449 Vysvětlování

27. červenec 2013 | 05.15 | rubrika: první rubrika

449       Vysvětlování

Občas slyším slova:

"Tys měl být učitel!"

Je to pravda, třů i recht. Na začátku Mého studování se to pedagogikou jen hemžilo, mrskalo a plácalo. Již od základky Mě vyučovali samé pedagožky. Na gymplu se přidali i pedagogové a byl jsem dokonce zařazen do pedagogické třídy. Po maduridě jsem vystudoval 5 semestrů matematiky a fyziky Obrovské školy Pedagogické v Labi pod Ústím, ale pak jsem dostal rozum a zdrhnul jsem do Prahy na ČVUT.

Ale vysvětlování Mi zůstalo nastálo. A někdy i veršované. Schválně jsem udělal v předpředchozí větě rychle tečku, aby sis všimla. I chlapy si mohou všimnout a opravdu Mi to nebude moc vadit.

Všechna Má písmenka jsou vlastně takové jedno malovelké vysvětlování. Dost často také chodím vysvětlovat na Policii. S klukama si dávno tykám a vždy, když slavnostně dorazím, jdeme do největší místnosti, které kluci žertovně říkají Zasedačka, protože je největší a osazená mikrofonem. Já Jí teda říkám také žertovně, ale Sedačka. Všichni kluci totiž sedí a jen Já podávám vysvětlování ve stoje. K pultíku Mi pokaždé velmi hezká, sexualistická sexretářka přinese Vařína a mohu se jat vysvětlovat:

Třeba to, že když vidím ženu, obtěžkanou taškami z nakupováku, s rukama až u kolenou, tak mám skoro vždy chuť pomoct. Jenomže takováto žena není nikdy mladá, protože Ta flákne tašky do auta a je v zadku. A babkám nepomáhám. Na to už jsem příliš starý.

Nebo to, že pro Nějakou osobu by mohlo být zajímavé, že Hnuskám nikdy žádný klas nevěnuji. My, co Mě známe, víme voco gou. Ty, co Mě neznáš, tak se Mě pak, až budu mít co pít, zeptej. Rád Ti podám vysvětlování.

Nyní tedy předpokládám, že mohu již pro všechny zasvícené pokračovat ve vysvětlování. Přesto se raději dobrovolně přiznejte všichni, kdož ještě stále nesvítíte. Potřebujeme totiž ke čtení hodně světla. Sice si na Vás My ostatní rádi posvítíme a to bude gůd. Ale budete-li svítit sami, bude to úplnej verimač.

Svítit je totiž také dobré už jen proto, když se Ti holka schová pod dekou. Mohl bys ji sice najít šátracím pohmatáváním.

Ale bude-li svítit, nevydáš tolik, tolik potřebné následné energie, kterou budeš nutně potřebovat.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

448 Střídačka

27. červenec 2013 | 05.12 | rubrika: první rubrika

448       Střídačka

Dojel jsem koloběžkáře z Fůr de Tráns a všiml jsem si přitom, že střídá nohy:

"Já to věděl, že je střídáte!

No, to musíme, hlavně tu stojící, ta bolí.

Protože se nehýbe, že?

No jasně, to by jinak nešlo.

A tu druhou střídáte také?"

Ani jsem nečekal na odpověď a předjel jsem Ho. Uvědomil jsem si totiž, že na ženě se také musíš hýbat, jinak budeš neprodleně vystřídán. Svět se prostě musí neustále hýbat a jakmile přestaneš, jdeš na střídačku. Jako v hokeji, tam je to nejmarkantnější. Fuj, to je hnusný slovo, ještěže není na něj nejvíc vidět. Bylo by ještě odpornější. Skoro stejně, jako holka s pneumatikou. Vono kluk, tlustej jak prase, je ještě hnusnější, ale až sem se pouštět fakt nechci. Při orientačním běhu mám nastavenou buzolu a všechny kontrolní body na holky a nic na tom nehodlám ani do budoucna měnit.

Pája právě pronesl:

"Ranní ptáče bez lahváče, vůbec nikam nedoskáče."

A je to pravda, kterou ctí a dodržuje. Proto bývá velmi často z rána spatřen v objetí s lahvovou lahvinkou, lahváče pivního. Ale Jeho den začíná vždy kofolou. Já jsem tyto dva nápoje spojil, mírně upravil a začínám den točeným gambríněm s roztočenou kofolou.

Lahodný nápoj, jehož chuť nyní nebudu popisovat, protože si Ji musím vychutnat při jediném songu od Zí Zí Top, který Tito pacholci dokázali zahrát a rovnou i natočit.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

447 My singls

26. červenec 2013 | 05.35 | rubrika: první rubrika

447       My singls

Občas jsem Singl, ale protože nevím, jak psát klasy, když spermie chtějí řádit a páchat, tak musím furt myslet na Tamty. Ale nebudu Je nazývat, aby sis o Mě nic nemyslela. To je sice nemožné, ale nebudu to rozvádět, abychom se nerozvedli. Jde o Ta domácí zvířata, která se dmou Některým v podprsenkách, Jiným volně pod nějakým hadříkem a Těm nejpevnějším i nad Ním. Třeba na Barče. Tam je to vůbec nejlepší, protože rovnou mohu zrevidovat celé tělo: nohy, bříško a třeba ještě zadeček, abych Ty kozy také jednou vynechal.

Celé tělo je k zulíbání a jakmile narazíš na jakýkoli otvůrek, okamžitě vstrč jazyk. Otvůrky jsou od toho, aby se do Nich vstrkovalo. Proč myslíš, že by Je jinak Tvořič stvořil? Jistě, některé otvůrky mají i další funkce, ale tato je zásadní a tedy nevynechatelná. Při každém nevynechání uvidíš i uslyšíš, žes udělal dobře. A hned Tě bude holka víc milovat, když budeš do každého otvůrku vstrkovat.

Máš k tomuto účelu dvanáct použitelných vstrkováků. Nohama se odstrkává, nevstrkuje a tedy nepoužívej. Zkusit Je ve výjimečných případech jistě můžeš, ale pak si nestěžuj. Dvanáct vstrkováků je vyzkoušených a stačí bohatě. Nic se nemá přehánět a počet vstrkováků už vůbec ne.

Přál bych si umět ovládat vše, co mohu. Ještě lépe i to, na co si jen tak pomyslím. A úplně nejlépe i to, co ovlivnit nelze. To by se Mi moc líbilo. I pro Tebe by To bylo To opravdu nejlepší. Ale dokázat Ti To zatím nemohu, tak se nezlob. Když kdokoli opravdu nemůže za cokoli, nelze se na Něj hněvat a zlobit už vůbec ne. To je předem vyloučeno a zakázáno kdekoliv na světě, kde jsem to vyloučil a hned poté zakázal. Akdyž se navíc cokoli vylučuje předem, je To ten nejlepší možný způsob a rodí se pak děti. A občas i krásné. Z krásného sexu, krásné děti.

Tady vidíš nebo slyšíš, k čemu jsme se tímto velice nenápadným způsobem dostali. Hezký sex s krásnou ženou nebo krásný sex s hezkou ženou anebo nejkrásnější sex s hnusnou ženou. Ne, takovou variantu vynechám. Jen jsem si Jí představil, myslím Tu škaredku, nepostavil se Mi ani chlup, který nikdy předtím nezklamal. Natož, aby se Mi postavilo, co je zapotřebí, když je třeba. Vůbec si nedokážu představit, že bych byť jen políbil Hnusku. I kdyby o Ní kolovala jakákoli, i nejfantastičtější sexualistická pověst. Klidné šťávy v žaludku jsou Mi zatím přednější. Tento týden ještě určitě. Už je pátek, atak vydržím, doufám.

Hned v pondělí Ti dám vědět, jaký bude stav, neboj.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

446 Striptýz na svatbě

26. červenec 2013 | 05.33 | rubrika: první rubrika

446       Striptýz na svatbě

Nakonec byla ráda, že ho Někdo objednal. Striptér měl mnohem menšího bambulína, než ženich. Asi o dva milimetry, atak si Frantu s radostí vzala.

Franta byl také rád, že ho Někdo objednal.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

445 Perkuzní situace

25. červenec 2013 | 14.11 | rubrika: první rubrika

445       Perkuzní situace

Potkal jsem Ji v Kokršpanělském národním parku Šumava. Byla tak moc hezká, že jsem v mžiku zapomněl, kde se právě nacházím. A neměl jsem termosku s Vařínama, abych se napil a našel se. Perkuzní situace. Ale neměl jsem ani bubny, abych se z ní mohl dostat. Co Ti mám povídat, vlastně psát, vlastně číst, abych nemusel stále používat slovo vlastně? Myslíš vynechat ho? Vlastně jsem si to také původně myslel a vynechával, ale nebylo to ono.

Cokoli napíši jedním perem, vlastně propiskou, ale jedním dechem, vlastně jedním vrzem, tak to je vono. Vícero vrzama si to ani představit nedokážu, natož vrzat. Jakékoli pozdější úpravy, přípravy i nápravy jsou vysloveně napsáno, teda napsaveně přečteno, paskvilující. Mám rád text, plynoucí z jedné. Jako ve fotbale, ale z propisky na papír. Pak jen Revize – ABC, muří noha, pravopis a gramatika a je to. Protože, kdybych dělal jakékoli úpravy, nenapsal už nikdy tolik dalších klasů, což by pro Mě byla velká finanční škoda, když si uvědomíš, že 1000.- Ojró za řádek.

Ale vrátím se na Šumavu, holka se jmenovala Michaela a už jen při vyslovení tohoto jména se Mi vždycky vybavila krásná žena a to jsem do té doby neměl se žádnou Michaelou jídelní lístek snězený od spoda až nahoru. Jednou jsem se dostal až na kozy, ale dál ani prd. Doufám, že to tak nezůstane na věky třeba F. L. Věka, jak by napsal Lojza. Vono napsat se dá lehce ledacos, když máš lehkou propisku. Ještě lépe se Mi píše, když se u nás rodí stále takové množství nejkrásnějších holek. Vůbec si nyní nedokáži představit, jak by se Mi psalo, kdybych žil jinde.

Obávám se, zda už nejsem trochu úchylný, když si například dám mnohem raději kuřecí ňadro, než stejk ze stejného domácího zvířete. Oba pokrmy jsou připraveny podobným způsobem, třeba na grilu, ale jak mám možnost vybrat si, vždycky sáhnu po kozách.

Skoro všechny jsou totiž nádherné. Ale napsal jsem skoro, protože ne úplně všechny Mi zvednou pinďoura do pozoru. Ani po třetím pivu. To už bych musel mít alespoň týdenní půst. Nebo třídenní? Nebo pár minut? No, to určitě ne. To spím tvrdě. Asi jako každý zavražděný chlap, doufám.

Protože povídat si chtějí pouze holky, jak již víš.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

444 Tydliták

25. červenec 2013 | 06.36 | rubrika: první rubrika

444       Tydliták

Jistý kritik Mi napsal:

"Zkuste psát všechno to, co Vás právě napadá."

Velice Mi tím pomohl, protože až do této doby jsem psal pouze to, co napadalo úplně Jiné lidi. Vůbec jsem netušil, že také mohu psát to, co napadne Mě. Ještě, že máme kritiky – objevitele. Ani ve snu by Mne to nenapadlo. Fantazie, nad kterou se budu muset zamyslit a až Mne něco napadne, zapíši to. Díky, vřelé díky. Co bych si počal, nebýt tohoto geniálního kritika? Psal bych to, co Mě nenapadá a to teda vůbec nevím, jak bych to dělal. A teď mám konečně návod na správný, předem schválený postup.

Hned to vyzkouším, protože Mě právě napadá, že některé holky by neměly s jistými kluky rodit. Myslím Ty, u kterých není vůbec žádným viditelným způsobem možno zjistit, jestli jsou nebo už zase nejsou těhotné. Kluky nevyjímaje, protože Takovítoti Hotentóti už mají také kozy a jsou-li dobře oholení... (v závorce Mám napsáno, přečti tři tečky)

Mohly by se zřídit komise, které budou určovat, které holky ještě mohou, a které už nesmějí. Sice vím, že Já bych to také hravě svedl, ale nechce se Mi. Poznám sice, jaké kozy jsou hezčí než prsa i ňadra, ale byla by to dost hnusná práce, protože odporných holek je víc než Těch krásných. A o DOST víc. Musel bych se na Ně koukat a ještě je vážit. A víš, co to dá práce, koukat se na a ještě i zvážit buřtokouli? Neměl bych tak už žádný čas na psaní a to je nemyslitelné.

Já jsem nejraději v pabu, ve kterém jsou i hezké holky, takže na Barče. Také se Mi tu dobře píše – holky, pivo, slunce, voda, vzduch, písek, tráva, ryby, žáby a tak dále. Samé plusy. A nyní navíc:

"Maj svýt lejdy džejn"

Myslím od Rolling Kamenů nebo od Valících se Stounů anebo od nějaké úplně jiné kapely, to je fuk a nechce se Mi nyní webovat. Anebo jo, počkej pár hodin, protože musím až doma. U vody nemám zřízeného Tydlitáka.

Tak jsem doma, ale nemůžu to zjistit, protože musím psát další klas. Takže tento končí větou:

U vody nemám zřízeného Tydlitáka.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

443 Piču, piču, piču, piču

25. červenec 2013 | 06.12 | rubrika: první rubrika

443       Piču, piču, piču, piču

Včera jsem slyšel song od nějaké kapely, ve kterém se zpívá toto:

"Vanveeej

Ane d ná d

Ane d ná d

Ane d piču, piču, piču, piču."

A tato část je hodněkrát opakována, protože se Jim fakt povedla výborně. Voni ale, kluci oholení, opakují zřejměmožná úplně jiné slovíčko. To ovšem nic tak hezkého neznamená. Myslím si, když jakékoli slovo představuje krásu, nemůže být sprosté a zvlášť, když je například po prvním uvedení ještě 3x v těsném sledu zopakováno a navíc píseň šlape. Také vůbec dost málo lidí u nás ví, co přesně anglické slovo piču v Češtině znamená. Dost složitě se to totiž zjišťuje, ale Mě se podařilo najít, že slovo pič, znamená smůla anebo vysmolit. A tak to pro Mne dedukuje, že když spatřím piču, tak mám vysmolenou smůlu, že mám štěstí, že ji vůbec mohu vidět. To je ovšem nějaká blbost, ne? Vůbec nerozumím, co to znamená. A to jsem si v minulosti fandil, že tomu, co napíši, vždycky rozumím nejlíp. Dám si Vařína a snad se v tom pak vyznám.

Tak ani Vařín nepomohl, atak končím, protože v takovém případě už nepomůže vůbec nic.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

442 Dvě velké uši

25. červenec 2013 | 06.04 | rubrika: první rubrika

442       Dvě velké uši

Protivná řekla vnučce:

"Moc soli není dobré na klouby."

Potřeboval jsem Jí s velikou naléhavostí říct, ale neřekl:

Moc tlustá je na klouby daleko horší. Pouhým odhadem měla na sobě tak 360 kg navíc. Ale všiml jsem si, že Němec ukazuje na Naše pohoří a po té vysílá Mým směrem udivený otazník. Řekl jsem Mu proto naprosto plynule:

"Das ist dh Mauntins unsereho kraje."

Přestal blbě koukat a spokojeně se napil unsereho piva. V tom jsem od vedlejšího stolu zaslechl rozhovor dvou žen:

"Copak seš malej smrad, abychom se museli o Tebe starat?

Kdo je u Tebe stará?"

Odvětila asi 50i letá a pověsila otazník takovým způsobem, že Nám všem muselo být nad Slunce jasné, že je mlaďounká, dokud dýchá. Dokud dýchám Já, chci Vařína do porcelánu a pivo do skla. Zásaditost je to důležitá a rozhodně mnohem lepší, než jít na šichtu.

