho sem netahej. Akdoví, jakto stím Jeho ingoustem bylo. Cimrman napříklat tvrdí, že se jednalo o ingoust erární atudíš kradený. A Cimrmanologové ktomu dodávají, žeto bylo nějakého ingoustu! Toje fšechno prafda ané žádné Moje fabulace. Tak vidíš.

Právě semsi fspomněl, žekdyš sem studoval fPraze na ČNUT, tedy na Českém Níském Učení Technickém, taksme jednou fpátek, po dopoledních přednáškách jeli metrem na Jížní město, kde sme byli ubytováni na kolejích. Naše stanice na červené trase Cé se menovala Budovatelů. Asise počítalo stím, že jednou, aš vystudujeme, budeme něco budovat. Šli sme tenkrát do menzy na obět a ten den byl řízek skaší. Ve frontě říkám Šovišovi:

"Že mi dáš řízek?

To víš a budu se naTebe koukat."

Kdyšsišel přidat šťávu nebo čaj, taksmeMu sklukama řízek sežraly.

Měl sem odNěkoho, Kdo jeluš večtvrtek dom, další stravenku, kterou semhnet Šovišovi položil vedle talíře na viditelné místo, aby Mě nezabil.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

690 Štyři lvi

26. únor 2014 | 10.36 | rubrika: první rubrika

690 Štyři lvi

Fčéra Mě Jarda pozval na domácí kino, vekterém dával komedii Štyři lvi. Protože Ti chci oněm něco napsat, taksem siho přet chvílí stáhnul.

Ve filmu se pár muslimů, žijících fBritánii, dle názvu filmu tuším, žeasi štyři, chce stát sebevražednými atentátníky. Jeden se navíc snaží vycvičit vrány tak, aby také mohly být použity jako atentátníci. Hnet Ta první Mu vybuchne, aniš by vzlítla.

Zatímco dva zNich odletí do teroristického výcvikového tábora fPákistánu, Bary získá pátého člena Hasana. Ten si ale není svým novým posláním takúplně jistý. Při letu nepřátelského letadla fPákistánu chytne Omar pancrfaust obráceně aomylem vystřelí raketu dovlastních řat, zabije tak několik dalších džihádistů, kdyš zničí jejich tábor.

Zato jsou odesláni spět. Začnou si pořizovat materiál k výrobě improvizovaných výbušnin, ale hádají se otom, cobude jejich cílem. Bary navrhuje, aby zaútočili namešitu, cošmá radikalizovat umírněné muslimy, ale Omar simyslí, žejeto špatný nápat. Poté, co Hasan ohrozí jejich utajení, kdyš dojejich úkrytu přivede sousetku, musí tým přesunout svůj materiál jinam. Fajsal se omylem odpálí, kdyš zmateně pobíhá a zakopne na poli. Tím vyvolá hátku mezi zbylými muži. Na čas se rozdělí. Nakonec se ale dají znovu dohromady a Omar rozhodne, že zaútočí na Londýnský maraton.

Aby zamaskovali výbušniny, oblečouse do různých kostýmů. Omar za medovou cereálii, Waj za muže jedoucího na pštrosu, Bary za želvího nindžu a Hasan za klauna obráceného vzhůru nohama. Připraví se na odpálení. Waj začne mít pochyby o jejich úmyslu, ale Omar ho přesvěčí, aby pokračoval. Hasan ztratí nervy a pokusí se vzdát policii, ale Bary odpálí jeho bombu pomocí mobilního telefonu, čímž ho zabije. Úřady se pak zaměří na zbylé tři útočníky. Muži se rozdělí. Pohátce s Barym si Omar uvědomí, že svého přítele Waje přinutil kněčemu, co veskutečnosti nechce udělat a roshodne seHo zastavit. Telefonem se Wajovi dovolá, ale vyruší ho Bary asní jeho SIMkartu a začne sejí dusit. Náhodný kolemjdoucí seHo snaží zachránit, ale jak ho chytne zezadu, tak odpálí Baryho bombu.

Waj je obklíčen policií a rozhodne se vzítsi rukojmí fopchodu skebaby. Omar si půjčí telefon asnažíse znovu přesvědčit Waje, aby se vzdal. Jejich hovor jeale přerušen policií, která zastřelí místo Waje, Jeho rukojmího, protože ho považuje za útočníka. Waj potom odpálí svou bombu. Rozrušený Omar pak vejde do blízké lékárny a odpálí tam poslední bombu. Později vyjde najevo, že byl zatčen Omarův bratr aje držen vzajetí policií, protožeje považován za teroristu, přestožeje nevinný a mírumilovný. Policie se zbavila odpovědnosti za zastřelení nevinného během maratonu. Dále setaké dovíme, že Omar aWaj při svém pobytu v Pákistánu omylem zabili obráceným pancrfaustem samotného Usámu bin Ládina.

Fšdy, kdyšse neboje odpálen muslim na otevřeném prostanství, ozve se hlasité pfff a to je ten nejhesčí zvuk scelého filmu.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 5 (1x)

