764 Bacha na zácpu

15. červenec 2014 | 09.34 | rubrika: první rubrika

764 Bacha na zácpu

Ještě neš začnu, musím upozornit na jedno krávagární slovo, kteréseMi ftéto Klase samo přeložilo. Opčas Mě napadne otáska:

"Co bychsi bessebe počal?"

Fak nevím, jak naní odpovědět, protože si život bessebe vůbec neumím přetstavit. Spíval semsi dnes asi fpět nula pět a pět sekunt přesně tuto píseň Petera Natě:

"Chráň si chráň, tie krásne bláznofstvá,

Sktorých si Nám, stále nevyrásla."

A pretože mám fpuse pre obe reči len jeden československý jazyk, tak semsi hbitě přeložil:

"Chraň si chraň, ta krásná šílenství,

zekterých sesNám, stále nevysrala."

Mám proTebe jednu radu:

Klidně si holka chraň šílenství vjakémkolif jazyku, ale dejbacha nazácpu.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

763 Nové slovo

15. červenec 2014 | 09.33 | rubrika: první rubrika

763 Nové slovo

ZaseMě napadlo nové slovo, ale nemohu Tiho sdělit, protože jevelmi podobné jinýmu, kteréje sprosté. Teda skoro. Hele, Mě nyní ušzastak sprosté nepřipadá atak Ti ho možná zachvíli prozradím. Takjo, jeto slovo Kudipírna. Vidíš, nic sprostého vněm není. Jeto fpodstatě taková barabizna, kdese nic zajímavého neděje. Slovo jentrochu svádí ktomu, abysi doněj ňákej prasák vložil jedno písmeno ahnet by oMě říkal, žepíšu prasečínsky. Ale toJá neumím, znášMě. Také Měto hodně svádělo, ale nevložilsem. Kdo je slušnej, není prase. Dost Mě ale zajímalo, co setam děje, alefaknic. Budu proto muset něco vymyslit, cobysetam mohlo. Kudipírna, Kudipírna... kdyby to byla Kudypírna, tak byto mohl být směr, kterým jetřeba jít, chcešli prodat peří. Ale takle? Jak Mě slovo napadlo, hnet sem sitam vložil to en, ale itak Mi to nedávalo žádný smysl ani nesmysl atak nyní nevím, co stím. Napadl Měale teď text písně:

"Co děláš, to dělej rát!"

A stoho logicky plyne:

"Co neděláš, natose vykašli!"

Ale toje zase blbost. Nemusím přece kašlat na něco, čímse nezabývám. Protimluf, nebo protipiš.

Ale přivedl Mne ktomu, že se mohu vykašlat na Kudipírnu.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

762 Náhrobek

15. červenec 2014 | 09.32 | rubrika: první rubrika

762 Náhrobek

Můj známý má na fejsbůku vyfocený náhrobek Lojzíka, který se dožil 63í let. Jeho známí Mu naněj nechali napsat:

"Lojzík 63

Kdybys tolik nepil a nekouřil,

Mohl jsi tu s Námi sedět, pít a kouřit."

Bary ktomu připsal:

"Konečně něco, co dává smysl."

aJá siříkám, jestli to náhodou nemyslel irónově...

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

761 Věra

8. červenec 2014 | 05.50 | rubrika: první rubrika

761 Věra

Zásadně ato bych chtěl říct hnet nazačátku, je fšdycky lepší být sTou, která je nevěrná Někomu, neš sTou, která je nevěrná Mě. Aještě lépe je, jmenujelise Věra. KdyšTi totiš Věra řekne:

"Miláčku, ušjen proto, jakse jmenuju, máš jistotu, žesemTi věrná."

TakJí musíš věřit. Znám tři Věry. Ani jedna se nerozešla spartnerem proto, žebybyla nevěrná. Fšdycky šlo ovýlet, odlet či úlet partnera.

Kdyšsi totiš položíš otazník:

Cojeto nevěra?

Taksi musíš odpovědět, že nevěra jako taková se klasifikuje poměrně těško. Podle některých jenevěra fpodstatě cizološství, tedy sexuální styk sjinou osobou, než je Náš oficiální olympijský partner.

