390 O dědoušcích

30. červen 2013 | 07.27 | rubrika: první rubrika

390       O dědoušcích

Je Jim zima a nevědí, jak mají vzniklou situaci vyřešit. V mládí velice inteligentní, ale nyní a teď nevím, jak to napsat, protože...

Sledujeme spolu kupříkladu velice napínavý konec fotbalového zápasu. Je necelých 10 minut do posledního písku rozhodčího a šírka si na Něho štěkne a On hned vyskočí a řekne otazník:

"Jdeme čůrat?"

Ještě otazník párkrát zopakuje i pro druhou čtyřnohou holku, která už špatně slyší a všichni tři jdou, za hlasitého, šťastného štěkání a povzbuzování očekávaného výkonu, čůrat. Fotbal, nefotbal.

Demence je závažná mozková choroba zapříčiněná degenerativními změnami v mozkové tkáni. Nejčasněji bývá postižena krátkodobá, později i dlouhodobá paměť, porušen je také úsudek a časoprostorová orientace, včetně ostatních poznávacích schopností, jakými je pozornost, schopnost komunikace, abstraktní myšlení a rozpoznávací funkce. Osobnost nemocného se postupně rozpadá, četné obtíže pro něj představují i běžné každodenní činnosti a jeho společenská role. Děda zapomíná již naučené úkony, jakými jsou oblékání, příprava jídla a hygiena. Ztrácí své osobní věci, bloudí ve svém bydlišti. Tyto projevy velmi často doprovázejí i poruchy nálady, nezvyklé chování, nebo epizodické stavy zmatenosti s hrozbou pádu. V případě afektivních poruch jsou nejčastějšími deprese, úzkost a apatie. Zřídkavé ovšem nejsou ani euforie, mánie, či tzv. moria (rozjařené, nicméně velmi nevhodné chování, obtěžování, plané vtipkování, zlomyslnost). Objevují se i příznaky psychózy - halucinace, iluze, paranoia, nepřiléhavé emoce, nejčastěji pod obrazem deliria. Vzhledem k organické povaze demence se, v závislosti na původě onemocnění, projevují i poruchy hybnosti a rovnováhy, případné paralýzy či tremor – třes, nejčastěji ruky a pohybová rigidita - křeče.

Mám se opravdu nač těšit. Pokud si ovšem příznaků všimnu. Pokud ne, může se těšit Mé okolí. To se ostatně může těšit i v případě, že si i Já všimnu. Může se tak tedy těšit v obou případech a tím pádem mohu napsat, že Mé okolí se prostě může těšit v obou, ve všech a tečka.

Já se raději těším již nyní, abych z toho, pro jistotu, také něco měl. Nyní Mne to totiž zajímá a baví, protože se zatím ještě netýká. Alespoň doufám. Asi se zeptám Okolího, jestli o něčem náhodou něco neví. Ten Okolí je dost důležitá a jsem opravdu zvědavý, co mi odpoví. Protože Já jsem i tak dost zajímavý ve smyslu zajímavý, již nyní. Schválně jsem slovo zajímavý napsal šestkrát těsně za sebou, aby sis náhodou nemyslela, že si o Sobě něco jiného myslím. A nemusím už doufám zvýrazňovačem zdůraznit Mou skromnou po Váhu. Kdybys nyní netušila o co gou, tak jsem se narodil ve čtvrtek, 1. 10. 1964 v půl čtvrté ráno, hned Mě šoupli na váhu a jsem tedy narozen ve vahách, vlastně na váze.

Sice se rozhoduji ve vteřině, když holka souhlasí s atletikou, ale pak po zbytek života přemýšlím. Já v podstatě přemýšlím neustále, pokud Mne systém neodpojí a tím pádem nevypne. Všichni snad přemýšlíme neustále. Krom Blbounů nejapných v parlamentu, o kterých jsem jednou provždy napsal tečku. Alespoň v to doufám.

Chvíli pauza, jdu si pustit čtyřiadvacítku.

Tak jsem si nakonec nepustil, ale nelituji. Našel jsem totiž na webu:

"V každém pravém muži je skryto dítě. To si chce hrát. Pravý muž chce dvojí: nebezpečí a hru. Proto touží po ženě, protože ona je tou nejnebezpečnější hračkou."

Friedrich Nietzsche

Sice po ženě toužím Já, ale táta je také pravý muž, protože je zároveň skrytým klučinou, který si hraje se Svými pejsky vždycky a nejen, jdou-li čůrat.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

389 Provozuschopná voda

30. červen 2013 | 06.18 | rubrika: první rubrika

389       Provozuschopná voda

Dostal se Mi do rukou Rozpočet firmy Instas na výměnu odpadních stoupaček v našem domě. Zaujal Mne zejména konec této věty:

"Po skončení prací, bude ve všech bytových jednotkách na dané stoupačce osazen klozet, kanalizace a voda bude provozuschopná."

Rozpočet rozpočítal pan Rostislav Opatrný – přípravář staveb, který uvedl svůj mob a í-mejl. Budu se Ho muset opatrně zeptat, co to znamená Provozuschopná voda? Pokud teda uvedl provozuschopná data.

Vždycky jsem si myslel, že provozuschopné jsou třeba automobily, motorky, kola a jiné prostředky, které Tě mohou odněkud dopravit někam. Nikdy Mne nenapadlo, ať již kdokoli vyřkl větu:

"Tam Ti byl dneska takovej provoz!"

že by se mělo jednat o vodu. Také se Mě nikdonikdy a nikde nezeptal, jestli mám doma provozuschopnou vodu. Vždy se ptali, zda Mi dotyčná teče. Jenže úřední glejt, je úřední Čeština a ta je plná takových či makových slovních tvarů.

Ale protože i Moje Čeština je plná podobných novotvarů, tak Mě baví. A to hodně moc a třeba i provozuschopně. Ale ještě víc Mne baví provozuschopná žena, pokud má čas. Jen se nesmím úplnou náhodou opít řezaným, abych byl také schopný provozu. Myslím provozu, kterého bývám schopný velmi rád. A ve městech mohou být klidně v tu dobu zácpy. Jsem-li účastníkem tamtoho slastného provozu, který mám právě na mysli, je Mi to putna.

A nemyslím nyní toho milého profesora, myslím putna s malým p, jakože jedno Mi to je. Jakmile se mile a rád účastním slastného provozu s provozuschopnou ženou, tak je Mi všechno ostatní fuk. Jediný zájem mám na tom, abych byl též provozuschopný. Protože je zapotřebí dorazit do cíle. To jsem napsal velice chabě, ale protože vím o Tvé inteligenci všechno, tak není třeba popisovat jednotlivosti. Je mi jasné, že Mi rozumíš, do jakého cíle je třeba dorazit. Lépěji napsáno, do jakého je třeba se dovrcholit.

Nyní tomu již rozumím i Já a vím tedy, jak vesele  budeme v posteli vyvádět, řádit a vrcholit.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

388 Šanony ŽOZN

29. červen 2013 | 04.21 | rubrika: první rubrika

388       Šanony  ŽOZN

Ženy patří do šanonů. A budou stačit čtyři. Sice tlusté, ale čtyři. Žádné nemusejí být. Obyčejné se mohou s Námi kamarádit. Zapeklité Nás mají mít rády. A Ty Nejzapeklitější musí a to již cíleně, přímo jen Mne, milovat. Slovo musí, je tu na místě, aby nedocházelo k nechtěným omylům a k pozdějším velice trapným situacím.

Ažmile začne platit a skutečně nastane volná pohyblivita partnerek, partnerů, manželek a manželů, zkrátka holek a kluků po České zemi, tak konečně stoupne porodnost. A pokud se holkám přestanou rodit samí staří lidé, jak je tomu dosud, tak se nám demokratická křivka, která šla na grafu hodně do mínusu, začne zase sice pomalu, ale jistě zvedat do potřebných, kladných hodnot.

Jak jsem si nyní přečetl první odstavec, tak Mne napadlo, že si budu také muset zavést jeden šanon na Ty Moje holky Nejzapeklitější. Dopiji Vařína a jdu na to. V Nejzapeklitějších je třeba mít pořádek, protože jakmile ho v Nich nemáš, máš v nich bordel a jsi v pytli. Ty si tam klidně buď, ale Mě se tam nechce. Pořádek je pořádek. To jsem ani nemohl napsat lépe. Navíc si pak budu moct listovat a doplňovat případnými poznámkami, čísly a grafy. Také konečně budu moct využívat fixy a zvýrazňovače. Fuj, už se na to těším. Není nic hezčího, než mít v holkách pořádek, kterého můžeš lehce dosáhnout pouhým zařazením do šanonů.

A nemusíš být ani zdatný statistik. Stačí Ti jen trocha píle, pečlivosti a chuti. Ve stáří, až budeš nespisovně starej, tak uvidíš jaká to bude skvělá zábava.

Už Tě ale vidím jak se, se zvětralým lahváčem rozčiluješ, že zase nemůžeš najít ten šanon Nejzapeklitější.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

387 Je to apak naopak

28. červen 2013 | 16.44 | rubrika: první rubrika

387       Je to apak naopak

Protože jsi Mne tedy ujistila, že mi věříš na písmenko, tak Ti mohu prozradit, jak je to doopravdy. Vždy to chlap musí navodit tak, aby to navenek vypadalo, že si žena vybrala Jeho a On se pak musí namáhat, dobývat a loupat perníček, ale je to, samozřejmě apak. Ví to přece každý: My si vybíráme a pak ženě laskavě dovolíme, aby nás sbalila. Naoko ale děláme drahoty, aby měla větší radost, až toho nakonec dosáhne.

Úkolem nás chlapů je přece rozdávat radost. Co na tom, že děláme cavyky? O to větší štěstí Ji pak potká. Alespoň si to chvíli holka myslí, než nás pozná a zjistí skutečný stav Svého velikého štěstí.

Holky nad 35 let mohou vstoupit do pondělí a holky pod tuto věkovou hranicí, mohou vstoupit třeba i do středy. Vstoupit samozřejmě do svazku, o kterém si tedy naivně myslí, že si ho samy vybraly, jak jinak?

Ale je to tak v pořádku. Nechť mají radost, že si myslí, že vědí. Na druhou stranu, vždycky říkám, že je to tak správně, protože My, tím myslím My chlapy, bychom neporodili ani morče. A holky jo. Holky ho klidně porodí a ještě budou tvrdit, že Ty jsi otec. Později pak musíš platit na výchovu zvířete, které je drženo v akvárku. Tos dopadl, viď? Ale nebul, chtěl sis užívat, tak se nediv. Za všechno je třeba zaplatit. I za sex se platí a nejen s holkou prodejnou, vlastně se prodávající. S každou holkou si zvykni na stálou platbu. Pokud teda nejsi dži a kolo nebo dohromady psanej s g. To pak jdou peníze za Tebou.

Ale nemůžeš si pak moc vybírat, protože prachy mají hlavně starý, tlustý a hnusný báby.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

386 Žena a hlemýžď

28. červen 2013 | 16.43 | rubrika: první rubrika

386       Žena a hlemýžď

Minoval jsem nohy po betonce a přede Mnou prováděl stejnou činnost dlouhými kroky jakýsi pomatený mladík. Najednou se shýbl, sebral hlemýždě, odnesl Ho do trávy a významně se na Mne při Jeho ukládání na zem podíval. Vůbec si tím pádem nevšiml, jak je hlemýžď nasranej.

Podíval jsem se na mladíka ještě významněji a šel pro hlemýždě. Hned jsem Ho, celého nešťastného našel a vrátil na betonku asi o milimetr dál ve směru jeho slizké stopy. Ještě chvilku jsem hlídkoval, aby se mladík náhodou nevrátil a nechtěl vzniklou situaci jakýmkoli trapným způsobem řešit. Ale zřejmě správně pochopil významnost Mých grimas, a tak zřejmě sbíral hlemýždě o kus dál a na Tohoto v tuto chvíli již šťastného raději zapomněl. Nemínil jsem diskutovat. A zvlášť ne v případě těchto rychlostních typů. Když si jen pomyslím, kolik dní Mu trvala cesta z trávy. Akdyž byl již skoro na konci a mohl se dostat na vytouženou silnici, tak Ho jakýsi pomatenec vrátí zpět. Ještěže jsem byl na Svém místě.

Jenomže, nemůžu být všude, a tak se ve světě děje mnoho takovýchto a podobných sprosťáren, které nemohu napravit. Je mi z toho smutno. Těch nešťastných šneků! A Těch nešťastných žen! To Mne trápí, samozřejmě ještě o trošičku víc. Vlastně šneci jsou Mi úplně fuk, ale Ty ženy. A zvlášť mladé a pěkné...

Staré a ošklivé mám na háku. Teda to jsem napsal blbě. Žádná stará a ošklivá Mi ve stodole napíchnutá nevisí. Jen Mne, slušně napsáno nezajímají. Zato Ty mlaďoučké a šťavnaté, to je úplně jiný song. Hned, jak jsem dopsal předchozí větu, rojí se Mi představy ještě víc, než včely. Mě se vlastně prakticky neustále rojí nějaké představy. I v hlavě mám hukot, jak v úle. Ani skoro nestačím zapisovat, jak rychlý je to mumraj.

Musím se vždy o takových padesát stupňů uklidnit, abych nepsal blbiny. Nebo raději o šedesát, protože sklon k blbinám je v Mém případě nebývalý. Nebývalý jako nemalý, ne že nikdy nebyl. Mám ho stále, sklona jednoho. Škoda, že nemám i slona. Mohl bych si založit cirkusovou firmičku. Ale hned bych ji prodal komukoli za prachy. Napsal jsem to jen proto, že slon je sklon bez káčka.

Ale šup zpátky k ženám! Se ženou je spousta činností lepší, než bez Ní. Napsal jsem spousta, ikdyž se Mi dralo slovo všechno. Ale všechno s Ní lepší není, atak je spousto přesnější a hlavně vhodnější. Všechno není nikdy lepší s nikým. Dokonce si při Mé skromné povaze myslím, že všechno není lepší ani se Mnou. Ikdyž se Mnou by se dalo o této otázce s velice dobrými vyhlídkami na konečné vítězství polemizovat, tak Mi raději zase věř.

Vono věřit Mi, to je třeba stále. Zatím se to každé a každému vyplatilo. Ikdyž musím v tuto chvíli s nelibostí přiznat, že Těm, co mi nevěřili nikdy, se to také vždycky vyplatilo. A tak je jedno, jestli Mi věříš, nebo ne.

Ale věř Mi, lepší je věřit Mi. Alespoň pro Mne je to lepší určitě.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

385 Užolený je lepšejší

27. červen 2013 | 13.18 | rubrika: první rubrika

385     Užolený je lepšejší

Napsal jsem, že užolený je gůd slovo, protože je mnohem lepšejší než ve správném, písmenkovém sledu. Zní sice trochu užmoulaně, ale je vlastně verigůd, a tak si ho nepleť s jinými, opravdu upatlanými slovíčky. Ale ona vlastně nejsou žádná upatlaná, dokud jsou zobrazována na čistých monitorech. Máš čistý monitor?

Nechal jsem Ti chvilku a nebudu psát, na co nebo k čemu a také jsem si uvařil Vařína. Napsala Mi holčička, abych vysvětlil Má novotvará slovíčka. Trochu jsem to nyní promyslil a uzavírám tímto:

Nedělal bych nic jiného, než bych vysvětloval po celý zbytek mého života nebo Tvého živůtku. A to by mě teda rozhodně neba. Ikdyž Tvůj živůtek ba, tak Můj zbytek je třeba paryba. Jen bych vysvětlil jedno, hupslo by další a nemohl bych už nikdy nic jiného, kloudného napsat. A za to dám klidně ruku do ohně nebo do hovna, jak chceš, ale brečela bys nejen Ty. Brečeli by i ostatní, kteří dnes ještě ani netuší, že by také brečeli. A Já bych se nejspíš zbláznil. Jestli je to teda možné, zbláznit se vícekrát po sobě v jednom životě, jednoho Mého života a tedy Mě. Dejme tomu, že to možné je, stačí, když se na Mě podíváš a je Ti to jaský. Je Ti to, doufám jaský? Protože, kdyby nebylo, tak by nemělo cenu, abych pokračoval ve čtení. Mám pokračovat? Nyní tu mám poznámku: rozhlédni se.

V případě, že nedáváte pozor, tak si v tichosti sedám do kouta. A v případě, že ho dáváte, tak si také v tichosti sedám, protože se už nutně potřebuji napít.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

384 Kyborg

27. červen 2013 | 09.16 | rubrika: první rubrika

384       Kyborg

Kyborg je složenina slov kybernetický organismus a představuje syntézu organických a mechanických částí. Mechanické součástky jsou obvykle nesnímatelné a jejich montáž nebo demontáž se provádí formou chirurgického zákroku. U kyborga je tedy vždy přítomna organická i mechanická část. Vůle může být při zákroku, či výrobě kyborga částečně, či zcela potlačena. "Klasičtí" kyborgové, u nichž elektronické či mechanické součástky tvoří jejich významnou část, se vyskytují pouze ve saj-fáj, nicméně technicky je kyborgem i člověk s endoprotézou, naslouchátkem nebo srdečním stimulátorem.

Já jsem kyborg písmenkový, protože píši organickou syntézou mých automechanických prstů po klávesnici. A organická část si právě vzpomněla, že automechanická... Hele, abych to nemusel takto sáhodlouze či dlouhé sádlo popisovat stále, tak napíši, že jsem si vzpomněl a APVé napíše. A tak to bude do budoucna furt. Nebo lépe ještě lépe, APVé rovnou napíše, že píše to, na co jsem si Já vzpomněl:

Jsme všichni navzájem svoji vlastní a nevlastní. Jen někteří z Nás jsou si vlastnější, než ostatní a bydlí tedy v jednom kutlochu. Ale i My, co u nich nebydlíme, jsme více či méně také Jejich a Oni tedy Naši. Je tomu tak proto, že Naši otcové s Jejich mámama anebo apak, Jejich otcové s Našima mámama víš, co myslím? Možná tomu nyní nevěříš, ale věř Mi pokud možno věrně, je tomu tak.

Vycházejme nyní z předpokladu, že Mi tedy už věříš a můžeme se posunout dál. Myslím v sexuální aktivitě mezi námi, blízkými příbuznými. U nás v Česku, jde o závažný a žalovatelný trestný čin. Ve Francii, Španělsku a Argentině je incest zcela legální. Ale protože se nechci nikam stěhovat, tak navrhuji přijmout nový zákon. Po vzoru výše uvedených zemí ho nazvěme Incest zcela legální.

Už abychom jej přijali.

Chce se Mi se ho dopustit a nechce se Mi se být poho - popotaho po soudech.

Věnováno Mirkovi z Legendy, 27. 4. 2013

Apurk Puhctek Valsorim

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

383 VK

27. červen 2013 | 09.15 | rubrika: první rubrika

383       VK

Přijel dnes na návštěvu můj otec a požádal Mne, abych se pokusil vyhledat na webu Vendulu Krejčovou.

A tak jsem Jí na fejsbůku napsal:

"Dobrý den paní Krejčová,
pochází Vaše maminka z Kohoutovic, jmenuje se Jaroslava a máte ještě nevlastního bratra Kurta?

Přijel dnes na návštěvu můj otec Václav Krupa a požádal Mne, abych Vám tyto otázky položil...

Budeme oba moc rádi, pokud nám jakkoli odpovíte.

Přeji Vám hezké dny
Miroslav Krupa"

Po té Mi vyprávěl, žekdyž jsem studoval, tak byl s Mou matkou v rozcházecím řízení a seznámil se přes jednu ženu se druhou a tím pádem se třetí ženou. Po nějakém čásku za Ní jel do Brna, kde spolu prožili asi týdenní povídku, respektive románek.

Nebudu se procházet kolem vystydlé kaše – mám nevlastní sestru Vendulku!

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

382 Strašidelná slova

26. červen 2013 | 14.17 | rubrika: první rubrika

382       Strašidelná slova

Šel jsem se dnes ráno, s doprovodem Mých psovodů, podívat do města na jednu zajímavou ženu, pracující u veřejných záchodů. Bohužel jsem s tímto Mým dlouhodobým záměrem dlouhodobě a tedy dlouho otálel, a tak se mezitím tato žena ocitla v důchodu. Dle celé Její postavy jsem usoudil, že se tam ocitla již dávno. A dle vizáže Jejího obličeje jsem pochopil, že ani nikdy jindy a ani nikde jinde, tedy nikdynikde nebyla. Taková to byla – a velmi váhám s napsáním a nyní respektive s přečtením slova žena. Derou se Mi sem úplně jiná, strašidelná slova popisující tvory, netvory a potvory z oblasti hororů. Ale protože na ně nekoukám, tak nevím jaká. Musím tedy pouze napsat, že se Mi sem nějaká derou.

Ale možná je dobře, že je neznám, protože Tě nechci děsit, ale pobavit. A v tom případě jsem měl vlastně nazvat klas takto:

Strašidelně zábavná slova

Anebo Zábavná slova strašidelná? Vyber si, jak vyber, protože Ti nabízím dobrý výběr na výběr, a tak nemůžeš šlápnout do bláta. Teda můžeš, ale nemůžeš si přitom vybrat špatně, když jsem tak dlouho přemýšlel, jaký výběr Ti mám nabídnout. Vono, Já jsem vlastně moc dlouho nepřemýšlel, protože ani nevím, jak se dělá přemýšlení. Já totiž musím, dřív, než začnu přemýšlet, rychle psát, abych myšlenku někam neupustil. Nebo nevypustil? Ne, vypouští se přehrada, když má hodně vody. Také ne, ta se upouští. Tak co se vlastně vypouští? Psi? Jo, psi se vypouští na zvěř, na lidi a na sebe samotné, jde-li o boj za prachy.