689 Kolik jazyků?

26. únor 2014 | 10.35 | rubrika: první rubrika

689 Kolik jazyků?

Právě semsi částečně fspomněl na jednu skvělou píseň. Píši částečně, protože seMi spívá pouze melodie. Aprotože nevím, jakji zapsat, tak stoho nic nemáš. Ušto vím, ale protože sem kecal a žádná melodie seMi nespívá, takmáš zase smůlu. Vlastně možná štěstí, protože byseTi nejspíš nelíbila. Cose líbí Jednomu, nemusíse Druhé. A kór, kdyš Jednomu, semJá. Má škála je sice hodně široká a nejen vmuzice, aleuš semto skoušel nahodně holek. Některýmse opčas i něco zalíbilo. Ale musím seTi přiznat, žejen fprvní, nejzamilovanější fázi našeho fstahu. Věčinou se jednalo o první noc. Našli se ofšem Takové, kterým se muzika líbila i druhou noc, ale Tyby sedaly spočítat na jednom prstu libovolné ruky. Těch bylo ze fšech nejvíc. Myslím, jednoprstovek. Samozřejmě, cose týká počítání dotyčných. Do Některých se vešlo i víc prstů, toje besdebat. A sTěma to bylo nejlepší. Teť myslím toposlouchání muziky, co jinýho? Notak dobře, mazlení připoslouchání bylo taky nej. Jak se líbí muzika, líbí se i ohýbání, toje jasný. Akolik prstů přiněm použiješ, tolikrát si člověkem. Nebo seto říká o jazyku? Kolik jazyků použiješ, tolikrát si člověkem? Myslímsi, že správně seto říká takto:

Kolik holek jazykem použiješ, tolikrát jsi. A můžeš si klidně vybrat, co nebo čím chceš být. Pokut je ofšem holka spokojená.

Paksi můžeš vybírat, tak toho koukej využít, dokut můžeš.

komentáře (1) | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 5 (1x)

688 O šovinismu

26. únor 2014 | 10.35 | rubrika: první rubrika

688 O šovinismu

O mužském či ženském šovinismu toho bylo a jistě ještě bude napsáno poměrně dost. I Já nyní něcomálo napíši apotom přečtu nebo nyní přečtu aašpak napíšu. Jedno stoho. Ňák se roshodnu ateť sem proved.

Je to ostatně zásadní otáska lidského bytí či nebytí, která má svá pro a proti. Budu vycházet zMého základního poznatku, že totiš Kašdá i Kašdý sme více či méně šovinisti. Otomto Mém poznatku nebudeme diskutovat, protože ho prohlašuji za základní postulát celého Klasu a tímpádem postulát, okterém se debaty nevedou. Později, u pifka či vínka povoluji a skoro by se dalo napsat a přečíst, žei vřele doporučuji. Ale nyní ušnerušte. Pozitivní význam Klasu vidím také ftom, že uvádím na pravýho Míru skutečný pohled typických  kluků na holky, podobně jako ženské časopisy popisují pohled správných holek na kluky. Obojí je, dle Mého názoru, špatně, protože Nikdo není typický a Žádná není správná. A to sem úmyslně netahám Kantovy tradiční postuláty omravnosti. Touš bych Klas nedopsal nikdy. Itak budu mít codělat.

Toto Mé spisování navíc poskytuje velmi přesný obrázek toho, jak matky vychovávají Své syny a otcové Své dcery. Poskytuje téš trochu rozostřený obrázek tamtoho. Totiš toho, jak dcery vychovávají Své otce a synové Své matky. Kčemu matky Své syny vedou akjak nepochopitelným konstrukcím kluci dochází a berou podle toho Své holky, kamarádky i přítelkyně. Klas postihuje ustálená holčičí kolečka a mentální i monumentální pseudo-emoční reakce kluků, neboli co ta kolečka skluky dělají aco naopak dělají sholkama.

Podle Mě by se mnoha a mnoha holkám (možná fšem) velmi rychle vyjasnil život, kdyby připustily, že jejich kluci se na Ně tak, jak je fKlasu popsáno, opravdu dívají. Pak by totiž byly schopné rozeznat i vyjímky, a to ty oprafdové, nejen ty, co se Jim jenjako vyjímky zdají. Aiklukům by mohlo pomoct se nad SámSebou seSebou zamyslet. Vono fšem by pomohlo, zamysletse nad SamýmaSebama.

Aprotože se jedná o nikdy nekončící proces, tak Klas končí, ikdyš vlastně nic nepopsal.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

687 Experimentální pokus

26. únor 2014 | 10.34 | rubrika: první rubrika

687 Experimentální pokus

Chci Tě nyní seznámit sobjevnou myšlenkou, kterou sem objevil. Kdyš sem konečně pochopil nebo si začal bláhově myslet, žeje svět nespravedlivý, taksemse roshodl, že uskutečním experimentální pokus nebo pokusný experiment. Ještě se musím roshodnout, pro který se nakonec roshodnu. Tak iki, uš sem.  Pro fšechny, kdoš seho budou chtít zúčastnit, platí to, že musí do systému vložit veškerý Svůj majetek. I ten, který nevlastní a jen používají. Na četnosti používání, samozřejmě, nezáleží. Úplně postačí i opčasné. Vloží-li Někdo napříklat auto, automaticky ho může použít Kterákoli i Kdokoli ze systému, pokut ho nehodlám náhodou použít Já. Ftakovém případě mám samozřejmě přednost. Fostatních případech platí pravidlo:

"Kdo dříf přišel, Ten mele a Ten druhej ať raději nemele nebo Mu Někdo namele."

Sholkama platí to samé jako fpřípadě aut. Také Je automaticky může použít Kdokoli ze systému, pokut Je nehodlám náhodou použít zase Já. I ftakovém případě mám samozřejmě přednost. Kdyš ale nepůjde oMě, tak se kluci dohodnou, pokolika fteřinách se budou střídat. Vmém případě samozřejmě nejde osměšně krátké aúplně trapné fteřiny a budeme tedy střídat po mnohem delších, seriózních sekundách.

Kdyšsi náhodou hodlá Ňáká holka použít Mě, tak může, pokut nebude ftu samou chvíli chtít Jiná a hesčí. Fpravidlech je zakotveno, že Já mám možnost volby aproto takyJá ftakových případech roshodnu, která si užije.

Protože sem autor celého projektu, tak budu automaticky využívat fšech výhod, které opsahuje a do systému nic fkládat nemusím. Jako autor, sem toho automaticky sproštěn. Druhá věc je, že ikdybych sproštěn nebyl, dopat na zem bybyl stejný, protože nic nemám.