Podle jiných jeto úplně něco jiného.

komentáře (3) | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

760 Jábloni

8. červenec 2014 | 05.49 | rubrika: první rubrika

760 Jábloni

Docela byMě zajímalo, jestli seTi taky někdy stává, žeseTi zpívá vmosku písnička, kterou nenávidíš. Měse totiš kašdou chvíli spívá nějaká aještě ktomu vruštině! Přes fšechny zákazy, které sem zatím účelem, aby se nespívala, vydal. Nejčastější hitofka je:

"Rascvětály jábloni i grůši

Páplili tumány nad rekoj.

Vychádíla ná běreg kaťůša

Návysokij, ná běreg krutoj.

Výchadíla, pěsňu zavadíla

Prá sívovo stěpňovo arlá

Prá tavó, katórovo ljubíla

Prá tavó si pisma běreglá.

Stou poslední větou si nejsem úplně jistej, ale jeMito jedno, protože jeto stejně strašnej hnus. Spívá seMi kašdou chvíli, nezávisle na Mé vůli či zájmu.

Také Mě zajímá, jestli si někdy říkáš, žebys chtěla být bohatá. Jestli ušteda nejseš. Já bych docela chtěl bejt.

Ale musím Ti nyní sdělit naprosto neuvěřitelnou neuvěřitelnost:

Napsali Mi na fejsbůku, že něco je naprosto neuvěřitelné a napsalito takle:

Tohle je neuvěřitelné!

Přepošli tuto správu pěti lidem a během 5 minut se stane úplný hovno.

Skoušeli to prý několikrát afak seto stalo. Skutečně to prý funguje. Mám to poslat dalším lidem, aby to pochopili. Tak semto zapsal a nyní čtu.

Uvidíme, jestli se to zase stane atímšpádem potvrdí.

komentáře (2) | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

759 Víte-že...

27. červen 2014 | 15.03 | rubrika: první rubrika

759 Víte-že...

1. října jeDen kávy, slavíse vJaponsku aJáse 1. října narodil. Vůbecto nedávám dožádné souvislosti, jen semsi fspomněl. A dále že... jedním z největších píčů kávy byl Onoré de Balzak , který vednech intenzivní literární činnosti údajně vypil aš 60 šálků denně, takže Mých sirka nebo cirka sedum, kdyš také intenzívně zívám, je prt. O účincích a vlastnostech kávy se traduje řada legend.

Jedna znich, kteráse možná udála kolem roku 850 ňákýho letopočtu, hovoří ohabešském pastefci kos Kaldim, kterýsi pofšiml, žeJeho zvířata fšdy neobyčejně ožijí, kdyšsepo celodenním pobytu napahorkatinách napasou plodů zneznámého, stále zeleného keře. Při bliším skoumání rostliny, objevil kávové bobule atakéje ochutnal. Ojejich příznivém účinku později hovořil isopatem nedalekého kláštera atenseje rozhodl vyskoušet také. Fposledním okamžiku přesvědčen, že povzbudivé účinky kávových bobulí jsou dílem samotného ďábla, zrna vhodil do ohně. Sice tomu moc nevěřím, alejeto na webu acoje na webu, toje na webu. Díky této náhodě tedysnat poprvé došlo kčástečnému upražení kávy auvolnění jejích aromatických komponent. Vůně kávových zrn dovedla opata kezměně názoru akrozhodnutí vyzkoušet kávu na mniších, žijících fklášteru. Při dalším experimentování s kávovými zrny přišel na myšlenku rozdrtit je a rozmíchat s vodou. Takymoc nevěřim, žetotak přesně bylo, ale zase tenweb. Tento povzbuzující nápoj pak mniši pravidelně pili, aby déle vydrželi mumlat dlouhé modlitby. Atomu uš věřim.

Jiná legenda z13. století hovoří ošejku Omarovi zJemenu, knězi a lékaři, který byl vyhnán zrodné kávové Mokky pro neshody spanovníkem. Nacestě jihem Arabského poloostrova sináhodně uvařil odvar zbobulí keříčků, nacházejícíchse fokolí tábořiště. Byl velmi překvapen jeho stimulujícím účinkem. Při své další pouti tento nápoj často podával nemocným afkrátké době se oJeho léčivých schopnostech dozvěděl i vladař. Tense rozhodl udělit mu milost avyzval ho knávratu dozemě. Zde mu byl časem vystavěn ichrám apopíjení kávy sepostupně stále více rozšiřovalo i fokolí panovníka.