A jde-li o boj za prachy, pak jde o slova strašidelná.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

381 Mobilní Jarda

26. červen 2013 | 12.31 | rubrika: první rubrika

381       Mobilní Jarda

Zavolal Mi Jarda a již z úvodních slov jsem pochopil, že se o Jardu jednalo pouze na displeji. Dál jsem ale v hovoru Jeho mamince tykal. V jednu chvíli jsem Jí oslovil Emile a dělal hloupého. No dělal... mimo jiné jsem Emilovi navrhl, že Mi může klidně pidně vykat, pokud chce, ale Já jemu... A pokračoval jsem v tykání. Hovor ještě chvíli pokračoval, ale co Mi Emil tenkrát chtěl, to si již opravdu nepamatuji.

Dnes si s Emilií tykám už regulérně a jsem rád za ten mobilní omyl.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

380 Karolina Peach

26. červen 2013 | 12.25 | rubrika: první rubrika

380       Karolina Peach

Navrhuji Karolinu Peake přejmenovat na Karolinu Peach. Ale ne proto, abych Ji mohl nazývat píčou, ale broskví. Nejsem přece prase, ikdyž Ona je spíš ten krásný orgán a hnusné slovo, než ovoce. A navíc Peake nic neznamená a Ona přece chce Něco znamenat. A proto navrhuji přejmenování, kdyžuž je v politice nulová. Kožich, kdyžuž je fantastickej. Myslím fantastickej slovec. A kožich, slovec taky.

Mě Ti dnes napadají samý fantastický slovecové. Musím se pochválit:

Jsem dobrej.

Já bych měl jít do politiky! Jen v tomto klasu jsem uvedl Peach, kdyžuž, slovec...

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

379 Vezmi košík a přijeď

26. červen 2013 | 05.55 | rubrika: první rubrika

379       Vezmi košík a přijeď

Napsal jsem Jí nadpis klasu a Ona odpověděla, že prší, a že nemá pláštěnku.

"Přijeď nahá, s košíkem.

Nemám ani košík, jen igelitku a župan.

Tak to je průser, ale iki, přijeď v igelitce a vezmi župan se sebou. V igelitce prostřihni dno a ušima prostrč ruce.

Je mi zima, nejedu, nastydla bych se a bylo by po srandě.

Zahřeju Tě."

Dál už nemohu bublíkovat, protože se naše konverzace zvrhla do konzervy a po té do kbelíku. Teda ta Má se tam ocitla a byla z ní tedy již pouze konzervička původní, vznešené konverzace. A tahat jí ven nechci a nebudu, protože to fakt nemohu. Nemám totiž nyní u sebe votevíráka na konzervy. Teda mám, ale nechci prozradit zase přísně utajované skutečnosti mezinárodního významu, na které je uvalen informační bagr.

A tak Ti nezbývá nic jiného, než si zbytek domyslit anebo se po skončení setkání prostřednictvím mých uší zeptej.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

378 Bezproblémová výměna kloubů

26. červen 2013 | 05.54 | rubrika: první rubrika

378       Bezproblémová výměna kloubů

Měníš kolena nebo reklamuješ špatnou operaci jakýchkoli jiných kloubů? Nenech se od doktorů napálit!

Proč to všechno dělám?

Nejsem výrobce ani prodejce kloubů. Přesto se zabývám tématikou správné operace kolen, menisků, kyčlí a dalších kloubů, které ani neznám. Vyvolávám také diskuzi o této problematice. Co Mě k tomu vede? Není to spíše věcí nemocnic, považující klouby za svůj byznys? Rád bych Ti řekl, že ano. Bohužel to tak není.

O samotné operaci se od dodavatelů kloubů nikdy mnoho nedozvíš. Budeš informována maximálně o jejím termínu a o tom, jak si máš připravit Tvé krásné tělo na operační zásah samotný. Že by nebylo k operaci moderního kloubu co dodat?

Z perspektivy tuzemského dodavatele zřejmě ne. Z pohledu zákazníka, uživatele a spotřebitele zatraceně ano! Správná operace kloubů je totiž stejně důležitá jako kloub samotný. Tím, že se o této záležitosti nemluví, tak pacientka netuší, že by se o tuto část problému měla sama zajímat. Takže když o tom neinformují lékaři, budu o tom mluvit Já a pořádně nahlas! Nebo alespoň psát a zatraceně potichu. Ne, neboj se. Nejsem žádná neziskovka ani občanské sdružení. Jsem Já, který se zabývám tím, že vyvíjím písmenka. Tato problematika je Můj denní chleba, Vařín a čokoláda. Ale aby nedošlo k nedorozumění, nepropaguji žádné zbytečnosti, které jsou cosi navíc. Podporuji správnou operaci kloubů s funkčními materiály, které jsou naprosto samozřejmé, alespoň na západ od Rozvadova.

Pojďme ale nyní k samotné operaci. Nechávala sis v posledních deseti letech měnit klouby? Pokud ano, určitě sis všimla, jak to realizační chirurgové dělali. Teda pokud Tě neuspali. Vytáhli Ti starý kloub, nasadili nový, ukotvili šrouby a mezeru mezi kloubem a kostí vyplnili montážní pěnou. Přebytek pěny ořezali a ostatní oplácali stavebním lepidlem nebo maltou. Hotovo, vymalováno. Že to je naprosto běžný postup? Ze Tvé pozice ano. Dle technických norem nikoliv. A z pohledu realizační nemocnice? Ty zpravidla velmi dobře ví, co to je normovaná operace kloubů a přesto jí nedělají. A pro jistotu Ti o ní raději neřeknou, protože co kdybys ji náhodou chtěla!

Pro takovou nemocnici by to znamenalo podstatně více práce a více řemeslnické zručnosti. Ne každé se do toho chce.

A jestli Ti to nějaká chytrá mluvčí nemocnice bude rozmlouvat, okamžitě kloub poptej jinde. A nakonec, pokud si nebudeš jistá, dej Mi vědět a Já Ti rád pomůžu.

Tvůj na vše připravený

APV

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

377 Prasata se také nedají odtrhnout

26. červen 2013 | 05.53 | rubrika: první rubrika

377       Prasata se také nedají odtrhnout

Poslal jsem všem političkámkům            Doda v parlamentu, ale mají nyní jiné starosti. A tou nejdůležitější je, aby je nikdo neodrthl od korýtka. Naprosto je chápu, těch peněz, žrádla a dalších prebend by bylo opravdu škoda. Proto je nikdo a nic nesmí odtrhnout.

Ale Já apeluji:

Konec s politikou! A jednou provždy. Já tedy končím a to těmito třemi tečkami:

.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

376 Holka je černá dírka

25. červen 2013 | 06.05 | rubrika: první rubrika

376       Holka je černá dírka

Hned, jakmile jsem název napsal, tak jsem si uvědomil, že není, ale že má černou dírku. A jakmile jsem udělal tečku, tak zase musím upravit, že většina už ji ani nemá byť jen trošinku černou. Prostě většina dnes nemá ani jeden malý chloupek na svém krásném těle.

Ale je to ok a iki. Do hlaďounké se krásně vpluje, nemá Ti co poškrábat bambulína a vyhneš se tak byť i jen lehčím poraněním. Také se Ti nic nepříjemného neocitne v puse, jak se občas stávalo v době beranic.

Takže bych měl název klasu přejmenovat na Holka není černá dírka, ale to by již nebyl tak pěkný a navíc, jak již víš, gumovat se nedá. A Holka je či má dírku, je blbé jak punštok. Navíc podobenství s vesmírnou Černou dírkou je pro Mne lákavé, protože z ní se ani světelný paprsek neodrazí a zůstane si uvnitř hovět úplně stejně blaženě jako i Můj paprsek si občas zahoví.

Právě jsem si ale uvědomil, že se Mi s velikou pravděpodobností, rovnající se skoro nekonečnému procentu, nepodaří napsat úplně všechno, co bych napsat chtěl. Je toho fakt moc a Já jsem se byl před chvilkou podívat do zrcadla a musím s lítostí konstatovat, že jsem pouze Jeden, sice s velkým J, ale Jeden a není Nás víc. A hovadin, týkajících se nejen černých dírek, je tolik, že se Mi je všechny popsat nepodaří, ani kdybych se uměl množit jako láčkovec, dělením svého těla a tím pádem cíleným rozpadem. Ve chvíli, kdybych se dělil, tak bych určitě také nepsal a vznikala by tak další, v budoucnu již nikdy nedohonitelná ztráta. Jsem si toho vědom, a tak se potomkům předem, zadem i všemi ostatními směry omlouvám a vysvětluji.

Ale zpět do dírky. V dírce je moc hezky a blaženě, tak si buď a hov, jak dlouho chceš v Blaženě. Sice Bláža není zrovínka hezké jméno, ale napsal jsem, aby sis v ní hověl Ty, a tak jsem se vyvlékl a nemusím tam Já. Já se totiž chystám do dírek Jiných žen. Úplně Jiných, daleko hezčích jmen. Protože Já jsem tvor vybíravý a mohu si to dovolit. Já si totiž mohu dovolit vše, co mohu. Protože jsem Stvořitel těchto i jiných písmenek, tak proto.

Vynechal jsem kousek místa, aby sis uvědomila dosah poslední věty předchozího odstavečku.

Zase jsem vynechal, kvůlivá stejnému důvodu. Vždy budu takto a podobně vynechávat, pokud bude důvod a pokud na to nezapomenu.

A nebudu to komentovat, protože jsi možná chytřejší než Já. Jen vynechám a nic Ti k tomu nenapíši. I když se nyní trochu obávám, že Já nejspíš určitě něco napíši ke všemu. I k tomu, k čemu nyní nechci napsat nic. Protože Já jsem v tomto ohledu Nekonečný Dan. Jdu si pro Vařína.

Nyní mne napadlo, že ne každádý víš, kdo je Vařín. Tak Vařín je kapucín, s velkým V. Možná jsem to již v minulosti vysvětlil, tak Mne omluv. Nemám pamatováka, protože mám namísto něho sklerotiku.

Možná už víš, že po Mě můžeš chtít cokoliv, ale todlencto ne. Todlencto jsem musel napsat ještě jednou, abych napsal dvakrát, protože se jedná o krásné slovo. Nemohu Ti napsat, na co jsem myslel, ani o čem jsem přemýšlel, když jsem byl v něm a zároveň bez něj.

Zapáté už je to poměrně dlouho a zatřetí jsem v té době vzal stopem sklerotiku, která u Mne sedí na přední sedačce stále, ať jedu kam jedu.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

375 Orgasmus bez cukru

24. červen 2013 | 08.21 | rubrika: první rubrika

375       Orgasmus bez cukru

Po každé žvýkačce zažij orgasmus bez cukru a věř Mi, že se jedná o nejlepší fantazii všeho vesmírného. Všichni, kdož jednou zažili, užívají trvale. Někteří nespisovní, užívají například furt a pořád.

Co je nějak, to je tak, ale může se stát, že jeden vnímá tak a druhý úplně jinak, ale o tom je přece život, ne? A tak je bez podmínek zapotřebí a vzniká tím pádem veliká potřeba, aby se Našeho porodu zúčastnilo co největší množství lidí od novin, televizí, ostatních médií a dalších periodik. Teda samozřejmě Tvého porodu, který jsem Já svým velice skromným přičiněním, způsobil. Takováto přičinění způsobuji s nadšením, něhou a vším možným slastným a erotickým co znám, velmi rád. Jak je Mým dobrým zvykem.

Doufám, že Nám lékaři, zodpovědní činitelé a Jejich matematici dobře vypočítají vteřinu zahájení Tvého fantastického výkonu a zrození nového človíčka, abychom se mohli všichni jednak spolehnout, druhak nachystat a dobře připravit. Tohoto je také bez podmínek zapotřebí a ještě více potřeba, protože minuta je přibližně 60x víc než sekunda.

Ať již vše dopadne tak anebo jinak, hlavní a zároveň skvělé je nyní to, že Ti pučí ňadra a můžeme se již milovat bez cukru a tedy bez obav, že by třeba něco dalšího. Můžeme se tedy milovat bez čehokoli, co by mohlo způsobit něco. A to je to nejkrásnější milování, jakého je kdy možné dosáhnout. Pokud teda neexistuje nějaké jiné, ještě fantastičtější. To je dost možné, protože já o těchto záležitostech nikdy moc nepřemýšlím, a tak vím velké prt. Anebo velký prd?

V každém případě Ti, Moje sladká milenko, musím napsat, že dokud budeš stále takto sladká, tak budeš také čokoládová a tím pádem stále víc Moje. Protože sladkou a mléčnou čokoládu mám moc rád. Mandle mi sice také chutnají, ale jen s rozinkami a nejlépe zase v čokoládě mléčné.

Ještě, že se občas propojujeme a spojujeme. Vzduch pak voní spermiezmijema. Voní myslím obrázkově, protože jsem to tak právě napsal. A spermiezmijema jsem je nazval proto, že někdy jsou pouze spermiemi, když jsou žádoucí a chtěné. Ale když je netřeba, aby se někam domrskaly a ony se přesto vetnou přímo do vajíčka, tak jsou to zmije jedovaté a stupidní telecí dobytek ženského rodu. V tom případě by pak bylo lepší než orgasmus žvýkat žvýkačku bez cukru.

Ale kdo má vědět dopředu, co je lepší žvýkat?

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

374 Džamila a exprezident

23. červen 2013 | 08.52 | rubrika: první rubrika

374       Džamila a exprezident

Ačkoliv klacek do klacku nepasuje, tak jsem na straně Džamily. Každé dítě v duhové rodině ví, který je maminka a která tatínek.

To, že s tím má problém Soběchlebný Samostřed, je těmto dětem naprosto a zaslouženě točený salám. A tak ho Nechme malovat. Děti v pubertě je také třeba nechat dělat to, co je baví. Dokud ovšem někomu neškodí. A tady si myslím, že narazil kos do dopravní značky. Teda Samostřed narazil. To, že On něco nepochopí, tomu se vůbec nedivím. Ať si tedy klidně i kreslí, ale nezveřejňuje. Jenže to by již nebyl On, Soběchlebný Samostřed.

Džamila se domnívá, že zveřejněním malůvek exprezident zasévá nesnášenlivost do společnosti.

Džamilo, nech Ho, pytlíka, ať si maluje. Alespoň vidíme, jak je chytrý, děda jeden igelitový!

http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/stehlikova-klaus-nastolil-karikaturami-utok-na-deti_274192.html

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

373 Prozváněcí mobil

23. červen 2013 | 08.42 | rubrika: první rubrika

373       Prozváněcí mobil

Budu si muset koupit druhý, tak zvaný prozváněcí mobil. Při každém odjezdu z návštěvy mých rodičů nevím, kde jsem svůj první odložil a všichni mají právě důležité a nejméně půlhodinové hovory.

Problém ovšem nastane ve chvíli, kdy se půjdu cáchat, máchat a ráchat do bazénu. Odložím i tento prozváněcí a nebudu tedy moct prozvonit Můj hlavní, všemi kontakty napěchovaný. Zřejmě budu muset koupit další, který bude vodotěsný a budu jím prozvánět ten prozváněcí.

Ještě, že jsem tak strašně chytrý. Vůbec nevím, jak bych to dělal, kdybych nebyl a byl třeba nějaký úplně obyčejný a tím pádem zbytečný debil.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 5 (1x)

372 Ploučnice pod Benešovem

22. červen 2013 | 07.52 | rubrika: první rubrika

372       Ploučnice pod Benešovem

Když se starosta Ploučnice poprvé miloval pod Svou ženou a viděl, jak Jí černé vlasy rámují Její krásnou tvář, rozhodl se, že Benešov nad, přejmenuje na Ploučnici pod. Jenže byl ještě mladý kluk, a ikdyž byl jak buk, musel si počkat, až ho zvolí.

Včera, 21. června 2013 jsme se ve složení:

Márty, Leni, Moni, Svatava a APV zúčastnili umělecké akce Vinobraní 2013 a mohu konstatovat, že se starostovi přejmenování někdy v minulosti podařilo na plénu prosadit. Docela Mne nyní zajímá, kolik starostů se byť třeba až po přečtení tohoto klasu, rozhodne následovat Ploučnického obroditele. Chlapi, zkuste to zespoda, je to nádhera, lepší než kdejaká hospoda. Já být starosta a žít kdekoli, pod čím teče něco, následoval bych obroditele. Vždy je lepší být pod a mít tu krásu nad. Nenadřeš se tolik a ještě vznikají nové a krásné názvy.

S holkami jsme dorazili o trochu později, neboť ačkoli jsem se řidičky, která kroutila volantem, v Ploučnici ptal, zda ví, kde se Zámecký pab nachází a Ona to samozřejmě věděla, jela tak rychle, že až v Markvarticích, nad kterými žádná voda neteče, jsme se otočili a jeli zpět do Ploučnice.

Když jsme dorazili, zjistili jsme, že máme z dlouhého cestování po naší krásné zemi, všichni hlad. Nejvíce hladu dostala Moni, která asi má u rozdělovníku nějakou protekci. Holky byly mírně nervózní, ale uklidnil jsem je tím, že nejlepšímu, co na Vinobraní 2013 přijelo, nesmí při výstupu zakručet cokoliv, natož žaludek. Spokojeně jsme se napapali. Velikost spokojenosti dokreslím už jen tím, že se Leni rozhodla, že bude poprvé v životě číst. Nevím, jak Jí to mohlo projít ve škole, ale zřejmě asi nějak podobně, jako včera. Do páté třídy nečetla a v šestce všechny ohromila tak, že jí školský odbor poprvé v historii udělil zpětná vysvědčení z Českého jazyka.

Moni sklidila také potlesk, APV také něco přečetl a pak hrál na kytaru, zpíval a recitoval Kdosi s velkým K. Napsal majuskuli ve slově Kdosi, protože jsem Jeho jméno nepostřehl. Budu muset sledovat titulky na konci televizních pořadů, protože byl fakt dobrej.

Na úplný závěr pořadu vystoupil Márty. A bylo dobře, že se pořadatel rozhodl, zařadit Ho, až nakonec. Po jeho vystoupení by již Nikdo, ani s velkým Ň, nemohl vystoupit. Leda tak z auta, ale na podium určitě ne. Nebudu popisovat jeho fantastický výkon, z něhož byli mnozí paf a mnozí pif.

Jen uvedu, že Mě moc mrzí, že jsem opomněl vzít kameru.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

371 Fotis Kouvelis

21. červen 2013 | 08.24 | rubrika: první rubrika

371       Fotis Kouvelis

Fotis Kouvelis je Řek, který se zabývá něčím, co v tuto chvíli není pro nás důležité. Zajímavý je ale Svým rýmovacím a tím tedy kouzelným jménem, alespoň pro Mne. A to tak významně, že se tímto dostává do Mé povídky a bude slavný, až Já budu. Takže se můžeme již nyní oba dva těšit. Teda Já můžu již nyní, On o tom patrně ještě neví, že budu slavný, a že tedy může. Ty se můžeš také těšit, protože pak budu ještě roztomilejší, než dosud. Vím, že Mi nevěříš, ale je to opravdu ještě možné. Vždycky je to možné, pokud to možné je. Pokud to ale již možné není, pak máš pravdu, že je to nemožné. Myslím, že už jsem vyčerpal všechny možné i nemožné možnosti. Co myslíš? Možná se přede Mnou ještě nějaká ta možnost ukryla, ale Mě se taková pravděpodobnost zdá skoro nulová a tedy nemožná.

Už toho nechám, abych se Sám nestal nemožným, což se Mi sice zdá zcela i úplně nemyslitelné, ale zároveň také velice pravděpodobné.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

370 Dodo v parlamentu

21. červen 2013 | 08.19 | rubrika: první rubrika

370       Dodo v parlamentu

Víťa Mě včera vyzval, že by dnes šel na pivo. Zavolal jsem Mu a domluvili jsme se, že se někdy domluvíme. Jako Ti Blbouni nejapní v parlamentu. Blboun nejapný, jinak zvaný křestním jménem Alias a příjmením Dodo, nebyl blbý, ačkoli jeho mozek dosahoval velikosti dinosauřího, tudíž velikosti lískového ořechu. Ale Ti naši Dodové blbí jsou, ikdyž mají mozky možná o trošičku větší, ačkoli u jistých o tom pochybuji.

V jedné povídce jsem napsal, že se, jak pevně doufám, staneme nejsrandovnější zemí na světě. Ale to jsem se mýlil, protože Jí už dávno jsme. Díky Dodům, stopro. Jenže Dodo nikdy nepochopí, že je Dodo. To by nebyl Dodo, kdyby pochopil. A tak se zase jedná o zatočený kabanos, který nejde rozmotat a budeme muset Ty naše Dody trpět pořád a furt.

Dokud teda něco nevymyslím. A Já vymyslím určitě, protože vymýšluji neustále a baví Mě to, jak již víš. Jenže nyní jsem v tomto ohledu také Dodo. Což je druhá možnost, že totiž budeme všichni Dodo a Ti v parlamentu Nám již nebudou škodit. Teda budou, ale My to nepochopíme, protože velikost dinosauřího.

Ale nechci být Dodo, tak Mě nech vymýšlovat a neruš chvilku. Neruš alespoň jednu malinkou chvilku.

Ou i Kej, jdu na to. Ale kam? Mezi Dody se mi nechce, abych něco nechytl. Třeba nějakou infekční a nádorovitou nemoc, která napadá lidský mozek a zmenšuje ho vzápětí do velikosti dinosauří. To bych fakticky nerad, protože si myslím, že kdo mezi Dody jednou vstoupí, Dodem se stopro stane a je v pytli nafurt.

Musím něco jiného vymyslit, protože Čeština Mě baví a stěhovat se nehodlám. Jenže "Musím něco jiného vymyslit," se lehko napíše, ale těžko provádí. Jdu si pro Vařína a doufám, že Mi pomůže. Už Ho mám, ale stále jsem Dodo. Takže ve Vařínovi není zakopaný pes a ani kočka tam není. Ve Vařínovi nemůže být zakopaného nic, protože by se Mi pak blbě pil a nechutnal by Mi. To je snad nad Sumce jasné a nemusel jsem ani psát, ale co bych pro Tebe, lásko neudělal?