Uš sem chtěl tento Klas mnohokrát ukončit, ale pak sem zase napsal další, důležitou a tímpádem skvělou větu atak ukončuji ašteť.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

686 Kopytartyčar

19. únor 2014 | 13.44 | rubrika: první rubrika

686 Kopytartyčar

Opčas si říkám, kdyš se chystám naprosto bezvýznamně podvádět, žebyto nebylo spravedlivý. Sice Mě nenapadne apsolutně Nikdo, vůči Komu bynebylo, ale nezačnu. Neznamená to sice, že bychbyl tak čistotný morální list, ale ušseMi dotoho takmoc nechce a nechám toho. Ptám sepak sámsebe, zda sem ještě alespoň trochu normální. Odpovímsi hnet, že trochu jo a uklidním se. Ikdyš jestli je normální nepodvádět, simoc jistý nejsem. Hele, nechciale moralizovat, ottoho tu nejsem aani být nechci.

Kámoš Mi při čtení Klasů často vyčítá, že začnu psát voněčem apochvíli přeskočím na úplně jiné téma. Je tomutak zmnoha důvodů. Ten hlavní je Moje trochu slapší paměť. Začnu voněčem, dopiji Vařína, uklohním si dalšího ave vzniklé pauze zapomenu očem sem chctěl psát původně. Nebo Mě při klohnění napadne nějaká daleko báječnější myšlenka. Anebo něco pindnou fTýVý. Anebo se prostě něco, dle Mé strmé škály ftipnosti, stane atak to prostě napsat musím. Také je možný, žejeto kombinací fšech důvodů dohromady. Jo, toseMi zdá daleko nejprafděpodobnější atak totedyje.

Jako napříklat nyní sem zaslechl komentátora hokeje Švédsko – Slovinsko:

"Na hráčích Slovinska je vidět, že sou po fčerejším zápase unaveni. Takoví hráči, jako Tyčar, Kopytartyčar anebotřeba Jeglič, kteří byli fčéra fšude vidět, fkašdé akci Slovinců zářili, takTi dnes nejsou vůbec vidět. Je na Nich prostě vidět, že nejsou vidět."

Ktomu dodávám, že je vidět, že takovéto a podobné věty rát vidím atak irát píšu. Jentaké doufám, žeiTy je ráda vidíš anebo slyšíš.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 5 (2x)

685 Popěvek

19. únor 2014 | 13.43 | rubrika: první rubrika

685 Popěvek

Probudil Mne popěvek:

"Dumky, žalky a co Já?"

Nebo holka popěvuje:

"Dumky, žalky a co dál?"

Předpokládám, že holka dumá, jak se prospívat ze žalu a chudoby ke štěstí a bohatství. Poradím Jí, ať si počká, dle pohádek, na prince nebo chuďase. Ten či Tamten ségru, která se má fdávat dříf sejme. Pak sejme draka a cesta ke štěstí je otevřená. Hele, nevím jak jeto přesně, nekoukal sem na celý. Dumky, žalky Mi stačily. Jen ještě dodávám, žepokut šlo ochuďase, takjen odočasného, který je zároveň chytrý, jmenuje se určitě Honza a má přehlet ozakopaném zlatém pokladu fdaném terénu. Ten si pak vyzvednou a spokojeně mohou žít ašdodnes. Jestli tedauš nezemřeli. Nezlop se, že píšu i o takových kravinách, ale chtělas fšechno a Já Tito slíbil. Kdyš chceš Někoho skrs naskrs, neboli durchundurch poznat, takse neušklíbej.

Nyní seMi hodí šlohnout závěrečnou větu:

"Někdy, kdyš posluchač neví, žejeto ksmíchu, tak seNám nezasměje a nezasměje."

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

684 Fše je relativní

19. únor 2014 | 13.43 | rubrika: první rubrika

684 Fše je relativní

Fšechno je relativní. Jak Někdo, ušdávno, řekl. Napříklat Moje špatná paměť. Lékařské kapaliny Mi napsaly, žesiuš nebudu nic pamatovat. Trochu hodně sem otom přemýšlel a vůbecsi nefspomínám, žebych někdy na něco zapomněl. Ikdyš připustím, že sem moch ňákou nevýznamnou prkotinu vypustit zmysli, zaboha siale nefspomenu, jakou? A tosem nevěřící. Přemýšlím nyní otom, zda má vůbec cenu, o čemkolif přemýšlet, kdyšpak to, co vymyslím, podle Nich zapomenu. Kdyšbych Jim uvěřil, tak mohu vypnout mozek a ušetřím spoustu Jeho energie. Hele, kdyštak votom přemýšlím, takJá ušvlastně opčas šetřím touto jeho energií dávno. Ale tímže sem to napsal, tak semsi zároveň na to musel fspomenout, že sem sní někdy začal šetřit. Tak vidíš jakjeto relativní. Apakže nemám paměť! Kapaliny toho napíšou a nakecaj. A skutek, utek.

Ale můj taťka neutek. Naopak, pozval Mě fčéra do velkoměsta na obět. Pojedli sme, pokecali smese slovama icelýma větama ajelsem eMHáDéčkem dom. Za jízdy semsi Fšiml, že jedné paní nebespečně čouhá peněženka skapsy kabátu. Tak sem Jí nato velice mile upozornil. Celá se skoro rosplynula, jakMi děkovala a přendalasi peněženku do tašky.

