574 3D péro

30. září 2013 | 08.22 | rubrika: první rubrika

574 3D péro

Student ČVUT si vyrobil 3D péro. Mimo svou základní, rozmnožovací a vylučovací funkci, toto péro  ikreslí do vzduchu a taví dřevěné piliny. Tvůrce ktomu říká:

"Domácí vývoj probíhá poměrně pomalu a člověk se musí smířit s faktem, že se z jeho pokoje na dobu pár měsíců stane plnohodnotná dílna. Naštěstí mám v bytě CNC frézu a podobná zařízení, která se hodí pro vytváření prototypových dílů."

A já si ktomu říkám:

"Ještěže My starší máme normální péra, kterými si vyrábíme takovéto mladé a schopné studenty."

Ani nemusím použít polorospadlé klyšé a začít větu:

"O tom by se našim předkům ani nezdálo..."

A mohu rovnou napsat, že ani Mě se nikdy nepomyslelo, že si budu moct dokreslit zbývající centimetry, které Mi chybí do černošského rozměru.

Je vidět, žekdyž se mladí pouze nesjíždějí, tak opčas ina Něco kloudného přijdou.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

573 Mórky a Mórové

30. září 2013 | 08.21 | rubrika: první rubrika

573 Mórky a Mórové

Tímto Klasem chci trochu pojednat o Mórkách a Mórech jako o etnyku. Jejich velice nepřesný počet se vnedávné minulosti odhadoval na 4 - 9 milijonů. A jejich jazykem, ve kterém ale také dělají samé hrupky je mórština. Příbuznými národy jsou Domové, Lomové a další Indoárjové. Mórky a Mórové jsou etnykum, jehož kořeny sahají ašdo středověké Indie.

Populace Mórů v Evropě se odhaduje na 4 až 9 milionů, ale některé mórské organyzace odhadují až 14 milionů. A ty organyzace, které umějí dokonaleji odhadovat, udávají ještě mnohem vyšší čísla. Já ovládám odhad nejlépe ze fšech možných organyzací a každou hodinu ho zaokrouhluji, protože Mórky a Mórové se chovají ftomto ohledu jako myši. Ftéto přesné chvíli mám zaokrouhleno na 100 milionů.

Mórové přišli do Evropy z blízkého východu ve 14. století. Mórský jazyk, který je rozdělen na několik dialektů, vykazuje takové množství nečitelných písmen, že tímpádem mnoho Mórek a Mórů za svůj mateřský jazyk považuje jazyk země, ve které žijí. Nebo mluví smíšeným jazykem, který je kombinací mórštiny a jazyka dané země, a kterému není rozumět ušvůbec. Těmto variantám se také říká paramórština.

Existuje bezbřehý a nepřehledný počet názvů, kterými lze toto etnykum označovat. Ale Mórky a Mórové seMi jeví jako nejlepšejší, a proto Ti ho doporučuji.

V roce 1971 proběhl historicky první Mezinárodní mórský sjezd (Wéld Morani Kengres), kde se Mórové ze 14 zemí (včetně tehdy ČeskoSlovenské Socialistické Republiky) dohodli na používání označení Mórky a Mórové. Od té doby se datuje Mórský požadavek, aby byl tento název majoritou respektován. Ačkoliv ne všechny skupiny Mórek a Mórů označují sami sebe "Mór", ke společnému původu se hlásí všichni. Ještě uvedu příklat napříklat, který se nás, Gádžů, dotýká již poměrně velmi těsně hlavně v některých panelákovaných sídlištích, že Olaššké Mórky a Mórové v České Republice představují asi 10% mórské populace a nadále se dělí na Lováry (původně konští handlíři) a Kalderaše (původně výrobci kotlů).

Lováři handlují s autama a Kalderaši dnes ušnic nevyrábějí, protože Jim dáfky vydrží ašdopoloviny měsíce a zbytek pakuš doklepou nebo dokradou.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

572 Můj zouvalý kámoš

29. září 2013 | 09.49 | rubrika: první rubrika

572 Můj zouvalý kámoš

Protože MiMůj nejlepší kámoš řekl, žeuš je úplně zouvalý stoho, jak fůrt používám ve slovech, kde má podle Něj být nějaké písmeno, ftomto případě v, takže tam používám, tedy píši f. Zamyslil jsem se tedy nadtím problémem aprotože Ho, myslím kámoša, mám rát, taktotak tedy podleNěj budu psát. A aby viděl, kčemu to povede, tak jsem celou situaci otočil o 250 stupňů. Kámošů je třeba si vážit a zvlášť Těch, kteří znají pravopis a chodí se Mnou do pabu a opčas si Mě i přečtou. Samože myslím Klasy, Mě uš má přečteného dávno.

Také další jeden, vlastně ušdruhý kámoš, si Mě také postěžoval, žeuš Mě nemůže dál číst, protože si při psaní scénářů pro Své divadlo plete pravidla s prafidly. Já bych sice do povidel žádné ef nefkládal, ale budiš, rozumím Mu. Chci jen touto formou lechce poopravit Jeho tvrzení, žese plete, na velice nadějné, že totiš začíná psát skoro fše správně. Musel jsem napsat, že skoro, protože úplně dokonalý nejsem ani Já. Tuto poslední větu jsem napsal hlavně pro Jozefa, aby si, kluk jeden ušatej nemyslel, že si voSobě něco myslím.

Já si voSobě faknic nemyslím, protože To shodně Velkým Té ai oběmatřemi Vé, Vím.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

571 Grupáč ve dvou

29. září 2013 | 08.32 | rubrika: první rubrika

571 Grupáč ve dvou

Fpodstatě má Jozef prafdu, když Mi řekl, že fčera lákal svojí Bohyni na Grupáč ve dvou. Ale Ona se prý na obě oči lehce bránila snajivním ašhloupým tvrzením, že Grupáč ve dvou je nesmysl. Já, který o Jeho Grupáčích ve dvou vím úplně naprosté fšechno, taktaké vím, oco se chudinka jedna připravila.