Mě každou chvíli a tedy stále, napadají další genitální nápadky a tou nynější je tato:

Ukončíme Politiku a budeme první stát, který Ji ukončí. Ale musíme být nekompromisní. A jakmile by kdokokoli chtěl do Ní vstoupit a tím Ji znovu zahájit, vstoupíme ho rovnou do vězení. Vězení budeme muset vybudovat v podzemě, pod celou rozlohou naší Země. A všude, kde to bude jen trochu možné, tak se trochu navrtáme i k sousedním zemím a Jejich podzemím. Protože budeme potřebovat, alespoň prvních pár desetiletí, hodně paland. Později už to bude ok a iki, protože budeme držet zvlášť političky a zvlášť politiky. Nebudou se tedy množit, tím pádem vyhynou jak dinosauři a v budoucnu již žádnounikoho z nás ostatních nenapadne kamkoliv vstupovat.

A je to, mám vymyšleno a ani jsem nedopil Vařína.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

369 Genitální nápadka

21. červen 2013 | 08.18 | rubrika: první rubrika

369       Genitální nápadka

Mne nyní napadla. Již strašidelně dlouho dobu, patrně víc, jak týden, jsem se trápil touto otázkou:

Psát nebo nepsat sprosťácká slovíčka?

A tu se Mi chtělo a tam zase ne. Až nyní nápadka:

Budu je psát a přitom nepsat, podle známé genitálie této:

"Ani na voze, ani na koze, ani obutá, ani bosá, ani oblečené ani nahatá a nakonec ani chlap a ani kozatá."

Tak podle této genitálie na Mě hupsla tato nápadka:

Na prvním místě íča a úrák. Na druhém unda a éro. Na třetím ozy a erdel. Na čtvrtém íchat a erdat, i když se Mi sem dralo slůvko míchat, ale nepatří sem, ajzl jeden, tak nebude. Na pátém místě ukačka, kde jsem také mohl napsat kukačka, ale nejde o ptáka, i když právě On uká do íčy. Ale nespletl jsem si š a k, protože jsem ještě nikdy neviděl nad ká háček. Ani v češtině se nedějí zázraky, takže ukačka.

Přemýšlím nyní, jestli jsem na nějaká slovíčka nezapomněl a jak se znám, tak určitě ano. Ale nevadí, budu jim papat první písmenka vždy ve chvíli, kdy je budu muset v textu použít, pokud na to nezapomenu.

Akdyž ano, vymyslím nějakou jinou koninu a nepůjde o salám, natož o polský.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

368 Couvající pokrok

21. červen 2013 | 08.17 | rubrika: první rubrika

368       Couvající pokrok

Je zajímavé sledovat, jak couvá pokrok. Třeba na debilních telefonech je to dobře patrné. Dříve, když debily nebyly, tak si mohl páchat nevěru, kdes chtěl a úplně bez obav z odhalení. Ale nemysli si ani dnes, že když ho vypneš, tak klidně můžeš. Fakt to nejde. Jak by Tě pak bylo možno dohledat? Tak vidíš, že vidíš. Nejsi doufám slepec, ani žádný blb a je tedy s Tebou možno rozumně, jak jinak, debatit o jakémkoliv tématu. Protože by Mě nebavilo, debatit s blbem o ničem, natož o jakémkoliv tématu. S inteligentním blbem Mě to ovšem baví hodně, protože inteligentní blb je chytřejší než Já a mohu tedy od Něho spoustu všeho o jakémkoliv tématu pochytit. A to Mě baví.

Sice o trochu míň, nežkdyž pochytávám od APVéčáka, který je ještě chytřejší a pochytávám od Něho nejvíc a nejraději.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

367 Prasumec nevinný

21. červen 2013 | 08.16 | rubrika: první rubrika

367       Prasumec nevinný

Platí, doufám, stále ještě Prasumec nevinný? To znamená, že dokud Tě neviděla v pořadu "Na vlastní oči" vlastníma očima, jak souložíš s Její sestrou, tak na Tobě nikdo nemůže vymáhat ani mentolky. Navíc, kde je psáno, že se musí při každé nebáře narodit zvířátko? A zvlášť, když si dáváš včas pozor na každou sopečnou erupci. Dáváš si, doufám včas pozor na každou?

Neříkej Mi, že je Ti to fuk, to bys Mne fakt naštval. Nesmíš spoléhat na Prasumce. Ten v těchto případech neplatí a ani nechtěj, aby platil. Víš, jak by to vypadalo, kdyby platil? Blbě. Věř Mi. Každý by si kliďánko souložil s každou a nikdo by si pak nebyl jistý, čí je které dítě a na které je tedy třeba platit bonbony. Navíc by se všechny holky v zemích, kde by platil, tahaly s těhotnýma kilyma stále a tedy furt. A nebavilo by je to. Nemůžeš se Jim divit, teda neměl by ses. Tahat se s čímkoliv nejistým od kohokoliv, kamkoliv do města a zvlášť ve vedru, to je fakt vopruz.

Vono tahat se s čímkoliv nejistým, je už sám vod sebe vopruz. Ani s Prasumcem nejde o žádnou velkou zábavu, máš-li se s ním tahat, nebo se o Něm třeba jen dohadovat. Proto Ti to nesmí být fuk a dávej si tedy raději pozor opravdu na každou. Nenechávej se unést slastí, jinak budeš v pasti. Jak říkával můj dědeček, když ještě chodíval na pivo.

S Mým dědou byla sranda. Dokud se neoběsil a nešli jsme ho s tátou hledat do Jeho lesa na oblíbená místečka. Ale neboj, nenašli jsme ho. Naštěstí se oběsil na místě, které rád neměl a našli ho kluci od Policie. Mě byly asi čtyři roky, takže si to vůbec nepamatuji a tím pádem celé vymýšlím. Jak je mým dobrým zlozvykem.

Ale vrátím se ke slasti a dám si také pozor na pasti. Rád se totiž řídím tím, co jinému jámu kopám. Nekážu tedy bludy ani žádné obludy. Těch je dost v parlamentu, myslím oblud. Obludy nepatří ani do politiky, natož do parlamentu. Ale jsou tam. Některé, když tam vstupují, taktak zpočátku nevypadají, ale jak si nakoupí žrádlo... Nazývám je pak Kisna politická, sedmibradová. I prezident a jeden kandidát jsou sedmibradoví.

Ale nepočítal jsem přesně, tak se zbytečně, kvůlivá takové blbině, nehádej.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

366 A jéje

20. červen 2013 | 17.23 | rubrika: první rubrika

366       A jéje

Na Čt 24 Mi právě Nevím Jaksejmenuje oznámil, že ve Francii, Velké Británii a nevím, kde všude ještě čím dál tím více přibývá účastníků místní veřejné dopravy do práce a zpět, kteří jsou ochotni zaplatit za onlajn zpravodajství penězi z vlastních kapes a bankovních kont.

Doufám, že si zodpovědní činitelé najdou trochu času a co nejdříve zavedou i u nás. Nejlépe ještě dřív, než ve Francii, Velké Británii a nevím, kde všude ještě. Věřím, že v době, kdy Mi banka odmítá přijímat Mé další peníze na konto, protože má dle Jejích slov už přeplněné všechny sejfy i bankomaty, mohla by Mi tato skvělá novinka alespoň trochu pomoci v mých starostech. Ale muselo by se jednat o pořádnou částku, kterou by bylo třeba zaplatit alespoň 20x měsíčně.

Všechno dnes nestojí skoro nic, chápej v souvislosti s Mým narvaným kontem, a tak již vážně nevím, jak se těch prachů zbavit. Uchlastat se nechci, ale patrně budu muset.

Nebo Mi ještě něco zbývá?

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

365 Jízda na skibobu

20. červen 2013 | 15.08 | rubrika: první rubrika

365       Jízda na skibobu

Viki, podívej, vím, že zítra pojedeme, ale chtělo by to, abys přijela, abychom si trochu zajezdili. Jezdilas někdy na skibobu? Rozumíš Mi, jak to myslím? Vážně Mi rozumíš? Pokud ano, dej Mi vědět, jak to myslím a pokud ano, dej Mi vědět, v kolik přijedeš na skibobu. V kolik přijedeš na čemkoliv? Přijedeš vůbec? A nevyprávěj Mi báchorky o vzácnosti.

Vzácná je ta, kterou víc jak dva mamuty nevidím, když právě vidět chci. To je nad slunce jasné každému hvězdáři. To je jasné i Mě, který znám tak Sumce, Zemi, Saturna, Měsíčka, Neptuna, Merkura, Urana, Bruna Marse, Jupitera, Venuši, Julii, Alici, Kateřinu a nesklonné Pluto.

Tak vidíš, že musíš přijet co nejdřív, jinak se zblázním. A co by to pak bylo za život s bláznem? To by Ti nemohl nikdo závidět, věř Mi. A Mě by to se Mnou také nebavilo. Už takhle Mě to moc nebaví. A bez Tebe už vůbec nebaví. Ale s Tebou by bavilo dost. Víš Ty, co všechno bychom mohli spolu ku příkladu například dělat?

Schválně jsem vynechal trochu víc místa, kdyby Mě cokoliv napadlo, protože doufám, že toho budou mraky nebo alespoň oblaka. Teď Mne ale nic nenapadá.

Jdu se mrknout na web, kde je doufám všechno, co Mě napadne.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

364 U stánků

20. červen 2013 | 15.05 | rubrika: první rubrika

364       U stánků

U stánků na levnou krásu je a nyní již byl dokumentární film z roku 2006 o tom, co provádějí se ženskou duší písně Jana Nedvěda. V dokumentu zazněly zpovědi fanynek i odborné analýzy Petra, jehož příjmení jsem zapomněl a ani křestním si nejsem jist. Tento možná Petr ovšem uspořádal koncert Medvědů na největším stadionu na světě, na Strahově jako jejich manyžer, neboli ten, kdo žere prachy. Mimochodem, ten, kdo žere prachy je pak tlustej. Ale i ten, kdo žere něco jiného, je tlustej. V podstatě každý, kdo něco žere, je takovej.

Nadále budu psát o stánkařských písních bratří Medvědů s velkým eM, protože by se klucí určitě nezlobili, že jsem je takto a to pouhou změnou jednoho písmenka přejmenoval. Při pohledu na jejich postavy se Mi oslovení chlap, zdá velmi chabé. Co myslíš?

Zaujala Mne Petrova věta:

"Já, když se vážně zamyslím, objektivně, tak si musím říct, že některý ty písně jsou kýč jako hrom, jo, ale já musím také objektivně říct, že Mě dostaly a dostávají kdykoli. Já si mohu pustit jakoukoli jejich píseň a jsem úplně vyřízenej."

Petr je vyřízenej, fanynky jsou vyřízené a i Já jsem vyřízený, že jsou všichni z Medvědů vyřízení.

Jak dále Petr řekl, všichni lidi Medvědy fetovali a On Jim tu drogu dal. Tím se přiznal a Policie může zajistit dalšího dýlera. Stačí si jen zjistit jeho příjmení a může mu nasadit klepeta. To již nechám na Ní, na Policii. Je to Její práce. Já už jsem pro Petrovo zajištění udělal dost.

Pokud se teda skutečně jmenuje Petr, ale myslím si, že jsem Jí poskytl už dost informací k tomu, aby si pro Něj rovnou došla, i kdyby se třeba jmenoval Pavel.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

363 TRK

20. červen 2013 | 04.33 | rubrika: první rubrika

363       TRK

Včera, 19. 6. 2013, se uskutečnilo Autorské čtení spisovatele Václava Duška a Žačekžáků jeho kurzu Tvůrčího psaní v Teplické Regionální Knihovně.

Já jsem byl v minulosti pozván stejným spisovatelem, když jsem se účastnil čtení veršů, které napsal František z Francie, týmiž žáky a přečetl jsem tehdy povídku číslo 288, František. Nevím, kým byl pozván i Patrik Linhart, který dorazil sic pozdě, ale přec a vzal si hned od předsedajícího slovo  do své pusy a přednesl na jeden zátah vše, co napsal a vybral pro tento den. Jak dorazil, tak odrazil a jeho odraz jsem ani nepostřehl v pravý čas. Já jsem přečetl tři klasy ze čtyř, které jsem měl nachystány, protože do té doby skvělý klavírní umělec se rozhodl a od předsedy parlamentu dostal povolenku, že přečte trochu delší pohádku, kterou navíc ani nenapsal on. Kdo ji napsal, neuvedu, abych nedělal reklamu. Napíši jen, že autor ten, dávno již není živ. Trochu delší pohádku četl něco přes půl hodiny a sral Mě tím tak, že jsem to nemohl napsat slušným jazykem, promiň slušnou klávesnicí. Vím, že jazykem se mluví, ale jsem ještě nyní tak rozrušen, že si pletu pojmy s dojmy nebo s něčím ještě úplně jiným.

Včetně dvou dětí krásného rodu, četli ještě další Žačkyžáci téhož kurzu, které ovšem díky své skromné soběchlebnosti neuvedu, protože nesahali Patrikovi ani po konečky jeho vlasů, jež mu poletují u kotníků.

Na závěr předsedající pozval všechny přítomné na příští čtení dalšího, dávno již neživého autora a při slovech:

"... může přijít i ten, kdo se s ním setkal třeba v nějaké restauraci v Teplicích..."

se díval směrem ke stolu, u kterého jsem seděl Já. I kdybych Ho při své skromné povaze pochopil, tak zvítězí soběchlebnost, která Mi říká:

"Vybírej si!"

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

362 Pracovnice kardio

20. červen 2013 | 04.32 | rubrika: první rubrika

362       Pracovnice kardio

Pracovnice kardiologicko-hygienické stanice varovala před teplíčkem doporučením, že máš pod vodou pít iontové nápoje v co největším množství, přesněji tolik litrů, kolik je Ti v tomto roce let... Jen neupřesnila pracovní postup bumbání.

Já už mám Vařína a culí se na Mne, jak blbej. Naprosto stejně, jako pracovnice, která se culila do kamer v domnění, že vypadá hezky. Kočka to rozhodně nebyla a dle záhybů, jak obličejových, tak i tělesných soudím, že nebyla nikdy. Ani před 50i lety. Natož nyní. Proto jsem Jí také uvedl jako pracovnici kardio-bla bla bla a ne jako kočičku či jiné zvířátko téhož institutu.

Vůbec si myslím, že takovéto kisny by měly mít své mluvčí – krásné mladé holčičky, abychom si je My chlapi, mohli prohlížet. Více bychom jejich informace hltali, povídali si o nich a řešili je večer v pabech.

I obrázky mluvčích bychom sbírali a navzájem si s kámošema vyměňovali nebo směňovali za peníze či řezaná piva.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

361 Politicky zklamaný Milan

20. červen 2013 | 04.31 | rubrika: první rubrika

361       Politicky zklamaný Milan

Velice Mne zajímá, kde jsem chlastal, když Tě potkal Patrik. A ještě víc Mne zajímá, kde jsem chlastal, když Jsi potkala Ty jeho. To, že je dnes z Patrika politicky zklamaný herec Milan, který je vztahovačný ke své srandovní karikatuře, je druhá věc a záležitost tedy zcela odlišná. Ale důležité v tomto ohledu je to, že Mne nikdy nepochopíš tak, jak Já to myslím a nemůžeš Mi to potom ani nikdy jindy v budoucnu vysvětlit. Věc zůstane navždy nepochopena a tudíž naprosto i na sprosto zbytečná.

Ale přesto pro Mne stále velice zajímavá.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

360 Mamut je nejlepší

19. červen 2013 | 09.07 | rubrika: první rubrika

360       Mamut je nejlepší

Mamut je přímo ten nejlepší, skvělej čas. Zkusím si Ho pamatovat a používat. Je to fakt asi to nejlepší debilní spojení, které z Ní vypadlo, omylem samozřejmě. Ještě, že Já jsem neomylný, bůžvík, co by ze mě vypadávalo.

A protože v dnešní době měříme čas na Mamuty a ne na hodiny a natož na dny, tak je Mamut opravdu ten největší časový sympaťák.

Když se Tě například holka zeptá:

"Kolik mamutů vydržíš?"

Je Ti hned jasné, že se jedná o mamuty v posteli. Teda od teďka Ti to je jasné a nekecej, žes to věděl. Já to ještě před chvílí také nevěděl a pochopil jsem to, ažkdyž jsem po sobě přečetl, tak se nevytahuj cizím pérem. Ažkdyž je nové slovo, proto dohromady a upozorňuji naposledy pro hnidopišské češtináře, které považuji za naprosté květináče. Příště už jakákoli nová slůvka nebudu komentovat, pokud tak náhodou neučiním, kvůlivá naprosté důležitosti sdělení.

Mamut byl nejlepší i v době ledové, tak ho přece nenechám úplně vyhynulého. Nejlepší myslím pro člověka, který ho tenkrát lovil a u ohně papal. My ho ani lovit a ani tím pádem papat z politických důvodů nemůžeme, a tak ho budeme používat alespoň jako časového sympaťáka, jak jsem již uvedl. Já teda budu určitě, protože je Mi rozhodně sympatičtější, než jakákoli blbá minuta. Také má mnohem víc vteřin, než ona, která je proti Němu prťavá, jak hrášek, třeba.

Doufám, že i Ty zapomeneš na minuty a budeš Ho používat. Zaslouží si to, prcek jeden, vyhynulej. ont-f�d y"8�Y �X sans-serif";color:#333333; mso-bidi-language:AR-SA'>Viď... Zlato? Zlato! Ach jo, zase usnul..."

Muž se po milování vždycky okamžitě překulí na bok, zabalí se do peřiny a během několika minut usne. Naopak žena je dokonale probuzená. Žena potřebuje denně v průměru o 20 minut více spánku než muž, a tak má tedy naspáno. Je to podmíněno tím, že je ženský mozek uzpůsoben pro plnění několika úkolů najednou a potřebuje tedy více odpočinku. Žena musí spát o 20 minut denně déle, protože řeší více problémů, než Muž.

Také je ovšem ženský mozek daleko menší než ten náš, a tak Mne vážně zajímá, jak to Ty holky dělají, že jsou daleko chytřejší. Zřejmě mají nějakou tajnou metodu, kterou si předávají pupečníkem již při porodu a nám ji nepředají, i kdybychom se nakrájeli na tenké plátky. Prostě nemáme šanci, když si holky již v pravěku usmyslely, že budou jednou provždy chytřejší.

A tak prostě jsou a My máme fotbal a řezané pivo, teda Já mám fotbal a řezané.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

359 Spánek

19. červen 2013 | 09.05 | rubrika: první rubrika

359       Spánek

Včera Mne Systém 2x vypnul, a ikdyž jsem nevylil Kapucína, dost Mě to čůralo. Systém si Mne občas vypíná, kdy se Mu zachce, a tak na Něj musím něco vymyslit.

Je matematickou, fyzikální, chemickou i biologickou vědou dokázáno, že muž spí míň, než žena. A Já spím ještě míň, než On. Ale nevadí mi to. Kdyby Mi to vadilo, tak by mi to nebylo jedno a dávno bych si stěžoval na nějakém ministerstvu.

Proč si žena chce po sexu povídat a muž spát?

O tom, co se děje v posteli, když se dva milují, se mluví pořád. Jak často a kde to dělají, jestli žena dosahuje orgasmu a jak pevnou a velikou má muž erekci... Pojď si ale posvítit na to, co se děje potom. Po sexu si totiž žena většinou chce povídat, ale muž spát.

Možná i ve Tvé ložnici se po skončení aktu lásky odehrává podobná scénka. Ty:

"Miláčku?"

On:

"Hmmm..."

Miluješ mě?

Mmmhmmm

Víš, jsem moc ráda, že jsme dneska nechali děti u babičky a mohli si užít krásný večer. Musíme to tak dělat častěji...

Chrrr...

Viď... Zlato? Zlato! Ach jo, zase usnul..."

Muž se po milování vždycky okamžitě překulí na bok, zabalí se do peřiny a během několika minut usne. Naopak žena je dokonale probuzená. Žena potřebuje denně v průměru o 20 minut více spánku než muž, a tak má tedy naspáno. Je to podmíněno tím, že je ženský mozek uzpůsoben pro plnění několika úkolů najednou a potřebuje tedy více odpočinku. Žena musí spát o 20 minut denně déle, protože řeší více problémů, než Muž.

Také je ovšem ženský mozek daleko menší než ten náš, a tak Mne vážně zajímá, jak to Ty holky dělají, že jsou daleko chytřejší. Zřejmě mají nějakou tajnou metodu, kterou si předávají pupečníkem již při porodu a nám ji nepředají, i kdybychom se nakrájeli na tenké plátky. Prostě nemáme šanci, když si holky již v pravěku usmyslely, že budou jednou provždy chytřejší.

A tak prostě jsou a My máme fotbal a řezané pivo, teda Já mám fotbal a řezané.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

358 Natlakované bombičky

18. červen 2013 | 19.23 | rubrika: první rubrika

358       Natlakované bombičky

Není nic horšího, pokud vím, než natlakované bombičky. Když už se konečně domluvíte a Ona skutečně dorazí o Svou tradiční půlhodinku později a máš tak na supervýkon o 30 minut míň, tak v pravý čas, neboli ve chvíli, kdy se Ti natlakují bombičky spermíkama, jež dorazily z jater i z ledvin současně, přijde neodkladná návštěva. Návštěva jakákoli, ale zvonící tak nahlas a nepřetržitě, že už nemůžeš Její vehementnost ledabyle přehlížet a dále se účastnit výstupu na osmitisícovku.

Jenže v tu chvíli natlakované bombičky způsobí, že Tě pak bolí kulky. Jakmile jsou totiž bombičky natlakovány na hraniční mez, je třeba erupce. Sopka se s tím také nepáře, tak to také nedělej a pokud nemá návštěva klíče od Tvého bytu, pokračuj v atletice až do sopečného vyvrcholení. Cokoli natlakovaného může dříve či později také třeba explodovat a pak bych Ti úklid opravdu nezáviděl.