Kdyš vystoupila, tak Jí tašku vyrval delikvent a zmizel. Doufám, žeMi věříš, žeHo neznám.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

683 Moc práce

17. únor 2014 | 07.34 | rubrika: první rubrika

683 Moc práce

Jak nevím, kam dříf skočit, napadlo Mě náhle a ještě ktomu zničehošnic, jméno:

Bozef Jezucha

Jen prohozením počátečních písmen Mého skvělého kamaráda. Zkusím, jestli Mě napadnou další jména touto metodou. Ani semse nemusel moc dlouho dloubat vnose ataky žejo:

Penka lrunerová. Jak slyšíš, přímení sice nejde skoro vyslovit, ale napsat de fšechno.

Honika Mlinka. Skoro stejně dobrý jako Bozef Jezucha.

Hít Vroch. Bomba.

Fak dobrej nápat sem zase jednou měl. Zkusím proto ještě další jména:

Pavel Polífka. Doufám, žese Pavle neurazíš, ale todle je napsaně i vysloveně, ašna "f" fpřímení, celkem úplně trapně zvolený spojení.

Tartin Momášek. Tak toušje úplně jiná polífčička.

Latrik Pinhart. Docela dobrý.

Pajner Rešl. Nic moc.

Pbyněk Zrys. Ale protože se nacházíme ve zkukočeštině, tak samozřejmě převádím na Pébyněk Zrys, cošušde.

Ale Uaromírem Jurbanem končím, protože ušMěto nebaví takmoc, jako přet chvílí.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

682 Kdo chce vodu?

17. únor 2014 | 07.32 | rubrika: první rubrika

682 Kdo chce vodu?

Roshodl semse, podruhé vživotě, že budu podnikat. Spočátku sem nevěděl, vjakém oboru. Ale pak Mne napadlo, že ústřední větou Mého podnikání bude tento otazník:

"Kdo chce postříkat?"

Napadaly Mne i jiné, důmyslnější, napříklat:

"Kdo chce lechce pokropit?"

Anebo:

"Kdo chce zlít jak hovado?"

Nebo jen prostá:

"Kdo chce vodu?"

Vyhovím, samozřejmě i Těm, kdoš budou chtít moře vody.

Ti ale budou muset dopředu vyplnit otazník, zda dokáží zadržet dech alespoň na půl hodiny. To je dost důležité, pro Můj záměr. Sestrojím si totiš vlastní hasičské auto. No, auto. Spíš hasičské kolo. Rát totiš jezdím na kole.

Hele jedinou násadou, kterou sem ašdosud dodržoval, je ta, že sem si řekl, že budu psát pouze ve chvíli, kdysem střízlif. Ale násady jsou ot toho, aby se porušovaly. Atak píši i teť, kdyš nejsem tak docela. Ale nyní Ti musím napsat, cozagenialitu jsem právě zaslechl ot komentátora olympiády po skoku našeho skokana:

"Jan Matura je jedenáctý, ale není vůbec daleko ot pozic, které jsou přetNím."

To potvrzuji, protože Mě matematika také baví a pro úplnou přesnost dodávám upřesnění, že jedenáctka je pouze jedno místo za desítkou.

komentáře (2) | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

681 Meresjef

14. únor 2014 | 14.01 | rubrika: první rubrika

681 Meresjef

Původně sem chtěl Klas nazvat Příběh oprafdového studenta. Ale nechtěl sem kopírovat podtitul ato, žeje Jarda skutečně orafdovej, takto stejněušvíš. Stalo se fdobě, kdy sme spoluchodili na gympl. Jednou vzimě, kdyš začalo pomalu mrznout. Budova gymplu se nachází blísko Zámeckého parku, kde tedy také pomalu začal zamrzat i jeho rybník, na který sme chodili o volných hodinách hrát hokej. Tenkrát smesiale ještě na let netroufli atak sme hráli na břehu. Vjednu chvíli nám tenisák ulétl skoro doprosřet rybníka. Jako největší hrdina anebo nejméně chytrý student, jenjedno stoho je prafda, sem pro něj šel Já. Jarda Mne ale varoval:

"Dávej bacha, opatrně, nechoť tam, je tenkej. Podívej, trochu dupnu a začíná praskat!"

Apodobné, velice bystré a pofsbuzující rady Mi skorozebřehu dával a skoušel jeho pevnost lechkými dupy. Jako pravý hrdina semsiale Jeho rat nefšímal aprávě, kdyš sem sebral míček, tak seMu to povedlo. Myslím povedlo dokázat, že je fak tenkej. Takže rovnou, aby Svá varovná slova potvrdil, takse skutečně probořil. Propadlse ašpopás a volal o pomoc. Jak semto uviděl, obloukem sem vyběhl na břeh a sklukama sme Ho vytáhli. Naházeli sme na Něj sních, abyMu nebyla taková zima amochse mazat domů převlíct do suchého. Aaby jako příkladný student třídy, označené písmenem A, stihl odpoletku. Kalhoty naNěm postupně mrazem stuhly, ale On si také, coby oprafdový hrdina, toho nefšímal. Apřestože pochvíli nemohl ušvůbec ohýbat kolena, jakMu kalhoty stvrdly, pokračoval fběhu. Nevím, zda použil Městské Hromadícíse Dopravy. Ale podchlazený a na pokraji vyčerpání, odpoletku stihl.