Od dalšího stolku:

"A fakt nic nechceš?"

Když má muž pivo, tak opravdu nic dalšího na veřejnosti nechce. Jsem moc rád, že Tobě je to jasné a takovéto hloupé otázky Mi nekladeš. Naprosto zbytečné kroucení krkem, při němž se fakt blbě pije.

Není nic sajrajtovatějšího, než bílá záda napatlaná vrstvou indulony. Snad jen bílá záda, namazaná vrstvou jiného krému.

Teď by Mne ale moc zajímalo, proč si nejhezčí holka sedá ke Mě zády. Abych to měl naschvál těžší? Oukej, ale proč už podruhé? Že by to měla raději zezadu? Pak to chápu, ale to Mi mohla klidně říct, ne? Těsně před. Není vůbec těžké si Jí otočit. Jistě, zezadu je milování hezčí, ale také mnohem kratší. Asi o tři minuty a celkově tak trvá necelých 15 vteřin.

Ale když se to holce líbí, tak co bych pro Ní neudělal.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

441 Německo řve

22. červenec 2013 | 21.27 | rubrika: první rubrika

441       Německo řve

Zavádím nové plavidlo, které se netýká potoků, rybníků ani řek, jezer, moří a oceánů, ale silnic. Každý, kdo se na nich bude pohybovat a ženy nevyjímaje a hodlají-li změnit směr jízdy, budou blinkat blinkacími blinkry, aťmile jedou po hlavní silnici doprava. Jedu-li totiž Já po téže hlavní v tutéž chvíli doleva, nevím, zda neblinkací auto řítící se do křižovatky hodlá pokračovat rovně či do prava. Odbočí-li, vše je oukej, ale pojede-li rovně, zabije Mě. A to by se Mi nelíbilo, nebavilo a ani nic jiného ne-ilo.

Každé auto, která nezablinká navrhují zavřít, až zčervená, jak se bude stydět. A My si pak dáme na každé červené lepší pozor. Na červenou si je totiž nutné dávat větší pozor, než na ostatní barvy.  Semafor, žhaví, komunisti a nyní i auta. Červená barva by vůbec měla být Někým zakázána, aby to nezůstalo zase jen na Mě a na Mém času. Už tak ho mám málo k napsání všeho, co je třeba a doufám jen, že lidstvo pochopí, že Tolik se toho opravdu napsat nedá. Myslím samozřejmě to lidstvo, které o Mě ví, že píši. Ostatní lidstvo je Mi u kotníků.

V těch samých oblastech se vyskytují i východoněmečtí Němci, kteří k nám na teplicko často zavítají a řvou na sebe ze sotva jednoho metru tak, že je to slyšet až v pražském metru, ikdyž právě do stanice přijíždí souprava, plná jiných, také hulákajících Němců ze stejné části země. Vím, že to mají těžké a již od narození žvatlají nahlas. Ale kdo to má stále poslouchat? Já snad? Vím, že Němci nejsou Angličani ani Francouzi, ani žádní jiní cizinci a to Je čůrá. Proto řvou a samé stupidity. Kdyby alespoň řvali Nějaké zajímavosti, ale to mají, zelbsfrštendlich, na háku.

Holka, pochop, Já bych je měl docela rád, kdyby se krapet ztišili, ale vidělas někdy hezkou Němku? A to jsem nenapsal krásnou, protože taková neexistuje. Já jsem nikdy žádnou neviděl a ještě k tomu řvou.

Nejošklivější Češka by hravě zvítězila v Miss Dojčland. O tom Mě nikdo nemusí přesvědčovat, když Mě to samotného napadlo. Vím, že všechny nemohou být krásné. Nešlo by pak poznat, která je opravdu a některé národy mají holt smůlu. Ale zase se mohou jezdit k nám kochat a utrácet Ojra.

Jen by nemuseli tolik řvát.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

440 Jak ne, jsem vzteklá

22. červenec 2013 | 21.25 | rubrika: první rubrika

440       Jak ne, jsem vzteklá

Povídala Jedna Druhé:

"Určitý věci musí být podle Mě. Jak ne, jsem vzteklá."

A kdybys Ji viděl, věřím, že bys Ji zažít nechtěl. Já jsem se raději v klidu klidil někam do klidu, aby vše bylo pro jistotu po Jejím.

Jakmile žena prohlásí nahlas a tedy veřejně cokoli, je třeba to brát vážně. A později o tom můžeš i napsat. Hlavně bryskně promysli případné následky a dle toho se okamžitě zachovej, aby Tě nemuseli pochovat. Znáš je. Pokud ne, dej na Mě a nebudeš litovat. Znáš tu písničku:

Pooočkej, Ty budeš litooovat

Až poooznáš svěěět.

Vona je teda určená holkám, ale nyní ji určuji Tobě ve smyslu, že budeš litovat, pokud nedáš na Mne. Na Mne dej, seš mladej a na všechny nemrkej. Raději se vysmrkej a vrhni energii na Jednu holku, kterou si nejdříve trochuhodně pečlivě vyber. Aby měla vše a neměla nic vokolo. Víš, doufám, jak to nyní myslím...

Pokud nevíš, pozvi Mě na pivo, protože to bude na dýl. A ikdyž si hodně mladej, klidně Mi tykej, kdyžuž platíš, můžeš tykat. Kdo Jinému platí pivo, může tykat, jak je libo.

Ikdyž Tě chápu, že chceš zachovat úctu k moudřejšímu tak poslouchej, tak starej zase nejsem, atak Mě nečůrej a tykej.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

439 Soflistika

22. červenec 2013 | 05.53 | rubrika: první rubrika

439       Soflistika

Soflistikovaný se v češtině používá ve smyslu důmyslný, promyšlený, rafinovaný, vysoce rozvinutý, využívající složitých metod. Myslím si, že je potřeba, abych zavedl více soflistikovaných systémů, které pak budeme všichni lépe využívat. Budeme mít vysportované úplně vše, co soflistikovaně připravím. Já se už těším a začínám hned, teď:

Soflistika 1 je Vařín

Vařín je kafe s mlékem lógrové i rozpustné. Při jeho výrobě je totiž nutno vodu vařit. To je jasné a nemusím dále popisovat. Jdeme na dvojku, protože ta je delší.

Soflistika 2

Soflistika číslo 2 je Bambi. Skoro všichni už dnes víme, proč tomu tak je. Pokud Ty nevíš, čti dál:

Zdravím všechny cyklistky a cyklisty. Mám k tomuto účelu velice dobře vysportovaný, soflistikovaný systém, skoro jako tělo. Posuď:

Na řídítkách mám držák, kterého se tedy držím a ve žlábcích opírám předloktí. Blíží-li se protijedoucí, mírně ohnu do protisměru levé zápěstí se zvednutými a roztaženými pěti a nechám v této poloze trčet, dokud se nemineme. Opětuje-li jakýmkoli způsobem, pozdravím Bambi. Bambínopéro jsem použil párkrát, ale po několika hromotlucích, kteří se Mě jali stíhat, jsem rád musel zkrátit.

Soflistika 3

Se týká ranního cvičení. Když je hezky, jeď se koupat a necvič. Víš, co tam bude holek?

Soflistika 4

Nemáš-li co psát, běž na pivo. V pabu se toho dá také hodně napsat, tak vidíš.

Soflistika 5

Když nemáš, co jíst, hubni. Když nemáš co pít, jdi do pabu.

Soflistika 6

Když se nemáš, se Kterou pomilovat, onanuj. Máš to pak častěji, než chceš a nehrozí Ti poluce.

Soflistika 7

Kdyžuž jsme v oblasti intimní tak, když si chceš prdnout, prdni si. Nebude Tě bolet břicho a nezacpeš si zácpu. Jen dej pozor, abyses.

Soflistika 8

Chceš-li sbírat známky, klidně si je sbírej, ale nikoho s tím neotravuj.

Soflistika 9

Chceš-li dělat cokoli, dělej To.

Soflistika 10

Když nemůžeš dělat devítku, dělej Něco jiného.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 2 (1x)

438 Buď si na Mne zvykneš anebo ne

21. červenec 2013 | 06.12 | rubrika: první rubrika

438       Buď si na Mne zvykneš anebo ne

U Barborové pokladny:

"Nemusím Vám dávat dnes peníze, milý úsměv postačí, ne?

A nechcete, abych dala Já Vám?

No, to by bylo vůbec nejlepší, kolo už mám, akdyž Mi dáte a ještě navíc i peníze budu Džikolo."

Víš, holčičko, láska profičí, jak formule, ale pravý, levý i prostřední vztah nastává, když si ráno dáme kávu a pak se pomilujeme, když jsem večer zase usnul. Nepůjdeš pak do práce nasraná. Nikdy necouvej a nevracej se, ani v mysli. Pokud teda nesepisuješ paměti.

Rozhodni se, je-li to škoda nebo Embéčko, vezmi klíče od Baworáka a jeď rychle pryč. Vždycky se dívej dopředu, abys žádnou nepřehlédl. Nedozírné by následovaly. Samozřejmě následky.

Buď si na Mne zvykneš anebo ne. Šestá možnost sice existuje, ale nestojí za nic. Pětkrát měř a ani pošesté neřež a raději hřeš. Skvělé pravidlo, kterým se řiď a budeme se mít. V množném čísle, samozřejmě, budeš-li hřešit se Mnou.

Teprve, když Je všechny spatříš, poznáš, kolik Jich ještě musíš poznat. A čím jsou hezčí, tím dokonaleji a zevrubněji. Fuj, to je hnusné slovo, ale říká se, tak i píši. Vono zevnějškové poznávání je ještě hnusnější.

Co jsem přestal pracovat, dělám do textilu. Víc proužek, víc adidas. Víc pumtíčků, víc puma. Víc něčeho dalšího, víc tamtoho. A z toho logicky vyplývá:

Víc ňader, víc sexu.

Nikdy nelžu, nekecám a nemluvím pravdu. Proto píši.

Myslíš si, že požadovaných tisíc Ojró za řádek je dost?

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

437 Často si u kafe radím

21. červenec 2013 | 06.12 | rubrika: první rubrika

437       Často si u kafe radím

"Když si myslíš, že si o Tobě Některá Něco myslí, tak se zamysli, co by si tak o Tobě mohla myslet."

A když Mi vychází, že si myslí něco hezkého a myslí si to tedy velice správně, je třeba již jen udržovat ohýnek. Kdyžby Ji ale z naprosto neznámých příčin napadalo cokoliv jiného, je třeba volat hasiče.

Taktika netiká a je ji třeba neustále pilovat, aby se neztupila a držela směr. To je dnes jasné i punštokovi. Sice vůbec nevím, kterej to je, ale říká se, že ten je blbej jako tamten, tak to tak nechám.

Vždy je třeba dodržovat taktiku. Říkají to všichni trenéři všeho, co trénují, tak to říkám, vlastně píši také. To je jedno, protože co Já píši, to také říkám, když mluvím. Pokud samozřejmě neříkám něco úplně jiného, protože toho mám v puse napěchovaného moc. Ani vše nestihnu, jak jsem již mnohokrát napsal a řekl.

Nejde mít jeden život a sdělit vše. Nebo jde? Myslím si, že ne. Ale budu se snažit napsat co nejvíc a doufat, že platí věta:

Co je napsáno, bude jednou autorovi bohatě zaplaceno.

Musel jsem ji ztučnit, aby bylo ještě bohatěji. Protože čím víc prachů, tím sladší život i živůtek. A nemyslím nyní samozřejmě na kratší život, ale na kozy. Protože na krásné myslím neustále, pokud nemyslím na Cokoliv jiného, na Co je třeba také někdy myslit. To je samozřejmé i důležité zároveň a pro chytré jsem ani nemusel napsat.

Jenže potřebuji, aby i blbci kupovali.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

436 Skororande

20. červenec 2013 | 06.38 | rubrika: první rubrika

436       Skororande

Napsala Mi, že už Ji moc trápím tím, co Jí stále dělám. Že Jí to nebaví a ať už Jí raději nechám být na pokoji nebo v koupelně. Protože ale nevím, kde přesně Ji mám nechat raději být, tak Ji tam nenechám. I kdyby byla v úplně jiné místnosti. Nemůžu Ji přece nechat být, co kdyby Ji chtěl někdo zbít? Vím, to je blbost, ale rýmuje se.

Dnes s Ní mám skororande, tak doufám, že úplně přijede. Pokud bude ráda chtít, bude toho, holčička jedna, muset ještě hodně pochopit. Já chci, takže to bychom měli a nemusíme řešit. Jde tedy už jen o Ní a to bude prkotina nebo hračka, vyber si. Pokud to ovšem nebude velký Problém. V tom případě to tak snadné, jak jsem popsal výše, nebude. Kdyby ovšem bylo, tak by Mne tak nebavilo.

A víš, že nekecám. Občas si trošinku zafabuluji, to ano, ale pravdivě a mile. Škodlivě nelžu nikdy. Leda, když o tom nevím. Když ale o tom vím, tak se jedná o lehounké a šimrající fabulace.

Jednou Mi kdosi řekl:

"Ty vole, Ty to máš fakt dost děsný, když se nemůžeš spolehnout na nic, cos prožil. Jak to děláš, že vůbec nějak funguješ?"

Ale protože již nevím, Kdo to tenkrát byl, tak bych nyní musel vymyslit, co jsem Mu odpověděl. To by Mi sice neučinilo žádný problém, ale nechce se Mi.

Bůh ochraňuj královnu, právě zpívají z beden Pistole a Já píši, ať Ona chrání Mě. Potřebuji ochranu, kdyžuž nechci děti. A Ty Já už opravdu nechci. Pozor a pohov umím i dávat, ale spermomršky jsou rychlé jak formule, tak proto nastává otazník. Někdy je to problém a někdy je jich víc.

Když se týkají toho, se Kterou, kolikrát, kdy příště a tak stále okolo židle, tak je to iki, protože to je víc, než ok.

První pivo jsem vypil na povzbuzení očekávání, další pak ze žalu. Těch dalších bylo mnohem víc než prvního. Tak se nediv, že jsem divnej. Také bys byla, kdybys tak pila. Ale Já jsem divnej mile. Alespoň to o Mě všichni říkají, že jsem v náladě mnohem milejší, než jsem. Akdyž to říkají všichni, tak je to pravda a ne fabulace.

Skoro pokaždé se divím, má-li krásnou holku Padžibuch.

Do jeho šrajtofle sice nikdy nevidím, ale na tom to snad nestojí, ne?

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

435 Tak vočem

20. červenec 2013 | 06.37 | rubrika: první rubrika

435       Tak vočem

Již poměrně dlouho Mne trápí Neduh poslední doby a tím je takzvaný Kruh nebo Pneumatika kolem boků Našich mláďat. Stále více těchto dětí Ho nebo Ji vlastní, či velice brzy obdrží. Skoro všichni totiž již od dopoledního mládí sportují u počítačů a většina z Nich se tam z naprostého nedostatku času i stravuje mastnými, tučnými i sladkými výrobky.

Ale nyní se Mi o tučných dětech psát nechce, atak přemýšlím vočem se Mi chce. Slíbila, že přijede, a protože jsem to Nikomu neprozradil, jedná se o tajnou misi, zatím tajnou. Jsme totiž tak mediálně profláknutí, že o Nás ví i Její manžel. Ale vše je iki, protože také fandí Barceloně a poslouchá stejné kapely. Vůbec nechápu, proč nás nechtěla dřív seznámit. Dobrých kámošů není nikdy dost. Ne všichni totiž mohou vždy na pivo, když mám chuť.