Nebo existuje Mě neznámý přípravek na odstranění?

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

357 Pravé jméno Holčičky

18. červen 2013 | 19.17 | rubrika: první rubrika

357       Pravé jméno Holčičky

Čekal jsem Jí, že přijde a připravil jsem si, že až mi řekne do mluvítka jako vždy:

"Haló?"

Že odpovím:

"Kdo tam?"

A Ona řekne jakékoli jméno, jen ne Své pravé, kvůlivá mezinárodním úmluvám o utajovaných skutečnostech nadnárodního významu, tak Jí odpovím:

"Promiň, holčičko, Já čekám Viki."

Jenže Ona řekla Své pravé jméno a Já odpověděl připravenou větou a Ona se naštvala a odešla.

Její pravé jméno bylo stejné jako pravé jméno Viki, ale nebyla to Viki, ale úplně jiná holčička.

Tak jsem luxoval, utíral prach, myl nádobí za poslední tři roky, uklízel a dělal spoustu dalších pitomin zase jednou naprosto a úplně zbytečně.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

356 Apdejtovaná navigace

18. červen 2013 | 07.36 | rubrika: první rubrika

356       Apdejtovaná navigace

Mám do auta, 356u - Apdejtovanou navigaci, která Mne dovede, vždy přesně tam, kam Jí do Ní namačkám. Jí do Ní jsem napsal velkými písmeny, protože se chová přesně, jako žena. Ženu když také správně namačkáš a pomuchluješ, tak Tě také někam dovede. Sice občas k soudu, ale to už Ji dávno mačká a muchluje Někdo jiný.

Takže ženu je třeba také po nějakém čase apdejtovat. Vše je třeba občas apdejtovat. Já jsem například apdejtovaný každou chvíli Mým Systémem, jak již víš. A z této znalosti je třeba vycházet při jakékoliv komunikaci se mnou.

Apdejt v mém případě znamená, že veškerá data, jež byla do Mě v minulosti jakýmkoli způsobem zapsána, jsou po blíže nespecifikovaném, ale velmi krátkém čase vydylítována a následnou defragmentací navždy ztracena. Mám tak hárddisk velice uspořádaný a připravený na další zápisy, které budou posléze zase defragmentovány.

A tak stále dokola, okolo ho - lalala...

Věnováno Davidu Krupovi

18. 6. 2013

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

355 Dnes Ti nic nenapíši

18. červen 2013 | 07.35 | rubrika: první rubrika

355       Dnes Ti nic nenapíši

Milá holčičko, dnes Ti nic nenapíši, protože jedu do Zlatých hor. A Zlaté hory jsou hory ze zlata, takže vezu pár prázdných batohů, abych se mohl na pár let pořádně napakovat. Prostě si trochu máknu, abych nemusel už nikdy makat. Jen doufám, že o tom nikdo další neví a nebude tedy v horách narváno. Nerad bych o někoho dalšího zakopával a už vůbec se nemíním prodírat davem.

Protože jsem si ale uvědomil, že se náš národ sestává ze samých blbů a pitomců, spadl Mi balvan ze žaludku. Nebo do něj? Ne, to by Mi bylo ouvej. Je to, jak jsem napsal a mohu se těšit na život v blahobytně pospolné společnosti Mé osoby, Mých příbuzných, známých a holčiček, které si pečlivě k tomuto účelu vyberu. Už musím běžet, abych mohl jet, tak musím líbat.

Líbám Tě

Ap

pé. es., dopsané dnes:

Když jsem se vracel z Hor a nacházel se ještě asi 200 km od Zlatých Teplic, tak mi zavolal pivožíznivý Samuel. MUSEL jsem do Legendy s velikými písmeny. Byl jsem ale už tak uhataný, že jsem nyní prohodil písmena h a t, abys viděla, jak obrovská byla Má včerejší únava.

Chtělo se Mi s Tebou tak PSÁT, že jsem zase MUSEL prohodit písmena, tentokrát p a s, aby Mi vyšlo, že se Mi chtělo strašně moc SPÁT.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

354 Její nová směrnice

16. červen 2013 | 11.56 | rubrika: první rubrika

354       Její nová směrnice

Evropská unie zavádí novou směrnici a nařízení sebe samotné. Všechna auta, která se pomocí svých řidiček a řidičů budou chtít pohybovat po Jejích silnicích, budou jezdit vlevo, řadící páku budou mít vpravo a pedály budou zleva doprava seřazeny takto:

Plyn, brzda a spojka.

Dlouhé diskuze se vedly o tom, proč zrovna brzda má zůstat na svém původním místě, ale nakonec se zvážené dámy a pánové dohodli na tom, že někdo vždycky musí zabrzdit pokrok, tak proč by ho konec konců neměla nakonec zabrzdit brzda.

Dále si všechno zvážené, co se dalo zvážit na jakékoli, ale gigantické váze, dohodlo na tom, že řídit na silnicích EU mohou pouze Takové a Ti, kteréří mají větší množství promile v krvi anebo osoby blízké těmto. Všichni ostatní mohou také jezdit, ale někde jinde a v EU tedy rozhodně ne. Nebo pouze na kole, koloběžce, manželovi či na manželce. Ale jak sednou do auta, musejí být namazaní, jinak se s nimi Policie nebude mazat a rovnou je hodí do přistavených kontejnerů. Ty musejí být, dle předchozího nařízení EU, přistaveny zhruba po každých deseti kilometrech přesně.

EU chce těmito dvěma směrnicemi vyjít vstříc Velké Británii, která dělá cavyky.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

353 Diabetická sebekritika

16. červen 2013 | 09.25 | rubrika: první rubrika

353       Diabetická sebekritika

Uvědomuješ si vůbec, holčičko Moje milá, že Mne Svou dietní kritikou utvrzuješ v Mé soběchlebnosti, či-li v Mém pojídání chlebů jakékoli velikosti? A zvlášť chlebů teplých, které mám nejraději?

Ať již jo nebo ano, pokračuj, pokračuj, zajímáš Mě.

Protože chleba a navíc teplého je třeba. Ostatně teploušů je netřeba, ale když už jsou tu, tak se na ně nebudeme zlobit, jen proto, že spolu nemohou mít děti. Stačí, že se zlobí oni, že nemohou.

Všimni si, že se v našem státečku zlobí všichni, kteří něco nemohou a nemusí mít vysokou teplotu. I když jsou celí červení, jak řvou. Vysokou teplotou jsem v tomto případě, samozřejmě myslel chlapy, se kterými se nelíbají ženy. Anebo i líbají, ale dotýkat se jich na jistých místech nesmějí. Zkrátka jsem myslel teplouše, jinak zvaného Homouš, nebo Bohouš?

Bohouši nezlob se, ale rýmuješ se. Žádný jiný důvod v tom nehledej, pokud tedy také nejsi teplej. Tímto vyzývám všechny další chlapy, kteří nejsou teplí, aby v tom žádný jiný důvod nehledali. Ať se již jmenují Miloš, Leoš, Luboš anebo Robert. Hlavní je, že nejsou teplí a souloží tedy s kýmkoliv, jen ne s jakýmkoli mužem, jehož jméno končí jakýmkoliv posledním písmenem.

Ostaně i jména žen také končí jakýmkoliv posledním písmenem. Všechna jména nějakým končí a nějakým i začínají. A pak tam jsou ta uprostřed. A ta se mají nejlépe, protože se na obou stranách s dalšíma dotýkají a jsou to tedy také písmena teplá a také nemohou mít děti. Napsal jsem, že se mají nejlépe, protože děti zlobějí.

A to nemají písmena zapotřebí, protože písmena dávají dohromady slova a ta pak věty, odstavce, celé povídky a nakonec knihy, které pak šoupneš do knihovny.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

352 Co říkala panímáma

16. červen 2013 | 06.59 | rubrika: první rubrika

352       Co říkala panímáma

Zeptal jsem se Zdenky:

"Co říkala panímáma?

Že když chlap chce a potřebuje, tak vypni sporáky, běž vod tý žehličky, nastrč mu prdel, vydrž To těch pět minut a pak pokračuj v akci.

A to je to, co utužuje manželství a né, že Tě bolí hlava."

Již z úvodu této povídky vidíš, že byl náš sraz po třiceti letech od maturity opravdu vydařený. Výborně jsme se bavili a můžeš jen litovat, že jsi chyběla a Ty chyběl. Musím, opravdu musím sem napsat, jak to bylo skvělé se Zuzanou. Yndrís dodal, že také dvakrát musím jasně na konci napsat, jak Zuzana požadovala po Zdence omluvu. Musím to napsat, protože Yndrís na tom trvá, jinak to požene třeba až k nejvyššímu soudu. Tak ou i kej, když musím dvakrát tak musím jednou:

Kunda chtěla po Píče, která kouří, omluvu.

Protože kouření je zločin proti lidskosti. Původně jsem chtěl tento pravdivý fakt, napsat zasraně slušnou češtinou, ale nešlo Mi to, protože by to nebylo hodno nás, bývalých vynikajících maturantů, jak dodala mimo záběry kamer Zdenka. Respektive nebylo by to hodno Mě, bývalého vynikajícího maturanta, jak dodávám Já a také mimo jakékoli záběry.

Ještě musím nějak chytře vymyslit a inteligentně napsat klas tak, aby se poznala Iva Häslerová, která se stále jmenuje Iva. A chce se poznat tak, jak jsme Jí Já a APV viděli, ale né jak jsme Jí viděli jako ženu. Chce se poznat tak, jak jsme jí všichni viděli do výstřihu. V tom případě zase dvakrát musím napsat, že Já jsem Jí tam viděl opravdu pěkně. Obzvlášť, když se jemně předklonila. A protože Jí výstřih jasně zářil a blikal, tak píši všem nezadaným chlapům, že Iva se ještě stále jmenuje Iva. Ivo Häslerová, poznala ses?

Přemýšlím nyní, co ještě musím dvakrát, ale bude to zřejmě trvat dlouho, když musím přemýšlet dvakrát. A opravdu musím, jak řekl Yndrís. Sice nevím, jak se přemýšlí a navíc nevím, jak se přemýšlí dvakrát, ale když musím, tak nemohu dělat nic jiného. Ani jednou dělat. I se ženou se musí a opravdu musí souložit alespoň dvakrát.

Nebo myslíš Jindro, zvaný Alias, přesně dvakrát?

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

351 Nesahej na Mě

15. červen 2013 | 04.48 | rubrika: první rubrika

351       Nesahej na Mě

"Né, nech toho, jdi vode Mě, jdi vode Mě, Ty to fakt nechápeš. Jdi vode Mě a už na Mě nešahej.

Dyť Ti Moje ruce nikdy nevadily?

To si pouze myslíš, prostě Mi vaděj, a tak jdi vode Mě a přestaň na Mě šahat!"

Přitom je chlap umísťuje na úplně shodná místa jako předtím. Jenže už neumísťuje ruce, ale pracky. Odporné a neumyté pracky, které dosud mohly vše, ale teď už nesmějí nic. Je to pokaždé podle stejného scénáře:

Prvních 14 dnů vztahu ruce nevaděj. Apaknaopak, jsou vítány ve všech možných zákoutích a na všech hrbolcích. Hrbolky jsem napsal blbě a mám samozřejmě na mysli kozy. Ale pak už na Ní přestaň šahat nebo zavolá policii a ta se s Tebou nebude babrat. Rychlej mazec. Dostaneš pár obuchem a dáš-li si ruce před Sebe, máš na krku útok na veřejného činitele a ocitneš se tam, kam nyní už stejně patříš. A nemám nyní na mysli korekci, ale zadek.

Tak už na Ní nešahej a nešahej na Ní už nikdy. Stejně Ti nedá. Apaknaopak, Ty Jí budeš dávat. Ale prachy, podle soudní výměry. Takže tolik nechlastej a ukládej si bokem, budeš je potřebovat, jinak Tě zavřou. To je krásný konec milování, co?

Ale nebreč, nejsi poslední ani třetí. Jsou Nás miliony, co už také nesmíme šahat. Ale nesmíme na dotyčnou a tím pádem můžeme na Jinou.

Takže zapomeň na Její místečka, co nejrychleji se odmiluj a rozhlédni se kolem sebe.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

350 Tak podívej se, Pavliku

15. červen 2013 | 04.47 | rubrika: první rubrika

350       Tak podívej se, Pavliku

Vím, že nemáš rád jakékoli zdrobněliny. Rozhodl jsem se, že Ti to už musím říct. Původně jsme chtěli počkat, až vám holky odrostou, ale z vlastní zkušenosti vím, že děti jsou chápavější, než dospělí a vše vytuší již mnohem dřív, než se cokoli vůbec stane. Sice si v tomto a dnes už mohu prozradit, že i v našem případě nejsem jist, zda něco vytušili, ale chci Ti říct, že se stalo a děje všechno již dlouho. Miluji Tvou ženu a ve všech možných chvílích, kdy se s Ní nemiluješ Ty, se s Ní miluji Já.

Navrhuji Ti, zajdem spolu do Legendy na pivo a domluvím Ti postup. Ber to z té lepší stránky. Ztratils sice ženu, ale máš novýho kámoše. Až přestaneš být nasranej, můžeme si rozumět. Lidé, kteří mají stejné koníčky a zájmy si také rozumějí a na celém světě.

Proč by si nemohli rozumět chlapi, kteří mají po nějaký čas stejné ženy?

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

349 Totální rezignace

14. červen 2013 | 20.24 | rubrika: první rubrika

349       Totální rezignace

Dva dny jsem sledoval čt 24 a vyzývám všechny politiky, aby do jednoho rezignovali. Tímto končím s politikou a již nikdy se o Ní nebudu zajímat.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

348 Když můžu, tak můžu

14. červen 2013 | 10.44 | rubrika: první rubrika

348       Když můžu, tak můžu

Název klasu je pravdivý ze všech světových stran i zezadu. Protože jsem krásně a česky singl, tak fakticky můžu i doopravdy a třeba i zezadu. Zezadu miluji nejraději, ale nekratší dobu, protože Mě tato polohová varianta víc lechtá, než ty ostatní, které také miluji.

Jako singl můžu tedy vždycky, když můžu. Abych to vysvětlil, tak to vysvětlím. Po pátém řezaném si už pouze myslím, že můžu. Chci ale víc, než mohu, a tak raději nejezdi. Nebo klíďo přijeď a zahrajeme si nějakou deskovou hru. Třeba ŽENO, NEZLOB SE. Víš, s tou kostkou. Anebo si budeme povídat z pus do uší. Tak také řeším, když už nemůžu. Povídat se musí, i když se může.

Povídat se prostě musí pořád, protože jinak je ticho. A víš, co znamená ticho? Ticho znamená, že není nic slyšet. A jak pak má dojít pro pivo, když nic neslyšela a Mě už došlo? Myslím tak, že jsem vypil posledního lahvoně, ne že přišlo další pivo do ledničky.

Čeština je jazyk světových velmistrů. Ale i velmistr si utne prst. Ale nic ošklivého si nepředstavuj. Napsal jsem to proto, kdybych náhodou udělal chybu. To bych tedy měl a již všichni víte, s jak skromným pisálkem máte tu čest.

Musím v tuto chvíli vzpomenout na Pepína, protože On je ze Mne přímo nadšený, když se byť jen nepatrně jemně a právem sice, dodávám Já, pochválím.

Raději nový odstavec, ať nepřilévám vodu do potoka. Zvlášť v době povodní. A ještě jedno zvlášť, když jich je hodně. Myslím, když je hodně povodně. Vím, že koho, čeho povodní, ale to se nerýmuje. A znáš Mě, jak se něco nerýmuje, tak se to nerýmuje a nemůže se napsat. Teda může, ale Já to nenapíši. Protože Já rýmuji, i kdyby na pivo nebylo. Já rýmovat musím, i kdyby letos třeba houby nerostly. Nebo ryby, kdyby nebraly by. Vidíš, že musím? Tak vidíš.

Já si prostě nyní půjčím od Horňase a Wericha a napíši, že kudy chodím, tudy trousím písmenka a to i písmenka rýmovací, až rýmová, čili odborným termínem veršíkovaná, ne nastydlá. Oni teda trousili moudra. No, jo, jenže oni byli chytří.

Jdu si pro Vařína. Né, že by Mi nějak zvlášť pomohl, ale je to lepší.

Chutná Mi, Vařín jeden a budeme se Mi tím pádem lépe trousit cokoliv.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 1 (1x)

347 Stejně Ti padne mezi nohy list

14. červen 2013 | 10.43 | rubrika: první rubrika

347       Stejně Ti padne mezi nohy list

iki piki Viki

bylo by možno jiné reakce?

iki piki Viki, bylo

iki piki Viki, bylo

iki piki Viki, bylo

iki piki Viki, bylo

ty ale zlobíš, tak to já nevim, jestli si tu kávu nerozmyslim

co se zlobívá, to si rádo zazpívá...

ano to ano, ale žádný dobrý čin nezůstane nepotrestám

no, ale když se zpíváme, tak všechny mé zločiny budou po zásluze odměněny

hmmm ano

takže musíme jen vymyslit, aby nás v pinokiju nenachytali... za kolik vteřin se dokážeš obléknout?

sem hrozně pomalá

tak se vykašleme na nějaké oblékání a zůstaneme nahatí

jedině tak

to se mi líbí, jak jsme to vymyslili a oblékneme se až po cestě dom a do Pardubic...

Ty, Viki, co kdybychom rovnou přišli nahatí? abychom se pak nezdržovali? máme o hoďku méně...

Stejně Ti padne mezi nohy list, zase...

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

346 Abych nedostal písmeno

14. červen 2013 | 05.21 | rubrika: první rubrika

346       Abych nedostalpísmeno

Pospíchám do Legendy, abych nedostal písmeno. Písmena mám rád, ale tohle ne. Za tohle písmeno si nemůžeš nic sladkého koupit. Ani nic hořkého k pití nemůžeš. Za tohle písmeno si totiž nemůžeš koupit vůbec nic. Ještě Ti spíš něco seberou.

Jenže si nyní nemohu vzpomenout, o jaké písmeno se jedná. Zkusím tátulovo metodu. Říkal Mi, že když si nemůže vzpomenout na jakékoli slovo, vezme si na pomocnou kopáčskou práci namísto cikánů, abecedu. A jede podle Ní.

Áčko, to není.

Béčko, to není.

Céčko, to není.

Čéčko, to není.

Déčko, to není.

Ďéčko, také ne. Ale dál pojedu v Mém duchovi a až ho lapnu, dám Ti vědět, protože času máme všichni málo. Tak jo, jedu...

Ještě furt jedu, protože máme díky diabetické kritice dlouhou abecedu. My vůbec máme všechno, kvůli něčemu zbytečně dlouhé. Kromě výplatních pásek, samozřejmě. Ale nezdržuj, už tam skoro jsem. Připomíná Mi to nyní zápas s Její podprsenkou, ale ten sem tahat nebudu, jinak se na konec nedostanu nikdy. Už takhle mám co dělat.

Joooooooo, mám ho:

Pospíchám do Legendy, abych nedostal Žetko.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

345 Začínáme být ještě srandovnější

13. červen 2013 | 17.04 | rubrika: první rubrika

345       Začínáme být ještě srandovnější

Hledá se Nečas. Nikdo nechce říci, kde je a v jakém stavu a Já jen doufám, že je také ožralej po vzoru Miloše a nebo mrtvej.

Politici, novináři i veřejnost netrpělivě čekají na komentář premiéra Petra Nepočasí či Nedoby k rozsáhlému zatýkání politiků a vysokých státních úředníků. Premiér zatím veřejně nevystoupil. Spekulace, že leží v nemocnici, se naštěstí, bohužel nepotvrdily.

"Pan premiér normálně pracuje, nechápu, kdo tyhle spekulace šíří," řekl Jeho spolupracovník Jiří Tuzemský Rum.

Nechtěl jen specifikovat, zda Nepočasí či Nedoba pracuje z Úřadu vlády, nebo odjinud. Marná je také zatím snaha získat jakékoli premiérovo vyjádření.

"Vím, kde je, ale nebudu se k tomu vyjadřovat,"

odvětila vicepremiérka Karolína Pík. Na otázku, zda je zdravotně v pořádku, dodala:

"Doufám, že ano. Tam, kde je, je úplná tma, takže jsem to nemohla poznat."

První místopředseda TOP 09 a ministr financí Miroslav Koloušek reagoval na dotaz slovy, že i kdyby s premiérem mluvil, byl by to soukromý rozhovor, o jehož obsahu by novináře určitě neinformoval. Chytrej kluk. Co kdyby tak reagovali na případné dotazy novinářů všichni. Kdyby napříště kdokoli z politiků mluvil s kýmkoli, tak že půjde vždy o soukromé hovory, o jejichž obsahu nebudou určitě informovat? To by šlo, ne?

Jedním z lidí, kteří byli ve spojení s premiérem, je šéfka Sněmovny a místopředsedkyně ODS Miroslava Německá:

"Na základě telefonického rozhovoru s předsedou vlády Petrem Nepočasí či Nedobou jsem informovala, že jednání Poslanecké sněmovny bude pokračovat v pátek 14. června 2013 od devíti hodin, pokud ho najdeme"

uvedla v tiskovém prohlášení.

Očekávání politiků, že Petr Nepočasí či Nedoba vystoupí ve Sněmovně, se tedy přinejmenším o den odkládá. Ani Úřad vlády zatím neavizoval jeho jakékoliv veřejné vystoupení. Mluvčí vlády pouze dementoval, že je premiér hospitalizovaný. Příliš informací o tom, co se děje v jeho úřednickém sídle, ale mluvčí nemá. Nebyl schopen ani potvrdit zatýkání v budově úřadu. Prostě ví prt i všichni ostatní vědí to samé, protože nikdo nemá žádné, natož relevantní informace.

A pak mají chudinky a chudáci kloudně vládnout, když nemají v dnešní době žádné zatracené informace.