Student třídy, označené písmenem A, prostě musí otpoletku příkladně stihnout, ikdyš má úplně zmrzlé a stvrdlé fšechno.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

680 Opravář

14. únor 2014 | 11.42 | rubrika: první rubrika

680 Opravář

Zase seMi sdál sen. Vněm sem starým lidem opravoval staré, poškozené boty a mladým lidem, poškozené, mladé boty. Dávali Mi zato peníze. Staří lidé, staré peníze a mladí lidé, mladé. Ty, kteří Mi dali málo nebo vůbec, tak Ty semsi později vyhledal a zastřelil. Brzy semsi tak získal pověst vynikajícího opraváře různě starých, poškozených bot a fšichni Mi docela rádi aslušně, platili. Měl sem za krátký čas tolik peněs, že ušMi je nešlo lechce propít. Musel sem pomalu začít přemýšlet, jakje začnu promrhávat, aby setak nehromadily. I fbance Mi po chvíli oznámili, že ušnemají fsejfu tolik místa. Fak těšký úkol, jistě chápeš. Jenže vymešlej, zaco utácet, kdyšmáš fšechno. Atak sem začal věci dablovat a tímpádem hromadit. Koupil semsi třeba tolik televizí, kolik mám místností. A do některých, do těch největších místností, sem jich nakoupil tolik, kolik sem plánoval právě vnich sledovat programů. Ale trochu sem stoho zblbnul. Hrálo mi najednou třeba 15 programů fšesti místnostech a trošičku sem měl výpadky fpřehledu, cokde sleduji a přestalo Mě to bavit. Protože očem nemám apsolutní přehlet, toMě nebaví. A coMě nebaví, toMě nebaví. Nemyslisi, iMy, boháči, máme Svá trápení a život nás tímpádem přestává zajímat. Ale žít se musí, ikdyby na pivo nebylo. Fuj, co semto napsal za blbost? Ještěže Mě neposloucháš pozorně. Pab nikdy nezklame.

Pokut teda nemá Jozef šichtu.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

679 Asi trochu

14. únor 2014 | 11.41 | rubrika: první rubrika

679 Asi trochu

Právě semse přistihnul, že sem asi trochu blázen. Jestli to teda de, být jen trochu. Spívám si totiš vduchu  jeden názef Klasu furt dokola. Možná Ti ho prozradím, možná taky ne. Ale prozradím Ti jinou, důležitější věc. DoSvých asi patnácti let, semsi myslel, že spívám celkem obstojně ana rodinných oslavách sem oplýval Svým domnělým talentem. Zívat byMi šlo, ale spívat vlastně vůbec neumím. Teda umím, ale poslouchat seto, zrovna nedá. Dokážu otvírat pusu ve sboru celkem přesně, ale na sólo si netroufám. Jednou semse totiš zaslechl ato Mi stačilo. Buď ostatní zapomněli text písně nebo siMě chtěli vychutnat, touš nevím, ale fkašdým případě tobyl trakař, teda trapas. Můj altbaskrypton tenkrát vynikl a ftu chvíli také, sdefinitivní platností, skončila Má pěvecká kariéra.

Holt někteří talenti seuš vmládí projeví a jiní nadobro nebo našpatno, zaniknou.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 1 (1x)

678 Fantazie ujde

14. únor 2014 | 11.41 | rubrika: první rubrika

678 Fantazie ujde

Namydlenej sem byl fčéra a neznamenáto, že budu stále. Ale zatím sem, atak mám upatlanou klávesnici otmýdla. Ato seMi píše dost blbě. Fšdycky, kdyš mám upatlanou klávesnici otněčeho, tak seMi píše špatně. Ale otmýdla jeto nejhorší. Ale nyní se chci sTebou podělit o rozhovor Mýho kámoše Jirky, s Alenou. Jirka Jí říká:

"Víš, jakou máš přesdífku?

Ne.

Myš.

A víš, jakse říká Tobě?

Ne.

Nijak.

A Kdo Mi tak říká?

Nikdo."

Hele vonto byl možná rozhovor Někoho Jinýho s Jinou, ale je pěknej a ftipnej. Navíc Ti chci napsat, že právě Jirka má jednu takovou vlastnost. No, vlastnost. Ať večeří, co večeří, následnující ráno vypouští ato dost hlasitě, do volného prostoru fsduch. Skoro fšdy průhledný, ale opčas je prej Jeho detonace oprafdu dost hustě zabarvená. Poradil semMu, ať jde na operaci, nejspíš tlustýho střeva. Nejsem lékař, ale domnívám se, že tenký nemůže vydávat takové rány, jaké Mi popisoval. Myslím si, že oprafdu dobrý spisatel nemůže psát jen opříjemných záležitostech. Toby uměl kašdej. Napsat se musí, podle Mě, fšechno.

Jirka Mi také řekl, že vymyslel postup, jak postupovat den přet roschodem s holkou. Ten večer Ji musíš, dle tohoto postupu fantasticky pomilovat. Bude pak oTobě říkat kamarátkám:

"Sice debil, ale jako milenec ujde."

Jeho fantastické kleslo na ujde, ale co se dá dělat? Itak je možné, že má Jirka sŇákou kamarátkou šanci.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

677 Vezmeš si Mě?

14. únor 2014 | 11.40 | rubrika: první rubrika

677 Vezmeš si Mě?

Hele, vímže přejmenování bysi zasloužilo mnoho názvů. Prakticky naco pomyslím, tobysi zasloužilo. Ale nespěchej naMě. Je také třeba psát o běžných událostech života. Třeba otom, že ašbude mít kluk fšechno připraveno, může holce položit otazník:

"Vezmeš si Mě?"

A vOna Mu, po běžné namátkové kontrole, odpoví podle toho, jestli na něco nezapomněl. Je jasný, žese fšdycky něco najde, vlastně chybí. Ať se kluk snaží, jak se smaží. Máme jinej mozek, který neumí a tímpádem ani nemůže myslet na fšechno. Nebo alespoň nato, co je pro Ní zrovna ftu chvíli nejdůležitější. Atak Tu nejlepší holku má fšdycky Jinej. Teda né, žeby Onto věděl, ale má Ji uš dlouho, kdy ani Ona ještě nejspíš úplně přesně nevěděla, co potřebuje. Také je možné, žeto dnes ví Oba. Jsou spolu uš pár let atak, kdyšJí todošlo, takMuto třeba ve slabší, či fsilnější chvilce řekla. Fkašdým případě Ji budeš nyní muset nějak ohromit. Ale dávej bacha, abys Ji nebo Sebe přitom, neochromil. Jedno písmenko navíc a fše bybylo fpytli. Budešse muset stát naprosto dokonalým. Ze fšech možných i nemožných, světových stran. Jinak nemáš šanci, to je jasný. Vono nejspíš nemáš šanci anitak. Ale zkusto. Kdo nic nezkazí, Ten nic nezkazí. A bes koláče nebo dorta, není slatká snídaně. Znášto. Něco prostě udělat musíš. A nepros vo radu. Máš Svůj mozek.