Poradil Mi Bosňan a Hercegoviňan, nechť si přeložím texty písní z Jeho domoviny a budu mít námětů, no jejda. Opáčil jsem Mu, že Bosňansky ani Herce Tamtovsky neumím a shodli jsme se na tom, ať si tedy píši, o čem chci. Ulevilo se Mi. Už takhle nemohu napsat všechno, co je třeba.

Holčičko, něco Ti nyní prozradím:

Nejsi to Ty, která si nyní myslíš, že ano. Jedná se nyní totiž o Tu, která zatím ještě netuší vůbec nic. Alespoň doufám. A je to tak iki. Vezmi si obě možnosti k prsu. Kdybys věděla, žes to Ty, nemohla bys žárlit. A Kdo nežárlí, Ta nemiluje. A kdybys věděla, žes to Ty nejsi, tak nyní zas Já nevím, jak to mám dopsat. Tady vidíž, že to fakt nejde. Ale je důležité být v obraze nebo alespoň na fotce, kterou si nosí holka u Sebe, aby se mohla chlubit kámoškám u kafe či vína, jakého má libového, nízkotučného. Čím vícekrát Tě holka ukáže, tím Ti šance stoupají, proto u foťáka nemrkej a netvař se debilně. Stojí, leží, skáče a padá na tom Tvá budoucnost, tak se trochu snaž vypadat zásadně jinak. Čím méně si budeš podobný, tím více, vlastně lépe.

Když se tak občas koukám a sleduji, co vše se promenáduje, uvažuji o iniciaci zákona o:

Zákazu vstupu příšer na koupaliště.

Ani minimální počet hadrů – plachet, který rovnou stanovuji na devět, což je největší jednociferné číslo, nestačí na zakrytí těch nechutností, co se Jim derou všema směry. O to je pak hezká holka hezčí. A Těm bych naopak vstup nařídil. Je hezké, jsou-li na koupalištích hezké holky.

Slunce déle svíti, více hřeje, voda je mokřejší a pivo má lepší chuť.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

434 Musim nebo Muslim?

19. červenec 2013 | 04.39 | rubrika: první rubrika

434       Musim nebo Muslim?

Můj kamarád Bary měl na fejsbůkové zdi:

JEFF FOXWORTHY O MUSLIMECH

Je to zvláštní – můžete dělat vtipy na katolíky, papeže, Židy, Křesťany, Irčany, Italy, Poláky a bůhví na koho ještě, ale je necitlivé, když vtipkujete o Muslimech. Čím dřív ale všichni budeme mít na hřišti stejnou úroveň, tím bude lépe.

Zaujalo Mne to i proto, že jsem si dosud myslel, že muslim je překlep slova musim. Tak jsem si našel na webu, že:

Muslim, zastarale Mohamedán či Machometán, je vyznavač Islámu. Význam arabského slova "muslim" je oddaný a to Bohu. Já se v bohách ani v bozích nevyznám, atak nevím, kterému bohu je zrovna tento muslímek oddán. Doufám, že Mi za to nestrčí bombu do ucha. Už jen to by Mě bolelo a špatně bych pak slyšel, co na Mě Ta holka volá. Kdyby teda na Mě nějaká něco volala. Ale ikdyby žádná nic nevolala, tyčinkou bombu nevyšťouráš a cokdyž ji navíc budou chtít Ti blbci vyzkoušet? Pryč od toho. Je hezky, jedu na Barču. Ale až se Mi dobije mob. Kontrolka stále hopsá a stejně nemám dopitého Vařína.

Doufám, že tam nepotkám žádného Muslima, Mohamedána či Machometána, takové hochy fakticky nemuslim.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

433 Dívej se Mýma očima

19. červenec 2013 | 04.35 | rubrika: první rubrika

433       Dívej se Mýma očima

Zase jednou mám hezkou holku ve výhledu, atak podmínky nastaveny na gůd. Sedí ale zády do Mých očí, takže o verimač se nejedná. Ale gůd je dobře a Ona se navíc občas a doufám, že ne s náhodným milým úsměvem otáčí do směru, ve kterém se nacházím. Takže už se jedná o pouhou maličkost, aby se šla například vykoupat a po návratu si jakoby nechtěně sedla správně.

Všechny ženy jsou krásné, stačí se jen dívat očima. Mýma očima. Ale ještě trochu upřesním. Krásné jsou všechny hezké, do kterých se zamiluji. Některé jsou krásné i tak, aniž bych si Jich vůbec kdy všiml. A některé jsou hnusné. Takových si ovšem nevšímám. Někdy ovšem také, ale s krajním odporem a pouze proto, abych věděl do čeho nejít. Také si říkám, že kdybych nevěděl, jak vypadá hnusota, nemohu poznat nádheru, tak proto.

Aikdyž na dálku používám luštěniny, myslím si, že mi rodiče nastavili knoflíky na správné hodnoty a Já již pouze dolaďuji jemné frekvence. Vono na kvalitním dívání se kolem Sebe nic ve své podstatě není. Jen je třeba si ohlídat, aby si mouchy neprolétaly libovolně pusou tam a zpět. Vše ostatní je povoleno. Alespoň ode Mne.

Mimochodem, víš jaký je rozdíl mezi hezkou a nádhernou? U Mě se jedná o maximálně dvě řezaná. Někdy si pouze loknu. A někdy jindy ani žádný rozdíl není. To jich mám vypitých pět. Ale nechci Tě uvést do rozpakování a nebudu si muset pomáhat, když není třeba. Krásná je krásná a ošklivá není hezká velmi často již od přírody, vlastně od genů. A nehezkým nepomohou ani pušapky. Snaha sice vede správným směrem, ale šapky kozy nenahradí, ikdyby puchtěly.

Vyšmejklo se Mi nyní heslo:

"Kuj ženu, dokud máš dost žhaví a až se Ti nepostaví, nekuj."

Toto heslo vem za pravidlo, kterým se řiď, ať se neocitneš v řiti. A oprávněně, pokud jsi nekul, kdyžs mohl a měl. Proto kuj každou, která se nechá. Ostatní nech být, nebo Tě zavřou.

Já si nyní říkám, že je velká škoda, že jsem tu Mou nepotkal minulý týden. Mohli jsme spolu mít vlastní a ne cizí děti. Docela Mne zajímá, jak se bude náš vztah zavíjet. Jestli začne dřív, než skončí nebo skončí dřív, než uběhne poločas. Či vydrží jak maratonec na letním soustředění. Co myslíš? Jak je Ti sympatický, třeba úplnou náhodou, maratonský běh? Nikam Tě netlačím ani neštafíruji, Mě stačí na začátku málo a podáš-li Mi prs, chytnu celé ňadro. A pak i zbylou Tebe. Celou Tě chytím a nepustím, dokud budu držet. Protože zatím reaguji a jednám logicky, alespoň v to doufám. Vůbec rád v cokoli doufám a tím víc, čím je šance vyšší. Záleží odkud a jak na Ní koukáš. Nejraději tak činím na zádech a se zavřenými okyčimi. Čím více zavřené, tím vyšší šánc. A tím víc Mne to baví. Také se o Tom bavím rád kdekoliv a se kteroukýmkoli, kdykoli.

Také je dobré mít víc holek najednou. Když Některá nemůže, může Jiná. Ale ta už musí, protože tolik Jich zase nemám a další už shánět nemohu. Teda mohu, ale nemám na Ní prachy. Vím, že v regálech Jich je spousta, co se tím pádem dají sehnat, ale kupovat si holku z regálu se Mi fakt nechce.

Zaslechl jsem od vedle:

"Já Ti to teda koupím, ale musíš Mi slíbit, že to budeš nosit. Abych to nekupoval do šatníku, znáš se.

No, samozřejmě mám-li na sobě něco jiného, nemohu mít toto. To je Ti snad jasný, ne? A to, že mám na sobě pořád něco, znamená jen tolik, že nechodím nahá a to je Ti snad ještě jasnější, ne? Chceš to tak, doufám nebo ne?"

Takto pokračovala ještě asi hodinu a vůbec Mu nedala čas na odpověď. Ale už Mne nebavila, atak jsem vypnul ušní pozornost, kterou jsem Jí věnoval a mohl tak zaslechnout od dalšího vedle toto:

"Mám ho přečteného, jak Němého Bobše nebo jinou povinnou četbu ze základky. Když Mi pak zavolá jeho mamča a chce řešit obrovský problém, se kterým se Jí mazánek svěřil, mám dávno připravenou variantu. Je dobré být o krok napřed. Mohu si pak tvarovat vše tak, jak potřebuji. Vždy se Mi to hodí. Pokud se to Tobě ovšem z žádného důvodu nehodí, tak s Ním nespi. Nemělo by to pro Tebe cenu, až na tu mrzkou, samozřejmě. Pro tu to ale nemá cenu ani po 40i letém soužití. Dej na Mě, nikdy jsem Ti přece nelhala. Pokud jsem mluvila pravdu. Začne to být blbý, když zjistíš, že děťátka, která potkáš ve městě nebo někde jinde, to je libovolné, mají starší děti. A ještě horší, když tyto jejich děti mají také již vlastní děti. Kdyžpak mají tyto děti další děti, takuž to blbý neni, protože Ty už dávno nejsi taky. Dokud jsi, tak si užívej. Ale neber vše, co se nabízí, to bude vždycky. Stále usiluj. O to lepší to je, až to bude a stojí Ti za to, chvíli masturbovat, dokud není."

Jsem pozorovatel, poslouchatel a zapisovač, aby končilo na –č.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

432 Led se Zelím

19. červenec 2013 | 04.34 | rubrika: první rubrika

432       Led se Zelím

Už podruhé jsem se mylně domníval, že zpívá Ozy a Von to zase Robert z Led se Zelím. A protože patrně ještě dýchá smog, tak se Mu, klukovi ušatýmu, omlouvám. Na důkaz Mé omluvy si ho zdarma stáhnu a Pájovi na oplatku donesu na flašce kapely, která poslouchám rád Já.

SeZelíny jsem už 403 let neposlouchal. Voni proto, chudáci, nespisovně brečej. Veškeří muzikanti, Jejichž kapely si takto podobně dlouho nepouštím, také nespisovně fňukaj. Spisovně by plakali, ale to se Jim, holomkům, nechce. Mě to ale vadit nesmí, protože Všem se vyhovět nedá, neposlouchal bych Mé kapely, jejichž kluci by byli stále na veliké toaletě, jak by byli naštvaní. To je Mi jaský, a proto poslouchám to, co mám puštěné a je pokoj.

Člověk by se měl alespoň trochu snažit dělat vše tak, aby měl svůj vlastní pokoj. A pokud chce žít s holkou, tak aspoň dva pokoje. A další pokud – pokud chtějí mít spoluvlastněné dítě, tak tři. Pokud dvě, tak čtyři, a tak dál. Dokud se nerozejdou. Pak Mu zas bude stačit jeden. Atak pořád dokola, okolo židle. Dokud Mu stříkají spermije dostatečně hluboko, z něčeho alespoň na chvilku tvrdého.

Vono je vůbec dobré, pokud Mu něco z něčeho dostatečně tvrdého stříká. Zvlášť, když je hasič a přijede někam. A nemusí tam zrovna hořet. To by bylo fádní, trapné a nehodilo by se Mi to do klasu. Banální záležitosti tohoto typu Mne moc nezajímají. To už by se fakt muselo stát Něco s velkým Ň, kdyby následnému e chyběl nad sebou háček. Ale co by to mělo být, fakt nevím. Nemůžu přece vědět všechno. Tak znalý nejsem a vidíš tedy tady, že jsem velice skromný kluk a ne Tamten, jak by se Těm, co Mne tak dobře neznají, mohlo jevit. Také Jim rovnou řekni, kolik je Mému synovi let. Já to moc přesně nevím, protože Jemu každý rok přibude jiný počet měsíců. Jednou dva a jindy třeba třicet. Až se Mu to ustálí, vydělím dvanácti, sečtu a dám Ti vědět, kolik Mu doopravdy je. Pokud ovšem se Mu budou opravdu ty počty ustalovat, zatím je má neustále ve vývojce. S tím nic nenaděláš, atak se ani nepokoušej. Dráždit kobru bez rukavic a ještě k tomu bosýma nohama, to je hladce oholená brada. Vůbec kobru nedráždi žádným způsobem, jinak se z Ní stane vepřová svině, ze které ale kotletu neuděláš ani neusmažíš. Smaží se vůbec kotlety nebo pečou? Poznámka: umím si připravit kafe s mlékem.

Vono, z jakéhokoli hada smažit cokoli je vopruz a piplačka, zkušená holka to svede, protože umí rodit, ale co My, chudáci jedni, co nemáme čas?

Ještě lapím zapalovačem doutníček, opravím š, ypsilon a napíši tyčku, vlastně tečku a bude konec. Už je. Vlastně není. Právě vylézá z vody a Já kašlu na doutníček a raději lapím Ji. To bude lepší konec. Nebo začátek? Tak ne, je konec, skočila na úplně cizího chlapa a On se vůbec nepohoršil. Zítra snad bude také den. Kouknu se po Něm hned ráno.

A nemysli si, že jsem pesimista, ten je cizí slovo, kterému nerozumím. Rozumím Našim, která mi dávají smyslný smysl. Pokud nedávají, tak jsou také cizí, to je Ti jaský. Smysly obecné nechápu, ale smyslné... To už by muselo být, abych nerozuměl. Když se totiž na Mne holka usměje, přestanou všichni bojovat, teroristi vybuchovat a jdou dobrovolně na Policejní stanici, žížaly přestanou prdět nahlas a upíři darují krev.

Vše je takové, jaké má být, atak mohu tečku.

Anebo zase ještě ne. Chce se Mi opět úvahovat, což Mne baví, atak budu. Sice ještě nevím o čem, ale Něco jistě v závitech vyhrábnu. Vždy jsem vyhrabal, atak inyní. Inyní je krásné.

Vydrž, už hrabu.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

431 Podvědomí

16. červenec 2013 | 20.05 | rubrika: první rubrika

431       Podvědomí

Už z dálky se Mi zdál podvědomý, tak jsem zpomalil a oslovil Ho:

"Zdáš se Mi Ahoj, co Vy na to?

V občance mám jiné jméno, Ahoj to není."

Hodně lidí je z dálky podvědomých, ale jak se oči přiblíží, nejsou to Oni, teda Tamti. Z některých se ovšem stanou, záleží na faktorech, ne na traktorech. Na těch nejčastěji záleží traktoristům a zemědělcům.

Z podvědomého člověka zdálky se stane podvědomý i zblízka, když chce ve stejný čas jako i Já. Pokud ale nechce, ani Já nechci, ikdybych chtěl. Nedá se nic dělat, ledaže by se dalo. V tom případě ovšem potřebuji poučit o všem, pokud je to v Mém případě ještě možné. Myslím si, že není, ale aspoň je víc písmenek a budu mít víc prachů, které potřebuji směnit za alkohol a zábavu s holkama.

Všechny jsou krásné, pokud mám promile v krvi. A u nás Jich není zapotřebí zase tolik, ale nějaké, k rozhoupání houpačky, zapotřebí jsou. Myslím promilíků, jedněch, že je přeci jen trochu potřeba. Bez nich to jde také, ale hůř.

Já jsem například opilý pořád. Pořád něčím. Pivem, láskou, čokoládou, langošem a tak dále. Láskou k holce Mě baví být opilý nejvíc. Měl jsem raději napsat asi nejvíc, protože někdy Mě baví spousta jiných záležitostí daleko víc, než nějaká blbá láska. Doufám, že nyní nejsi naštvaná. Nejsi? Fakt ne? To by Mě štvalo, kdybys byla.