S tímto kámošem totiž připravujeme pro Ministerstvo spravedlnosti Zákon o rodině, jehož jedna z kapitol nese právě názef tohoto klasu. A jelikož o tomto zákoně fšichni něco víme, tak Tě chci nyní upozornit na tu skutčenost, že paragraf o zániku manželství smrtí a Prohlášením dotyčného manžela, žeje fak mrtvý, tam máme taky. Paragraf o Prohlášení dotyčné manželky, že je fak mrtvá, Náš návrch neopsahuje stoho sprostého důvodu, že ženským se nedá nic věřit.

Náš společný návrch opsahuje mimojiných také tyto články:

Článek 1 087:

Líbí-li se jakémukoli spisateli naprosto konkrétní černovlasá bohyně, je tato povinna se sNím pomilovat a je také třeba, aby se sNím pomilovala ráda a co nejdříf.

Článek 1 088:

Líbí-li se jakémukoli spisateli naprosto konkrétní plavovlasá bohyně, je tato povinna se sNím pomilovat a je také třeba, aby se sNím pomilovala ráda a co nejdříf.

Články 1 089 ašasi 1 200 pojednávají o stejném problému a liší se pouze tím, jakou barvou vlasá je bohyně.

Články 1 201 aš  4 122 pojednávají i o dalších zaměstnáních mužů, protože Mě nekonečné delegace mužů, co něco dělaj za prachy, o totéž požádali se samími měkkími i.

Článek 1 694 se například týká horníků.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

570 Není-li se divit čemu

28. září 2013 | 15.27 | rubrika: první rubrika

570 Není-li se divit čemu

Právě Mi zní fuších kapela Furré a Její sonk Není-li se divit čemu, je to k ničemu, jehož část jsem si vypůjčil do názvu tohoto klasu, páč seMi líbí. Páč seMi také líbí. Mě se toho hodně v Našem jazyce i jazyku líbí. Proto si s Ním rát hraji i hraju, podle toho, jak seMi chce, nebo ne. To jsem napsal jentak pro Loki, pokut se neurazila a nedostala pokutu.

Souhlasím s Furréma, že by bylo naprt, kdyby nebylo nad čím kroutit krkem. Ale zároveň si myslím, že ktomu nikdy nedojde. Domnívám se totiž, že podněty jsou neustále házeny pod nohy, na stůl neboi někam jinam. Stačí jen mít otevřené uši fpabu. A zapisovat pro současné čtenářky, případné posluchačky, média a budoucí generace.

Napříklat nevím, jak zachovat v heterosauně chladnou tu na krku. Dva zásadní faktory jsou proti. Teplota a holky bez hadříků. No, holky. Trochu Mě ovlivnilo přání a touha, promiň. Nafštěvuji již dlouhá léta a fůrt nic, repektive Žádná fůrt nic. Asi budu muset změnit lokál, vlastně saunu. Lokál zatím měnit nehodlám. V Legendě je totiž mocfajn. Mocfajn je veriiki slovo a doufám, že naň fbudoucnu nezapomenu.

Blíží se otvírací račka, tak mažu, měj se hezky.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

569 Dokud máš Andulku

28. září 2013 | 09.29 | rubrika: první rubrika

569 Dokud máš Andulku

Řekl mi kdysi jeden Můj dobrý známý:

"Miluj hochu tak dlouho, dokud máš Andulku na bydýlku!"

Von teda použil jiné místo pobytu a označení pro Mého domácího, nejoblíbenějšího papouška, ale protože jsi chytrá, tak již nebudu dál napovídat ani naznačovat. Mám Emila rád pro Jeho přesné příměry.

Minulý rok, no vlastně jsem se s dotyčnou opil úplně přesně nějaký den vloni, který ale nemohu konkretizovat aani Ji jmenovat, abych to neudělal, respektive, abych se neudělal. Už jsem Ji měl skoro objatou, ale zvítězil rozum nad rozumem. Ještěže ho, parchanta jednoho, máme. Myslím rozuma chytrého. Žádný jiný totiž není tak inteligentní, jako tento. Kdyby-li byli bychom hluponi a tupky, milovali bychomse takčasto, jak trupky. Ato přece nejde. Zmilování byse stalo tak časté šukání, žeuš jsem zase musel použít toto slovo, které se čte potichu, aby nebylo takmoc sprosté. Doufám, že jste ho ani tentokrát moc neslyšeli. Napadá Mne nyní otázka:

"Umíš číst potichu?"

Nauč se to tedy, co nejrychleji, jinak Mě snadani nečti. Ani při snídani, kdyžuž jsem napsal snadani.

Napsala Mi čtenářka komentář k článku: 567 Žena patří do šanonu

"loki: Povíd(eč)ky jsou to milé a sympatické, ale díky tomu úmyslnému prznění slov se strašně špatně čtou a ta pracnost velmi rychle převýší zájem. Též zájmena s velkým písmenem dodávají dynamiku na špatná místa a ještě to zhoršují. Přijde mi to škoda.

apv: johA Loki, těší Mne Váš zájem, ale Váš názor je Váš názor. Já mám na VÁmi popsané skutečnosti jiný.

loki: To je patrné. Ale je to škoda. Forma zabíjí obsah.

apv: přestože Jste žena a tímpádem bych s Vámi rát souhlasil, zase nemohu."

Atím tyto vědecké debaty o pravopisu ukončuji. Jen jsem chtěl, abys o nich věděla.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

568 Kráva jedna blbá

27. září 2013 | 14.41 | rubrika: první rubrika

568 Kráva jedna blbá

Sedl jsem si vLegendě na jiné místo. Mé obsadil jakýsi Jelit. Néže bybyl úplně nesympatický, ale nezvedl se anikdyž Mě spatřil.