Tak nakonec Fanfulín Nedoba vystoupil a mimo jiné řekl národu:

"Celý den jsem usilovně pracoval a sháněl informace a mohu Vám tedy zodpovědně říct, že nemám žádné informace."

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

344 Aktualizace Mě restartovali

13. červen 2013 | 14.39 | rubrika: první rubrika

344       Aktualizace Mě restartovali

Aktualizace Mě restartovali a musím si jít zaplavat na kole, protože svítí úhoř. Kolo je kolo a slunec není sumec ani žádná jiná ryba.

Cestou jsem uviděl, jak si po chodníku vykračuje žena. Těhotná žena. Přesněji tedy napíši, že jsem zahlédl, jak si po chodníku vykračuje těhotná žena s jezevčíkem. Docela mne zajímá, co se Jim narodí. Zda žena porodí štěně anebo slůně. Dle velikosti těhotnosti soudím, že pokud nenosí v bříšku slůně, tak to bude alespoň bernandýn. Neznám možnosti jezevčíků, ale objem dotyčného bříška mi naznačil, že jsou nekonečné.

Ať se narodí, co se narodí, přeji všem, ať jsou zdraví a nechť je život baví.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 1 (1x)

343 Jsme srandovní

13. červen 2013 | 14.36 | rubrika: první rubrika

343       Jsme srandovní

Jsme srandovní republika. A co jsme si Ho přímou volbou zvolili, budeme ještě srandovnější a tím pádem doufám, uděláme ďouru do světa. Všude se masakrují a My budeme vyvíjet jadernou bombu smíchu. Až ji vyvineme, tak ji na všechny lumpovité země mrskneme a budeme se všichni chechtat a za břicha popadat. Jde jen o to, abychom nebyli trapní a abychom třeba nechlastali moc becherovky či slivovice. Alespoň ne, máme-li klíče od jakékoli klenotnice a víme, že půjdeme odemykat a budou přítomny kamery a Ti parchanti, co píší do novin. V soukromí si chlastejme, co se do nás vejde, ale veřejně se styďme.

Myslím My, přímí volové, pardon, My přímou volbou zvolení.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

342 Velice skromný kluk

13. červen 2013 | 07.33 | rubrika: první rubrika

342       Velice skromný kluk

Přečetl jsem si nyní Systéma a napadlo Mne, že jsem dnes vůbec nevěděl, o čem budu psát. Ale po nahození jsem postupoval úplně stejně jako pokaždé a napsal jsem Ho, myslím Systéma.

Pepíno, nyní hlavně pro Tebe:

Já jsem fakticky dobrej. A nejen subjektivně. Jsem i objektivně dobrej a mohu to klidně o Sobě Sám a naprosto nezaujatě napsat, protože se znám už poměrně dlouho. A vím, že jsem velice skromný kluk. A když o sobě velice skromný kluk napíše cokoliv, tak Mu věř. Je to fakt pravda a vůbec se nevytahuje.

Já pouze fabuluji a Fabule je příhoda, o které pak vypravuji ve Svých povídkách. Vypravuji smyšlené, fantazijních příběhy, někdy spojené s přesvědčením, že se skutečně staly.

Nebo si třeba vzpomeň, že jsme po vzoru Šetrhenda s Vinetúem sbratřeni krví. Oni si také věřili. Anebo si vzpomeň na něco, na co si Já vzpomenout nemůžu, a proto Mi věř.

Na něco si prostě koukej vzpomenout a věř Mi, že nepindám. Já nikdy jen tak, nazdař bůha nepindám. Vždy pindám za nějakým nebo pro nějaký účelem a účel. Jinak bych to nedělal, znáš Mě, jak jsem línej.

Kvůli jakémukoli pindání by Mne přece Systém nenahazoval. Nemyslíš? Co myslíš?

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

341 Nahodil Mi Systéma

13. červen 2013 | 07.32 | rubrika: první rubrika

341       Nahodil Mi Systéma

Pepíno Mi včera nahodil Systéma. Esemeskou nahodil:

"Legenda 17h platí."

Zorientoval jsem se v časoprostoru, vodou smyl vykulený obličej a vyrazil do našeho oblíbeného pabu. Když přišel i Pepíno, tak jsem Mu po chvíli řekl, že třeba v nějakém dni v týdnu, jsem se po jízdě na kole stavil na doplnění kalorií. A od vedlejšího stolu jsem zaslechl, jak ženský hlas povídá:

"Já poznávám lidi podle horoskopů v kombinaci s vykládáním karet. Je to sice hodně náročná věc a bere Mi strašně moc energie, ale tyto dvě kombinace Mi interaktivně řeknou, že věci se mají tak a tak a ukážou Mi cestu. A Ty si pak musíš vybrat, jaká cesta je pro Tebe dobrá. Někdo například pánovi nakukal, že Mu je manželka nevěrná. Já jsem mu ale řekla, že Jeho manželství je naprosto v pořádku. Ale jsou tam jiné věci. Kombinace Mi ani nemusela říkat, že On má milenku, protože každý chlap Ji má. Chlapi jsou mrchy a furt by po nás něco chtěli.

Co bude k večeři?

Koupilas pivo?

A dalas ho do ledničky?

Užs Mi vyprala to modré tričko?

A vyžehlila?

A samý podobný majetnický otázky. Já už toho Svýho ani neposlouchám a odpovídám jen občas. On si stejně čte na gauči noviny a otázky pokládá jen pro formu. Abych o Něm věděla, že je doma a na Svém místě. Spokojenej a zaparkovanej. Vůbec holky nechápu, jak jsem Ho mohla někdy milovat. A proč je ještě stále na gauči."

Když jsem se po chvíli nenápadně na dotyčnou podíval, tak jsem pochopil, proč je chlap zaparkovanej a má starost pouze o teplotu piva. Nazývám takovéto a podobné dotyčné Strašidelná kisna. Protože ani On zřejmě nebude žádný Belmondo, tak Mu zbývá gauč, pivo a vyžehlené tričko.

A Ona má své kombinace.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

340 V tomto šopu se nedá tvořit

12. červen 2013 | 13.00 | rubrika: první rubrika

340       V tomto šopu se nedá tvořit

Někdy v minulosti jsem Jí napsal slova písně, jenž jsem na fejsbůku poslal Tondovi Poklusovi:

Jsi chytrá a tím pádem Moje

protože chytraté, chytraté, Ty Já mám nejradši

chytraté, chytraté, Ty Já mám rád

Já je pomiluji, Ony zase Mě, Mě, Mě,

Že jsou chytraté, tak Je rád mám

Konec, Ende i End

a dnes jsem se Jí pokusil říct větu, kterou jsem Jí fakt skoro nemohl říct, protože se Mi stále chechtala přesně mezi Má jednotlivá slova:

Člověk nemůže za minutu ani za kratší čas říct větu, kterou si má dle Ní připravit a sformulizovat.

To nejde, dle této Mé  formulizace proto, poněvad a ž se člověk neustále a tedy každou vteřinou vyvíjí a formulizuje tedy v jiné fázi vývinu jinak. To znamená, že nemohu, byť i za pět minut říct něco, co si před 300 vteřinami zformulizuji, protože už to tak necítím. A cítím to třeba naprosto odlišně. A navíc, co Já vím, co jsem si před jakoukoli dobou zformulizoval. Ledaže to napíši, a proto také píši furt. Abych věděl, co jsem formulizoval v minulosti. A baví mne to dosti, skoro klidně napíši, že baví dosytosti. A jdu se najíst, protože mastí doba obědní. Dej si pauzu, Já jdu papat.

Měl jsem jahodové knedlíky s meruňkami. Ty meruňky Mne sice trochu překvapily, ale stejně jsem si pošmákl a všechny jsem je naházel rovnou do žaludku. Trochu Mne tam nyní zlobí, jak jsem Je nestačil v tom fofru rozkousat ani nijak jinak rozňahňat.

Jdu si pro Vařína, aby Je a žaludka tím pádem také, zklidnil. A když se to nepovede ani Vařínovi, tak neva, protože odpoledne se jdu zklidnit do Legendy s Pepínem, který až do včerejška všude vystupoval pod šapitozním jménem Samuel.

Tímto Mu ho s radostí odebírám, protože Jozef je Pepíno a né žádný varietní umělec.

žádné komentáře | přidat komentář

339 Piš, piš, piš, ať Tě nesní myš

12. červen 2013 | 09.24 | rubrika: první rubrika

339       Piš, piš, piš, ať Tě nesní myš

Napsala Mi:

Piš, piš, piš, ať Tě nesní myš a Já odepsal:

Čti, čti, čti, ať Tě nesnídá kočka. Ale protože ledatak psáno dohromady, kočka snídá myš, tak jsme si psali blbiny. Ale od toho jsou přece klávesnice, aby se psali blbiny a pak jsme se Jim smáli. Od toho je celé Všechno, abychom se smáli. Alespoň Já tu jsem od toho, aby ses smálas a to pěkně nahlas a i za břicho ses popadalas. Sice si vůbec neumím představit, jak se popadává za břicho, ale říká se to již od babiček, a tak je to možná skvělé vzrůšo.

Upravil jsem 338 Prezidentova viróza, ale nečteš, tak nepros... Nic nebude. Ani ctrl+c+v. Máš to marné, neškemrej. Víš, jak vypadá holka, která škemrá? Holka, která škemrá, vypadá jak trpaslík. Dosahuje totiž stejné výšky, když přede Mnou klečí a celkově to vypadá fakt blbě. Holka nemá před klukem klečet, ani když mu dělá fantasticky příjemně. Lepší je v tomto případě šedesát devítka. I pohodlnější a můžeš i usnout, když se s tím dlouho babrá. A klidně můžete usnout oba, když nemusíte ráno do práce. Ale jen na chvíli, protože někam musíte ráno určitě. A nejen ráno. I večer musíte někam. To již ale většinou musíte dobrovolně, takže jdete rádi.

Nic to ovšem nemění na tom, že musíte, aby nebyl kámoš v pabu zase sám a nemusel Ti volat.

žádné komentáře | přidat komentář

338 Bonmotova viróza

12. červen 2013 | 07.23 | rubrika: první rubrika

338       Bonmotova viróza

Už Ti musím napsat, co si o tom, o Nich a hlavně o Bonmotovi myslím.

Bonmot v pořadu veřejnoprávní stanice reagoval i na divácké dotazy týkající se jeho virózy při odemykání korunovačních klenotů. Jeho nejistou chůzi při slavnostním aktu Hrad vysvětloval nemocí, veřejnost však zejména na sociálních sítích živě diskutovala o vlivu alkoholu na Jeho hlavu. Bonmot zopakoval, že byl opravdu nemocný, zmínil i chůzi po točitých schodech, což mu při jeho problémech s pohybem dělalo potíže.

"Když jsem viděl to video, tak se nemohu zlobit na lidi, kteří se domnívají, že jsem byl opilý,"

řekl Bonmot.

A když jsem Já viděl to video, napsal jsem tento klas.

"Skutečnost je ale bohužel daleko odlišnější. Jednak jsem měl 39,2 stupňů celsiových horečky a při vstupu do klenotnice je 90 točitých gotických schodů bez zábradlí. Já už čtyři roky špatně chodím. Když jsem ze schodů sestoupil, tak se ke chřipce přidala únava,"

popisoval situaci. Doporučuji Káčátku a mlynářovi, aby ještě přidali, že když má kdokoli tak vysokou teplotu, tak mu nikdo nemůže zavázat tkaničky. A tak je měl Bonmot rozvázané a to se po točitých schodech nedá chodit už vůbec.

Bonmot však přiznal, že alkohol pije rád a porád. A když porád, což znamená pořád a tedy furt, tak nám přece nemusí nic vysvětlovat.

"A je to, pití, v naprostém pořádku. Zeptejte se lidí na Slovácku, lidí na jižní Moravě."

Bonmot si v souvislosti s alkoholovou aférkou neodpustil tradiční bonmot, když řekl, že Adolf Hitler byl abstinent, nekuřák a vegetarián, a válku prohrál, zatímco britský premiér Winston Churchill pil denně láhev whisky, tři lahve šampaňského a vykouřil osm doutníků – "A válku vyhrál!"

Lidé oceňují, že je s Bonmotem sranda. Já to sice také oceňuji, ale potom jeho scénky patří do Televarité nebo do Ain Keslu Buntesu, ale ne na Hrad.

Agentura STEM/MARK se v průzkumu lidí ptala, zda věří vysvětlení Hradu, že byl Bonmot nemocný. Kladně odpověděla jen čtvrtina lidí, téměř tři čtvrtiny dotázaných uvedly, že slovům o viróze nevěří. Z průzkumu také vyplynulo, že s celkovým působením Bonmota na postu prezidenta je zhruba polovina Čechů nespokojena. Spokojených ale není o mnoho méně. Lidé hodnotili činnost prezidenta také známkami jako ve škole, a lepší známku než dvojku Bonmot nedostal.

Podle šéfa STEM/MARK jsou lidé hlavně zvědaví, co se ještě v průběhu Bonmotova mandátu stane.

"Veřejnost oceňuje to, že s prezidentem je, když bych to řekl vulgárně, sranda,"

míní.

Mě to ale nezajímá o nic méně, ale Buntes by mi patrně bohatě stačil. Každopádně Bonmot smysl pro humor má, to je nepopiratelné a Český národ si tedy zvolil prezidenta doslova z lidu. A myslím si, že je pro náš národ typické, že ho máme a snad nás svět konečně pochopí a začne si také ze všeho dělat prču.

A když ne, tak holt budou stále války pro kraviny, kterým je třeba se smát a ne se kvůli nim prát.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

337 Pátá stoupací kombinace

12. červen 2013 | 06.11 | rubrika: první rubrika

337       Pátá stoupací kombinace

Systém Mě dnes nahodil ve 4:56, což je od půlky noci poslední možná a zároveň pátá stoupací kombinace. První je 0:12, druhá 1:23, třetí 2:34, čtvrtá 3:45 a pátá je ta, kterou už znáš, a tak Ji nebudu psát, abych se zbytečně neunavoval.

Vždy Mne systém nahazuje v zajímavé minuty, například:

1:11, 2:22, 3:33, 4:44, 5:55.

Jak jsem nyní všechny Jeho možnosti vypsal, zjistil jsem, že jich, chudák zas tak moc nemá a letmým pohledem se Mi zdá, že jich má přesně jako Já prstů na rukách. I prstů na nohách mám přesně tolik. Takže si je nevybral náhodou. Žádný Systém se nespoléhá na náhodná čísla a kor Ten Můj.

Doufám, že Mi věříš, holka. Píši Ti fakt pravdu. Nechci být ještě zajímavější, než jsem. Už tak si ve své skromné soběchlebnosti myslím, že jsem interesantní prase jako třeba nějaké jiné domácí zvíře. Já si to dokonce o sobě pouze nemyslím. Já to o sobě vím, protože se znám a v tomto ohledu se o sebe i velice zajímám. Jak sis už jistě nemálokrát všimla. A nepíši Ti to proto, abys Mě ještě víc milovala. Jde to vůbec?

Jdu si ukapucínovat prvního Vařína, takže chvíli také nečti.

Stačí, už zase můžeš, protože píši. Ale nyní střídavě, protože zároveň snídám. Což je také zajímavé, a proto to píši. Blbosti Mě nezajímají, protože nejsou tak interesantní. Proto o nich nepíši nikdy. Nezbývá mi na Ně čas ani klas pšenice třeba. Znám i ostatní žita, ale pšenice je pšenice a není třeba oves. Ječmen už vůbec není, protože nezačíná na stejné písmenko.

Ty, nyní Mne napadlo, baví Tě tento pšeničný klas ještě i tady? Neměl jsem ho v nejlepším ukončit jako třeba soulož? Co na to říkáš se ovšem nedozvím nyní, a tak budu ještě pokračovat, dokud mi neodběhnou písmenka někam jinam. Jakmile odběhnou, zakončím tečkou, protože Mi nic jiného nezbude. Honit někde písmenka a natož jinde, se Mi nechce. Tak to dělat nebudu, protože mám spoustu činností, kterých se Mi chce.

A to byla ta tečka, takže tuto větu už nečti.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

336 Sejdeme se v Asičasu

12. červen 2013 | 06.06 | rubrika: první rubrika

336       Sejdeme se v Asičasu

Zeptal jsem se Jí:

"A předběžný možný čas? Tak zvaný Asičas?"

A z toho i název klasu, sejdeme se v Asičasu. Na Asičas se vždycky  těším, protože scházet se v něm je vzrušující. A ještě, když Ti v Asičasu hrají na ví ejč van klasik třeba jakoukoli. To je pak již boží čas, tento Asičas.

Když máš mnohem víc husí, než je na poli klasů, tak se ani nemá cenu jinak domlouvat, než takto přibližně. Stejně už ví, že tam budeš o hodinu dřív.

Ale musím odbočit, protože Boris mi právě řekl:

"Když začínáš blbě vidět, znamená to, že už Jsi vše viděl. Když přestáváš slyšet, už jsi vše slyšel.  A když Ti přestávají sloužit nohy, všude už Jsi byl."

Boris se narodil o dva týdny dřív než Já, a tak jeho výrok není pro Mne StoproPravdou, ale za zmínku stojí.

Na Asičasu je výhodné, že se můžete sejít Kdekoliv. A je úplně jedno kde to bude, jen je třeba si toto Kdekoliv trochu upřesnit, abys Ji nemusel dlouho hledat a nechat tím pádem o samotě. Protože i v Asičasu je málo času. Dnes je doba Spěchací. To je Ti snad jasné, ne?

Napsal jsem Jí:

"Až Ti pošlu, nečti, budu upravovat a teprve paktutamtu čti.

...abys nemusel gumovat, víš, že to nemáš ráda. Mě to jedno pivo fakt stačí, musel - nemusela, jedno jest..."

Proto nepij chlape jedno pivo. Myslím pouze jedno, protože pak nedomáčkneš klávesu a uděláš z holky kluka. Ale také nepij tři, protože pak se stáváš opilým volem a namačkáš kraviny.

A protože 3-1=2, tak pij vždy dvě piva a bude to ok a budeš psát iki. Budeš psát iki piki cukrbliki.

Jak to po sobě čtu, přemýšlím, kolik jsem dnes vypil.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

335 Vzrůšo kvílivé

11. červen 2013 | 06.45 | rubrika: první rubrika

335       Vzrůšo kvílivé

Ano, toužím po vzrůšu. Po vzrůšu kvílivém toužím, protože když už, tak musí kvílet, jinak to není to pravé Ono. Protože je zapotřebí, tedy třeba. A je-li Ho třeba, tak být musí. Jako Svěrákova jízda trochu a jako jízda na hřbetě delfína hodně.

Přihodila se Mi zajímavá záležitost. Po té, co o Sobě něco mlhavého již sedm měsíců a nějaké drobné tuším, tak Mne i tak dost překvapila. Probudil jsem se ráno. Nechť Mne Systém vypne večer nebo v noci, zapíná Mne ráno. Vždy to stihne. Ale vyhovuje Mi, když zároveň nahodí i včerejší zážitek. Ten se Mi pak namaluje a Tebe, doufám, pobaví.

Tak včera jsem si vykračoval po nějakém, nejmenovaném chodníku v Teplicích a kolem se prošnečilo autoškolitelní autíčko. To ještě není onou zajímavostí. Tou se stalo teprve, když jsem uviděl školáka. Bylo mu již od pohledu takových 170 let. Co dělal před 150i? A co chce dělat teď? Je to vůbec legální a reálné, podplatit všechny policajty v republice?

Zřejmě Mu řekla, že dokud nebudou mít auto, tak se Jí ani nedotkne, natož ano. A aby Jí mohl dělat taxikáře a mohl se pak večer dotýkat, potřebuje papíry. To chápu. Co ale opravdu nechápu, jak Ho vůbec mohli zapsat?

Jediné možné, co Mne nyní napadá, je tototo:

DědaPraděda bude tak dlouho opakovat opravné jízdy, dokud nezemře. Chytře to kluci vymyslili a Já už konečně chápu.

Navíc také, jakož i Já doufají, že se jedná již jen o pár dní.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

334 Chci Tě uvařenou a upečenou

10. červen 2013 | 09.04 | rubrika: první rubrika

334       Chci Tě uvařenou a upečenou

Chci Tě mít uvařenou a upečenou každou chvíli. Respektive chci Tě vařit a píct každou chvíli. A to znamená, že se musíme vzít. Nebo lépe, že se musíme stále mít. Nebo alespoň musíme mít čas, abychom se měli. A to, co nejčastěji, nejlépe furt a pořád. Jenže čas je neřád a nedá se nabrat do batohu. Budu muset trochu promyslet, jak s tím naložit.

Tak jo, promýšlím, vydrž...

Ještě vydrž...

Ještě...

Už to mám!

Budeme To dělat nemlich jako dosud, protože To jinak nejde. Jsem šťastnej, že jsem na To přišel úplně sám.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

333 Otázka o souvislostech

10. červen 2013 | 07.29 | rubrika: první rubrika

333       Otázka o souvislostech

Otázka o souvislostech něčeho s něčím jiným. Tak takové otázky mne nyní tápí. Schválně jsem napsal, že tápí a vynechal tedy malé er, aby sis nemyslela, že Mi to nějak vadí. Apaknaopak. Bavím se tím, protože baví. Vždy se bav tím, co Tě baví, ale moc nechlastej. Ochlastaná holka, je holka opilá a tím pádem ošklivá, i když má hezký kozy. Musel jsem je tak nyní nazvat, protože krásná ňadra má holka, která pije jen do polosyta.