Iki, jdeme dál. Teda Já jdu, vlastně píši. Ta Čeština. Občas si připadám, jak blb. Furt něco píši a Nikdo nic nechápe. A přitom vše trochu složitější píši pod lopatou, nad ní i vedle ní. Nebo se to to alespoň snažím, když otom vím. Ale většinou otom vím prd, atak si píši, co chci. Vlastně ne, co chci, ale co Mne napadne a co kolikrát ani nechci. Ale nemohu proti tomu nic dělat. Teda mohu, ale to se mi zas nechce.

Atak na to slušně napsáno kašlu a píši vše, protože nechci, aby to tu smrdělo.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

430 Popravdě

16. červenec 2013 | 05.44 | rubrika: první rubrika

430       Popravdě

Mrknul jsem na displej a 4:39. Chtěl jsem pět minut počkat, abych Ti mohl popravdě napsat, že Mne dnes Systém nahodil ve 4:44. Ale potřeboval jsem tak moc vyčůrat včerejší pab, že jsem raději posunul čas nazpět, atak Ti mohu, také naprosto popravdě napsat, že Mne systém nahodil již ve 3:33.

Vzpomněl jsem si, díky diktasonu:

"Nemyslíš to doufám tak, jak to myslíš?"

No to teda myslím.

To přece nemůžeš myslet, že to tak myslíš?!

Vždycky bojuji mezi tím říct větu a být trapný a neříct Jí a nebýt vtipný. V tom případě a tím pádem větu vždy raději s lehounkým rizikem, rovnajícím se limitně nule, řeknu.

No to Já si vzpomenu, že mám Něco udělat, až budu doma, akorát pakuž nebudu vědět co."

Ale dnes to vím. Šel jsem včera kolem reklamy plechové, která z dálky hlásala:

ZÁRUKA NA KUCHYNĚ 25 LET!!!

Velice tučně, červeně, proto zaujalo, jak také bylo při výrobě zamýšleno. Když jsem byl blíž, mohl jsem si dále přečíst, že když v Nich nebudu 25 let vařit, tak se Jim nic nestane. Chodit po Nich můžu, ale opatrně, abych proBoha Něco nerozbil.

Lupou jsem si přečetl, že jakmile se v Nich pokusím cokoli uvařit, záruka neplatí ani dvě minuty.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

429 Potmě je nové slovo

16. červenec 2013 | 04.59 | rubrika: první rubrika

429       Potmě je nové slovo

Helou kočičko, asi Tě přejmenuji. Světlana už se Mi přestala líbit, protože je Mě s takovýmhle Tvým jménem všude moc vidět a nemohu Tě pak nepozorovaně osahávat. Nejraději jsem s Tebou pod peřinou nebo dekou nebo pod něčím dalším anebo prostě jen pod tmou, krátce a nově, potmě.

Potmě je to vůbec nejlepší, protože není vidět ten bordel a navíc nové slovo. Doufám, že se Ti líbí a budeš Ho psát správně, dohromady. Zvlášť by to uměl každý, ale dohromady je dohromady a nemyslím tím nic proti homosexuálům. Nic proti nim nemám, když jsou v dostatečné vzdálenosti. Tam ať si klidně tropí a řádí, jsou-li tak trochu kamarádi.

Ale zpátky do tmy, než se rozední. Dokud jsem natržený, je třeba trhat, ale opatrně, abys Ho neutrhla úplně, to by Mě bolelo. A nic by pak už se Mnou nebylo. Už bych o tom mohl jen psát a to by Mě zastak moc nebavilo. Ikdyž... Ale zkoušet to v žádném případě nebudeme.

Z nějakých, v tuto chvíli, nejasných důvodů Mne to neláká.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

428 Trn Ó Vany

15. červenec 2013 | 05.57 | rubrika: první rubrika

428       Trn Ó Vany

Napíši Ti tmavomodrou Moudrost, kterou se řídím již určitý počet Mých dosud prožitých Mamutů, pokud se zrovna neřídím něčím úplně jiným:

Není nutné vyhrát, důležité je zvítězit.

Jsem z Trn Ó Van. Psáno jedním, džudistickým hmatem, z Trnovan. Pocházím ale ze Střelné, kde dnes bydlí samí střelení lidé, kvůlivá kterým jsem se musel v minulosti přestěhovat. Vůbec je neznám, ale odstěhoval jsem se proto, proto, protože se soužití s Nimi nedalo již vydržet. Vyváděli skutky tak střelené, že je v názvu obce velké písmeno popráveně, jako po právu, ne o právu a už vůbec se nejedná o popravu. Ikdyž Ti nejvíce střelení by si Ji zasloužili.

Trn Ó Vany jsem takto napsal proto, abys viděla, že Čeština je mnohem lepší, než Ingliština. Ingličanky ani Ingličáci by takovéto obraty napsat nikdy nemohli, akdyby Je přesto napsali, nepochopili by Je. Kdežto Ty je chápeš, atak se máme skvěle. Teda Já se mám jistojistě. Chápu všechno, co pochopím a mám se tedy, patrně sedmým pádem, nejlépe ze všech Nás dvouch. A protože jste to také, sice ne nyní, ale až teď pochopili, tak už to také chápete nejlépe ze všech Nás dvouch. Tak tato, vlastně předcházející věta, Mi dala hodně zabrat. Nechtěl jsem Ji zbabrat, ale protože žvatlám již asi od dvou let, tak jsem Ji snad zvládl. Přečíst jde, takže základ ok. A pokud krkyma nekroutíte ani bulvyma nevalíte, dokonce se mírně uculujete, tak je také iki.

Tak to mám rád. Na nějaké mračení máme přece počasí, které se někdy o dovolené chová jak tlustá svině. Furt ty mraky šoupe tam, kde se chci koupat a balit holky, proto jsem musel použít to vepřové slovo. Je všeobecně známé, alespoň na Barboře, že je-li zima, žádné holky se nepřijedou opalovat a Já si pak mohu utřít nos, uši i záda. Nic Mi to, samozřejmě nepomůže, ale budu mít alespoň suché vše, co si zrovna utřu. A budu si moct dojít pro pivo. Ale ikdybych vypil víc, než vypiji, stejně žádná nepřijde, protože paradox. Ale budu se snažit, neboj. Jakmile se povede, napíši. Pokud Mne ovšem propustí ze záchytky.

Nebo je tam připojení?

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

427 Trenér s kapitánkou

14. červenec 2013 | 05.49 | rubrika: první rubrika

427       Trenér s kapitánkou

"Tak podívej se, holčičko, rozebereme si situaci a nechci vidět žádné vztahovačné zákroky ani manýry. Aby to bylo naprosto jasné:

Nebudeme chodit kolem žádné kaše, ani horké a nebudeme chodit ani kolem vystydlého guláše. Po několika posledních zápasech jsem při jejich rozboru použil některá všeobecná tvrzení, která se týkala úplně jiných zápasů a herních situací, jiných týmů. Byla to tvrzení naprosto obecná a tedy nekonkrétní, týkající se tedy Jiných, neexistujících hráček. Řeknu Ti to úplně jasně:

O Tebe nešlo v žádném případě! Pokud k tomu máš jakékoli, japné poznámky, sem s Nimi."

V dnešní době musí trenér s týmem úplně jinak psychologicky i fyzikálně pracovat. Jako příklad například jsem uvedl konkrétní rozhovůrek konkrétního trenéra s konkrétní kapitánkou, jejichž jména jsem záměrně neuvedl, abych Je neztrapnil. Myslím si ale, že je z ukázky patrný hlavní nešvar Našich kapitánek. Jsou při jakýchkoli trenérských rozborech tak vztahovačné, že to není vůbec hezké ani ošklivé. A není to vůbec nutné, natož aby bylo.

Atak už to holky nedělejte, trenéři budou spokojeni a třeba si Vás, po skončení kariéry i vezmou.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

426 Zlý Verimač

14. červenec 2013 | 05.48 | rubrika: první rubrika

426       Zlý Verimač

Připadal Mi zlý jako Verimač, kterého naštěstí nedávno, ale za to na dlouho zavřeli. Bude hodně let sedět a ležet na pryčně a nebude si moct moc vyskakovat, protože cely mají poměrně nízké stropy. Špatně Mu tak.

Takové kmitočty se Mi ladily pod cyklistickou helmou cestou na Barču v místě, kde mám po nahození Systémem nasazenou hlavu. Ale už jsem na místě pln očekávání, až dorazí kozy, antilopy, ale třeba i nevkusně ostříhané ovce. I Ty budou vítány, ale musejí dorazit včas, abych se dlouho nenudil. Protože dlouho se nudit Mne nebaví. Krátce mohu, protože to už se nejedná o dlouhou, ale o krátkou nudu a tu snesu. Sice s naskákanýma pupínky, ale nepatrnými a na tajných místech, která při seznamování nemáš šanci vidět, a tak je vůbec nepostřehneš, doufám.

Atak se těším na Můj Atak na Tebe a doufám že budu co nejdříve skórovat. Nejlépe do odkryté branky. Vím, že jsi poměrně inteligentní, atak nemusím, doufám vypisovat kolik hadříčků si můžeš na Svém těle nechat. Kdybych tu jedničku napsal číslicí, byl bych trapný. Ale jsem úplně střízlivý a tedy úplně stejně chytrý, jako když nemám upito, tak jsem si dal pozor.

Ostatně pozor si dávám vždycky do určitého počtu řezaných. Pak si už jen myslím, že dávám. Leč důkazy jsou víc, než důkaz. Akdyž tedy jsou, tak jdu sedět, ikdyž jsem skálopevně nevinný.

Namísto krásných a hubených holek, přišli hnusní a tlustí kluci. Vybírají si z nabídky, co budou Zase Žrát. Napsal jsem Zase Žrát s počátečníma velkýma, protože takovíto žerou skoro pořád. Skoro proto, že někdy také musí pít. Je Jim tak patnáct a váží každý 150 kilo. Vím to asi úplně přesně, protože na Ně koukám zblízka. Je to dnes velice populární trend, vážit co nejvíc. A ještě se vystavovat, myslím ukázky nafukovacích kruhů a pneumatik, vykukujících velice nejapně pod krátkými tričky, takzvanými tričky podprsovými. Naštěstí se to týká jen nepatrného množství jedinců a jedinek, ale bacha, aby Jich nezačalo přibývat, jak hub po jistém druhu počasí.

Mají oproti Mě jednu výhodu, jsou obalení velrybím tukem a už se ráchaj ve vodě. Já jsem si nasadil i boty s ponožkama napřed.

Ale Sumec se začíná snažit a přicházejí první návštěvnice. Sice zatím pouze ovce, ale také ok. A nakonec i ovce má přece bradavky, tak co? A jedna z nich dokonce i na poměrně pěkných kozách. Sice je stále pod mrakem, ale začíná se tu pomalu, ale jistě oteplovat atmosféra. Kozy jsou ale kozy a ňadra jsou prsa. Ještě Mi za chvíli donesou pivo a budu celkem spokojený.

Právě Mi ho donesla hezká, Pájovo holka a už se na Mne culí. Samozřejmě, že pivo se culí, holka se přece culí na Páju. Hrají Pušky end Růže a začínají přibývat stupně do plusu. Sumec začíná vysílat šajn, atak bude za chvíli fajn. Ale fakt až za chvíli, protože Němci zase posílaj nebeské Krakeny. Nedají prostě pokoj. Ani auto Mi nedají. Nedají prostě vůbec nic, krky jedni. Nebo krkni jedny? Ne to by bylo správně, krkni jednou.

Ale vraťme se na Barču. Holek zatím málo. A znáš Mě, že Já potřebuji mít trochu výběr na výběr, abych si mohl vybrat. Myslím tím alespoň nějaký počet, vyšší než jisté číslo. Vydrž chvilku, upřesním, až vynásobím příslušné činitele.

Vyšla mi desítka, ale záhy jsem si uvědomil, že nechci šilhat, atak snižuji na jedničku. K Té se Mi bude lépe přisedávat i přilehávat, dle tékteré potřeby. Ale musí být opravdu šelma kočkovitá, protože jsem ještě ani nedopil první. Budu pokračovat v bumbání, až kolegovo kolega doveze další sud nebo rovnou sudy, když Mu kolega zavolá, že tu jsem.

Vzpomněl jsem si bez piva, jak jsem si včera ve vaně zahrál na menšího Vorvaně. Sprchuji se ve stoje, ale neustále jsem, a tak jsem se, coby Vorvaň, ocitl na chvilku na dně bez vody.

Po dopadu jsem si spočítal ploutve, akdyž Mi vyšlo číslo, tak jsem vylezl a utřel se.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

425 Blbá nebo chytrá?

13. červenec 2013 | 17.39 | rubrika: první rubrika

425       Blbá nebo chytrá?

Stále přemýšlím o tom, jak ukončit právě zpracovávanou myšlenku, odstavec, větu. Zda mám předpokládat, že jsi blbka nebo chytrá holka. Naštěstí jsem si vědom toho, že opravdu nemůžeš být chytřejší než Já, protože to je nemožné a fakt už to nejde. Nehádej se. Taková qvé ani ý, která bys musela mít, opravdu neexistují. Ledatak může existovat nějaká podobná blbost, jakou používají  matematici, fyzici a jim podobní holomci, kdyžuž proti Mne nemají žádné rozumné argumenty.

Budu tedy předpokládat, že máš mozek určitých hodnot, ale chci psát i pro Ty holky, které dosahují mnohem menších, blížících se k nule. I Ty se přece chtějí smát, alespoň v to doufám. A já jsem tu pro všechny, abych měl prachy. Kdyby sis Mne kupovala pouze Ty, umřel bych žízní. Hladem ne, protože za něj je žízeň pouze převlečená a navíc chlastat se prostě musí, což hospodským věřím bez jakýchkoli debat.

Ale protože jsem v pravěku studoval matematiku, tak vím, že je v každém případě třeba počítat s Principem matematického důkazu. Ten říká, že není vyloučeno, že se podaří matematicky prokázat tvrzení, které ve skutečnosti neplatí. Důkaz takového tvrzení pak ale musí být nutně chybný a tato chyba musí být, po dostatečně důkladném prozkoumání, nalezitelná. Zdrojem omylů při matematickém dokazování tedy není samotný pojem důkazu, ale vždy, pouze a jen chybující lidé. Doufám, že je Ti to jasné, protože Mě ne. V každém případě je třeba počítat s různými chybami a navzájem si odporujícími důkazy a tedy i s tím, že Jsi chytřejší, než Já. Příčí se Mi to sice jako rybí kost v krku, ale snad Tě tak snáz dostanu do postele.

Vraťme se tedy k tomu, proč toto nyní píši, tedy k tomu, zda budeš volná a hlavně svolná k atletice se Mnou. Pokud ano, tak navrhuji uspořádat Mítink u Mne. Ty máš jistě také vhodné stadiony, na kterých se v minulosti konalo mnoho vrcholných atletických závodů, ale hrozilo by Nám vyhlášení války od cizích nepřátelských vojsk. Jistě, Tobě možná ne, ale Mě stopro.

A to se Mi nechce riskovat, proto se Mítink bude konat u Mne.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

424 Volové z Legendy

13. červenec 2013 | 07.11 | rubrika: první rubrika

424       Volové z Legendy

Dobré skutky už nebudu nikdy dělat. Chceš-li Ty, klidně si třeba založ konto, ale Mě už to nebaví. A to jsem si myslel, že poznám rozdíl. Nyní vím, že mám jakéstakés povědomí o hezká, ale o Těch ostatních budu muset ještě něco nastudovat. Furt je lepší studovat furt, než spisovně a třeba jen na chvíli ztrácet vědomí a povědomí.

Z těchto úvah Mne vytrhly věty od vedlejšího stolu:

"Ty vole, Vona řekla Jeho kámošovi, že Toho Svýho má ráda, ale už Ho nemiluje.

Jak to mohla, Ty vole, říct Jeho kámošovi?