Stále neslýchanější a neuvěřitelné záležitosti se ve světě dějí. Auš i fpabech. Člověk, abyměl nervy zežezela nebo z jiného pevného materiálu, abyse stoho nezbláznil. Nikdy chudák nemůže tušit, jaké drastické zkoušky Mu okolí přichystá. Kdejaký blb usiluje o Jeho infarkt a to není žádná sranda, tak se nesměj. Je třeba chvíli psát i o těchto záležitostech, abysis to uvědomila. Ale jen chvíli. Asitak, užstačí. Tím nechci nijak naznačovat, že vodteďka to bude už jen samá prdel. Vod vedlejšího stolu jsem zaslechl část rozhovora dvou chlapů:

"Předstaf si, že Standa si minule seděl s pěti ženskejma u jednoho stolu. Jedna hezčí, než druhá. Ještě pátá, než třetí a to je fše, protože štvrtá moc hezká nebyla. No a asi po dvou hodinách zábavy nevěděl, na kterou nebo na které se má zaměřit. Rozumíš Mi?

Né vole, nerozumim!!!

No jako, nebyl si úplně jistej. Měl samozřejmě vytipované favoritky, ale taky už byl lehce vožralej a začínali se Mu líbit fšechny. Holky si neustále přesedávaly a Von byl stoho, chudák jeden, celej tumpachovej. Vůbec ušpak po další chvíli nevěděl, která bije nebo, Která Ho zbije."

Příběch Mne zajímal, ale fše přehlušil telefonistický rozhovor:

"Tak ať přijde ve tři. Jó jeto jedno. Hele to sem netahej. A kdo platil nájem? Benzín? Novou televizi? Pračku? Ledničku a fšechno ostatní? Neser Mě, krávo jedna blbá!!!"

Takto nějak si představuji, že vrcholí láska.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

567 Žena patří do šanonu

27. září 2013 | 06.42 | rubrika: první rubrika

567 Žena patří do šanonu

Když se Mne kdokoli z novinářů, reportérů i kámošů zeptá, jak JÁ todělám? Odpovím Mu poprafdě a rát, že ženu je třeba si nafotit ze fšech světových stran. Potom také podrobně popsat jaká je. Tím myslím Její základní charakterové i charakteristické a typické vlastnosti. Jaké má záliby, koníčky a jiná zvířata. Co si nejraději obléká. Jak často a pečlivě uklízí. Jaké čte knihy a kolik jich za den přečte. Jak umí dobře a ráda vařit. Jakou poslouchá muziku a kolik si jí dennnně se čtyřma en poslechne. Jak todle, jak tamto, atak. Zvláštní kapitolu pak musíš věnovat popisu toho, jak a kde se miluje nejraději. Opzvlášť se věnuj slovíčku JAK. Velice podrobně fše rozepiš a používej k tomu co nejsložitější souvětí, kterým ale budeš rozumět a budeš je schopen i po čase pochopit. Na to si dávej bacha, jinak je celá Tvoje práce na... Jinak je celá Tvoje práce úplně zbytečná. Je jasné, že k popisu budeš muset použít alespoň tři tlusté věty, kterým My Odporníci, vžertu atedy laškovně říkáme SOUVĚTÍ.

Ašto budeš mít hotové, vytiskni, včetně Jejího jména, datumuma a místuma narození a zaloš si holku do silnějšího šanonu k ostatním, dle abecedy, abys nemusel dlouho hledat, až se budeš chlubit nebo umírat.

komentáře (4) | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

566 Banánová republika

26. září 2013 | 16.36 | rubrika: první rubrika

566 Banánová republika

Mrknul jsem na chvíli na živé vysílání kanálu ČT24, kde advokát jakéhosi zeleného tajtrlika odpovídá novinářce:

"Proběhl výslech pana generála, který měl sdělit soudu, co o věci ví a vzhledem ktomu, že pan generál o dané věci nic neví, tak ho soud sprostil obžaloby."

Řekl jsem si, že máme oprafdu dokonalé soudy, které okamžitě a na místě fše vyřeší a nejsme tedy, jak v nějaké banánové republice, kde se kauzy nekonečně vlečou.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

565 Veletrh písmen, slof a vět

26. září 2013 | 16.36 | rubrika: první rubrika

565 Veletrh písmen, slof a vět

Ve 3:33 Mě Systém zapnul: A napadla Mne tato věta, kterou jsem právě napsal. Zdála se Mi ale pro Mé čtenářky a čtenáře málo inteligentní a celkově úplně prostá ducha. Zůstal jsem tedy ještě ležet do 4:44 a píši, že totak dělám každý den, probudím-li se moc brzo s debilníma slovy. Válím se vždycky do nějakých lepších apak teprf potřebuji na toaletu.

Dnes Mě také napadlo, že by vůbec nebylo špatné, kdybychbyl nejlepším na světě vjakémkoli oboru. Řekl jsem si, že je to velice zajímavý a originální nápad a podivil se, že ho ještě nikdo nepoužil přede Mnou. Myslím nepoužil k napsání. Dříf Mě trápila každou chvíli otázka, co si přát ze fšeho nejvíc. Ftuto chvíli, kdy mám splněno, takuž Mě netrápí. Stáčí, že trápěj holky, které toto umění ovládají ze fšech lidí nejvíc.

Holka snídá kafe a cigáro. Já Vařína a k Němu něco sladkého. Doutníček až později fpabu, k řezanému pifku. Čekal jsem dnes v nádražní restauraci na vlak. Dal jsem si pivo a přišla mi esemes od známé. Odpověděl jsem a začali jsme komunikovat. Po chvíli jsem si fšiml, že dáma, luštící u vedlejšího stolu Žofku, se pokaždé opovržlivě rozkoukává na fšechny světové strany, kroutíce přitom šíjí a tím, co má na ní našroubováno a řádně zmalováno. Když se Mi ohlásila asi třetí nebo pátá esemes, ušnevim kolikátá to byla, takuš to holka nevydržela a povídá Mým směrem:

"No to snad nemyslíte vážně? Jste ve veřejným prostoru!