Přestože Já sdálky vypadám, že vím fšechno, foblasti této otásky, sem taky úplně namydlenej.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

676 Šestek

14. únor 2014 | 11.39 | rubrika: první rubrika

676 Šestek

Přemýšlel sem onehdy nadtím, žeje divný, že nikdy třeba po čtvrtku, nenásleduje znova středa. Nebože nějaký týden neopsahuje jensamé pondělky. Jak semtak dumal, rozhodl semse přemenovat sobotu a neděli na šestek a sedmek. Zachoval sem nakonec pouze dva názvy fpůvodním znění a vydal semse do Bruselu. Přet samotným patentovým úřadem sem musel vystát dlouhou frontu. Byla tam spousta hlupáků a naprosto bezvýznamných holek. Takové kraviny, které navrhovali, ani nebudu uvádět. Také toho chtěli hodně přejmenovat, ale jednalose osamý nemožný případy. Naštěstí semsi uvědomil, že šanci máme pouze My, Kteří a Které máme logické atedy ireálné návrhy. Ale jestli sem oprafdu uspěl a patent získám, tak natosi budeme muset asi dva měsíce počkat. Tak dlouhá byla ta fronta. Ikdyš se totiš jedná o úplnou blbost, stejně sejí úředník zabývá, jestli náhodou neopsahuje trochu šprochu. Amusí paktaké danému patentátníkovi odpovědět.

Přejmenovat dny semse spočátku roshodl proto, že seMi zdálo, jak krásně bude znít:

Pátek, šestek, sedmek... Apak také proto, žese to bude mnohem lépe pamatovat. Myslím si, že někteří jedinci tuto Mou snahu ocení. Jen se lechce obávám, abyse neobjevila tendence přejmenovat pondělí na "osmek". Nechte toale naMě. Také si totiš uvědomuju, že současné první tři dny ftýdnu mají fak trapný názvy, které šesteku a sedmeku nesahají ani na kolena. Výsledný týden bypak mohl vypadat třeba takto:

Prvak, druhak, třeťak, štvrtek, pátek, šestek a sedmek.

Ještě ale musím připojit poznámku, aby si Nikdo a Žádná nespletl bývalou středu, tedy třeťak, také sbývalým ruským hokejovým brankářem. Nato pozor. Ana závěr chci pronést ještě jedno upozornění:

Myslí-li Někdo či Ňáká na kraviny, nemá cenu tahatse snima do Bruselu a chtít hnet získat patent.

Hele, neprověřoval sem, ale ušjen pro přetstavu, že by se mohlo miminko narodit šestýho června roku šesttisícšestsetšedesátšest všest hodin ráno a bylbyto šestek. No, nebylabyto nádhera?

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 1 (1x)

675 Jinak a lépe

14. únor 2014 | 11.38 | rubrika: první rubrika

675 Jinak a lépe

Řekl semsi, že budu pokračovat fkomolení slof tak dlouho, dokut budu Klasům rozumět alespoň Já. Ale stát se může Les cado. Uvidíme, teda Já uvidím. Ty patrně uslyšíš, ašMě někdy uslyšíš. Coš se právě děje. Aprotože vidím, že vidíš, tak vidíš, že sem měl prafdu. Mimochodem "Les cado" Mi připomnělo fspomínku, jak smese coby malí kluci, takto podobně bavili, dokut smesi teda rozuměli. Nevím, jakjeto možné, ale Já sem rozuměl pořát. I sobě, coš bylo někdy oprafdu mimořádné. Ale fak setak dělo. Jisté fragmenty mysli soné doby Mi zůstali, zřejmě, dodnes.

Fčéra Mi Jozef vLegendě zase jednou dokázal, že holky přemýšlejí oprafdu jinak a lépe, nešMy kluci. Řekl Mi, že po celodenním stěhování dcery do nového bytu a ještě spřetstavou, že večer jdou zapíjet narození Jejich malého Vilíka, tak Mu s partnerkou zbyla asi tříhodinová mezera. A Dáša Mu s nevinným hlasem a jiskrou foku navrhla:

"Tak, codybysme vytapetovali tu předsíň?!

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

674 Spinďoura poklopec

5. únor 2014 | 15.08 | rubrika: první rubrika

674 Spinďoura poklopec

Při nákupu fKauflandu šel vjednu chvíli protiMě jistý pán. Hnet semsi fšiml, že něco není fpořátku. Koukal Mu totiš snezapnutého pinďoura, poklopec. Kdyš smese míjeli, taktně semMu pošeptal do ucha otásku:

"Pane, nepoužil ste náhodou přet chvílí toaletu?"

Odpověděl fstekle, žeMi dotoho nic není a pokračoval vnákupu. Hele, Vonato vlastně není Klasa, protože semsiJí nevyfabuloval, alefak se stalo.

Dalsem Jí číslo proto, abychsi vyskoušel, jestli iudálost, kterou voprafdu zažiju, mohu speněžit.