No a proč by nemohla, když s Ním píchá, Ty vole?"

Zajímalo by Mne, se kterým ještě holka píchá, Ty vole. Teda promiň, to Mi uteklo, vlastně vmáčklo se nedopatřením. Doufám, že Mne Ti volové nenakazili. Snad Mi to ale nezůstane napořád, vole. Budu v to, Ty vole, doufat, protože bys to pak snad ani číst nemohla. Teda mohla, ale co by sis asi tak o Mě myslela? No, ani Mi to neříkej. Buďme rádi, že se máme. Kdybychom se totiž neměli, museli bychom shánět. A víš, jak to vypadá, když musíš shánět? Víš to? Tak vidíš, buďme rádi. Já teda rád jsem, protože, kdybych nebyl, tak bych nebyl.

Ale zpět do Legendy. U vedlejšího stolu sedělo pět hluchých chlapů a tři ženy. To, že jsou úplně hluší, jsem poznal dle toho, jak řvali. Jako paviáni, kterým pícháš jehlice do kožichů.

Možná ještě ožralí paviáni, po kterých ty jehlice hážeš s rozběhem.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

423 Dva teplouši

13. červenec 2013 | 07.09 | rubrika: první rubrika

423       Dva teplouši

Když jsme ještě studovali a měli letní prázdniny, tak jsme, s Mým kamarádem Jordym, jeli shánět holky k co nejčastějšímu pomilovávání se na letní sídlo Mých rodičů do Ohře pod Křesínem. Měli jsme pro tento úkol vyhrazen asi jeden týden. Po stejnou dobu jsem měl půjčené i klíče.

Každý den jsme se smažili u vody a večer úporně snažili u piva. Ve stejném pabu se smažily i dvě kočičky, ale nevšímaly si Nás, a tak jsme jen chlastali a povídali si o tom, jaké by to s Nimi bylo, kdyby to bylo. Dny ubíhali a My jsme si vrzali stále jen v pivních fantaziích.

Poslední den jsme se odhodlali k supervýkonu a oslovili jsme Je. Když pochopily, tak Nám jedna z nich s udivením řekla:

"A My jsme si myslely, že jste teplí."

Ten večer jsme Jim několikrát dokázali, že vykazujeme teplotu pod 37° C.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

422 Úžasné děti

13. červenec 2013 | 07.08 | rubrika: první rubrika

422       Úžasné děti

"Babičko, Mě se u Tebe nelíbí a nebudu tady spát.

A co se Ti, miláčku, nelíbí?

Tamleta Kytka!"

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

421 Slepá, jak tupozraká patrona

13. červenec 2013 | 07.06 | rubrika: první rubrika

421       Slepá, jak tupozraká patrona

Provdaná Petra potkala Svého Miláčka, ale protože je slepá, jak tupozraká patrona, tak Mu řekla:

"Komu tykáš, Ty starej úde?"

A ještě si v duchovi pomyslela, že si asi v Duchcovské návsi každá tato mužská část těla myslí, že tykání s Každou je samozřejmost. Když poté přes mikroskop zaostřila, zjistila, že dotyčný úd je Její milovatý automechanik. Dle Jejích slov měl se Sebou Mopse a srali si to srát do lesa. Lákal Jí, aby šla srát s nimi, ale řekla Mu:

"Když se sere v lese, klíště chytne se."

Tak s Nimi nešla. Automechanik Tonda ale šel, protože Ta jeho Stará, která je líná a chrápe jako prase, tak zrovna byla líná a chrápala jako ten domácí dobytek.

Tonda se, když se zrovna nedloube v nose, zabývá operováním autíček.

Věnováno Petře a Tondovi

Teplice, léto 2013

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

420 Nehezká

13. červenec 2013 | 07.04 | rubrika: první rubrika

420       Nehezká

Byla už velice utrápená a zoufalá, že do Ní Nikdo nejde. Byl jsem tou dobou také bez stálé zahrádky, tak jsem se rozhodl, že Jo.

Jenže byla tak ošklivá, že už se to o Ní ani neříkalo, z důvodu trapnosti neustálého opakování. Byl jsem pevně rozhodnut, že se překonám a nakonec, co Já vím?

Nastal D s velkým D.

Šel jsem za Ní a zazvonil na Její kutloch. Na zvonku měla velice podceňující jmenovku:

Nehezká

Než otevřela, napadl Mne přepis na:

Nejhnusnější

Ale překousl jsem jazyk a žádný návrh v tom smyslu nepodal. Namísto toho jsem vyřknul otazník, zda by se nešla projít?

Ve vteřině omdlela a Já zavolal záchranku rovnou pro nás, pro oba.

Při pouhé představě poskytnutí umělohmotného dýchání z úst do držky, jsem totiž omdlel také.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

419 Předchozí

13. červenec 2013 | 07.03 | rubrika: první rubrika

419       Předchozí

Mi připadal dost dlouhý, takže tečka.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

418 Filozofické úvahování

13. červenec 2013 | 07.02 | rubrika: první rubrika

418       Filozofické úvahování

Sedám si ke stolu a objednávám Kofolu. Ještě trochu udýchaný začínám psát pro všechny chlapy, kteří něco znamenají nebo alespoň chtějí znamenat:

Ikdyž nemáš žádné podezření, furt si Jí hlídej, protože si nemůžeš ve Tvém postavení dovolit, aby Ti byla věrná nebo ne. Pokud se Ti teda ještě postaví Tvé postavení, rozumíme si? Jak by to vypadalo, přesněji, jak Ty bys vypadal? No nevalně, prostě si to nemůžeš dovolit. A tak obětuj své zásady a kontroluj a kontroluj a kontroluj. Věř Mi, že se Ti to vyplatí. Aikdyby nemělo. Vždycky je lepší vědět, že má spoustu chlapů, než se doma užírat. Můžeš se pak ožírat a bude Ti veselé blivno.

A případnou ztrátu pak hravě smažeš, znáš se, jezdíš přece rychle jako ďábel. Pokud Mi nyní moc nerozumíš, tak se přeorientuj na následné:

Právě teď chci napsat jeden opravdu dobrý. Slovo klas už ale nebudu v tuto chvíli okapovat, aby Cikáni ani Romové neměli co krást. Stačí Mi jeden, ale fakt hodně dobrý, protože pitomin už bylo dost. A znáš Mě, že jsem velice seriozní muž, jak se o Mě často říká ve chvílích, když jsem sám doma. Jenže vůbec nevím, o čem psát. No, vůbec...

Mé stálé téma je v podstatě nevyčerpatelné a ani trochu, ani Mne nevyčerpává. Stále i furt mám o čem psát. Teda pořád a ještě. A stačí Jedna Jediná. Ale už aby přišla, jsem-li totiž kdekoliv sám, jímá Mne kašel. A ten Mne rozhodně nebaví. Špatně se Mi pak pije cokoliv. Také se Mi špatně píše, jak mi do toho ten blbec drncá s propiskou. Kdo má pak ty klikyháky luštit? Já snad?

Právě si válím šunkofleky na Barče a vypozoroval jsem zajímavý přírodní úkaz. Mraky ve spodní atmosféře mastí asi stovkou, zatímco ty horní jsou namalované na jednom místě vůči Slunci, Zemi a Mě. Těch ve spodní už promastilo tak sto a namalované jsou stále na svých flecích. Ještě je tu druhá možnost, že jsou přišroubované šroubkama bílé barvy, které tak nemohu vidět. To bude asi správné řešení tajenky. Napsal jsem asi, protože křížovky neluštím, atak si nemohu být jistý.

Ještě na jednu setsakramentskou záležitost jsem svým pozorováním přišel. Ty rychlejší mraky nám sem posílají zatracení Němci, se kterýma jsou zase problémy. Oni se pak mohou opalovat a My ne. Protože nám je sem servírují pomocí vichrů, které vyrábějí obrovským ventilátorem, kdykoli chtějí mít čistou oblohu. To, že nám je pak u vody zima a vůbec se nemůžeme opalovat, je Jim fuk. Merklová jedno Němečtí. Já být Námi, tak Jim do žádné Unie na just nevstoupím. Ani kdyby chtěli. Ať se pěkně snaží chytit se za své nosy. My si na své, v tom vichru, nemáme šanci ani sáhnout.

A nejtěžší to mají fotbaloví brankáři. Míč si zaplave a je pak mokrý a proklouzne i skrz nejlepší rukavice. Brankářům pak zbudou oči pro pláč. Jako i holce, kterou opustí kluk. Nebo apak, klukovi, kterého holka. Pak ještě holce, kterou holka a klukovi, kluk. To jsou snad všechny možnosti. Nebo jsem na nějakou zapomněl? To by Mě, skoro by se dalo napsat, nebylo jedno.

Přestal svítit Sumec, a tak jsem se pro něj vydal. Po několika kilometrech jsem ho lapil a jel zpět na Barču. Těm co na Ní vydrželi, jsem hlásil:

"Vezu Sumce, pokud Mi nevypadl z batohu."

A skutečně jsem Ho po zaparkování kola mrsknul na oblohu a mohli jsme hurá a cáky, cáky do vody. Ta byla zpočátku chladná, ale jen co jsme se všichni vyčůrali, už to šlo.

Tím bych mohl skončit, ale obávám se, že Mě zase něco napadne. Anebo né, konec.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

417 Džumula Fejsbuláh

12. červenec 2013 | 07.00 | rubrika: první rubrika

417       Džumula Fejsbuláh

Možná se Ti může zdát, že jde o nějakou neznámou verzi arabského Fejsbůku. Nebo přímo o jakéhosi arabského Araba, původem ze Spojených Arabských Emirátů, který odtamtud pochází. Ale není tomu tak.

Dokoukal jsem právě záznam druhého semifinále na MS ve fotbale hráčů do 20 let mezi Urugvají a Irákem. Byl jsem na chvíli vypnut Mým Systémem, akdyž Mne opět nahodil, tak Mě napadla tato dvě slova:

Džumula Fejsbuláh

Nic jiného v tom nehledej. Fakt jde jen o takovou blbost nebo pitominu, vyber si. A ještě stále nevím, co s Ní. Nebo co sníst? Asi si půjdu nandat cokoliv na talíř a doufám, že Mě Něco s velkým N napadne.

Nyní se ale právě koukám na Fůr de Tránc a kluci jedou každou etapu průměrnou rychlostí vyšší, než jakou svištím Já z obrovitánského kopce. Utišuje Mne jen to, že mají lepší kola a hezčí dresy. Ale stejně by mohli jet trochu pomaleji, aby se mohli se Mnou rovnat. Jinak nemají šanci, holomci jedni, ušatí.

Nyní jsem si ale velice přesně všiml Toho a kápnul tedy trochu piva na To, proč jedou rychleji:

Voni Fůrt šlapou!

Tak teď je Mi to jasné. No joooooooooo, tak to je vonoooooooo. Jenomže Já nemůžu šlapat fůrt, protože plánuji umřít až někdy později. Auž vůbec ne na kole nebo ani těsně po tom, co Mě z něho kdokoli rozmotá.

Také chci ještě napsat hodně moc Klasů. Také by se dalo napsat, atak to rovnou píši, že chci psát:

Fůrt de Klas.

Fůrt de Klas by mohl být i název, ale slíbil jsem Džumulovi něco za něco, atak nebude. Ikdyž nyní jsem si uvědomil, že jsem zapomněl, co jsem Mu slíbil, ale hlavně co On mě. V tuto chvíli vlastně ani nevím, o Koho či o Co se v případě Džumuli jedná, takže nemůže být o jakémkoli slibování žádná kloudná řeč.

Kloudná ale může být řeč o tom, že se chystám večer do Legendy, kde se na velkoplošné utká Sparta s Bohemkou. Poslal jsem Pepovi humusku, že tam budu. Ještě Mi neodpověděl, protože maká a nemá čas na jakékoli ťumpání do mobilu ani do ničeho jiného, podobného.

Nechám se mile překvapit.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

416 Nostalgická žena

11. červenec 2013 | 10.03 | rubrika: první rubrika

416       Nostalgická žena

Název tohoto klasu ještě neznamená, že taková žena musí nutně pít pivo v Nostalgii. Ale bylo by to fajn, kdyby ho tam se Mnou pila. A speciálně fajn, kdyby se Mi ještě k tomu líbila. Tak po třetím řezaném se Mi líbí skoro každá, když to reálně zhodnotím. Jak všichni za chvilku budeme vědět, je rozdíl mezi nějakou a hezkou v Mém případě právě tři. Čím je holka hezčí, tím počet piv klesá, samozřejmě. To jsem snad ani nemusel psát, ale už Mi chybí jen tečka.

V psychologii znamená nostalgie chorobný stesk po minulých dobách, které si pacient obvykle idealizuje a přisuzuje jim například přirozenost, řád, klid, slušnost, prostotu a podobně. Typicky v protikladu k vlastní soudobé zkušenosti. Pacient tedy promítá do minulosti, co mu v současnosti chybí. Důvodem může být ztráta životních jistot, osobní otřes anebo i prostý rozchod a schod. Záleží vždy na počtu schodů. Čím více jich je, tím je pacient víc utahaný a udýchaný. Netrénovaného klidně klepne Pepka nebo Pepa. A zvlášť od Pepy Mu to moc nepřeji, protože Pepa má sílu. Podle hlubinné psychologie se většinou za nostalgií skrývá různě uvědomovaný strach z osamocení, respektive touha přiblížit se citově fixovanému objektu. Holka klukovi a kluk holce. Když se k sobě blíží Tito takto, je vše ok a iki. Někdy se ovšem k sobě blíží kluka ke klukovi a holk k holce a to už je jen ok. Iki v žádném případě ne.

Ve druhé polovině 20. století vznikl v bohatých společnostech nový společenský jev nostalgie jako záliby ve věcech zastaralých, překonaných, vyšlých z užívání. Mladí boháči si brali za ženy staré báby a mladé, bohaté ženy, za muže staré dědky. Snad je to jistá reakce na přímočarý progresivismus a futurismus první poloviny 20. století, který věřil v jednoznačné překonání všeho minulého a domníval se, že nové je vždycky lepší než staré, i důsledek společenských katastrof a zklamání, válek a tak dále. Do dnešní doby se tento jev trochu převinul do té podoby, že staří bohatí dědkové si berou mladé holčičky. Ovšem, vždycky je lepší holka mladá, než stará. Mladá myslím tak akorát, aby měla prsa přesně do ruky.

V hudbě se nostalgií rozumí uvádění písniček, které – podobně jako filmy - starším lidem připomínají jejich mládí. Jiná podoba je například sbírání starožitností nikoli jako uměleckých děl, ale prostě starých věcí, nářadí, nádobí a podobně. Chalupáři se rádi obklopují starými věcmi, zkoušejí stará řemesla, oblékají se jako vesničané, pečou chleba a podobně. Magnetem pro nostalgické lidi jsou železnice, zejména parní, jejichž představení se často nazývají nostalgie.

Z těchto filozofických úvah Mne vytrhla až slova vychovatelky určená svěřeným dětem:

"A honem děti, utíkáme, dokud svítí zelená, musíme rychle, abychom to stihly."

Stál jsem právě na červenou při Mé projížďce na kole. Stál jsem tedy také rychle, dokud mi svítila červená, abych to také stihl.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

415 Cestou zpět

11. červenec 2013 | 05.45 | rubrika: první rubrika

415       Cestou zpět

Cestou zpět jsem míjel tři mladé a tlusté (jak jinak?) slečny. Všechny dvě z Nich kouřili cigaretu. Zeptal jsem se Té, co ne, proč ne? Odpověděla Mi:

"Stačí, že jsem tlustá, ne?

Jo, to úplně stačí."