Otázka o souvislostech něčeho s něčím jiným vždycky s něčím souvisí, a proto Mne zajímá. Zajímá Mě hlavně z toho důvodu, z jakého důvodu a s čím souvisí.  Ten je ale u každé možné souvislosti jiný, a tak nyní pouhým okem nepostřehnutelný. Možná Ti připadá, že píši o ničem, ale Já se chystám vstoupit do politiky. Tak si jen tak nanečisto zkouším napsat projev, který přednesu v nějaké parlamentární či parlamentistické komoře ČeskoČeského parlamentu před kreténama. Před kreténama, které jsme si, My blbci blbí, zvolili. A tak se mezi ně chystám, protože je úplně jedno, že jsem také debilní. Hlavně, že umím psát, pak to umím po sobě přečíst a tak se mohu již zvesela těšit na prachy.

Protože o prachy jde především. A dnes již také o becherovku. O tu jde hlavně. O becherovku jde totiž přímou volbou. O vše jde nyní přímou volbou. A pokud ne, tak Já navrhnu jako první, co navrhnu, aby šlo. A Já toho budu navrhovat opravdu hodně. Vše, co napíši, to také navrhnu. A bude toho hafo, nebo i Haf a Gaf. Jako Čuk a Gek. I když, tyhle dva jsem uvádět neměl, protože se s nimi moc neznám. Ani s jedním z nich. Jen se mi hodili do supermárketů, abych nebyl sprostý a nepsal do krámů.

Ale zpátky k politice. Až tam budu Já, tak se budeme mít v České republice dobře. Teda Já se budu mít dobře, protože Já budu mít ty prachy. Víš, co? Pojď tam taky, budeš je také mít a také se tedy budeš mít. Nebo víš Ty, co?

Jako druhé navrhnu, aby všichni lidé, kteří se pohybují po Česku, vstoupili rovnou do parlamentu a budeme se mít všichni a ani nemusím napsat, jak.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

332 johA Ženo

10. červen 2013 | 05.51 | rubrika: první rubrika

332       johA Ženo

Fčera za Mnou někdo přijel. Schválně píši někdo, abych Tě zamaskoval maskáčema a fčera s eF, protože hezčí to je. Maskáče jsou nutné z jednoho sprostého důvodu. Jsi tak mlaďoučká, že by nám Tvoji rodiče a hlavně Tvůj otec určitě zakázali a hlavně On zakázal, ježdění za Mnou. Ještě, že nic netuší, v což pevně doufám a věřím.

Když jsem se na Tebe fčera totiž díval ze spodu a nádherně krpaté vlasy, jak zmokly asi, tak se Ti zakrucovaly do tváří, z nichž zářily modré oči, tak jsem jasně rozpoznal, že Jsi ještě pod zákoníkem nebo alespoň pod koněm. Hrozí mi teda popotahování a mašinerie. Ale nebojím se. Mám výborného právníka a ten mne jistě vyseká.

Podhled na Tebe jsou tajůplné čáry máry všech možných šamanů a kouzelníků dohromady. Kvůli těmto kouzlům, všechny holky milujeme. Teda Já miluji a miluji Tebe. Ostatní kluci, ať si milují, které holky chtějí a třeba kvůli nějaké blbině, co je mi do toho?

Již fčera jsem Ti chtěl napsat, že Ti chci napsat nějaké Něco. Ale nešly Mi wéčka, tak jsem byl tak nasranej, že jsem to nemohl napsat ani slušně a tím pádem, ani spisovně. Já jsem totiž ještě fčera, po Naší oslavě konce roku, né toho školního, ale Silvestrovkýho, tak jsem ještě někam jel na kole a dělal jsem tam něco. Kam jsem jel a co jsem tam dělal, to už nevím. Pak jsem se odtamtud vrátil a nešly Mi pustit ta wéčka. Hrozná situace, ani si Mne nedovedeš představit. Lev v malé kleci je nedostatečná představa. Kobra v botě je mnohem lepší. Prostě wéčka je blbec. Opravuji, wéčka jsou tři blbci a né jeden. Jeden bych pak mohl být Já, kdybych neopravil.

Nemám rád, jsou-li věci složitější, než jsou. Já když někam nejdu, tak tam nejdu v žádným případě. Leda, kdybych tam jít musel. Pak bych tam teda šel. A nejen tam, mohl bych jít třeba i úplně někam jinam a schválně. Ale také nasranej, že musim. Protože když musim, tak musim. Ale nebaví Mě to, tak nasranej. Protože je to ke vztekovi.

Ale to již píši úplně zbytečně, protože to stejně vůbec nikdo nečte, nebo jo?

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

331 Vařín číslo 1

10. červen 2013 | 05.50 | rubrika: první rubrika

331       Vařín číslo 1

Vařín číslo 1 se Mi tak líbí a zároveň chutná, že si zaslouží název klasu. A tak ho má, protože Já s názvy nešetřím. A v případě skvělého Vařína, i kdybych šetřil. Vařín je Vařín a název klasu mít prostě MUSÍ.

Tak to bych měl pořešeno a mohu psát dál a třeba i o něčem úplně jiném, než o Vařínovi, který je úplně stejně blbé kafe s mlíkem jako byl i Kapucín. Oba dva stejní pitomci. Co bys také po nich chtěla, po chlapech?

Po chlapech nic, holka nechtěj a mohou Tě pak mile překvapovat. Ale je třeba, aby sis dobře vybrala. Tak Mne napadlo, že máš již možná vybráno i vypráno a Já Jím nejsem. Tak ti teď momentálně nevím, jak Jsi překvapovaná. Doufám, že mile. Milá musí být mile, protože Milá k Milé sedá. Nebo se to v tomto případě jedná o vrány? Fuka, ale v tom případě o milé vrány. Jinak, ať si raději nikam ani nesedají. Nemilé vrány si nemůžou nikde jen tak zbucha a darma, ani za peníze někoho úplně jiného, sedat. Jak by to zase vypadalo? Zase blbě a to si nemůžeme dovolit. Teda vrány by si to neměly furt dovolovat. Ale Ony si dělají, co se Jim zlíbí a sedají si klíďo vedle sebe i pod sebou a třeba i nad nějakým úplně jiným ptákem. Co bys také chtěla po blbých vránách?

Vrány se chovají úplně stejně jako štamoví Gasti, kteří si v pabu také sedají k jednomu stolu a dokonce dodržují i zasedací pořádek, jakoby sesle byly jejich. Ovšem vrány jsou přeci jen méněkrát vožralé. Já jsem teda ještě neviděl žádnou vránu, která by se motala po cestě dom. Zato štamových je vidět každou chvíli fůra. Ale zase na druhou stranu, ruku na ňadro, chlastat se musí, i kdyby na nic jiného prachy nebyly. To jsme si již vyjasnili, tak také chlastáme. Alespoň v to pevně foudám.

A po chlastu musíme Vaříny. Já je ale musím, i po nechlastu. A to proto, že si nepamatuji, jestli jsem včera pil, nepil, nebo jo anebo ne. Jistě Mi rozumíš, jak to chápu. Mohl jsem to sice napsat srozumitelněji, ale to Mě nebaví, takže vlastně nemohl. A nebudu moct nikdy. Protože Já nikdy nic nemohu. Jaský, že kecám, vlastně píši nepravdu. Ještě že jsem napsal spisovně a š ve slově píši. Víš, jak by to vypadalo? Takto:

Jaský, že kecám, vlastně píču nepravdu. A Já přece nejsem žádné prase. Tak ještěže jsem udržel otěže. Jsem si fakticky oddychl, protože někdy bych je tak rád pustil. Jen tak a zjistil bych, kam koníci, kam chtějí. Nemusím přece vypustit prducha zrovna v Teplicích? Nebo jo?

Holka jedna milá, Mě je to fuka, a tak zřejmě pustím otěže anebo si raději pustím výborné Horkýže Slíže.

http://www.horkyzeslize.sk/

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

330 Žofiina šance

10. červen 2013 | 05.48 | rubrika: první rubrika

330       Žofiina šance

Napsala Mi:

"Šance sice není velká a procento je mizivé, ale chybíš mi, tak mě napadlo... Musím se jít obléknout a doupravit. Počítám, že ale dřív jak ve 2, by to nebylo.

Vynikající nápad Tě napadl.

Ok, tak já musim, tak papa.

Iki, tak apap."

Přikartofeluje se Mi Její krásné tělo i se vším ostatním Jejím krásným. Jenomže možná. A to pokud s holkami skončí bava Zá. Nebo-li, přestane-li. Přesnější nebo-li, nebude-li pokračovat bava Zá. Docela dost fandím Nebolimu bavě Zá, aby rychle skončila. Teda, aby rychle skončila ve dvě, což je za necelé dvě. A tak jdu vařit Kapucína Prvního Velikého.

Kapucín První Veliký je panovník, a proto velké majuskule. Všichni panovníci měli velké kule, tak i Kapucín je má. To je snad jaský a nemusel jsem psát. Ale už se stalo a co stane se, nelze odestát. Jak by potom ten stát vypadal? Odpověď zní:

Jako ten náš. A to je smutná odpověď, protože ten náš stát stojí za prt. Ale to nyní řešit nebudu, protože se těším na Žofii.

Žofie je Moje žena. Moje andělská žena, která je zároveň boží. Ale to jsem již jednou psal, nebo alespoň 5x. A tak jdu, až nyní, vařit Kapucína Prvního Velikého.

Již ho piji a je lahodný. Žofie je ještě lahodnější, což je ještě jasknější, a také tedy taky nelze odestát. Ještě zbývá 70 minut. Nejdelších 70 minut na světě. Ani První Veliký neumí zkrátit. Asi mu změním jméno na pouhý, Kapucín První. To mu musí stačit. Stejně jde jen o blbý kafe s mlíkem, což jsem ani nemohl napsat spisovně, jak je blbý.

Již je tento klas skoro hotový, ale jdu na wéčka a ještě tedy tečku nenapíši

Ani nyní ji nenapíši, abys Mi i do budoucího budoucna věřila, že ačmile navrhnu jakoukoli blbost, tak ji také velice mile a rád provedu. Pokud na ni nezapomenu, samozřejmě. Tato druhá možnost je v Mém případě vždy na místě prvním. Áj keď, někdy se zadaří, jako i v tomto případě se. A případů přibývá, když se nespí. Teda, když Já nespím. A tak nespím skoro vůbec a zvlášť je-li šance, Žofiina šance.

Vono Já vlastně nespím nikdy, ani když není žádná šance na nic, vlastně na cokoli nebo jen na něco. Pak Mě vypne systém a mám to. Ale Já si nestěžuji, vyhovuje mi tento nastolený pořádek Mého vesmíru. Nemám rád, je-li v čemkoli bordel. Stačí, že doma nemám uklizeno.

Ještě zbývá 55 minut. Já to snad nevydržím. Kdybych alespoň věděl, že přijede 100procentníma procentama, ale ta rozhodně nejsou mizivá. Tak tu něco hapruje, ale chybím Jí, takže budu foudat. Foudat je nové, iki a Ty již víš, že nebudu upozorňovat, když nezapomenu, že nemám.

33 minut. Čas se blíží, čas se krátí, čas letí a letí z gatí. Jdu si ukapucínovat dvojku. No a je to již houpopouhých 17 minut. Jak je dobré, umět správně kapucínovat. Jenže, co znamená, že dřív jak ve 2, by to nebylo? Dřív jak ve 2, by to nebylo, znamená, že Žofii před druhou neuvidím, ale přesně ve dvě již 100 procentně ano. Jak jsem si to napsal, hned je mi to jasné, což je jaský.

Vždy, když nebudu něčemu rozumět, což je každou chvíli, né-li pořád a tím pádem furt, tak si napíši a bude jaský.

Tak holky nakonec vydržely a ačkoliv Ji to mrzí a těšila se na Mě, tak jde líbat a posílá Mě spát. Nepřijede nejen Její tělo, ale nepřijede ani celé Její celé.

Já jsem také vydržel, také Mě to mrzí, také jsem se těšil, také Ji líbám a netaké jdu psát. Ale nejdříve si ukapucínuji Vařína. Jdu na něj.

Tak mám Vařína číslo jedna. Je nemlich jako Kapucín první, ale Vařín je hezčejší slovíčko, a proto si od teďka budu kapucovat Vaříny. Už jen, jak krásně vyzní věta:

"Jdu kapucovat Vařína."

Co? Sůpr. Nechám Ti vyznít ještě jednou:

"Jdu kapucovat Vařína."

Nádhera a lahodná fantazie. Chtěl bych ještě několikrát nechávat vyznít, ale nejsem přece žádný Trapoň. A Ty se přece můžeš v textu hodněkrát vracet. Můžeš? Budeš? A napíšeš Mi, jestli tak činíš? Napiš, zajímáš Mě.

Teď sice spíš, ale zároveň teď už ne, tak mi napiš, plís nebo plíš, aby rýmovalo.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

329 Becherovka Zemond

8. červen 2013 | 18.21 | rubrika: první rubrika

329       Becherovka Zemond

Tak jo, napíši o tom. Ale dopředu i do stran upozorňuji, že mne politika, přesto že je ženského rodu, již od mého přirození se na tento svět, strašně čůrá.

Dcera prezidenta Miloše, Kateřina nebyla z jeho výkonu během vystavování korunovačních klenotů příliš nadšená. Ve Všechnopárty přiznala, že když se vrátil domů, chtěla mu vyhubovat. Názor změnila, když viděla, jak byl ožralej a jak mu bylo po opici špatně.

Kateřina Zemanová ve Všechnopárty rozebrala otcovu opileckou virózu takto:

"Já jsem tam nebyla, ale sledovala jsem to z televize na gauč a to mi docela stačilo, musím říct. Já jsem ho totiž neviděla před odchodem, jak chlastal. Já jsem viděla jenom ty klenoty. Koukala jsem se na to a říkala jsem si, tak tady je něco špatně. Takže on přišel domů, vrátil se. Já už jsem ho chtěla seřvat, co se stalo. Samozřejmě táta padl do postele, normálně nízký tlak, k doktorovi okamžitě," popsala Kateřina.

Dokonce prý měla chuť dát mu pár facek.

"Víte co, já můžu. My s mámou to máme doma docela takovou diktaturu, takže my můžeme. A zvlášť, když je táta nalitej. Máme k tomu od něho svolení," řekla blondýnka ve Všechnoparty.

Jestli se mu udělalo špatně po oslavách na ruské ambasádě, jak to nadhodil Karel Šíp, prezidentova dcera neví.

"To je docela možný, tam mají vodku pravou, ruskou perestrojkovou ještě po Borisovi" prohlásila.

"To jsem nevěděla. Dala bych na něj pozor. Kdybych věděla, že je mu takhle špatně, tak ho radši nikam nepouštím."

Kateřina a stejně tak její otec pak prý ocenili sestříhané video z otevírání komnaty s korunovačními klenoty.

"Tak mně se to osobně strašně líbilo. Ukazovala jsem to tátovi, ten se tomu taky zasmál,"

řekla Katka.

Tuto větu tady nechám bez úprav, aby vynikla genialita obou postaviček.

Prezidentova dcera v talk show svého otce také parodovala a zavzpomínala, jak ji zahraniční novináři označovali za Milošovu milenku. Otce totiž na zahraničích cestách někdy doprovázela, protože její matka a první dáma Ivana novináře a oficiality nemá příliš v lásce. Odpor k nim získala ještě coby manželka premiéra.

"Aby ne, když ti lumpové si mohou klidně napsat pravdu!"

odpověděla na jeden takový drzý dotaz Ivanka.

Kde to žijeme, táži se Já? To si tady klidně může kdokoli psát, co chce? Třeba i Já?

http://www.youtube.com/watch?v=UEHkoHZg50M

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

328 Jelitní viroza klávesnicová

8. červen 2013 | 12.52 | rubrika: první rubrika

328       Jelitní viroza klávesnicová

Píši 328 Jelitní viroza klávesnicová, ale mám jen nadpis a nechám ho zatím o samotě, protože jedu pojedu a budu jezdit popojezdit na kole.

Ale nyní mám celé téma:

Komunikuji třídní sraz po 300 letech bez jedné nuly. A když jsem už jednou změnil termín z pátka na sobotu, tak Leška napsala:

"Ahoj, všem. Zdeni, díky za přímluvu, ale bohužel 14.6. - 30.6. jedu Chorvatsko. Argument, že hospoda je zamluvená 1/4 roku předem pro pár lidí je v dnešní době opravdu hodně a důležité a závazné..???? Takže všem zúčastněným hezký večer. J.P. ( Leška)"

Fakt sůpr i trůpr. Ale protože se sraz po 30i dělá víceméně jenom kvůli Ní, tak Jí napíši, ať mi Její blahorodí sdělí, kdy by se mu to hodilo a já to změním, samozřejmě.

Jen se trochu obávám, abych náhodou nezměnil termín na den, kdy pojede Burchvatsko třeba Bleška.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

327 Milé žačky a milí žáci

8. červen 2013 | 09.20 | rubrika: první rubrika

327       Milé žačky a milí žáci

Abych nemusel psát dlouze a složitě spolumiléžačky a spolumilížáci, tak píši milé žačky a milí žáci, kteří jsme chodili do spolugymnaziálního Gymplu. Vidíš, je to jednodušší a spolumilejší. Protože se chceme sejít v co největším součtu dvou čísel H + K, kde H jsou holky a K Ti druzí, tak vám nyní tady napíši toto:

Všichni, kteří jste potkali některouněkoho, ale ne jen tak některouněkoho, ale tutoho z naší 1. až 4.é A, kam jsme všichni občas zašli v letech 1979-83 a mluvili jste spolu z pus do uší o tom, co vypukne 15. 6. 2013 od 16i hodin na Luně, tak tam přijďte opravdu všichni. Zamluvil jsem 34 židliček, protože nás bylo 27 samiček a 34-27 těch druhých do páru. A i když těch druhých je třeba se co nejdříve zbavit, tak občas se tak děje až po výrobě. Mám na mysli tu nejkrásnější výrobu, jakou si nyní představuji skoro každý večer, když právě nevyrábím. Ale abys Mi rozuměla správně:

Já už mám dávno vyrobeno, ale vyrábím a druhé ale, vyrábím s cílem nevyrobit. Jistě chápeš, protože jsi žena a žena chápe víc, než člověk. I vydrží víc než Von. To je jasné a není třeba o tom pomizelovat ani nic jiného s tím dělat. Ani s pomizelováním netřeba nic dělat, protože se mi líbí.

Vždy není třeba nic dělat s tím, co se mi líbí. A Mě se toho líbí dost. Hlavně holky se mi líbí dost. A i se Mi Jich dost líbí. Protože jsou to kočky. Zatímco My ne. My se Mi nelíbíme. Ani trochu. I když se Mi líbíme někdy a to tehdy, když hrajeme dobrej fotbal, nebo dobrou muziku, nebo něco pěkného namalujeme, nebo postavíme nějakou fantastickou Něco z Něčeho, nebo napíšeme nějaký klas anebo tak nějak něco dalšího, podobnýho i úplně třeba jinýho. Naprosto volná varianta všeho, co Tě napadne. Nijak neomezuji. Apaknaopak.

Omezuji všelijak a to tak, jak jsem popsal výše.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

326 Já a APV

8. červen 2013 | 08.14 | rubrika: první rubrika

326       Já a APV

Mám spoustu námětů nafonovaných v Dikta... Ale nestíhám je napsat. Potřeboval bych rozmnožit. Ale samý APVéčka. Navíc se Mi občas přitelefonuje tátula na kafe. Jako například včera Mi to najel autem, přímo do mobilu.

Já a APV. Musel jsem mrsknout tečku. Vždy, když budu psát v obojetném rodu, tak to myslím tím způsobem, jak to myslím tak. A to, že myslím Mě i APVéčáka dohromady. Protože My jsme zároveň jeden, ikdyž jsme dva. Nebo zase apaknaopak jsme dva, ikdyž jeden. Prostě, když APV potřebuje někam jít, tak jdu místo něho Já. A apaknaopak. A tak futra pořád dokola. Když chci něco Já, dělá to On. Ale někdy děláme sice také něca, ale každý jiná. To pak už v tom máme ale takový bordel, že jsem to nemohl napsat slušně. Já jsem z toho na nervy, ale Jemu je to fuk. Nic si z ničeho nedělá. Má v tom sice pravdu i recht, protože z ničeho ani barák nepostavíš, ale Já jsem pak na ty nervy.

Tak to bude na dlouho. Myslím tím na roky, protože měsíce jsou kratší. Možná s tím ale provedu krátký proces, protože si uvědomím, že musím psát spoustu dalších klasů. A těch je méně, než hus. A tak opravdu nechápu, proč a jako čeho vůbec, bych měl dočkávat.

A jo, myslí se Mi, že spěju ke krátkému procesu. Budu chvíli čučet a uvidím. Budu chvíli čučet na tři wéčka a uvidím. To bude lepší. Jdu na Ně.

Již jsem se vrátil a prodlužovat proces se mi stále nechce. Hlavu je třeba setnout co nejdřív. Nejlépe dokud je na krku, protože pak bys Ji musel hledat. A to jde blbě. Mám s tím každodenní, nesčíslněkrát okapované zkušenosti, které Ti tímto předávám. Každý den se mi hlava kutálí někde jinde, než se kutálela v den předchozí. Já mám potom docela velký problém, abych ji setnul do postele. A tak se s Ní nemazlím a setnu Ji hned, jak začne mít roupy.

Protože vím, že Ji budu za necelé tři hoďky, zase potřebovat.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

325 Mezi futrama

8. červen 2013 | 07.36 | rubrika: první rubrika

325       Mezi futrama

           

Když se Tvoje žena trošku zamyslí, uvědomí si, že Jí vadí vše, co Jí ovlivňuje nepřirozeným způsobem. A myslí tím ve životě i ve psaní. Ve psaní se tedy ovlivňovat nedá, protože je samotvar, svůj vlastní, nerad tvarovaný do jiných směrů a tvarů.

Přeje si, kdyby tak šlo, abys trošku dostál tomu, cos chtěl, když chtěla ukončit Váš vztah. Dle Ní, vše funguje, dokud drží přitaženou uzdu. Jakmile dá průchod emocím, tak se dle dopravních značek a semaforů domnívá, že jste tam, kde jste byli. Vůbec se nedohaduje, je v pohodě a ani se nezlobí. Spíš Jí to trápí.