Madam, jak mám zastavit příchozí esemes?

No, jó, ale ve veřejným prostoru to přece nemůžete myslet vážně?!

Já tu přece popíjím také ve veřejném prostoru, teď již Mé soukromé pivo z veřejného lístku,

jak myslíte, že bych měl ty esemesky zastavit?

To jste pěkně nevychovanej, teda!"

Tím Mne úplně odzbrojila a vůbec jsem nevěděl, jak slušně odpovědět.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

564 Schůze

25. září 2013 | 07.01 | rubrika: první rubrika

564 Schůze

Byl jsem na schůzi Někoho s Jinejma. Vůbec jsem nedával pozor, když ftom řečník za pultem vyřkl otázku, nebo možná jen její část:

"Kdo chce holku?"

Přihlásil jsem se a chtěl se zeptat na Její podobu, ale Nikdo se se Mnou nebavil. Hnet Mi Jí vrazili. A holka Mi přerazila nos, jak na Mě dopadla. Flákla Mě i přes hubu, atak mám nateklý i ret, jak již víš. Proto Ti dobře radím:

Na schůzích dávej vždycky bedlivý pozor a dříf, než se budeš chtít na něco zeptat, ujisti se, zda náhodou nejsou u stropu zavěšený holky.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

563 Pravidla a postupy

25. září 2013 | 07.01 | rubrika: první rubrika

563 Pravidla a postupy

Stále jasněji si uvědomuji, že musím nastavit definice pravidel a postupů, podle kterých se bude pravidelně postupovat. Celý svět je ode Mne stále vyžaduje. Například chce určit, kromě definice Holky, taktiky fotbalu, kvality řezaného piva, Vařína a čokolády, také to, jak správně napíchnout žížalu, jdeš-li pytlačit na rybník či k řece. Ale o tom psát a tedy ičíst nebudu, protože pytlačím ušjen sporavždycky, dostanu-li chuť na Ty mrchy, co rostou ve vodě.

Daleko víc Mne zajímá otázka řešení Mého singlse. Vím, že hodně Mých známých také nemá už nějaký čas holku a skoro fšichni dokonce i o několik let déle, než Já. Vycházím ale stoho, že věděc by Měl nejdříf Svá inovační pravidla a postupy vyskoušet na Sobě apak teprf na kamarádech.

Samozřejmě se nemohu odbýt Ledasjakou Cuchtou. Minymálně chci buchtu ato povidlovomeruňkovou. Vaření je Můjkůň a meruňková povidla vařím nejraději. Z jiného ovoce Mi totiž nechutnají takmoc. Ani z Jiné zeleniny nejsou tak dobrá. Meruňka je Meruňka ané žádná blbá šveska. Stoho vycházím při nastavení definic pravidel a postupů a podle toho také budou tato vypadat. Alespoň doufám a raději ještě připíši, že vypadat skvěle, kdybys náhodou Některá neměla ráda meruňky. Kdyby je náhodou i Někdo neměl rát, tak to je Mi fuk.

Ještě se lehce vrátím k Některé:

"Podívej, nevadí, že je nemáš ráda, Já také nemám něco rát."

To jen aby Jí to, chudince náhodné, nebylo líto. A mohu pokračovat v definicích. Taktika fotbalu je jasná. Je třeba, aby Naši kluci vstřelili vždycky o jeden gól víc, než Ti Jejich. Kvalita řezaného piva musí být taková, aby Mi chutnalo a mělo Svou duhu, neboli sedm baref. Vařín je zmodernizovaný Kapucín, protože fše se přece neustále vyvíjí a navíjí. Čokoláda je nejlepšejší mléčná se skandujícím ovocem. Žížala se správně napichuje tak, že pravou rukou ji chytneš za rameno, nejlépe levé a napíchneš Ji na háček, který držíš ve Tvé druhé ruce, čili fté, která Ti plandá na druhé straně trupu.

A to je fše.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

562 Musíš na Mě mluvit česky

25. září 2013 | 07.00 | rubrika: první rubrika

562 Musíš na Mě mluvit česky

Tak toto Mi řekla, když jsem Jí zval do postele:

"Musíš na Mě mluvit opravdu spisovnou češtinou, jinak Ti nerozumím ani jedno slovo."

Řekla větu plynule a bez jediné chybičky, takže jsem si zase jednou uvědomil, že člověk a tedy ftomto případě Já, se musí učit až do konce. Áno i hej, třeba aždo smrtelného lože nebo nějaké jiné válendy. Chceš-li se s holkou válet, musíš do válendy. To je jaský. Stím nic nenadělám, ani Já. Atakse tamtedy jdu válet a přemýšlet o rodném jazyku. To Mě ostatně dost baví. Ikdyž váletse sholkou a navíc sjazykama, ještě víc. Ale patrně to myslela trochu jinak.

Snažím se fše, co holka nějak míní, pochopit tak, aby Mi to vyhovovalo a nebylo přitom patrné, že jsem Její význam pochopil a překroutil v Můj prospěch. Nahraný blb je dle Mého vždycky lepší, než skutečný Inteligent s velkým I.

Tím se již nějaký čas řítím a opčas Mi to i vyjde. Myslím to válení se na válendě, vlastně gaučování na gauči.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

561 Přeražený nos

25. září 2013 | 06.59 | rubrika: první rubrika

561 Přeražený nos

Zvláštní je, jak se na Tebe ostatní dívají, máš-li přeražený nos a odulý ret. Předem odsouzený kriminálník, páchající ty nejhorší zločiny. Pusu bychsi sice také nedal, ale proč rovnou ty nejhorší? Ještěže alespoň mladším visím někde ve stodole na háku. Potkal jsem hezkou holku a usmál se na Ni. Utekla. Doma jsem se pokusil úsměf zvokapovat do odrazu a pochopil. Také bych utek.