Dnes byse klidně dalo napsat a přečíst, žeje rošířena fšude a proto pijme sBalzakem!

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

758 Tranzitka

27. červen 2014 | 15.02 | rubrika: první rubrika

758 Tranzitka

Dnes jsem skopíroval s fejsbůku jedný tranzitní holky a fkládám bes úpraf:

VÁŽENÍ ČLENOVÉ ANEKDOT KDO MÁ JAKÝKOLIV PROBLÉM A NENÁVIST VŮČI TOMU,ŽE JSEM TRANSSŽENA A ŽE TUTO SKUPINU ZALOŽILA TRANSSŽENA A JE JEJÍ HLÁVNÍ SPRÁVKYNĚ,JE VÁM DÍKY MNE NA BLITÍ ZE MNE,NELÍBÍ SE VÁM ZDE TAK MŮŽE KAŽDÝ DOBROVOLNĚ SKUPINU OPUSTIT A JÍT KAMKOLIV JINAM CHCE NIKDO TU NENÍ DRŽEN.TY MÉ FOTOGRAFIE,KTERÉ JSEM SEM DALA PŘED DVĚMA DNY JAKO TROCHU EROTICKÉ A SOULADÍCÍ I TAK ZÁROVEN S FB PRAVIDLI,KTERÉ DOSTATEČNĚ ZNÁM A CHTĚLA JSEM POUZE PO VÁS,ABY JSTE JEN UHÁDLI JESTLI JSEM TO JÁ ČI NĚKDO JINÝ A ZBYTEČNĚ JSTE SVÝMI KOMENTÁŘI K NIM Z TOHO UDĚLALI NAPROSTO NĚCO JINÉHO,KVŮLI ČEMUŽ JSEM TO SEM NEDÁVALA A NESTYDÍM SE ZA TY FOTKY IKDYŽ MOHLI BÝT LEPŠÍ,TAK JE NEBUDU V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ MAZAT,ALESPON SE I TÍM UKÁZALO A UKAZUJE VAŠE PRAVÉ KAŽDÉHO JÁ I ITELIGENCE ATD.BERU A BRALA JSEM KAŽDÉHO NÁZOR POKUD UŽ JSTE TY FOTKY ZAČALI NÁZOROVAT,ANO Z NĚKTERÝCH VAŠICH NÁZORŮ JSEM SE I BAVILA,ALE NĚKTERÉ NÁZORY PŘETEJKALI V URÁŽENÍ MNE.DĚKUJI MOC MÝM PŘÁTELŮM I LIDEM CO MNE UŽ TROCHU ZNAJÍ I NEZNAJÍ,ALE PŘESTO SE MNE ZASTÁVALI.NO A ZÁVĚREM JELIKOŽ JSEM UPŘÍMNÁ,PRAVDOMLUVÁ KDY MÁM I SKUTEČNOST A JEN PRAVDU NAPSANOU I NA MÉM PROFILU A VZNIKALI ZDE NESMYSLNÉ OBVINOVÁNÍ,ŽE JÁ JSEM TEN BONZÁK FB IKDYŽ SI TY BONZÁKY ZDE SAMA ZÁSADNĚ NEPŘEJI I BYLA JSEM DÍKY BONZÁKŮM BONZOVANÁ SAMA I PÁRKRÁT ZA TO FB BLOKOVANÁ,ALE PŘESTO MI SEM NALEZLI TAK I PROZRADÍM MÉ MUŽSKÉ JMÉNO,KTERÉ K SMRTI NENÁVIDÍM A TAK JAK ŽIJI NADÁLE JAKO ŽENA CELOU DOBU JAK SE DÁ NEŽ BUDU POKRAČOVAT V DOČASNĚ PŘERUŠENÉ ZMĚNĚ POHLAVÝ A I POD ŽENSKÝM JMÉNEM,KTERÉ TAKOVÉ BUDU MÍT JEN CO V TOM BUDU POKRAČOVAT ZA ASI 3ROKY.TAKŽE MÉ PRAVÉ MUŽSKÉ JMÉNO JE:MILOŠ KEITH.MÉ MUŽSKÉ JMÉNO VĚDĚLO A VÍ JEN PÁR MÝCH PŘÁTEL,PROTOŽE JSEM TO NEMĚLA TENDENCI KLÁBOSIT KAŽDÉMU A BYLO A JE TO I NEPODSTATNÉ.ALE BERTE MNE NADÁLE JAKO LENKA KEITHOVÁ.TAKŽE TÍM JE VŠE NAPROSTO VYJASNĚNO,ŽE I NEJSEM ZDE ŽÁDNÝ BONZÁK FB.TAK A UŽ ZDE CHCI JEN OPĚT ZÁBAVU,VTIPY,SRANDU,PŘÍJEMNOU ATMOSFÉRU JAKÁ ZDE BÝVALA