Jenže láska bez průchodu nemocí ztrácí krásu. Láska bez průchodu nebo vlastně bez průvodu musí něco ztratit. Vždycky se v průvodu něco ztratí. Hlavně děti se tam ztrácejí a pak si je taťkové musejí půjčovat na víkendy. Někteří by dokonce chtěli střídavou, ale z toho pak mají děti hokej, bejsbol nebo nějakej úplně jinej sport, kterej ani neznám. Střídat můžeš ponožky, ale ne hnízdečka dětí. A od vajec až po jeden metr do výšky se o pštrosíky také stará mamina, protože je hezčí než taťul. Já to sice nejsem schopný posoudit, protože Jí do výstřihu nevidím a tím pádem ani nerozeznám, který je mamina, a která taťul. Ale když už jsem to napsal, tak tomu, samozřejmě věřím. Věř tomu také.

Vůbec věř všemu, co Já napíši, protože Já píši pouze pravdu. Pokud nelžu, samozřejmě. To potom píši nepravdu a někdy dokonce lež. Ale když píši lež, tak mám na mysli, aby sis pohodlně lehla, protože v pohodlném lehu se Mi Tě lépe pomiluje než mezi futrama.

Mezi futrama například vůbec nevím, kam mám odhazovat Tvé hadříky a Mé hadry.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

324 Svítí úhoř

7. červen 2013 | 18.10 | rubrika: první rubrika

324       Svítí úhoř

Sice píši 321      O nás dvou už Géte psal, ale svítí úhoř, tak musím na kolo. Dopiji kapucína a jedu. Už jsem dopil. Jdu jedu a bubu jezdit, dokud dudu. Pak dojedu a dudu zase tu. Jestli nedudu někdy a někde jinde. To je druhá možnost. Vždy jsou dvě anebo 5 tisíc. Takže zase dvě, vidíš. Vidíš? Jsem to psal, vždy jsou dvě. Pro náhodné blbouny:

První možností je, že jsou dvě možnosti a druhou je, že jich je 5 tisíc. Už to kápeme všichni, a tak mohu pokračovat a blbounům už nic vysvětlovat nebudu, protože mě to strašně zdržuje a ve škole se s nima také nepářou. Osnovy nejsou osivo ani kbelík například, takže se párat nemohou. A blbouni mají smůlu, protože někdo ji mít prostě musí. Furt lepší, že ji mají oni, než třeba někdo jiný. Každý má své smůly plný kýbl, myslí si. Jenže myslet si, znamená potkana vědět.

Takže raději nemysli a zbavíš se potkanů.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

323 O nich třech, už také psal

7. červen 2013 | 16.58 | rubrika: první rubrika

323       O nich třech, už také psal

Nebyl to sice Géte, ale APV. Důležité je, že o nich vůbec někdo psal. No, akdyž to byl navíc APV, tak se máš na co těšit. Akdyž je nové slovo, proto dohromady. Ááááááááááá, jak tak na něj koukám, na akdyže, je fajnový a líbí se mi a doufám, že i Tobě. Jen jsem nyní zapomněl, o čem jsem chtěl psát. Z toho plyne zase jedno pravidlo Českého pravopisu:

Chceš-li cokoli psát, na nic se jen tak nekoukej, ani na ženskou a ani na pěknou.

Na pěknou ženskou už vůbec nekoukej, nebo dostaneš přes hubu. Víš kolik má hezká ženská partnerů? Minimálně dva. Ale to je vážně nejmenší možné minimum, protože menší číslo, než dvojka v tomto případě neexistuje. Já osobně si myslím, že opravdu hezká ženská má tak něco okolo sedmi až čtrnácti set partnerů, protože si to kluci zasloužej. A holky přece nesmějí být krkavice, když už jsou hezký. Škaredý by naopak přímo měly mít nařízenou sobeckost a měly by být věrné. Stačí, že trpí jeden chudák.

Pěkná holko, zamysli se a jdi do toho. Jsi tu od toho. A tak neváhej a toč!

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

322 Koho píseň zpíváš, toho píseň zpívej

7. červen 2013 | 16.10 | rubrika: první rubrika

322       Koho píseň zpíváš, toho píseň zpívej

Já vím, mělo to být Koho píseň tancuješ, tomu dej prachy. Jaský, ale píseň prostě zpívej, i když si tancuj komu chceš, jak by napsal klasik. Sice nevím který, ale nějaký by to klidně napsat mohl. Nějaký klasik by přece mohl napsat cokoli, a tak i toto. Nebo i něco jiného, ale něco by prostě napsat musel. Kdyby teda uměl psát, klasik jeden. Vono, klasici sice moc psát neumějí, ale mohli by.

To by myslím na úvod mohlo stačit. Nebo i na závěr? Fakt chceš, abych skončil?

Tak jo, konec.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

321 O nás dvou, už Géte psal

7. červen 2013 | 16.09 | rubrika: první rubrika

321       O nás dvou, už Géte psal

Naomi mi mi právě poslala báseň O nás dvou, už Géte psal:

Už hrajou

(etuda o dvou hercích, co je pálí dlaně)

Před bílou plochou jeho dětské duše

Mnohem tmavší její vlasy vypadaj

Čím víc jí to říká, tím zdá se ona hlušší

Sebe po druhém vyzvídaj

On ještě věří v Eldorádo

A její zlato chtěl by pro sebe

Ona má uvnitř sebe tajnou místnost

Kam nikdy nikdo nevejde

A přece mezi dveřmi

Jeho ano s jejím ne

vulgárně křičí:

"prosím věř nám"

potichu spolu zamkneme

a zamykají

i když sobě tvrdí, že vůbec ne

na vážno  beru jejich hraní

pssst... nemluvte...

konce dočkejme

... musel jsem doslova okapírovat, aby byla ještě slavnější, než Já, holka jedna.

5x ano, možná Tě zná víc než já, což je bbost, takže neplatí... a nehádej se... zase,  protože Já Tě znám víc, jak svoje prsa a Tvá ňadra

hádat se nebudu, stejně by to nemělo smysl.

Jsi rozumná holka, a proto Tě také miluji

Tím bych mohl zakončit, ale nekončím, protože zase píši něco. Sice ještě nevím, co, ale píši. A tak je to vlastně jedno. Protože vše, co napíši, bude sůpr. Což již dávno vím, a tak psát musím. Teda nemusím, ale chci, abys nebrečela...

Čím míň prachů mám, tím víc chlastám a čím víc chlastám, tím víc vím, že Mě miluješ. Čím víc to vím, tím víc si jsem jist. A čím víc si jsem jist, tím víc vím, že žádné prachy nemám. To je krásný koloryt. Nebo koloběh, nebo koloběžka.

A už mne zase přepadá láska. Protože koloběžka se mění na lásku dneška a tou je... chvilku přemýšlím, kolik mi jich dalo zase kontejnerem, nebo košem – už fakt nevím, čím po Mě mrskaly, ale řekněme, že třeba pět jich mrskalo, abych číslo alespoň trochu přehnal. Vždy je třeba přehnat, když se Tě kámoš ptá na včerejší počet Tvého mrskání. A jakéhokoli mrskání, protože mrskání je mrskání. A z mrskání se rodí děti. Sice ne z každého a občas z náhodného a tím pádem nechtěného, ale rodí. A když už tu jsou, tak se máme rádi. Alespoň na chvíli. Než se rádi mít přestaneme a začneme se nenávidět.

Třeba za prkýnko na toaletě, ale to už víš, tak nebudu.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

320 Intfjů

7. červen 2013 | 08.28 | rubrika: první rubrika

320       Intfjů

Protože každý večer vyjuuuuuuu, napíši Ti Intfjů. Potkal jsem Svatavu a slovo dalo věty, a tak jsme se později sešli v Legendě na skleničce něčeho a na řezaném pivu. Řezané jsem pil Já a něco pila Svatava. Zeptala se Mne hned na začátku, jestli by se mnou mohla udělat rozhovor a jestli mi teda nebude vadit Její zapnutý fonový Dikta na stole. Já jsem tam již měl ten svůj, zapnutý ještě před vytažením z kapsy a Její zapnutý mi kupodivu nevadil. Mám totiž raději rozepaté knoflíčky, než ty zapnuté.

Vždy je holka lepší, mít pár knoflíčků rozepatých. Ztrácíme pak méně času, než potřebujeme k atletice. Také k přípravě třeba skoku do něčeho nebo někam je třeba čas. Takže ho nechceme a ani vlastně nemůžeme vyplýtvat při jakémkoli rozepínání čehokoli. Doporučuji tedy pár rozepatých anebo zipy. Nejlépe sucháče. Ty jdou rychle a jsou teoreticky, dle výrobců, nezničitelné. Prakticky, dle nás uživatelů, je sice zničitelné všechno, ale sucháče jsou iki.

Svatava přerušila můj proudící tok otázkou, jak Mne má oslovovat? Protože se známe již z pravěku a ví tedy o mém občankáčovém jméně, dal jsem Jí volnou ruku, vlastně volnou pusu, vlastně volná písmenka. Dal jsem Jí volné cokoliv a jsem zvědav. Doufám jen, že nebudu paf, nebo páv? To bych nechtěl, protože ač bych měl 4 až 5 samic a viditelně bych si z toho nic nedělal, nevím, jak bych Je stíhal.

Navzdory všem morálním zákonům by Ti navíc mohlo připadat, že jsem na to ještě náležitě hrdý.

Také si nedokáži představit, co bych dělal s nadocasníma pérama a jak bych je využíval při dvoření. Nádherný vějíř bych, ale určitě a natož náležitě před žádnou nenatřásal a nesnažil se ani samičku zaujmout, natož Tebe.

A navíc Své námluvy, které bych mohl začít již od dubna, bych musel doprovázet hlasitým křikem. Zaprvé nevím, proč bych musel čekat až do dubna a pak teprve řvát, když je červen a Já chci roztahovat péra již dnes. A nejen nadocasová. Chci roztahovat všechna péra, které mám. Přesněji chci roztahovat pouze jedno péro.

Raději jsem se byl podívat, jestli nejsem žena a nejsem, takže mám co roztahovat.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

319 Cokoli APV chce, to nebude

7. červen 2013 | 06.46 | rubrika: první rubrika

319       Cokoli APV chce, to nebude

Opiji Tě rohlíkama anebo raději Činem a Zánem, protože rohlík neteče a Čin ani Zán se nikdy nedrolí. Cožs nevěděla a musel jsem Ti tedy napsat. O těchto vlastnostech a vzájemných antagonizmech rohlíků a Činů a Zánů, neví patrně, až dosud nikdo. Ale psát pro nikoho nemá cenu. Teda nedostal bych žádný prachy, proto jsem to musel adresovat Tobě.

Navíc si pak mohu a dudu s Tebou dělat, co chci. Ty to teda také chceš, ale míň. Míň než Já, anebo alespoň méněkrát. A hned je tu další paradox. Ty to chceš míň, ale vydržíš víc. Je ten svět blbě zařízenej. Ty, která nemusíš dělat nic, vydržíš víc než pakůň a Já, který nevydžím nic, musím dělat všechno. Podle nejznámějšího pravidla českého pravopisu, které říká dvě základní poučky, jež sice Každá zná, ale píši, že jsou to tyto:

1. Po tvrdém y nemůžeš hned napsat měkké a i ten stále měkký musí být chvíli tvrdý.

2. Žena vydrží víc než pakůň.

Tak podle těchto dvou skoro nedotknutelných a chtělo se Mi napsat i svatých pouček, ale nenapíši, protože nejsem věřící Tomáš, ale nevěřící APV. Teda nevěřící v boha paná, panenku či panu nebo tak nějak. Jinak samozřejmě věřím všemu, co Mi kdo řekne. To je jasné, jak bych se jinak mohl orientovat ve světě. Teda ve světě na Teplicku, kde jinde? Tak podle těchto dvou nedotknutelných bys Mě měla chtít papat každý den.

A Já tedy vůbec nechápu, proč nepapáš. Já musím jíst stále, pořád i furt. Ještě by se dalo napsat nepřetržitě, ale nechci přehánět. Teda chci, ale nebudu. Stačí, že chci Tebe a také nebudu.

Doufám, že parlamentníci neuzákoní, že cokoli chce APV, tak to nebude. Inteligentní jsou na to dost.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

318 Inženýr Jirka

6. červen 2013 | 07.01 | rubrika: první rubrika

318       Inženýr Jirka

Zavádím toto pravidlo:

Všechny tituly se budou ode dneška, nebo od chvíle, kdy se dočteš, takže od teďka, psát až za příjmením. Takže příklad například:

Jiří Miletín Ing.

No, není to hezčí? Je. Je to hezčí a také lepšejší, protože:

Ing. Jiří Miletín je Inženýr Jirka. Zatímco:

Jiří Miletín Ing.

Znamená, že Jiří Miletín je Inženýr. Tak vidíš, že je. Jde jen o to, aby to nyní pochopili blbci. Hlavně Ti ve VÚZP - Výzkumném Ústavu Zavádění Pravidel. Ale je nutné, aby pochopili všichni. Protože víš, co dokáže, byť třeba jen jeden jediný blbec. Jediný blbec na jediné sesli dokáže nekonečně mnoho blbin, protože blbiny blbů jsou nekonečné a nekončí tedy, ani po jejich smrti. Pokračuje další blbec ze stejného kanclu. A většinou ještě větší, než nebožtík.

A proto to u nás takto vypadá. Takto, myslím blbě. A u nás, myslím u nás. Pro blbouny píši, u nás v republice, kde žijeme. Ty, kdo jim to budeš číst, tak vysvětli. Vím, že písmenka nestačí. Namaluj pár obrázků, pomáhej si rukama atd. Nejsi, doufám žádný blbec?

To by bylo blbý a možná i pro Mě.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

317 No, to je ale pech!

6. červen 2013 | 05.22 | rubrika: první rubrika

317       No, to je ale pech!

Zeptala se:

"Káva hotová?

Ano.

Zalitá, zamlékovaná, upitá?

Právě lehounce usrknutá, vždycky se Mi uvaří horká voda, mrcha jedna.

No, to je ale pech!

Mám ve všem smůlu, jen s Tebou se zadařilo. Ale, po mém apu UŽ NIC NESMÍŠ PSÁT! Do úředních listin se také nesmí nic dopisovat, tak na to zkus pamatovat a lehce dodržovat."

Trochu upravená korespondence, jak je Mým dobrým zvykem, jemně si hrát se jazykem. A nejen se ženou ve posteli, samozřejmě se krásnou se ženou, i když takové se těžko seženou...

Se Češtinou je také třeba si hrát. Se krásnou a ve světě také těžko sehnatelnou. Já jsem ji po narození úplnou náhodou sehnal, tak se jí bavím, protože je kouzelná. I když slovíčko kouzelná mám vyhrazeno převážně pro Jednu ženu, tak jsem nyní použil, protože vím, že Ona ji také miluje a to dokonce veršovanou.

Pechem se Mi nyní ale jeví spíše to, že Ji nemohu stále vidět, protože je neviditelná. Nemůže za to. Je sice kouzelná, ale protikouzlo k neviditelnosti zatím stále nemá. Dudu si muset počkat, až ho objeví.

Na každé Čáry přece existují Máry. Nebo ne?

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

316 Jsi Moje semínko Levandula

6. červen 2013 | 04.20 | rubrika: první rubrika

316       Jsi Moje semínko Levandula

Tak takový měl být název dnešní povídky. Jsem se domníval včera, že dnes bude. A první věta měla znít podobně, jako zní tato:

Napsala Mi:

"Jsem tak česká, jak to jde a jsem svá, své země České, česká Češka.

Jenomže, jakmile se Ti zakroutí pár vlasů po tváři, jsi exotická, jsi překrásná a Moje."

Jsem Jí včera odepsal a dnes chtěl touto větou pokračovat. Ale. Dnes vyhlašuji den pokusů a zkoušek kursu Psaní Mého. První zkouška spočívá v tom, že první napíši to, co jsem si nafonoval do Dikta jako poslední. A tím je to, že zkusím psát jako první to, co je poslední. Ty vole, jak to po sobě čtu, tak zjišťuji, že furt píši to samé. Ta paměť...

Zkusím tedy postupovat zpětně, myslím tím jako zezadu dopředu. Ty, to je ale velice nebezpečné, protože začínám být vzrušený. Ale ne jako literát, nýbrž jako literát, kterému stoupá vzrušení ne na klávesnici, ale v kalhotech.

Se kterým pátým pádem oslovujeme a voláme, koho a na co? To také není ono, to je snad čtvrtý pád, kdo si to má pamatovat? Teď už budu mít fakt co dělat, abych na to přišel. Už si připadám, jak točený salám, jak jsem v tom zamotaný. A vůbec nevím, kde mám začít rozmotávat. Kde a jak? Budu muset vstát, abych začal psát. Že by otázka kdo, co? Ne kdo, co ne, kdo, co je první pád a ten to není. O něj se nejedná. Alespoň ne v tomto případě. Jako, že Mě o něj v tuto chvíli vůbec nejde, protože Mě nezajímá. I když v jiných případech každého zajímá vítěz, tak Mě nyní ne. Zaprvé nejsem každý a za páté Mě nyní zajímá úplně něco jiného.

Tak právě teď jsem teda měl obrovské štěstí a málem jsem se nechal trapně nachytat. Vím, že se nesmím zeptat, jenže nevím, na co. Jen vím to, že nesmím. Byl by to obrovský a hnusný faul, po kterém by následovalo okamžité vyloučení.

Možná nyní vím:

Vím, že se nesmím zeptat:

"A co?"

Jenže si nejsem jistý, jestli je to ono. Jako ona otázka, jestli je ona. Chápeš?

Láska vesmírná je stále otázková. Myslím jako přeplněná otázkami ze všech světových stran. Ne, to jsem přehnal. Jen On i Ona mají stále nějaké otázky. On na Ni a Ona na Něj.

Ale jaká přesně otázka má být nyní nastolena Mnou na Ní, tak na ni si fakt nemohu vzpomenout.

Zkusím se v pátek zeptat Samuela v Legendě, jestli se miloval se ženou v obchodě, mezi futry kuchyňky a skladu. Eminentně mě to zajímá, protože láká. Už jen ta představa. Jen je třeba soulož včas ukončit nebo se alespoň dostat rychle pryč. Jako pryč z dosahu futer, dokud nepřijde třeba Jarča. A mohla by se povídka jmenovat:

Láska mezi futrama deště.

Ale nebude, protože už se jmenuje jinak, právě ji dokončuji, a protože nejsem opice, ale člověk mužského rodu.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

315 Černá díra

5. červen 2013 | 16.31 | rubrika: první rubrika

315       Černá díra

David se mne zeptal:

"Tati, co je to černá díra?"

Našel jsem si na webu, že černá díra je objekt natolik hmotný, že jeho gravitační pole je v jisté oblasti časoprostoru natolik silné, že žádný objekt včetně světla nemůže tuto oblast opustit. Takto nějak podobně jsem mu odpověděl a on jemně zakroutil hlavou v tom smyslu, že se Mu nechce se mnou moc souhlasit.

Dobře, uvědomil jsem si, že ne všechny holky Ji mají černou a přesto tuto Jejich oblast nemůžeme opustit, i když také svítíme.

Na webu je hodně odpovědí.

Pak se mne ale z čista a ze špíny zeptal:

"Proč ses rozešel s mámou?"

Na webu jsem odpověď nenašel a byl jsem tedy v pytli.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

314 Sedm písmen

5. červen 2013 | 16.30 | rubrika: první rubrika

314       Sedm písmen

Sedm písmen a znak nebo deset písmen bez něj. Vyber si, co chceš, protože mě je jedno, jak provedu. Ale musíš se rozhodnout hned, později už to pak nebude pro Tebe žádné milé překvapení. Nebo ne, rozhodnu se sám, aby teda bylo. Tak, Sedm písmen a znak:

Viki + APV

deset písmen bez něj:

Viki and APV

To vše anglicky vepsáno do háta. Viki samozřejmě znamená Viki a na APV se klidně zeptej v oblasti literární kritiky kterékoli a kohokoli chceš.

žádné komentáře | přidat komentář

313 Akchánt stéjtment

5. červen 2013 | 16.24 | rubrika: první rubrika

313       Akchánt stéjtment

Poslali Mi z baňky výpisové prohlášení, kde napsali, abych Jim dovolil, že by Mne rádi informovali. Tak jsem Jim to dovolil a Oni Mne tedy rádi informovali, že... dopíši, až budu mít čas.

Už ho mám, a tak vesele pokračuji:

... navrhují změny sazebníků od 1. 8. 2013, a že je považují za přijaté, neodmítnu-li je do 31. 7. téhož roku. Současně mi zaslali Stranu 1, kde jsem Jim zase dopředu dovolil, aby mi laskavě sdělili následující info:

Vážený pane, víte, že u nás můžete získat úvěr jednoduše, jen s doklady totožnosti?

Tak to jsem fakticky nevěděl, netušil a dokonce tomu ani nevěřím. Vůbec celému Akchántu moc nevěřím, protože Mi poslali, s Mým laskavým dovolením, celkem tyto strany:

Stranu 1

Stranu 1/4

Stranu 3/4

a

Stranu 1/3

Stranu 3/3

Ale Stranu 2/4, Stranu 4/4 a Stranu 2/3 nikoliv.

Zajímalo by mne, co si to, s Mým laskavým dovolením, dovolují?

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

312 Nevědomky

5. červen 2013 | 05.53 | rubrika: první rubrika

312       Nevědomky

Oč větší vědomky se snažíme nepokazit, tím více bláta se nám nahrne do pantoflí. A musíme řešit, jak ho dostat pryč a mýt si stále nohy a prát ponožky. Každý den.