Akorát Jeden se Mě nebál a zeptal se:

"Co se Ti stalo, vole? Nemáš zapalovač? A dvacku?"

žádné komentáře | přidat komentář

560 Vhodila je do krabice

25. září 2013 | 06.57 | rubrika: první rubrika

560 Vhodila je do krabice

Vracel jsem se domů a před vchodem si právě do ruky chystala z jezdící tašky, sůprnové letáky. Posečkal jsem laskavě fotevřených dveřích. A Vona, Mrška jedna, vhodila letáky rovnou do krabice, ježmá význam:

Okamžitě do papírové popelnice.

Mám sice na schránce namalováno:

Nevhazovat pitominy, ale co sousedky a sousedi, kteří se již nemohou dočkat nových slef? Zase nadruhou stranu Ji chápu. Fše se každý den zrychluje. Auta, rakety, hokej a tedy i brigádnice. Ví totiž otom, že i Její partner bude rychleji doma, než fčéra.

Bude chtít rychle něco sežrat, protože spěchá do pabu na rychlý fotbal a ještě rychlejší pifka.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

559 Velmi velké zelené trojůhelníky

23. září 2013 | 07.12 | rubrika: první rubrika

559 Velmi velké zelené trojůhelníky

Právě poslouchám song kapely Matmos - Very Ládž Grýn Trájengllls a pro jeho exkluzivní skřeky jsem Musel názef šlohnout do tohoto klasu. Když je Něco velmi velké, zelené, hranaté a ještě ktomu i perfektně znějící, nemohu jinak. I další kusy jsou fláky, ale nebudu je fšechny vypisovat, abych se úplně nevypsal. Itak jsem už dost vyflusanej. A to nikde neplivu kref, ani doma ne. Zatím.

Když jsem se na kole vracel domů, tak jsem přeletěl řídítka a přerazil si nos fpůlce mezi kořenem a dírkami. Ještě jsem si poranil bájkobrýle, pravou ruku a pusu... Ani nemohu normálně pít Vařína, jak mám horní ret nateklý a bolestivý. Pyji Ho brkem nebo pijem, podle pravopisu. Nechci, aby to vypadalo, že se lituji, potřebuji jen pohladit.

Fše kvůli holce, která Mi vstoupila do vozofky mimo přechod... Neodhadla Mou rychlost světla a vyrazila. Zmáčkl jsem obě brzdy najednou, zastavil na místě a letěl. Kref stříkala a Já přijal omluvy a mazal si domů spočítat chrupy. Mám je fšechny a přední Mě bolej, jako když Tě něco bolí hodně. Ano, úplně tak. Každou chvíli stoho musím na toaletu. Už zase du. Takže uštu kref plivu, zrovna doma ato fkoupelně do umývadla.

Vidíš, jak jsem byl prozíravý, když jsem nazačátku psal, že zatím neplivu. Napsala Mi:

Řežu se tu jako blázen, když si přečetla Mou poslední Klasu.

Odepsal jsem Jí, že jsem Sebou seSebou také říznul jako blázen ato jsemsi vůbec nic nečetl.

komentáře (2) | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

558 Praví lidé

23. září 2013 | 06.47 | rubrika: první rubrika

558 Praví lidé

Tohle nemůžu nechat plavat. Miroslava Němcová Mi na fejsu oznamuje, že:

"Volím pravici, volím Miroslavu Němcovou.

To se mi líbí · Miroslava Němcová se líbí více lidem (3.607)."

Mirka volí určitě pravicovou, pravou rukou, takzvanou pravačkou Sebe Samu, líbí se Jí to a ještě navíc se líbí lidem.

Nejspíš půjde o pravačkové, pravé lidi a né o žádné ufony.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

557 Restart

23. září 2013 | 06.46 | rubrika: první rubrika

557 Restart

Namísto Systém Mě VypZap, budu používat Restart. Je to kratší a české jako morafská sviňa.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

556 Juhle, Hrupka

23. září 2013 | 06.45 | rubrika: první rubrika

556 Juhle, Hrupka

Někdy i mistr metař udělá hrupku. To jsem někde patrně Některé napsal a nyní chci to tvrzení potvrdit. Ajak jinak, než tvrzením, že jsem tím myslel Sebe i ÁPéVéčáka. Nikdo nejsem neomylný, což píši zároveň zaOba i zaSebe. Některé hrupky píši úmylsně, tvoříce tak nová Pravidla českého pravopisu, o která jsem byl požádán Ministerstvem kultury a některé nesmyslně, tvoříce tak nesmysly. To se přece stává každému a ve výjimkových i výjimečných případech tedy i nám, genitálům.

Systém Mě VypZap a juhle, naskočila Hrupka. Juhle je Novoslovo, které také naskočilo úplně stejně jako světlo dnešního dne. A Hrupka naskočila nevímjak. Vždycky skáče tímto stylem. Učil jsem jí Flopa i Stredla, ale mrška si skáče vlastním stylem, do kterého Jí nemám kecat. Aprotože je stejného rodu, jakého jsou i holky, tak Ji respektuji. Mám holky rát stejně jako David svobodu, kdyby na ní byl.

Hrupicemi seMi to fklasech jen hemží, protože hemžení tohoto druhu miluji. Vůbec hrupice, v českém jazyce, líbí seMi nejvíce. Ato vůbec nejsem žádný básník ani poeta. Jentak si hážu do světa semotamo hrupice, hrupice které jsou i nejsou z ferneta. Toho totiž nemusím. Kdyšuš, takuš zelenou. Pamatuji si, kdyšuš o Ní teda mluvíš, že fpravěku jsme pili Volský voka. Ponořili jsme Zelenýho štamprdlíka do Pivíka a byla to velice magická bumbání.