Jel jsem dál. V Křižanově, kde jsem se stavil na limonádě, Mne na protějším domě zaujala vývěsní tabule, která hlásala:

Točené koupaliště je 700 metrů ve směru šipky. Dále cedule uváděla, že se při otáčení můžeme občerstvit protisměrnou Malinovkou a pivem namířeným úplně stejným směrem.

Jen podotýkám, že jsem zrovna také pil Malinovku, také jsem se na židli mírně otáčel, ale tekla Mi do pusy, krku a žaludku ve správném pořadí.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

414 Nejms

11. červenec 2013 | 05.31 | rubrika: první rubrika

414       Nejms

Dostal jsem od Evropské Unie úkol, abych přeložil do Českého jazyka jména, která Její komise vybrala. Dále Mne pověřila tím, abych některá již v minulosti Česká upravil a tím zpopularizoval, když se to jejich nositelům do této doby nepodařilo. Uvádím je v abecedním nepořádku, čtvrté skrz osmé:

Šaron S tou ne

Brus a Vyliž

Klárk Kabel

Pýtr ou Stůl

Luis de Lues

Michael Klakson

Žán Pól Velbloudon

Al Paci Paci Pac

Žérárd Polib Někomu Něco

Džastin Knírek

Žán Kabina

Petr Krychle

Walda Mateří Douška

Hugo Nehas

Simona Vrabčáková

Petr Pobo-Náru-žný

Lída Barová-Putyková   

Petr Hruškanský

Jiří Popkorn

Marie Fotrová

Josef Hlína Omaz 

Zita Kožichová

Miroslav Skautský - Ohýnek

Jiří Držgrešloň

Jana Paviánová

Marek Preclík

Karel Holá Hala

Vladimír Většík

Jaroslav Varhan alias Vorvaň

Vlasta Burizon

Hana Maciu-Mouchová

Lukáš Culík

Jaroslav Bezdušek

Určitě by se do seznámku hodili i další, ale už Mne to nebaví.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

413 Malá vsuvka

11. červenec 2013 | 05.29 | rubrika: první rubrika

413       Malá vsuvka

Měl jsem na Barče u stánku nohy na stole. Prošla kolem bába s dlouhým á po úvodním b a zvolala:

"Kdeste to kdy viděl? Nohy na stole?

A kde jste to kdy slyšela, že můžete libovolně peskovat dospělého, již od puberty vyspělého a dnes skoro hotového člověka a ještě k tomu Mne?"

Dál už nemám nic a přečtu Ti tedy klas, který jsem nazval Nejms.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

412 Cestou tam

11. červenec 2013 | 05.28 | rubrika: první rubrika

412       Cestou tam

Projížděl jsem kolem reklamní plochy, která oznamovala, že je určena k podnájmu 3 + 1 s příslušenstvím. Ať jsem koukal, jak jsem čuměl, sprchový kout jsem v tom fofru nezahlédl. Jezdím totiž velmi rychle, což nyní uvádím především pro přítomné ženy. Nejenže tedy skvěle píši, ale jsem velmi zdatný i ve spoustě dalších činností, například tedy i v jízdě na kole. Toto nyní uvádím jen aby, kdyby někdy třeba a později pak možná i něco dalšího, co nás baví a líbí se.

Velice skromně si nyní myslím, že mohu na konci této věty směle napsat poslední tečku, jít si sednout a napít se řezaného.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

411 Ilustrované kytáty

10. červenec 2013 | 06.22 | rubrika: první rubrika

411       Ilustrované kytáty

V tomto čtverci je ukryta pátá strana, kterou uvidíš, když se na něj budeš hodně, ale opravdu hodně dlouho dívat.

Klauni tají při teplotě 29° C.

Všechny cesty, které NASA podnikla na Měsíc, byly povodně, původně a podvodně natočené na Marsu.

Tahle značka znamená: Buď v autě potichu.

Když před babičkou řekneš slovo bádmintn, zapne se Jí původní naprogramování a zabije všechny lidi.

Vlastního nosu se prostě nedá dotknout, tak to ani nezkoušej.

Člověk se šálou se pouze pokouší skrýt, že nemá krk.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

410 Politika

10. červenec 2013 | 05.08 | rubrika: první rubrika

410       Politika

Politika byla, je a bude, protože spolu žijeme. Domlouváme se, co je třeba rozhodně udělat, co se bude dneska dít, za co utratíme peníze, co je třeba zbourat, co postavit, kdy bude sex, co nakoupit, která umyje koš, kdo vynese nádobí, která vytře prach a kdo zrak. Když Ti holka pošle esemes:

"Kolik jsi vypil, už mohu přijít?"

Mrkneš na lístek a posoudíš, zda se Ti už bude líbit, nebo má ještě chvíli počkat doma.

To vše je politika.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

409 Přísloví

10. červenec 2013 | 05.07 | rubrika: první rubrika

409       Přísloví

Všechna jsem si přečetl a zuby časů, řas i vlasů některých upravil. Příslovíma, která nestojí ani za naší měnu, se nebudu zabývat. Znáš Mě, že nedělám rád věci, které nedělám rád. To jsem napsal úplně přesně a to rád dělám.

Á

Až naprší a usne.

Ber Každou anebo Jich pár nech Jinému.

Bez koláčů nelez do hospody a s nima po štaflích.

Bližší košile nežli podprsenka.

Boží mlýny melou pomalu a samé kraviny.

Co je dovoleno manželovi, není dovoleno Tobě a naopak.

Co je šeptem, to je potichu.

Co je v domě, to je v domě.

Co jsi z úst vypustil, to bylo slyšet.

Co můžeš napsat teď, to napiš hned.

Co se v mládí naučíš, to ve stáru zapomeneš.

Co Tě nezabije, to Tě nezabije.

Cvik dělá svaly.

Čé

Čím výše vystoupíš, tím víc kostí Ti při pádu rupne.

Čiň čertu dobře a dosáhne orgasmu.

Čím více se s hovnem mažeš, tím víc smrdíš.

D

Darovanému koni vyčisti zuby.

Díra – nedíra, furt se souloží.

Dobré slovo i pás cudnosti rozepne.

Dočkej hus, přijedou na trakaři.

Dvakrát měř, šestkrát řež.

H

Hlad je nejhorší smrt.

Hloupý, kdo dává, hloupější, kdo nesere.

Host do domu, schovej manželku.

Ch

Chceš-li vědět, jaká bude Tvá budoucí žena, podívej se na Její dítě.

Chodí kolem horké kaše a studeného piva.

Chybami se člověk mučí.

Chytrému napověz, hloupého zastřel.

J

Jablko nepadá daleko od hrušky.

Jak se do lesa volá, tak se volá i zpátky.

Jak si kdo ustele, tak bude mít ustláno.

Jaká matka, taková sousedka.

Jako by hrách vracel na pole.

Jako by perly svinsky házel.

Jaký otec, takový děda.

Jaký pán, takový obchoďák.

Jaký pán, takový pes, kočka a morče.

Jeden o kozách, druhý o nohách.

Jeden za osmnáct, druhý bez dvou za třistapadesátosm.

Jedna chyba je vždy ta poslední.

Jedna vlaštovka jaro nedělá, vždycky dvě.

Jen blbec se spálí dvakrát o stejná kamna, génius pokaždé.

Jen ten, kdo se odváží jít dál než ostatní, dojde dál než ostatní.

Jez do polosyta, pyj do pochvy.

Je to šité bez nitky.

Jít s kůží do obchoďáku.

K

Kam ženská nemůže, tam nastrčí Jinou ženu.

Kam nesvítí slunce, tam svítí baterka.

Kam oči, tam úd.

Kam vítr, tam jdou všichni nakupovat.

Každý chlap svůj ocas chválí.

Každý ať zamete nejprv před Svojí Prahou.

Každý chvilku tahá dítě do školky.

Kde nic není, ani smrt nesere.

Kdo dřív přijde, ten také sere dřív.

Kdo hodně chce, hodně dostane.

Kdo chce kam, zeptejme se, kam vlastně chce?

Kdo chce psa sníst, vždycky si Ho najde.

Kdo chce s vlky žíti, musí čtyři nohy míti.

Kdo je zvědavý, bude vědět.

Kdo jinému jámu jámu, sám do ní sám.

Kdo každému škodí, má se nejlépe.

Kdo lže, ten nemluví pravdu a ještě k tomu kecá blbiny.

Kdo míří vysoko, čumí do slunce.

Kdo nemáš kterou zabít, ožeň se.

Kdo nic nedělá, nic nenapíše.

Kdo nic nemá, nic neutratí ani Mu nic neprodají.

Kdo po tobě kamenem, ty po něm alespoň oštěpem.

Kdo pozdě chodí, nestíhá toho do zavíračky moc vypít.

Kdo se bojí, nesmí na houby ani na borůvky.

Kdo se do ničeho nežene, nemusí se rozvádět.

Kdo se moc ptá, každého otravuje.

Kdo se směje naposled, Ten se směje poslední.

Kdo seje vítr, Ten nejvíc prdí.

Kdo si krká, Ten prdí ještě o trochu víc.

Kdo si svého mistra váží, Ten ví jakou má hmotnost.

Kdo šetří za tři, má za tři, kdo za čtyři, má za čtyři a tak dál.

Kdybys desetkrát chtěl, bejka nepodojíš. Ale kdybys chtěl jednou a za to pořádně, povede se Ti to.

Když dva dělají totéž, není to totéž, ale je to nemlich.

Když hra nejlepší, hraj do nekonečna!

Když pánbůh dopustí, i motyka spustí, tak tomu nevěřím a nebudu proto upravovat.

Když se dva serou, třetí se Jim vyspí s Jejich holkama.

Když se kácí les, tak lítají břízky.

Když rozepneš první knoflík špatně, tak Ty další urvi.

Koho chleba jíš, toho toho chleba jez.

Koho včera oběsili, ten je dneska jeden den po smrti.

Kolik řečí umíš, tolik řečí umíš.

Komu není rady, toho musíš zabít.

Komu není shůry dáno, je chytrý Sám od Sebe.

Komu se zelení, ten musí stále sekat.

Koně nenapiješ.

Košile bližší než podprsenka.

Kuj železo, dokud ho Cigáni nebo Romové neodvezou.

L

Láska občas zanáší.

Lehce nabil, rychle zastřelil.

Lepší dobře se oběsit, než zle oženit. To nechám tak, abych mohl napsat, že se přece můžeš rozvést. Nebo to nejde?

Lepší holub v hrsti, nežli prase na střeše.

Leze to z něj, jak z chlupaté deky a už je tam tři hodiny!

Lež má krátké nohy, atak s nima musí kmitat.

Líná huba hory přenáší. Nebo to nebyla Ona?

M

Malé ryby musíš vrátit zpátky do rybníka.

Maže ti med na chleba.

Měl rýmu, jak rybu.

Mladí ležáci – staří bohatí nemakačenkové.

Mluviti stříbro, psáti zlato.

Mnoho psů – dávej bacha, kam šlapeš.

Mrtvý prd ví, ale je Mu to, myslím, jedno.

Můj dům – můj dům hrad, můj hrad – můj hrad.

My o vlku a vlk o nás.

Má umělé srdce ze zlata. Pak má ještě umělé jedno játro ze stříbra, ledvinu z platiny a žaludek z bronzu.

Má se jako prase v ječmeni nebo v nějakém jiném obilí.

Máš to u Mě, jako péro v gumě.

N

Na každou svini se nevaří voda.

Náš zákazník, náš sluha, který donese prachy.

Naděje umírá poslední, vždy až po Tobě.

Nahoře hnůj a vespod fuj. No, nevybereš si.

Nakřápnutý partner nejdéle vydrží.

Nebuď zvědavej, nebo se Něco dozvíš.

Nedělej z velblouda úplně jiný hmyz.

Nehas Svou partnerku, buď rád, že Je.

Neházej krabičky od Primeros do žita.

Nechval holku před Jinou.

Někdo rád holky, jinej zase souložení.

Nemluv o provaze v oběšencově přítomnosti.

Nemusí pršet, stačí, když dostaneš kanape nebo kapavku.

Nesuď knihu podle obsahu.

Neštěstí nechodí po horách, protože nemá stoupačky, lana ani skobičky.

Nevstoupíš dvakrát do téže pochvy, nebo jo?

Nové koště dobře plete.

O

Odříkaného chleba největší krajíc. Nechám bez úprav a jen připojím, co bychom dělali, nebýt nevěry?

Oko za oko, ňadra za kozy.

P

Pečení holubi nelítají do huby, ale na talíř.

Peníze dělaj peníze. Nechám bez úprav, protože to tak nechám.

Pes, který štěká, neštěká.

Pic kozu do ruky a do pusy.

Platné, jak mrtvému nová směrnice Evropské Unie.

Plné břicho piva a čokolády, spokojenost se rozlévá krajem.

Po bitvě spousta mrtvých.

Pod svícnem bývá vždy nějaká podložka.

Pomocnou ruku najdeš nejspíše na konci Jejího ramene.

Pomoz si sám, a Bůh nic nezmůže.

Potmě každá kočka hezká.

Potrefená husa brzy chcípne.

Pozdě Občana Brycha honit.

Práce kvapná je rychle hotová, můžeš jít pro prachy a na pivo.

Práce strhá člověka.

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Jen pro jedno?

Prodávám, jak jsem se šidit naučil.

Proti gustu žádný špunt.

Protiklady se přitahují, protivy tahaj za vlasy a škrábou po tvářích.

Přátelské služby jsou nejdražší.

Přijít s křížkem po funuse.

Příliš mnoho hezkých holek – Moje smrt.

Přítel k pomoci třeba o půlnoci, když se Ti nepostaví a žena to chce.

Psu ocas nenarovnáš a Mě také ne.

Ptáka poznáš po peří, vlka po srsti, člověka po ptákovi.

R

Ranní ptáče dál doskáče a přes den usne kdykoli, jako Já.

Ráno moudřejší večera, ale neznamená, že budeš chlastat hned, jak vstaneš!

Ruka ruku myje, noha nohu, ucho ucho a nos se úplně sám osprchuje.

Ryba i host třetí den smrdí, ale u Mě smrdí už po 20i minutách, jakmile dopije kafe.

Ryba hledá kde je holub, člověk kde je ten samý, ale pečený.

Ř

Řekni, jakého máš milence, a já ti řeknu, jak hezký máš kozy.

S

S poctivostí nejspíš pojdeš.

S čím kdo zachází, s tím také zachází.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

408 Věc názoru

9. červenec 2013 | 20.29 | rubrika: první rubrika

408       Věc názoru

Někdy, vlastně nyní, ještě vlastněji skoro pořád a dalo by se tím pádem napsat, že neustále přemýšlím o tom, zda je lepší zamilovat se do holčičky očividně, ušislyšně a nosemčichně krásné nebo alespoň hezké. A vychází Mi, že je.

Ale.

A nyní nový odstavec a čárka, je to opravdu lepší? Cokdyž má ošklivá hezčí vlastnosti? A dokonce i v posteli nebo tam, kde to máš nejraději je lepší?

To je potom další, skoro nezodpověditelný otazník. Ikdyž, dávám tuto otázku do placu pro jen Tebe. Já mám už dávno vyřešeno. Vždy se zamilovávám do holčičky, která je nejkrásnější na celém světě.

Ať již se v daný moment jedná o Střelnou či Teplice.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

407 Život po smrti kdekoliv jinde

8. červenec 2013 | 17.18 | rubrika: první rubrika

407       Život po smrti kdekoliv jinde

Včera Mi Jozef v Legendě řekl, že nevěří v žádný posmrtný život na této planetě. Přikakal jsem Mu, že Já v něj také nevěřím a navíc předpokládám, že ani kdekoliv jinde nevykvetu. Nebudu se přeci nijak omezovat, atak mohu klidně a libovolně napsat, že nevěřím v žádný, nikdy, nikde, nikomu, ničemu a třeba ještě nic. Samozřejmě, co se týká posmrtných životů. Jinak věřím kterékomuli všechno.