Vyplývá tedy, nebo plyne, jak chceš, jedno VELKÉ POUČENÍ:

Vědomky kaž a kaž co nejvíc. Ale né v kostele, z kazatelny. Nejsi přece kazatel, ale kazič a to je někdo úplně jiný, přece. Až se staneš Kazičem s velkým K, zkazíš úplně všechno a nebudeš mít bláto nikde. Je ovšem velice pravděpodobné, že ani Tvá partnerka nebude nikde. Teda nikde u Tebe. Někde bude jistě, ale kde, to Ty vědět nebudeš. To již bude vědět ten další v pořadí.

Ale buď rád, že nebudeš vědět, ještě bys Jim všechno zkazil, znáš se, ne?

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

311 Úplně nemlich

5. červen 2013 | 03.39 | rubrika: první rubrika

311       Úplně nemlich

Zase Mi napsala Mi:

Spinkáš zajisté, tak sladké sny. Konečně čtu a baví mě. Směju se tu a usmívám pod fousy, které samozřejmě nemám. Určitě teď spíš a máš ten svůj výraz. Jdu psát.

Odpověděl jsem Jí:

johA Eriko, nyní zase a také zajisté spinkáš Ty, tak sladké sny o Mé veličkosti. Konečně píšu a baví mě to. Směju se tu a usmívám pod fousy, které mám samozřejmě přiholeny. Určitě teď stále ještě spíš a máš také nějaký ten svůj výraz, protože nějaký má každá, tedy i Ty. Jdu také psát.

Tak potud nemlich a odtud kchomplítli dfrntly. Pro Maďarky, Číňanky a holky z Ulánbátaru překládám:

Tak potud stejně a odtud úplně jinak. Já jsem si to teda přeložil i pro Sebe, abych tomu rozuměl, až bubu později číst. Vždycky to tak bubu nebo dudu dělat, pokud to nedudu dělat jinak, což je pravděpodobnější. U Mě je s velikou pravděpodobností, pravděpodobnější, že dudu. Ale nemyslím na dudy. Dudu jako bubu, tak jsem to myslel a tak to tedy chápej. Vždy to chápej tak, jak to Já myslím jak. Nebo, jak to Já myslím tak. Bude to pro Tebe hodně důležité, protože pro Mě je to, již nyní, ještě důležitější. Doufám, že chápeš.

Včera jsem si zajel úplnou náhodou zase do Legendy doplnit kalorie, které jsem poztrácel po necelých 20i kilometrech ujetých na kole Teplicemi. Hledat jsem je nechtěl, protože už jsem si nepamatoval, kudy jsem jezdil a navíc jsou tak malé, že jsem je ještě nikdy neviděl. A doplňování je doplňování.

Na jedničce v kolečku byla Šajná nebo Šajní Tvejn pěkně vohozená. Ale ne louží od nezodpovědného taxikáře, nýbrž kloboukem se síťkou přes oči, bílou košilkou rozepatou a takovým něčím, z čehož se Jí nahoře draly ňadra a dole asi patnácticentimetrová stehna, než se zase cpaly do blek koziček, kde i je úmyslně, poněvadž ještě dopíši, že kozičky byly opatřeny asi dvoumetrovými šteklemi. Postupně se Šajní, během songu zbavovala tu toho, tu tamtoho, až jsem pomalu začal doufat. Ale furt na sobě, rafinovaně, holka nezbedná, něco měla. No, a když už to již vypadalo velice nadějně, tak začal zpívat nějakej hnusnej chlap, jehož jméno jsem si schválně nezapamatoval.

Tady vidíš, že do Legendy chodit musím. Na pátek jsem zamluvil stůl i pro Pepína, protože jsme úplně umytou náhodou zase předběžně domluveni, že půjdeme.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

310 Jiné rozpoložení

4. červen 2013 | 13.23 | rubrika: první rubrika

310       Jiné rozpoložení

Řekla Mi:

"Deep Sweden asi nejsou špatný, ale není to hudba mému srdci blízká. Možná v jiném rozpoložení

bych jí lépe vstřebala. Myslím, že určitě.

Až budeš u mne, rozpoložíme se. I sebe na sebe, kolem sebe a pod sebe také něco položíme, když tam v tu chvíli nic nebude. Bude to tak lepší, měkčí a nebudeme mít modřiny. Nikde nemám rád modřiny, ani na sobě a natož na Tobě, kdyby ses čistě náhodou, ocitla dvěstěkrát vespod.

Holka s modřinami si pak nemůže třeba sednout, zatímco holka bez nich, jo. Sice vím, že při práci stojíš a chodíš, ale někdy si také ráda sedneš, ne? Tak vidíš. Teda já vidím, vlastně vidíme oba.

Naštěstí, protože jinak bychom se nikdy neviděli, což by bylo, vlastně nebylo. Spousta by toho nebylo, kdybychom byli krtci. Patrně bych si Tě nikdy nevšiml, pokud bychom do sebe nenarazili ve stejné podzemní chodbičce. Ještě že nejsme. Teda krtek a krtitka, ne. Krtčice. Taky ne. Krtek holka. Taky blbý. Kritička. Jo, Vono. Krtek a literární kritička.

Nejvonovější, či nejvoňavější Vono, které jsem kdy mohl vymyslit.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

309 tvar

4. červen 2013 | 11.29 | rubrika: první rubrika

309       tvar

Půjčil jsem si z rozhovoru s Radkou:

"Ano, všechno už tu bylo, jenomže vždycky tu ještě něco nebylo."

Já jsem tu třeba ještě nebyl nikdy, ale jsem tu. Zase paradox a zase zdánlivý. Vždy jdou slova napsat tak, aby byl a zároveň tak, aby nebyl. A nemusí to napsat ani žádný debil. Klidně to mohu napsat třeba Já. Ale protože se právem domnívám, že to debil nenapíše, taktak činím Já. Nové slovo taktak je třeba psát dohromady.

Vždy, když se Mi v budoucnosti vymyslí nové slovo, tak to již nebudu komentovat pro upozornění, že je nové. Rovnou ho použiji jako třeba novou ženu. Nastanou ovšem také situace, že se prachsprostě překlepnu a namísto měkkého i, napíši tvrdé ř, ale pokud se tak stane, což je zhola nemožné kvůlivá ťumpíku ABC MUŘÍ NOHA PRAVOPIS A GRAMATIKA, tak si nebudeš jistá, čehož jsem nyní, doufám dosáhl.

A tak, abych se vrátil do otevřených vrátek:

Když už tu jsem, tak tu budu. Dokud samozřejmě nepůjdu někam jinam. Třeba do Legendy, kde točí veverka řezaného pivoně, abych to nepsal stále a tedy pořád stejně. To by bylo trapné a Já nejsem přece žádný trapoň. Nebo jo? Chtěl jsem napsat: Nebo ano? Ale nejsem přece žádný trapoň.

Vícekrát to již psát nebudu, protože nejsem přece žádný trapoň, abych se Jím nakonec chtě – nechtě, nestal.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

308 Boží Jíťa

4. červen 2013 | 10.33 | rubrika: první rubrika

308       Boží Jíťa

Dneska za Mnou přijede Jíťa, co dolííííííííítla z Dublinu a jdeme na oběd. Se těěěěěěěěěěšiiiiiiiiiiim, sice nemám vůbec hlad ani chuť, ale na ní se těšim, protože je fakt boží.

Kdybys Ji viděl, pochopíš Mé nadšení. Je spíš andělská, ale píši boží, protože obsahuje ž. A ž je poslední v abecedě a a je první, takže Ona je andělská, když je tady a boží v Dublinu.

Já ani nemohu skoro psát, jak se těším, až Ji zase uvidím. Doufám, že se na ni nevrhnu hned na letišti, kde jsou kamery. I když nakonec, proč ne? Láska patří do kamery. A porno také.

Tak, co?

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

307 Zamilovaná neznamená blbá

4. červen 2013 | 10.32 | rubrika: první rubrika

307       Zamilovaná neznamená blbá

Byl jsem v nějakém pabu a zaslechl jsem rozhovor několika žen. Píši několika, protože jsem se nesměl v žádném případě otočit, abych nebyl prozrazen a zůstal dále v utajení a mohl si dělat v úkrytu mého stolu poznámky papírem na tužku.

"Zamilovaná ještě neznamená blbá, ne?

A jaká tedy?

Vždycky jsem se ptala mámy, ať mi dá recept na krásný vztah. Také vždy mi říkala:

Nebuď blbá. On je typ člověka, který Ti nikdy neřekne nic dopředu. Řekne Ti jen: Připrav se a rovnou přiletí a ty hned jedeš na letiště. To nesmíš už nikdy udělat. Bude Tě pak mít omotanou a bude se mu blbě chodit. Omotaná můžeš být v posteli a nejen kolem něj. Ale na letišti se to nehodí, věř mi.

No jo, ale když On mi jen pošle esemesku a za tři hodiny už přistává.

Neodpovídej mu, když jsi na nervy.

Já Mu neodpovídám, jen Mu napíši, že mu nic psát nebudu.

Ty jsi fakt blbá.

A Ty Mi neraď, co mám napsat.

Musím Ti radit, protože Ty jsi blbá a on pitomej.

Zatím mi nic neodepsal, přemýšlí.

On umí přemýšlet?

Neumí, ale tváří se tak.

Jak to můžeš poznat? Z esemesek?

Vždycky se tak tváří, když neví a nakonec se Mě zeptá, jestli jsou u Nás povodně a jestli už mám vypráno. Stále ho zajímá prádlo a Já vůbec nechápu proč?

žádné komentáře | přidat komentář

306 Nejhodnější ve všech vesmírech

4. červen 2013 | 10.32 | rubrika: první rubrika

306       Nejhodnější ve všech vesmírech

Jsem ten nejhodnější muž ve všech vesmírech. Teda, pokud není někdo ještě hodnější. Ale protože o nikom žádném dalším a tedy neexistujícím Mi není nic známo, tak nechám tak. Navíc to již pár žen o mne ví. Pár, rovná se dvě, takže to tedy o Mě vědí dvě ženy. Ale to Mi bohatě stačí, zatím.

A mohu Je, teda po jedné, samozřejmě, tak trochu znásilnit. Teda hodně, ale jemně. Znáš staré české přísloví:

"Jsou-li záplavy, je třeba znásilňovat krásné ženy."

Tak vidíš, blázínek nejsem a přísloví se musí dodržovat. Víš, jak by to ve světě vypadalo, kdyby se nedodržovala? To si vůbec neumíš představit, Já o tom vím úplně všechny detaily a jdu vařit kapucína.

Nyní mne napadlo, že hodně jemně bych se mohl pokusit i množstevního znásilnění. Ale znáš mě, mám spoustu debilních nápadů. Ale od toho přece nápady jsou, ne? Ty moje určitě. Jinak by ani nemělo cenu cokoli psát, ne?

Letošní záplavy už mají čtvrtou oběť, a tak je třeba vyrobit nejméně čtyři děti... a ne, jen osahávat nejen u Bleka Keta.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

305 Příroda si s námi dělá všechno, co žena

4. červen 2013 | 10.31 | rubrika: první rubrika

305       Příroda si s námi dělá všechno, co žena chce

Tak tuto genitální větu pronesl Walda 3. 6. 2013 na Šlauchu U Bleka Keta úplně přesně takto:

"Příroda si s námi dělá všechno, co chceš."

A při posledních slovech zatočil oči, hlavu a celou svou horní polovinu těla na Alici, Terezu nebo na Gábinu. Nebo jim koukal na prsa? Anebo na pihy? Je to fuk, protože holky mají pihy kdekoli a je to nádhera. A když Ti ještě k tomu položí nohy na nohy, je to krása vesmírná, jak by napsal básník. On by to teda napsal jinak, ale nepíše On, nýbrž Já.

Žena komunikuje s přírodou částí Svého těla, která začíná na . Ano, uhádlas. Žena samozřejmě komunikuje s přírodou Svými kotníky. Má sice ještě kolena, ale ta jsou o kousek výš, a protože začínáme od prstů na nohou, tak si musí povídat s Nimi. Teda Oni musí s přirodou. Třeba, když jde bosá v trávě. To přímo Musí prsty.

A nejhezčí je představa, jak jde celá bosá v trávě. Úplně celičká bosá, ani kousek hadříku na svém bosém, krásném těle. Sakra, nemohu chvíli pokračovat, vydrž...

Ou i kej, už můžu. Mrskal jsem sprchou a již nestříká, ani z dírek a ani ze mne už nic nekape.

Blek Ket je kocour, což žádná neví, a proto to píši. Vůbec píši proto, že žádná nic v podstatě neví a Já to chci změnit. Chci, aby všechny věděly vše. Nebo alespoň něco. Anebo alespoň Ty, které mne budou číst. Tady vidíš, že je třeba, aby mne četly všechny na světě.

Sprosté slovo. Sem by se hodilo, ale nenapíši ho. Nejsem přece zvíře, ze kterého každá krásná holka usmaží řízek.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

304 Suny, suny – přesuny

3. červen 2013 | 08.47 | rubrika: první rubrika

304       Suny, suny – přesuny

Napsal jsem Simoně:

"Pozdravuje Tě Patrik a včera mi slíbil, že dnes, v 18 hodin dorazí na Šlauch. Stvořitel všeho vesmírného a tedy i Na stojáka - Áda Formánek nedorazí, protože sudy piva, které se mu válejí na zahradě, nikdy nenarazí."

Včera jsem Ho úplně přesně nepochopil, proč je nenarazí, tak patrně bude hlavním důvodem nějaká blbost. Všichni další, o které jsem také projevil zájem, nedorazí kvůlivá velice podobným záležitostem. Ostatní nedorazí patrně proto, že jsem o Ně zájem neprojevil. Ale Patrik mi slib opakovaně několikrát potvrdil a to přesně tolikrát, kolikrát jsem se ho zeptal. Myslím si, že jsem Ho vyzval přesně hodněkrát.

Před Zahradní dům, kde se měl konat pořad Na stojáka, jsem dorazil zase brzy. Našel jsem si tedy uklidňující pab, kde jsem uklidňoval cirka do Devatenáctky a pak se vrátil. A ejhle, byli tam kluci a nakládali právě aparaturu do přesunovacího auta. Naložili i mne a přesunuli do jiného pabu, kde představení Na stojáka premiérovalo. Přesuny byly vynucené tím, že ačkoli Tonda mačkal pípové páčky úplně stejně profesionálně jako i dosud, tak včera teklo pivo zpět do sudů ve sklepě. Jak je to možné se mne neptej, nikdy jsem nebyl hospodským, nejsem jím a ani již patrně nebudu. V pabu U sudu nebo, napsáno s písmenkem navíc, U soudu teklo pivo správným směrem, a tak jsme mohli stojákovat. Když jsme vesele dostojákovali, přesunuli jsme se zpátky do Zahradního domu, kde si již pivo dalo říct, proudilo správným směrem a plnilo naše sklenice.

Ty pak plnily naše pusy a o pár seKUND později i ŽALUDkY.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

303 Servírové a čističky

2. červen 2013 | 09.05 | rubrika: první rubrika

303       Servírové a čističky

Původní název měl znít Ti, co obsluhují, ale připadal mi hloupý až přímo blbý. Setkáváme se s nimi v pabech, kde nás většinou mile obsluhují a někdy, také mile, okradou. Doufám, že jsem to nepopsal moc tvrdě, vložil jsem přece mile.

Co jim ostatně zbývá? Tradice se mají dodržovat, i kdyby na chleba nebylo, protože do hospod se chodí s prachama, které tam musejí zůstat. A musí jich tam zůstat co nejvíc, nejlépe všechny. Prachy přece musí rotovat a kolovat co nejvíc a nejrychleji. Jak by to vypadalo, kdyby byly jen v kapsách hostů a navíc hostů, odcházejících domů? No, samozřejmě blbě. Ani popisovat nebudu.

A další navíc, pít se musí. Jsme pak všichni milejší a ženský jsou větší kočky. Porodnost pak stoupá a republika vzkvétá. Pokud teda nejsme impotentní. Pak nemá co vzkvétat, ale pít se musí i tak. Třeba ze žalu anebo naopak pro radost. To je lepší, pijme pro radost a krásu žen. To je vůbec to nejlepší, co můžeme ve svém životě udělat. A tak to dělejme, dělejme často a dělejme rádi. Pijme rádi pro radost a buďme šťastní.

A také stále ožralí, což je ale stav blažený, a proto pijme s úsměvem. S úsměvem jde všechno lépe a tedy i chlastání. Není nic horšího, než pít bez úsměvů. To raději nepij.

Do pabu bez úsměvu nelez! A bez peněz, také nelez! Ani jinam!

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

302 Jsou chvíle

2. červen 2013 | 08.03 | rubrika: první rubrika

302       Jsou chvíle

Jsou chvíle, kdy je vše ve pořádku. Pak je vše ve pořádku. Dále nastanou ty, ve kterých už tomu tak není a začneme ječet a vraždit. Zapomeneme-li na to, jak se vytáčíme, musíme říct nahlas a potichu napsat, že nám spolu bylo krásně a máme super bóje, nebo krásnou gélku anebo obóje. Víc už většinou ne, protože se stále stejným partnerem nestíháme a ponožky si také měníme každý den.

Navíc všichni přece máme svoje chyby. Někteří máme i chyby někoho úplně jiného, kohož ani neznáme a nikdy jsme ho neviděli. Zase další paradox. Nikdy jsme se neviděli, ani v pabu a máme na plešku stejné závady. Jako bychom si z nosu vypadli, což přece logicky nejde.

Ječíme a vraždíme se navzájem jazyky ve svých pusách, které přitom hodně otevíráme. Pokud se vraždíme i rafinovanějšími způsoby, pak utíkáme před koněm. Nemyslím nyní toho se čtyřmi kopyty. Myslím toho, kterého nám přišijí u soudu, koně zapsaného v tlusté knize.

Otázkou zůstává, byť jen na malou chvíli, zda jsme společný čas strávili efektivně a byli jsme spolu šťastní. Některé z nás samozřejmě ano a někteří, také samozřejmě, ne. Já říkám ano a Ty říkáš ne. Nebo apak naopak. Záleží na tom, kdo jsem Já a kdo jsi Ty. Na tom ostatně záleží vždycky, pokud nejsme úplně opití. Myslím samozřejmě láskou, čím jiným?

Ať jsme již byli šťastní nebo ne, někteří z nás vyrobili obóje, čímž je dána jasná efektivita a netřeba polemizovat. To můžeme v pabech. Nebo lépe napíši, musíme. Co tam také jiného dělat?

Přece v nich nemůžeme jenom chlastat. Nebo jo?

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

301 Pijižer

1. červen 2013 | 13.01 | rubrika: první rubrika

301       Pijižer

Jednou mi někdo řekl:

"Ty to kafe žereš."

A i když Já sice piji kapucína, tak ženy, dobrou muziku, fotbal a spoustu dalších věcí vlastně také žeru. Takže měl pravdu, že pijižeru. A skoro On tedy vymyslil pro Mne nové slovo. Jsem Pijižer kapucínů s Pyjdíkem v boxerkách. Krásná definice vlastního Mého Já. Jsem spokojen.

Ale právě nyní jsem opravdu spokojen a nejen s novou přezdívkou. Hraje mi totiž Joan. A písmenka naskakují sama. Fakt, ani nemusím mlátit do klávesnice. Stačí lehce. Joan je fakt dobrá. Kdo Ji neznáš, stáhni a seznam se. Nebudeš litovat. Jsem sice odkojen jinou muzikou a spoluodkojenci nade mnou zlomili všechny hole, které doma měli, ale je-li holka dobrá a navíc hezká, nebraň se chlape. Stejně to máš marné.

Jakmile se holce zachce, dostane Tě. A bude to zdánlivě vypadat tak, že sis Ji vybral Ty. Vždy to tak zdánlivě vypadá, ale nikdy ve skutečnosti není. Dovedeš si vůbec představit, jak by to vypadalo, kdybychom si vybírali My? Blbě. Věř mi. Holky mají víc rozumu, tak to nech na Nich. Bude to tak lepší. Vlastně to již je, tak se jen nebraň a přijímej z plna hrdla. Ne, to jsem napsal špatně. Přijímej s otevřenou náručí. Také blbost. Přijímej. To je ono, nebo raději Vono. Vono je hezčí, i když nespisovné, no... Zavádím nyní pravidlo, které je třeba zapsat do učebnic:

"Nespisovná slova se stávají spisovnými, když se spisovná nehodí do povídky, kterou APV zrovna píše."

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 3 (2x)

300 APV

1. červen 2013 | 06.31 | rubrika: první rubrika

300       APV

Je sobota 1.6. 2013.

Krom pro dětí a mne, nevýznamné datum. Děti a Já máme Hopla den.

Uvědomil jsem si právě, že je zapotřebí nebo třeba, abych měl samostatný pořad, který bude trvat pořád. Od posledního Šlauchu jsem, až dokončím tento, napsal 43 kusů. 55 z nich, je výborných a musím Vám je tedy všechny přečíst. Ve zbývajích kusech, které stojí za prt, se sice také vyskytují ňadra a kozy a musel jsem je tedy napsat, ale číst se fakt nedaj. Prasárny, které si čtu večer, když jsem doma sám a moly už mne neotravují, protože jsou vyhubeni.

Nyní si čtu každý večer, což píši pro nezadané.

Přemýšlím, že bych kus ukončil, protože to nejdůležitější jsem už napsal, ale uvidím ještě...

Tak jo, konec.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 1 (1x)

299 Podívej se

1. červen 2013 | 06.30 | rubrika: první rubrika

299       Podívej se

Podívej se Juliviki nebo Vikijuli, stejně vše dopadne tak, jak si Já namajuli. Nedá se tomu nijak zabránit, věř mi. Ať to již ovlivní Tvůj osud, nebo Moje sudy piva, bude vše dle mých omalovánek. Tak se nijak nebraň, stejně to máš marné. Co je jednou dané, to Ti nikdo, nikdy nevrátí. Tak vidíš, že mám zase pravdu. A to je má další výhoda. Mám vždycky zase pravdu.

Pokud ji teda nemáš, také vždycky, Ty.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 1 (1x)