Ani Miloš aani Lenka neudělali nazávěr tečku, takže hlásím konec.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

757 Kobr

6. červen 2014 | 08.16 | rubrika: první rubrika

757 Kobr

Nebudu daleko od lži, kdyš uvedu, žeseMi něco zdálo. Protožesi ale nepamatuji, co seMi, takseMi všdycky zdá, žeseMi nic nezdá. Vidíš, jakjeto relativní. Je prafdou, že zrovnaJá mám trochu problém s pamětí. Stoho ofšem vyvozuji, žeseMi něco zdá kašdý den. Neska seMiteda taky něco zdálo, ale kdybys Mě zabila, takseto nedovíš. Vono seto nedovíš, ikdyšMě nezabiješ, protožesi sen napamatuju. Atak budu muset zase trochu fabulovat. Zdálo seMi třeba todle:

Jednou nebo lépe kdysi, kdyšsem byl ještě mladý, šel semsi někde vlese po cestě anajednou Ti koukám, že naMě také najednou, kouká hat. Měl vstyčenou hlavu akolem ní ty límečky. Afurt naMě vyplazoval drze jazyk. Pozoroval TiMě bedlivě, kam došlápnu při dalším došlapu. Tak semsetedy taky bedlivě pozoroval, kamto bude. Nakonec sem tedy došláp aVon Mě rafl afcákl doMě jet. Nictak hroznýho seale nestalo. Nebyla tototiš hroznýš, bylto kobr. Taky semse tedy stal kobrem, úplně stejně jako v zombistické bejkovině.

Kobr, podle vzoru bobr atakse vodtýdoby plazim pobřiše.

komentáře (3) | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

756 Žít doplného obilí

6. červen 2014 | 06.52 | rubrika: první rubrika

756 Žít doplného obilí

Napsala Mi komentář ke Klase: 754 Není to divné?:

...to Tvé "delfínovo zvuky" tahá za uši. ...jako bych slyšela tchýni. *smich* Hned je poznat, že jsi z Teplic.

Taky mě baví vymýšlet nová slova. Ale jak říkáš, ani já je nestačím zapisovat.

Jen občas se mi zadaří. Například takové: http://newold.blbne.cz/2035-zit-do-polozita.html

Kde píše, že pije do polopita. Jí do polosyta. Ale neumí žít do položita.

Odpověděl sem, že žít do položita je dobré aže Mě napadlo, že Já nyní žiji tak do poloofsa. Blíží seofšem termín konání stání, kde vyhraju balík apaksi budu žít doplného obilí.

Sicesi zatím vůbec neumím přetstavit, čímajak toho budu dosahovat, ale nechámse mile překvapit.

komentáře (2) | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

755 Prafda

4. červen 2014 | 09.45 | rubrika: první rubrika

755 Prafda

Povídá Mi Mimůj, že jednou jel na nějakou chalupu do Středohoří sbandou kluků aholek. Nakoupili jídlo ahlavně pití a začali pařit ušodpoledne, jenco, dorazili. Spousta heskejch holek, Onse moc nešetřil abrzo jí měl, jakspraku. Dál sito ušmoc nepamatoval.  Ráno seprobudil vedle nějaké a zeptal se Jí:

"Kožich, kolikTi je?

Přesně tolik, nakolik vypadam.

Nekecej, takdlouho přece člověk nežije!"

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)