žádné komentáře | přidat komentář

673 Víte kurikulum?

5. únor 2014 | 11.58 | rubrika: první rubrika

673 Víte kurikulum?

Obyčejní lidé mívají obyčejně pouze jedny, obyčejné narozeniny. Ti dejmetomu méně obyčejní jich mají víc. Abych uvedl příklat napříklat, taktedy napříklat Já slavím ftuto chvíli troje a brzy budu štvery. Ty první sem získal po celkem banálním devítiměsíčním těhotenství mamči, které spůsobil taťka. Druhé po ještě banálnějším devítidenním bezvědomí, které spůsobil řidič firmy Betonbau, Jé. Té. Třetí, 3.11. 2012, kdy semse probudil f5:55. Hořely Mi dlaně a napsal sem proto první Klasu. No aty štvrté doufám obdržím cirka za osm dní. Ještě Ti dám vědět, neboj.

Nyní ale malá fsufka:

Jel sem eMHáDéčkem po městě a spatřil názef prodejny "Potraviny Tonda". ToMě zaujalo. Pochopil bych "Potraviny Rohlík", fkrajním případě i "Potraviny Sejra", ale "Tonda"?

Ještě Ti chci nazávěr napsat a nyní iříct, že nejsem žádný sobec, snob ani sob. Ikdyš vím, že parohy má kašdýchlap. Ana úplný závěr Vám Fšem ještě přečtu správu, kterou jsem zaslechl fživém vysílání štyryadvacítky o výskumu nějaké agentury:

"Mírně přibývá zaměstnaných lidí a zároveň také mírně přibývá ilidí, kteří práci nemají."

Tomu říkám poctivý výskum a dodávám, že prostě stále mírně přibývá různých lidí, coš je ftuto chvíli proMě obrofský objef.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

672 Zlý Michal

3. únor 2014 | 11.40 | rubrika: první rubrika

672 Zlý Michal

Fsobotu, teť uš musim přečíst, že na minulém nana Nastojákovi! ještě kroměMě, zazářil také Radim Nojvirt z Vyžvejklé bambule, vystupující pod psým dýmem Zlý Michal.  Byl ve Svém vystoupení zase jako fšdy, naprosto úžasný. Navíc byl hodný. I Zlý Michal může mít totiš Některou či Někoho rát. A fčéra semse dozvěděl, žetím kohomá, semJá. Ale vůbec neproto, toto Jeho vystoupení řadím kTěm nejfantastičtějším, které semkdy spatřil. Po kratším úvodu vněm začal obdarovávat skoro Fšechny přítomné různými cetkami, které seMu ušnevejdou doJeho sídla a přinesl Je tedy do Zahradního domu fpapírové krabici, umístěné dotašky Billa, kterou Mu podal Áda nebospíš Patrik. Poté oznámil, žekdyš ohlásí číslo daru a přihlásí se oň Kterákolif, či Kdokolif komu není dar určen, tak nic nedostane. Že má jiš rozvrženo, co dá Které a co Komu. Ještě neš stačil uvést první dar, uš semse hlásil. Spatřif Mou, okamžitě fstyčenou ruku, podotknul:

"Ne, nic nedostaneš!"

Naštěstí šlo o zásobníček na lipo, shlavou snat Mikimauze. Ohlásil druhý dar a spatřif Mou, podruhé fstyčenou ruku, znovu podotknul:

"Ne, nic nedostaneš!"

Zase naštěstí šlo o ňákou cetku podobného rázu. Takto podobně vypadalo celé Jeho vystoupení. Ale vjeho průběhu sem byl nakonec uspokojivě uspokojen iJá. Dostal sem totiš dva dary. Knihu ot Aloe Cucflajšové "Jsem mladá moderní dífka" a plechofkové pivo fkonzervě "Pittinger". Knihu jsem přečetl hnet po příchodu dom, ale spiva jen názef a chladí se. Mám Michala rát nejen proto, žemá ještě věčí břicho, nešJá, ale také proto, že dary rosdával celkem nahodile a některé dokonce iházel obarovávaným  na několikametrovou fsdálenost, ale Ty nejcenější dal Mě. Také proto sem nazačátku klasu napsal, že zlý Michal byl fčéra hodný atohlavně naMě. Uš si nepamatuji úplně přesně, jestli sem četl přetNím nebo poNěm, ale jakse znám, takpřet ypo je prafdou.

Fprůběhu večera vystoupilo mnoho dalších umělkyň a umělců, ale kvůlivá obrofské a nebetyčné soběchlebnosti Zlého Michala sem uvedl pouze Nás dva.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

671 Fšechnopárty

1. únor 2014 | 16.03 | rubrika: první rubrika

671 Fšechnopárty

Uvědomil semsi, žese dost často koukám na Tuto Karlovu tólkšaeu anikdy sem oNí nic nenapsal. Přet chvílí semJi zase jednou schlédl. Karlovo hosty vní byli:

Horolezec Roman Jaroš, který přišel s francousskými holemi, kvůlivá mnoha chybějícím článkům omrzlých prstů na obou nohách akterému chybí do památníčku jišjen jediná a tedy poslední osmitisícofka – K2. Karel seHo mimo jiné na závěr zeptal:

"A co Vám táhne hlavou, kdyš dosáhnete vrcholu jedné takové hory, svítí sluníčko a vítr nefouká?"

Horolezec Roman Jaroš odpověděl:

"Táhni dolu!"

Druhou hostkyní byla herečka Jaroslava Obermaierová, která také mimo jiné řekla:

"Na jedné hřbitovní zdi bylo kdysi, napsáno:

"Fstaňte shrobu fšichni mrtví a pomoste JéZéDé smrkví!"

Anonymní Někdo tam připsal:

Pomoste si exkrementem smrkví, Mysme rádi, žesme mrtví."

Dalším hostem byl Piér Lašés, Ješ zase mimo jiné řekl:

"Chcete se léčit nebo usdravit?"

A Jaroš si vzal slovo:

"Já se chci usdravit a uš 2 roky Mě léčí!"