Tak Mne ale nyní napadá, jestli věřím v ten život, který právě cupitá a lehce podotýkám, že v ten někdy ano. Jindy je to ovšem otázka tázací, sice bez otazníku na konci věty, ale přesto tázací. A důležitá. Pro Mě teda docela dost.

Jednou jsem shlédl dokument o Paralelních světech. Tyto prý vyplňují každou škvíru mezi něčím a dalším jiným. Jsou v těchto škvírách Některékdové? A můžeme se s Nimima setkat? Třeba tak, že budeme prolézat červíma dírkama? Fuj, to je zajímavé!

Zase jedna moc zajímací otázka tázací a s tečkou. A nyní již s několika tečkami................. Protože ale vím, že Vám tento klas budu někdy číst, tak nechám po skončení kolovat, abys mohla spočítat. Anebo, víš Ty co?

Nechávám kolovat hned, teď.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

406 Rozšiřování obzorů

8. červenec 2013 | 17.15 | rubrika: první rubrika

406       Rozšiřování obzorů

Z repráků hrají Grýndej a Já se moc nemohu soustředit na písmenka, protože mám ve výhledu kočičí mládě, které si čte na dece. Ještě chvíli budu intelektuál a pak se na Ní vrhnu. Dočkej klasu do hus, nebo tak nějak. Nic se ale nedá uspěchat a už vůbec ne s rozběhem. Těsně před Ní zakopneš a s případným úspěchem se můžeš rozloučit.

Ale už to moc dlouho nevydržím. Čte tak ledabyle a s předstíraným nezájmem, že Mne tím opravdu velice rozrušuje. Napadá Mne, zda se náhodou onen nezájem nedotýká Mé osoby. Ale vzápětí nápad zavrhuji, protože bych Ho, Nezájma musel přece cítit, i kdyby se Mne dotkl jen lehce.

Přestala číst, strká si pecky do uší a zase mrška jedna předstírá, že poslouchá hudbu, či co. Mě právě pěje z beden Edál. Jedna z mála těch, které mají božský hlas, ale hezké nejsou. Škoda. Lépe by se Mi na Ní koukalo. Ale řeším tak, že vnímám Edál a sleduji koťátko. Výborně a skvěle se Mi to líbí. Také jsem mohl napsat, že se Mi tato Má činnost líbí hezky. Stupidnější věta už Mne asi nenapadne. Teda napadne, ale psát ji nebudu, protože bys ji pak nemohla přečíst. Vlastně také mohla, ale pak bys určitě řekla:

"Dneska jsem zase udělala něco, čeho budu do smrti litovat. Jako, když jsem si vzala Tondu. Úplně stejná blbost."

Toho, že sis vzala Tondu, lituji i Já, ale to, že čteš Mé klasy, Ti rozšíří obzor. Nebo alespoň břicho a boky, pokud při čtení ležíš, piješ kafe a jíš čokosladkokoněco. V každém případě si ale něco rozšíříš, tak nelituj.

A kdyby ses pak rozhodla sejít se se Mnou, jsem k dispozici. Také si velmi rád cokoliv rozšířím.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

405 Holka s bílými řasami

8. červenec 2013 | 17.10 | rubrika: první rubrika

405       Holka s bílými řasami

Přišla mezi nás a povídá:

Dnes mám bílé řasy, protože jsem jedla rybu. Jmenuji se Iveta a tahle židle je tím pádem obsazená. Vůbec jsem nepochopil, z jakého důvodu byla ta židle obsazená. Jestli proto, že má holka bílé řasy, nebo kvůli rybě, či že se holka nějak jmenuje. Tipuji to na ty řasy, protože bílé nemá jen Tak Nějaká. Vlastně jsem se setkal poprvé s holkou, která měla na Sobě řasy této barvy.

Měla také jednu zvláštní vlastnost, zálibu nebo spíš úchylku, jak jsem se od Ní později dozvěděl. Hned po svatbě se na veřejnosti pokaždé věnovala někomu úplně jinému. Nějakého si vybrala a tak Ho opečovávala, až si pravý manžel nebyl jistý, zda si skutečně vzala Jeho. Také po večírcích Ho vysadila doma mezi prvními a ostatní pasažéři jeli dál. Protože se blížilo ráno, jela pak rovnou do práce. Byl na Ní právem zakroucený, ale nebylo Mu to platné ani voňavé nic. Ještě se navíc zlobila Ona na Něho. A úplně pokaždé.

A pak se v Nich vyznej. Fakt je to nemožné. Ikdyž, jak již víš, Nejzapeklitější jsou Nej, ale je to s Nimi fuška. Stálé a vysoké napětí. Myslím hodně voltů. Taková hodnota, že dochází k viditelnému jiskření i během dne.

Ale nemiluj Je, vlastně Ji. To by sis nemohl udělat, takové sebepoškozování... Je přece Nej a Ty Jí potřebuješ ke svému životu víc, než něco jiného třeba. Alespoň si to nyní myslíš tak, že potřebuješ. A je to ok a iki, samozřejmě. Určitě Ji potřebuješ víc, než třeba Gola sadu.

Právě jsem chtěl napsat příhodu, která se stala včera Mému známému. Ale nemůžu si vzpomenout, kterému, a tak ji raději nenapíši, aby sis nemyslela, že se stala Mě. Fakt se stala Jemu, ale Jeho jméno nevydoluji ani nevyfárám. Kdybys Mne zabila, tak Ti ho neřeknu. Navíc se jedná o příhodu tak neuvěřitelnou, že bys Nám ji stejně nespapala. Aikdyby nakonec přeci jen jo, tak bys zase nevěřila, že se stala Jemu. Myslela by sis, třeba i tajně, že se stala Mě. A Já ji vlastně napsat nemohu, protože ...

Na takovéto příhody se raději zapomíná a jak bych Ji jednou napsal, stala by se nesmrtelnou Já nejtrapnějším.

Věnováno Jitce, která má ráda tulipány a všem dalším Narciskám

8. 7. 2013 Teplice405

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

404 6. 5. 1415

7. červenec 2013 | 16.35 | rubrika: první rubrika

404       6. 5. 1415

"Dobrého nic nepálí." Říkal Honza, ještě těsně předtím. Napadá Mne, že těsně předtím se toho hodně nakecá. Teda ostatní toho nakecaj. Já nemusím. O Mě je všechno všeobecně známé, a tak to ani nemusím psát. Někdo se prostě jen narodí a je. Aniž by se musel kdovíjak snažit. A Jiný ať dělá, co dělá, furt Nic.

Je mi Jich líto, ale všichni nemůžeme být tak vědosemení, jako jsem Já. Vůbec bych potom nevynikl a bylo by to špatně. Mohl jsem klidně napsat špatné, ale jednalo by se o vid nedokonavý a to by bylo také špatně. Takže špatně je nyní správně a nechám tak. Jinak by to dobré nebylo a nikomu nevyhovovalo. Všichni by pak byli naštvaní a jak by to potom vypadalo? Zase špatně. Stačí, že je naštvaný každou chvíli Někdo, natož Všichni.

To by pak bylo ještě horší, než nyní.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

403 Bruno z Marsu

7. červenec 2013 | 16.34 | rubrika: první rubrika

403       Bruno z Marsu

Leoš Ho uvedl:

"Za chvíli z Marsu přiletí Bruno."

Já teda Bruno vůbec nemusím, tak ať si tam klidně zůstane. Už vůbec se mi nelíbí, jako chlap. Vím, že Každý se Mi nemůže podobat. Ale proč zrovna takhle? Myslím imidž, jaký má Bruno. Chybí mu už jen pár ušních antének a šnečí ulita namísto nosu. Byl by téměř dokonalý Marťan a mohl se pak přejmenovat na Bruno Marťan Mars. A hned by byl populárnější. Alespoň pro Mne. Jeho popularita by stoupla z mínus hodně velké číslo na mínus trochu menší.

A mohl by Mi pak klidně zahrát jakoukoli svou věc. Sice bez voljum, abych mohl psát, ale obraz bych nechal. Nekoukám se přece, když píši.

Sledovanost by si tak mohl klidně započítat, Marťan jeden kudrnatej.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

402 Ještěže mám tolik známých

7. červenec 2013 | 16.33 | rubrika: první rubrika

402       Ještěže mám tolik známých

Ve frontě na pivo jsem Ho pozdravil:

"Ahoj Luboši."

Nejistě Mi pozdrav opětoval. Následně jsme probrali pár drobností z našich dosud prožitých Mamutů. Akdyž jsme oba zaplatili, tak jsme po několika vtipně zvolených otázkách a odpovědích zjistili, že se znát nemůžeme. A tak jsme se seznámili. Jmenoval se úplnou náhodou a zároveň skutečně Luboš, ale Já pro Něj naprosto neznámým jménem, které tak ani nemohu uvést.

Je dobře, že se Někdo podobá Někomu. Kdyby se totiž podobal Jinému, nepoznal bych Ho.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

401 Břeh a Jeho Řeka

6. červenec 2013 | 07.26 | rubrika: první rubrika

401       Břeh a Jeho Řeka

Již někdy kolem roku 93 před naším letopočtem si začala tato Řeka utvářet kolem sebe Svého Břeha. Každá řeka má sice břehy dva, které se definují jako pravý a levý, a to podle strany ve směru toku, ale Tato má jednoho a to, pravého Břeha.

Jeho tvar je ovlivněn druhem horniny, ze které je tvořen, erozí způsobenou Její vodou a také sedimenty, které může voda přinést.

Pokud hladina vodní plochy stoupá, Břeh ustupuje a naopak pokud hladina klesá, Břeh postupuje. Takto si spolu hrají již od počátku, co se spolu poprvé něžně dotkly. Napsal jsem něžně, ale něžné doteky u Nich nastávají jen v mírně klesajících částech se širokým korytem. Máš Je ale vidět v místech, kde Ji pevně svírá a mačká, jak sardinku. To je hukot. Jen by Mne zajímalo, jak toho Břeh dociluje. Myslím, jak se Mu daří svírání jen z jedné strany? Ale nebudu to řešit, láska je láska, jak by Mi zazpívala Lucka.

Když Ji ovšem svírá moc pevně a Ona už to nemůže vydržet, tak se Mu holka jedna napnutá, rozlije a nastane povodeň, která je způsobena rozlitím nadměrného množství vody v krajině mimo koryto Jejího toku. Jejími následky mohou být různě velké škody na majetku, ekologické škody či oběti na lidských životech.

Povodně způsobují škody zejména domácnostem, infrastruktuře a podnikatelským subjektům v oblastech, ve kterých se holka rozlije. I když lze povodňové škody snížit odstěhováním od vodních toků, lidé tradičně žili a pracovali v jejich blízkosti, protože země je zde většinou plochá a úrodná a řeky nabízí dopravní možnosti. Některé povodně se vyvíjejí pomalu, zatímco jiné, jako přívalové povodně, se mohou vyvinout během několika minut, a to i daleko od vodních toků (např. z erozí ohrožených polí, rozsáhlých nepropustných ploch) nebo bez viditelných známek deště. Povodně mohou být lokální, ovlivňující blízké okolí vzniku, nebo velmi rozsáhlé, ovlivňující celé povodí. Tyto konkrétní nastávají pouze v Jejich domácnosti a to již po několik tisíciletí. Břeh na Ní nikdy v danou chvíli nestačí, ale hlavu v pýru z toho nemá. Ví, že až holka napáchá, co se Jí zamane, zase se do Něho vrátí. Vždycky tomu tak bylo, tak co by se trápil jakýmakolima starostmi.

Chvilku si počká, sečtou se škody a šup, holka je zpátky. A těch živočichů, co spolu vychovali a stále chovají. Ani po Mně nechtěj, abych je začal vyjmenovávat. Neznám je všechny křestním jménem a dokonce si myslím, že ani Břeh a Řeka neznají. Při takovém mumraji to přeci nejde.

Hlavně, že Ji obepíná a Ona si teče. Přejme Jim další, alespoň tři letopočty.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

400 Polemika

4. červenec 2013 | 15.12 | rubrika: první rubrika

400       Polemika

Teplé pivo je horší, než studená a ještě navíc německá, milenka.

Tak to je otázka do obou komor parlamentu. Pivo můžeš vylít a počkat až vrchní zapne chlaďák, ale co se zmrzlou holkou? Zabít? Taky možnost, ale doporučuji raději rozmrazit. Za pomoci teplofoukmetů, například. A pak ihned pomilovat, než opět vychladne, pokud to nestíháš, tak musíš jít metodou vícero milenek a pravidelně nebo i libovolně střídat. Dle chuti. Víceropočet zaveď dle tloušťky peněženky, samozřejmě. Každá sranda něco stojí.

Vůbec je důležité, jestli Tě holka skutečně miluje, nebo se ve Tvém případě jedná pouze o finanční transakce jakékoli. To si pak promysli, jestli Ti to stojí za to, zlato. Jestli má fakt tak hezký kozy, pokud si teda horňák jako Já.

Pokud jsi přízemní dolňák, tak jestli má tamto takové, jak Ty máš rád, samozřejmě. Proti dyšpu, žádný Myšpulín. To si pak ale opravdu promysli, jestli Ti to stojí za to.

A nehádej se, věřím Ti. Vždy to za to stojí, pokud i Tobě stojí a máš furt dost nabitou šrajtofli.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

399 Barbora II.

4. červenec 2013 | 15.11 | rubrika: první rubrika

399       Barbora II.

Těsně po půl deváté jsem projel prázdnou celnicí a slunce už natolik hřálo, že jsem po zaparkování kola u stromu, zaparkoval sebe do vody. Kváky žábaly, ptáci symfonický koncert a tak dále. Třema slovyma, pohoda. Co bych dělal, kdybych tu nebyl? Něco jiného, patrně. Vlastně, určitě bych dělal něco jiného a možná i záslužnějšího, kdybych nedělal toto. Vždy, když nedělám něco, dělám cokoliv jiného a to je velký objev, který jsem nyní s vypětím všech sil učinil. Doufám, že ho oceníš, ale nepřeháněj. Takový výbuch to zase není.

Cestou jsem potkal Nevímkdotobyla a On Mne pozdravil. Odpovídám každému, aby si o Mne nebylo možné cokoli pomyslit o nosu, uchu a dalších orgánech. Nemám totiž moc rád, myslí-li si kdokoli cokoli o Mém čemkoli. Pak Mne to mrzí, protože nejsem ani nakysaný ani nízkotučný. Jsem taktak akorát, jak se říká v kuchyni.

Dále jsem potkal motorkářku a málem jsem okamžitě či vzápětí naboural. Měla totiž na sobě pouze helmu, rukavice a kožené botky. Nádhera.

Myslím, že by takováto neměla být pokutována. Ať Jí kluci klidně stopnou, popovídaj, prohlédnou a popřejí šťastnou cestu. Kdyby byla ošklivá, zatknout a mašinu zabavit, jasně. Ale v tomto šťavnatém případě nikoliv. Popřát šťastnou cestu a popřípadě zamávat. Ještě by Ji mohli třeba doprovodit. V případě motocyklových, jeden před a druhý za. V automobilovém případě, zapnout majáky a jet za Ní, aby zbytečně moc nebourali.

Také budou mít lepší výhled a kozy si mohou prohlížet v každé zatáčce.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

398 Velký Plesk

4. červenec 2013 | 15.10 | rubrika: první rubrika

398       Velký Plesk

Nejdříve nebylo Nic. Pak to plesklo a bylo Všecko. Dinosauři, slepice, krávy a tak. Nebudu všechnu tu havěť vypisovat, protože bych už nic Jiného nenapsal. Ještě Ti ale napíši, že i děti jsme spolu rodili, společně porodům fandili a zase a tak. A pak to zase plesklo. Konec světa se Mi ale úplně nepovedl, ikdyž chvilku se Mi docela dobře dařil.