Ale vždycky až těsně před zavíračkou, kdyšuš jsme byli fšichni rozmazaní a tedy neostří.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

555 Neznámé smutnění anep poslala Mi TýeNTý

23. září 2013 | 06.44 | rubrika: první rubrika

555 Neznámé smutnění anep poslala Mi TýeNTý

Těžko se odstraňuje neznámé smutnění. Někdy a někomu pomůže pohlet na ještě smutnějšího smutníka, takto zkus. Ale někomu ne, tak nezkoušej!

Musím ale nyní přehodit výhypku, protože Mi na fejsu napsala Morgana:

"proč některý klasy opakuješ? našla jsem, že třeba 74 a 124 jsou stejný.

nezapomínej, že jsem opčas fkomatu

no, ale když jsou stejný, tak je vědomě musíš zkopírovat a znovu vložit

vůbec nyní nevím, jak toho dociluji, Vařín

to se mi hodí, jdu se učesat - teda učesat, já se nečešu, jdu si vzít skřipec a čelenku

napadá Mne jedna možnost

jaká?

1000,- Ojró za řádek

tak určitě...

budu ve větším balíku

fbalíkovi

někdy i mistr metař udělá hrupku, dík, příští klas očísluji 124, takže 555 se stane 124ou

je jich tam víc dvakrát, ještě si vybavuju 58 + 68, 75+125, 76+126, 85 chybí úplně, a myslím, že 128 jsem už taky četla dřív...

ftom případě nato seru

já si to myslela

dík za štempl, holt bude větší balík, co se dá dělat, jen musím promyslet, jak to utratit...

Já se snad uchlastám

a víš, že jsem na to myslela, že by ses uchlastal, musím letět, papapa

apapap."

A fčéra Mi poslala TýeNTý. Chemicky je TýeNTý aromatický uhlovodík toluen. Je to nažloutlá krystalická látka, kterou lze snadno bezpečně roztavit. Jako výbušnina vykazuje mimořádně dobré vlastnosti - je velmi stabilní a málo citlivá vůči vnějším vlivům a přitom se vyznačuje velmi vysokou brizancí a razancí výbuchu. Brizance neboli trhavost označuje schopnost výbušiny rozdrtit materiál ve svém okolí. Brizanci lze jen těžko měřit a to hlavně proto, že se jedná o obtížně uchopitelný pojem. Vůbec Ti proto nedoporučuji brizanci uchopávat. Ani se na Ní nekoukej moc zblízka. Jeto totiž pěkná mrcha.

Vlastně Mi Morgana poslala toto TýeNTý aždnes ráno, kdyžuž jsem domrskal sprchou, měl vyčůraný chrup a tělo potažené peřinou. A to jsem se ještě navíc byl fčéra ve fotbalovém mači mrknout na pab. Takže jsem trochu bumbal. Píši trochu a Ty si myslíš, že hodně. Ale já nepíši žádný řeči Někoho, kdo lže. Klidně se zeptej Jiného, Který mluví prafdu.

Její první detonace zněla:

"uz spis?"

Chtěl jsem zalhat, že jo, ale přistihl bych se při zločinu, tak jsem nemuflakoval. Ale protože jsem Ji neměl uloženou ve jmeníkovi, tak TýeNTý dorazila od neznámého čísla. Až později namalovala to poznávací znamení, že má 18 jmen.

Hnet jsem věděl, která To je, jen jsem si nemohl okamžitě vspomenout ani na Její příklat napříklat 17é jméno, jak jsem trochu bumbal.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

554 Gynekoložka slouží věřícím ženám

22. září 2013 | 05.49 | rubrika: první rubrika

554 Gynekoložka slouží věřícím ženám

Chci Ti dnes říct, že gynekoložka Xenie slouží věřícím ženám a potrat i pilulky odmítá. Docela by Mě alezajímalo, co by holka poradila Té, jež byla právě znásilněna opilým hrochem. Sice ohleduplně, což je u Něj nezvyklé, ale s neumytýma nohama i nohymi. Prostě smrděl jako úplně jiné zvíře. Já se také před každým znásilněním sprchuji, tak nechápu proč ausgeréchnet Von, ne. Rozumím sice Xenii ftom, že se holka jedna mazlivá těší na drobečky, ale dotyčná tyčná přece není nesvéprávná. Tímtoto zahákované téma ukončuji a jdeme na něco jiného.

Zasesemsi přečet kousek vod Mišela:

"Krátce po epidemii takzvaných Šílených kraf byly stanoveny nové normy pro udávání původu hovězího masa. Řeznictví začala používat cedulky jednotného znění:

Narozen a chován ve Francii. Poražen ve Francii. Prostě život."

Já Ho čtu maximálně tak minutu atojsem přitom fždycky odhodlán číst minimálně dvě. Von je aleprostě takovej vůl, že to nejde. Atak jsem si uvědomil, že není vůbec důležitý, jaký jsi ajak vypadáš. Hlavní je to, naco se cítíš a jaktoho chceš dosáhnout. Když Jí chceš dosáhnout pouze na kotníky, je to zatraceně málo. Vždycky miř vejš.

Když totiž nezamíříš úplně přesně a netrefíš se tedy přímo do bradafky, fůrt je to dobrý, jakale netrefíš kotník, válíš se na zemi.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

553 Grupáče na dálnici

22. září 2013 | 05.48 | rubrika: první rubrika

553 Grupáče na dálnici

Je přítomen Patrik nebo vlastně Áda? Ne, tak nakonec tu mám napsaného, chlupatého Otu. Oto, neruš. A neruš Mě ani v noci. Rozhodl jsem se, že budu nanoc vypínat mob. Už je toho i na Mě opravdu moc. Celý Svět Mi stále volá, ať Mu Něco přečtu. Samozřejmě Mě těší Jeho zájem, ale ušfak nemohu číst každý den v jiné řeči. Mám fústech úplně fšechno potrhané, jak stále měním jazyky. Musím je měnit stoho důvodu, že Ten českej je nespisovnej a nebylo by Mu tedy ve Světě moc rozumět.