Hele, oba hosti i jedna hostka toho řekli mnohem víc, ale kdo sito má pamatovat? Já snat?

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

670 Parchant

1. únor 2014 | 16.02 | rubrika: první rubrika

670 Parchant

Řekl semsi hodněkrát, žeMu nedám pokoj, dokut si nepřečte fše, co napíšu. Apřestože Mě má rát, tak jeuš naMě naštvanej, že musí fůrt něco číst. To je problém Nás, co fůrt ňáký něco, píšeme. Teda Těch, co píšou kraviny, Těchto problém není. Ale Nás ostatních, jeto problém veliký. Budu nyní chvíli psát za fšechny Nás ostatní. Máme totiš obrofskou potřebu rosdávat kolem dokola dobrou náladu a smích. A někteří zNás jsou dokonce třebai lechce soběchlební. A Ti to potřebují, jak ňákou drogu. Přímo Je vidím, jak sNima flákaj apsťáky o zem. Já jsem sice také nedávno upat, ale nespůsobil to žádnej apsťák, nýbrš víno, víno, víno, víno, víno, víno, víno a let, zamaskovanej pot sněhem. Spočítej si, že těch skleniček vína, co sem vypil na Vernisáži, zastak moc nebylo, ale tenlet pot sněhem, byl pěknej parchant. Alkohol není fšdycky příčinou Mých pádů. Věčinou jeale příčinou nějakej pěknej aněkdy i ošklivější nešlet, parchant.

A čím věčí, tímto víc bólí.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

669 Pucštok

1. únor 2014 | 16.01 | rubrika: první rubrika

669 Pucštok

Řekl semsi, že vůbec nebude špatný, kdyšto bude dobrý a zeptal jsem se proto jůdra:

Dobrý den pane doktore.

Jedeme už konečně vyhrát?

Děkuji a zdravím

APV

Vážený pane APV,

vždy jedeme vyhrát. Zda však u jednání skončí válka nebo jen bitva, nevím.

S veškerou úctou

JUDr. Jméno a Příjmení, advokát

Teť si fšimni, jak se velice elegantně atřeba s nonšalancí, kterou oplývám, přenesu zjednoho tématu, vekterém uš 13 let opčas a střídavě vyhráváme sjůdrem jednu bitvu zadruhou, jak setedy přenesu do tématu druhého:

Na základě informací, které semsi u jůdra ověřil, semJí napsal:

"Oslovená,

chtěl bych Tvou případně kladnou odpověť využít u soudu:

kdyš 12.2. 2014 vyhraju balík, vezmeš si Mě?

ty si blázen, viď

víš přece, že nejsem na prachy

tak si Mě vezmeš hnet? Hnet, jakse potkáme?

nech toho."

Vysflékne se fšdycky jak hat, vlastně hadice, ze staré kůže. Nedal bych nic zato, jakto sNí dopadne. Ani oheň Někomu Jinému doruky. Spisoval semsi tyto poznámky fpabu aftom sem zaslechl ot vedlejšího stolu, část rozhovoru několika žen:

"Buť ráda, že sesHo zbavila. Takovej debil!

Nojó, holky, aleJá ho nemít, tak tady lízám podlahu. Von Mi fak pořát pomáhá. Teda ty Jeho prachy Mi pomáhaj.

Ale je blbej, jak pucštok. Zapoměň na Něj."

Aprotože jsem chtěl poznat význam slova "pucštok" úplně přesně, tak jsem si našel na webu, že:

"Výraz "hloupý, jak pucštok ", je z němčiny převzaté slovo Putzstock, které vzniklo ze dvou slof - putzen, čistit a der Stock, tyč. Znamená to protahovák nebo vytěrák, což byla ve vojenské hantýrce tyčka obalená buničinou na protahování, tedy čištění a promazání střelných zbraní, pušek a děl. Byla to patrně věc bez větší ceny, a proto k ní byl přirovnáván člověk mdlého rozumu, tedy člověk nápadně hloupý."

Tak ušto vím přesnějc, mám tímpádem inázef Klasu atak nastává jeho konef, vlastně konec.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

668 12.2. 2014

1. únor 2014 | 16.00 | rubrika: první rubrika

668 12.2. 2014

Tak jsem si nyní fspomněl, že jsemse fčéra roshodl, že fúnoru vyhraji sout. Roshodl jsem setak proto, že jsemsi uvědomil, že je patrně lepší žít s prachama, neš beznich. Hele beznich je sporný, ale nyní vněm fak slyším zet. Holka nahoře bes je se s. Ale beznich je beznich. Jetomutak proto, protože holka nahoře bes je holka, která nemá hadřík, ale prsa má, takže jeto holka seprsama a dokonce se dvěma najednou. Ise dvěma "s" najednou. Hele, todle je fak tenký let a dalo byse dlouho polemizovat. Berto tak, jak píšujak a jdeme dál. Sice nyní nevím, očem dříf psát, ale vzápětí to popírám. Sout je trapnej uš 13 let a ňadra jsou nádherná věky. Věky, věkoucí. Věkoucí musím napsat ještě jednou, abychom si je pořádně vychutnali. Ale stačí. Nic se nemá přehánět, aby to nebylo přehnané. Stoho Mi plyne, že semsi uvědomil, že fšdycky přeháním ašdo okamžiku, kdy se ocitnu těsně přet úplným přehnáním. Nebo těsně přet ňadry, protože přet nimi seMi přehání ještě lepěji. Vůbec je fšechno lepší, nachází-li se chlap těsně přet nima. Samozřejmě alepřet šťavňatýma setřema háčkama vjednom slově. Né přet nějakýma věkem a dětmi seschlýma chudinkama.

To jeTi, doufám, jasný i jaský atak ftom nemusím dál pokračovat.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)