A pak Mi to zase plesklo s úplně Jinou holkou. A pleskáme spolu dosud. Dokud tak budeme dělat dokud, žádný další tamten nenastane. Ale samozřejmě, jak jsem velice správně napsal, pouze a nyní už s velkým D, Dokud. Až pleskne Dokud, nastane Plesk s majuskulí. A vše začne znovu od Dinosaurů. Takže nyní nic zásadního nepáchej. Choď klidně pár měsíců Sám na řezané a nic neřeš. Plesky nastávají nezávisle na Tobě, tak si jen chvilku počkej. A že jednou pleskne určitě, na to se spolehni. Nebo Ti jí plesknu Já, když budeš stále bulit. Chvilku si bul, jasně, ale furt ne.

Doufám, žes pochopil a můžeme čekat na plesky. Teda Ty na Plesk a Já již na jednotlivé plesky, které bych ale mohl psát se stále větším P. Protože, jak se blížeji a hloub poznáváme, víme už co je třeba a kam vstrčit, co tam s tím a jak dlouho dělat, a tak dále. Nastávají tím stále větší oblouky a erupce. Oblouky Jejího těla a erupce nebudu raději popisovat. Víš, co je to sopka, ne?

Dřív nebo ještě předtím pleskáme vlastně všichni. Jen je třeba si počkat na Tu správnou, se kterou budeš pleskat moc rád. Alespoň chvilku, než začneš pleskat zase s Jinou a ještě radši. S tím nic neuděláš. Přírodní zákon je nezměnitelné pravidlo, které se tím pádem změnit fakt nedá a ani nemůže. Vím to bezpečně a můžeš Mi zase, jako i v mnoha předchozích případech věřit. Pokud teda nefabuluji, což je dost možné.

Tak si zase vyber, co Mi budeš, jestli jo anebo ano.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

397 Co se posmívá

3. červenec 2013 | 16.36 | rubrika: první rubrika

397       Co se posmívá

Co se posmívá, to si rádo zazpívá, ale jen když je samo v obýváku nebo na toaletě a ještě k tomu bez mikráku a reprobeden. Co kdyby Ho náhodou bylo slyšet?

A co se posmívá, to se rádo má není úplně přesné, natož pravda. Vždy je třeba chápat pořekadla, říkánky a fyzikální zákony správně a přesně. Jinak by ani nemělo cenu, abych je citoval a nové vymýšlel.

Anebo si je klidně pochop blbě, ale nic na tom základě nepodnikej, jinak budeš pro smích Těm, kteří všemu rozumí. Nebo i Těm, kteří si to pouze myslí. Například Mě budeš pro smích určitě, protože Já to o sobě vím bezpečně. Pokud se teda naprostou náhodou nemýlím. A kdybys viděla a slyšela, jak Já se chechtám, poslechla bys. Já se totiž chechtám fakt strašně. Myslím strašně nahlas a šťouravě.

Ty, musím nyní odbočit:

Mrknul jsem chvíli na čt24 a málem jsem se vyšinul z normálního chování směrem k tomu, co následuje vzápětí po něm. Nejdříve mluvil nýmand, který každé slovo doprovodil výrazem . Hned vzápětí Ho vystřídal a už musím pojmenovat debil, který doprovázel svá slova ještě lepším . Tento nedokončil ani první větu a raději jsem tývý vypnul, abych ji nerozbil.

Dneska už může vzít mikrofon do ruky a postavit se před kameru opravdu každý?

Právě Mi Systém nahodil obvody, takže mohu začít páchat podvody. Chce se Mi zašít, či přešít jakoukoli milionovou dotaci na Mé konto. Ale nevím jak. Asi budu muset přeci jen vstoupit do té zapatlané politiky a ještě Ji trochu víc zaneřádit. Pokud to vůbec ještě půjde. Doufám, že áno, kámo. Na něco jistě přijdu, neboj. Miliony, jsou milony. Co bych pro Ně neudělal. Stačí si jen trochu dávat pozor na Ty všivé novináře, aby nevyšťourali, jak vše provedu. Protože Voni si nyní, parchanti jedni zaneřádění, myslí, že si mohou napsat jakoukoli lež a nikdo je nikam nezavře. Ani do vězení. Tady tím směrem se budu muset zakroutit hned na začátku Mého působení v této misi. Ano, nazval jsem takto vznešeně své poslání, protože si to zaslouží, myšlenka Moje jedna, skvělá.

Trochu se musím zamyslet, abych přišel na absolutně bezpečný způsob provedení celé akce nebo i vícero akcí, bez možnosti dopadení Mé zlomyslné, ale naprosto nevinné osoby. Určitě na nějaký přijdu, vždyť mám na jeden titul dokonce 13 semestrů. Já vím, to nic nezaručuje, ale když si přihodím Mé fabulační schopnosti, dáš Mi jistě za pravdu. Jdu na to. Chvilku vydrž.

Asi tak stačí, už to mám. Ale asi neprozradím, aby Mě Ti smradi nezabásli ještě, než si nahrabu.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

396 Barbora

3. červenec 2013 | 06.20 | rubrika: první rubrika

396       Barbora

Ležela na ručníku ve trávě o pár metrů dál. Byla krásná, mladá a vznešená. Pozorovala písmenka v tlusté tmavomodroobalené knize. Po chvíli nenápadného očumování jsem se Jí zeptal:

"Jakouto knihu čtete, slečno?"

Odpověděla Mi, že nikdy nečte názvy, ale že je na straně 278 a ta je velice zajímavá. Při této Své odpovědi se, doufámže na Mne velmi hezky, ale pouze mírně usmála a pokračovala v pozorování písmenek. Hlavou Mi poletovala slova:

Máš-li zájem, nezájem, ale oči Mi po Ní neustále skákali. Krásné, mladé, opálené tělo a ve plavkách, nediv se. Když jsme s kámošem opodál popíjeli pivka a pečlivě probírali všechny Její plošné centimetry, začalo pršet a šelma se sbalila a odcházela. Když Nás míjela, zase se mírně usmála a pokračovala v odchodu. Zase jedna další, která Mne sice velmi těsně, ale přesto minula.

Co dělat, abych se z toho neustálého míjení nepominul?

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

395 Mléko a houstičky

3. červenec 2013 | 05.31 | rubrika: první rubrika

395       Mléko a houstičky

Když jsme byli včera s Edou na Barboře, tak mimo jiných slov Mi u piva řekl také tato:

"Jarmila Mi po 30i letech našeho manželství, ve kterém jsme se spolu milovali, plodili a vychovali 3 krásné holky a 5 kluků - buků, oznámila, že Mne už 42 let nenávidí a nemůže tedy se Mnou žít."

Dále Mi řekl, že minulý týden šel pěšky s Jejich nejmladší a nejchytřejší Boženkou nakupovat do asi 20 minut vzdáleného obchodu a cestou Jí asi 300x zopakoval, pro jaké potřebnosti jdou:

Mléko, houstičky, šunka, tousťák a vajíčka.

A slíbil Jí, že když Mu Sama vyjmenuje alespoň 3 jakékoli, tak Jí za trest koupí nanuk.

Napoprvé Mu odpověděla:

"Já ale žádné nevím."

Znovu Jí je tedy zopakoval a následovala stejná odpověď. Eda ještě vše několikrát pečlivě a Boženka už jen zírala do stropu, pardon do nebe. Po cirka 10i minutách se výborně strefila do mléka a po chvíli přidala houstičky. Těsně před obchodem přihodila do pomyslného košíku i šunku. Eda nahlas zajásal a uvnitř si mohla potichu vybrat nanuk.

Když se vrátili domů, chtěl vše vítězoslavně oznámit Jarmile a zjistil, že zapomněli koupit vajíčka.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

394 V kalhotách si zpívá pták

2. červenec 2013 | 11.38 | rubrika: první rubrika

394       V kalhotách si zpívá pták

Část písně kapely Květy, Na balkóně zpívá pták, mi zněla mozkem těsně po Mém dnešním probuzení. Její text, který nebudu kytovat celý, protože nejsem žádná velryba, je tento:

"Je to tím, že má kosti lehké

o málo těžší, než peří které,

jej obaluje celého..."

V mých kalhotách si také zpívá pták a je lehký. Dokonce ještě lehčí, než kdejaký opeřenec. Peří nemá žádné a kosti jakbyzamet. Jak přesně je lehký, nevím. Nemám žádnou dekaváhu a i kdybych měl, nevím, jak bych postupoval. Nejedná se přece o salám, abych mohl nakrájet a zvážit. Fuj, už jen, jak jsem napsal, kroutím se na židli. A čím bych pak...?

Tak po této otázce Mě hned napadá další, daleko zásadnější:

Co bych pak vůbec?

Jistě Mi rozumíš, a pokud ne, zeptej se. Vždy nabádám k tomuto: nevíš-li, zeptej se některékoho, kterákdo ví. A nemusí se vždy jednat o autora textu. Ten navíc neví dost často vůbec nic. A proto je třeba se zeptat TéToho, kterárý opravdu něco ví. Ten, ta, to, kdož nevědí, tak Těch se neptej, protože Ti neodpoví. Akdyž ano, tak blbost. A budeš mít v problému hokej, bejsbol anebo třeba úplně jiný sport. Najdi si prostě některoukoho, o kterékom víš, že ví. A pak se ptej, poslouchej, promysli a pamatuj. Nebo víš, co? Udělej si to, jak chceš? Nechci, aby sis myslela, že Tě poučuji. To opravdu nechci a nemohu, i kdybych chtěl. Já to ale chci vždycky a zamotal jsem schválně, abys musela rozmotat. A snažil jsem se zamotat alespoň do toho Mirka, abysis nebyla ažtak úplně jistá a třeba se Mě na jakoukoli nepatrnost, týkající se tohoto problémku, zeptala.

Samou radostí bych pak běžel na toaletu.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

393 Vstup do pilíře

1. červenec 2013 | 13.50 | rubrika: první rubrika

393       Vstup do pilíře

Lidé nad 35 let mají poslední šanci vstoupit do pilíře. A ještě navíc do druhého. Našel jsem si na webu, že v klasické řádové architektuře jde o nosný prvek čtvercového či obdélníkového průřezu. Pokud má kruhový průřez, hlavici a patku, nazýváme jej sloup.

Vůbec nechápu, jak to mají Ti chudáci provést, aby si při Své poslední šanci nerozbili hlavu. Když jsem Já naposledy, při cestě z pabu vstupoval do Svého sloupu, tak jsem přišel o zbytek peněz a mobil, o což se přičinili nejspíš Pražáci nebo Moravané. Romové ani Cikáni to rozhodně nebyli, protože Ti přece neokradou člověka, který leží v bezvědomí.

Chystám se uspořádat pořádnou kampaň proti Těm, co Mne okradli. Pojedu do Prahy i do Brna a vezmu se Sebou i pár Romů a Cikánů, když se budou chtít přidat. I policajti se mohou přidat, pokud by je napadlo, že by se mohli čirou náhodou vyřádit.

Nejspíš celou akci připravím na netu, aby se všichni dotyční mohli předem vyjádřit a upravit tak Mé představy. Jsem v tomto ohledu velice přístupný všem přístupovým pohovorům, vlastně powebovým dialogům. Hele, teď Mne napadlo, že to celé mrsknu na fejsbůk. To bude ten nejlepšejší ok a iki. Jdu na to, zlato.

Už jsem mrsknul, piji spokojeně Vařína a čekám na odezvu, na reakce nebo na cokoliv. Prostě piji a čekám. To je Má nynější pohodlná pozice.

Ale abys Mne nepovažovala za nějakého líného prda, jsem schopen být v jakémkoli opozičním uskupení vůči této pozici a nejen vůči této.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

392 O polorozpadlých chatrčích

1. červenec 2013 | 07.23 | rubrika: první rubrika

392       O polorozpadlých chatrčích

Podle nové směrnice Evropské Unie O polorozpadlých chatrčích se tyto buď začnou opravovat nebo ve druhém případě demolit.

Unie si celou operaci v České republice představuje takto:

Vezmou se rodná čísla všech holek a kluků, která jsou v tuto chvíli platná a užívána. Rozdělí se do čtyř kategorií a to:

21 – 60

61 – 100

101 – 140

141 - 180 let. (dál už snad ani žádná cesta nevede).

Rozsah kategorií zvolila Unie takový, protože se rovná vynásobením:

3 x 13.

Ti a Ty, kterým Jejich věk do žádné kategorie nespadá, si mohou opravovat či demolit se kteroukým chtějí. Studoval jsem směrnici pečlivě a porozuměl jsem jejím závěrům tak, že Unii je úplně jedno, se kteroukým budou Tito dělat cokoliv. Ostatní si ale musejí vybrat v kategorii, ve které se zavedením této směrnice do praxe, ocitnou. Trochu jsem se zabýval spodní hranicí nejmladší kategorie, alekdyž se tím netrápí ani Unie, jdu od toho. Mám dost práce Sám se Sebou, tak co bych se ještě...

Docela se těším na zavedení této směrnice do praxe. Jen se trochu obávám menších komplikací, které sice možná ani nemusejí nastat a obávám se jich tedy úplně zbytečně. Ale přesto, cokdyž se kterékomuli nebude chtít? Co v takových případech? Ve směrnici ani písmenko. Ale věřím, že si poradíme. Vždycky jsme si poradili. K čemu bychom pak měli poradní výbory? Takže se těšit mohu.

Jenaby to odpovídajícím moc dlouho netrvalo, nemohu se už totiž dočkat, až ten mumraj nastane.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

391 Klas o něčem jiném

1. červenec 2013 | 07.22 | rubrika: první rubrika

391       Klas o něčem jiném

Šel jsem včera brzy spát, tak již mohu nyní psát a tím pádem Ti tedy píši, že se máš Věru, Lenku, Moniku i Svatavu nač těšit. Doufám, že na Tebe jsem nezapomněl, protože jestli ano anebo jo, tak to by Mě fakt mrzelo.

Tento klas totiž nebude o Mě, ale o Někom úplně Jiném a nebude ani o holkách, ale také úplně o nějakých Jiných. Tak a to je vše.

Poznámka, kterou nečti, ale proveď: ani chvilku nečekej, sedni si a pij řezané... jo, aha.

Já jsem tušil, že to zkazím.

Ale má to jednu nemalou výhodu, že totiž mohu psát dál. Přemýšlím nyní, o čem teda budu, kdyžuž nemohu o Sobě a o Těch, které miluji. Napadá Mě, že tím pádem nebude klas o Ničem a ztratí tak svůj půvab. Protože ženy musejí být půvabné a tím pádem kouzelné. Proč by se jinak rodily, kdyby takové nebyly?

Kdyby takové nebyly, tak by nastal konec světa. Nikdo bychom se do nich nezamilovali, nesouložili s  Nima, tím pádem ani nepočínali a Ony by pak třeba druhým pádem bez koho, bez čeho, nerodily. A tak by nastal konec hned, jak by poslední, v tu chvíli nejstarší člověk zemřel. A nic by pak už nebylo. Teda bylo, ale neměl by kdo vědět, že něco je a nemohl by to zapsat. Ledaže by se Někdo přeci jen objevil. Jeho objevením se, by nastal začátek dalšího letopočtu. Pokud by teda tento Někdo uměl počítat čas. Proto také nyní píši a doufám, že tento Někdo nebude žádný blbec, akdyžuž bude umět počítat čas, tak také bude umět Česky a číst.

Protože tento Někdo bude gramot a ne ten apak, který to neumí.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)