Také jsem si posledně Fčíně fšiml, že se skoro fšichni tvářili nepochopitelně, když jsem fklasu Světová populace f5:33:33 četl poslední větu, žebych fůrt jen zaokrouhloval a přepisoval. Asisi mysleli, že narážím zrovna do Nich. Indiáni Mě v Jižní Americe dokonce zasáhli šípem, když se také mylně domnívali, že se fklasu:

Roztáčím turbíny, protože znaménka jsoudůležitá

aKterý začíná větou:

Nad klávesnycý jsem sylný býk se samýmy tvrdýmy y. – jedná o Jejich náčelníka, Silného Býka.

Kolik zbytečných neštěstí seuš takto stalo spouhého nedorozumění. Nedal jsem otazník, protože jen konstatuji, bylo jich fakmoc.

Atak Ti sděluji z jiného sudu, že jakmile se Mišel chystal zamítnout realizaci "Grupáčů na dálnici", musel jsem Já ihned tuto realizaci povolit. Sice moc přesně netuším, jak si zrovna na dálnici, ftom fofru, představoval Ony realizace Grupáčů. Myslím si totiž, že alespoň kvůlivá rozepnutí, byť pouhého jediného poklopce, je zapotřebí minimálně trochu přibrzdit, né-li úplně zastavit. Ale patrně měl tedy na mysli realizace na odstavných parkovištích. Takto bude ono a kápnul jsem tedy nato.

Sice nevím, co přesně jsem nato kápnul, ale patrně šlo o nějakou kapalinu.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

552 Cháma Loén

20. září 2013 | 16.07 | rubrika: první rubrika

552 Cháma Loén

Přišel jsem nato, že se dokáži proměňovat. StačíMi napár sekunt zatnout chrupy a je to. Začalo Mne to bavit a zkoušením jsem přišel nato, že čím déle zatnutý vydržím, tím je výsledná proměna dokonalejší. Chci to dotáhnout takna týdenní zatnutí, které seMi zatím alemoc nedaří. Neustálé naléhavosti Mě nutí tnutí fšdycky přerušit.

Zároveň s postavou se Mi promění také šatník, botník i chlebník. Příklad například – modrý kartáček na chrupy se promění v růžový, atakdál. Zvířecí Cháma Loén mění pouze svou barvu podle emocí. Já se měním také podle toho, jak jsem zrovna nemocný, ale oproti zviřátku kompletněji. Hlavní výskyt Cháma Loénů je na Madagaskaru, kde žije nadpoloviční většina fšech druhů. V současné době žije v Evropě pouze jediný druh. Cháma Loén obecný, který je rozšířený kolem celého Středozemního moře v jižním Španělsku. Atam tomám rát a budu se tedy stěhovat.

Vždyckyněkdy jsem si přál poznat ženský orgasmus na vlastní kůži. Nyní mohu i na vlastní vagínu. Stačí pořádně zatnout, abych byla kočka a jeto.

Už se těším, hnet zatínám a zasjednou doufám ftýdenní zatnutí.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

551 Tak určitě

19. září 2013 | 17.52 | rubrika: první rubrika

551 Tak určitě

Poslala Mi Morgana rozhovor Daniela Čecha, který je tak trochu určitě hokejista Sparty Praha. Když se Ho reportérka zeptala, jak ho přijali spoluhráči do kabiny, tak musím nyní opsat z uší:

"Tak určitě, Já jsem s některýma klukama hrál a jsme hráli spolu anebo jsme hráli proti sobě anébo,  anebo jsme hráli proti někomu, jó, takže jsme profíci a je to sport."

Potvrzuji, že vždycky jsou tři možnosti:

Buď mluvíš pravdu, nebo lžeš anebo je to určitě sport.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

550 Mít dobrého komplikáče

19. září 2013 | 10.48 | rubrika: první rubrika

550 Mít dobrého komplikáče

Fstával jsem dnes f6:06 a zjistil jsem, že nemám prachy. Tak musím přepadnout ňákou banku, která je napěchovaná, ale ještě nevím jak? Musim to vymyslit tak, aby Mě nelapli moc brzo, protože to by se Mi moc nelíbilo. Ftom Miale neporadí Žádná, Která banku ještě nikdy nepřepadla. A Ta, která jo, tak Mi také neporadí, protože nevím, do jakého chodí pabu. Ale prachy by se mi šikly, takto musím nějak vymyslit. Nejlépší je, mít sesebou Nějakého komplikáče, ale žádného takvhodného neznám, atak do toho nejdu. Pak si také budu užívat Sám - Já, Já, Já, jenom Já...

Jak spívá Petr. Petr je totiž chytrej kluk a také si užívá Sám. No Sám, s holkama samozřejmě. Jinak se přece nedá o nějakém užívání mluvit. Tedadá, ale jenom mluvit. Užívat je odvodněné slovo od kratšího – žít, alejak kněmu foukneš u a va, takuž tam musíš rovnout přifařit iholku. Nejlépe pěknou, jasně. Pěkná iholka je totiž Ta nejlepší, Která se dá přifařit kamkolif a nejlépe tedy k Tobě. Teda ke Mě. Kdyžuž přifařuji pěknou iholku, tak raději ke Mě, jasný. Dám Ti šanci, pokud se Mi iholka znepěkní, ale toaž zadýl, vydrž.

Také je možné, žese Mi neznepěkní nikdy, ale to by ftom byl zakopanej, abych Ti nešoup nějakou Jinou, kdyžuž jsem Ti slíbil. Znáš Mě, že držím větu, tak neměj obavy o strach.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

549 Červený bambulák

19. září 2013 | 10.47 | rubrika: první rubrika

549 Červený bambulák

Každého, kdo Mě zdraví Nazdar, pozdravuji Zdarma. Stačí jen zamíchat pořadí, přidat jeden oblouček a má to zadarmo. A zvlášť Mne to baví s holkama. Vždycky Mě totiž s Nima bavilo filtrovat, aproto tak stále činím. Jen opčas nastává skoropořád problém a to, kdy nepochopí Mé genitálové myšlenkové, dálkové pochody. Vždy přemýšlím hodně krátce a v závorce (někdy ani to ne), zato hodněmoc do dálky. Nevím, jestli nyní rozumíš. Já užtaké sotva chápu, jak to myslím.

Jakonapř fčéra, když se Mnou v emhádéčku jeli samí stařeni a dědky. Tak jsem na příští zastáfce vystoupil a šel dál pješky. Přemýšlel o životě, tedy vo holkách, až jsem došel k osemaforovanému přechodu, na němž svítil červený bambulák. Žertovně jsem naň mrknul, ale protože jsem se rozhlédl do fšech světových stran a Nic s velkým N nejelo, tak jsem si vesele štrádoval na druhou stranu. Jen jsem tam dorazil, přiskočil ke Mě, do té doby zamaskovaný zborový příslušník a chtěl Mi dát pokutu. Řekl jsem, ať Mi jí tedy klidně dá, že ji od Něho milerád přijmu, protože moc peněz usebe nemám a chci jít do pabu. Asi po hodině milé konverzace jsemsi vydedukoval, že On Mi ji dát nechce. Ale naopak, chce Mi jí vzít. Ještě jsem se Mu chvilku snažil připomenout fšem dobře známé pravidlo, že co řekne policista opčanovi fprvní větě, taktože platí a druhá leze z gatí, ale dělal zdánlivě hloupého, že ho ftakovéto podobě fak nezná.

Tak co jsem měl dělat? Fůrt si tam ještě mile povídáme.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

548 Šukej Mi po pásmu Gazy

18. září 2013 | 08.49 | rubrika: první rubrika

548 Šukej Mi po pásmu Gazy

Začetl jsem se před chvílí do knihy od Mišela a zase jsem dočetl pouze do věty, kterou jsem Mu musel ihnet šlohnout a šoupnout ji do názvu klasu. Já ho fak nemohu číst souvisle alespoň chvílidlouho. Vzpomněl jsem si zároveň také na větu z knihy jisté české spisatelky či spisatele, kde babička šukala něco v nějaké, patrně její kuchyni a uvědomil jsem si, že šukat není sprosté slovo, atak ho mohu klidně šoupnout i do názvu. Domnívám se, že babička něco hledala.

Jestli si to myslím správně, tak ftom případě Já šukám skoro pořád něco. Nic totiž není nikdy tam, kde má být, atak se stoho opčas můžu úplně ušukat a není Mi to moc platné. Nikdynic není na svém přesném místě. Tak to vždy po chvilce vzdám, jdu si uklohnit Vařína a utěším se tím, že danou věc najdu, ažbudu šukat něco jiného. Při Vařínovi Mě napadne, že opčas, pro lepší a tímpádem vyšší pořádek, určitým opzvášť důležitým věcem jejich přesné místo ještě víc upřesním a jestli tedy nepramení Mé nekonečné šukání právě stohoto upřesňování. Ukecám se, že ne, protože každé další zpřesnění je přece prováděno právě za tím účelem, abych šukal co nejmíň.

Tímpádem zpřesňuji a šukám stále.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

547 Světová populace f5:33:33

18. září 2013 | 08.48 | rubrika: první rubrika

547 Světová populace f5:33:33

Fčera jsem byl v Nostalgii na velmi příjemném setkání s Evou a Luďkem. A Luděk Nám tam mimojiné sdělil neuvěřitelné číslo, udávající počet dětí, který se na světě denně narodí. Napadlo Mne, že toto číslo, vynásobené minimálně dvěma, by muselo 9 měsíců předtím spolu, spolusouložit.

Juknul jsem tedy dnes na wóldométes. Chtěl jsem si důvěřit a prověřit, jestli Luděk nelakoval. A mohu ti napsat, že ne. Ale nemohu Ti napsat přesné číslo, udávající počet spolusouložících, protože to stále stoupá. Úplně podobně, jakokdyž třeba teče voda v řece. Ale ftom Mě napadlo, že řeka se dá vyfotit, tak jsem provedl kontrol Cé f5:33:33. A tady máš kontrol Vé:

Světová populace čítá f5:33:33:

7 179 790 153 a dnes se narodilo 88 093 dětí.

Pro jistotu jsem se juknul ještě jednou f6:06:06 a zaokrouhlil na 100 000 dětí. Takže přepisuji, že minimálně 2 x 100 000 sexuálně vyspělých se muselo před devítima měsícemi milovat. No není to nádhera?

A dál už jukat nebudu, protože bych fůrt jen přepisoval a zaokrouhloval.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

546 Jde o zdání jako o zdání

18. září 2013 | 08.46 | rubrika: první rubrika

546 Jde o zdání jako o zdání

Jistě chápeš, žejde o zdání jako o zdání a ne o zdání jako o zdání, atak nemusím nic vysvětlovat.

Jednou budu totiž tlustý jako takové růžové zvíře nebo klidně i zvíře jiné barvy, protože mám nastavenu taxu 1000,- Ojró za každý řádek, který napíši. Fšimla sis jistě, že jsem začal psát čistotně, když jde o prachy. To je zapotřebí, protože nakladatelky a nakladatelové hnidopišsky píší takétak trochu tak. Aby si tedy holky a kluci jedni spisovní, nemysleli, že tak psát neumím, aže se nad Ně jakkoli povyšuji. To samozřejmě dělat ani nemůžu, protože jsem výš již od narození. Pokud to teda jsou prcky a prckové, tak pod stopade. Kdyžuž mám být vyšší, tak vohodně. To je Moje krédo a zkráceně:

"Kdyžuž, takuž."

Je pravdou, že díky nastavené taxe, skoro nepřetržitě každý den feletonuji. Dnes zase užasi 37 hodin a už mám vyfénované skoro fšechny dopolední feletonáty, týkající se této sumy.

Ale napsala Mi známá, že by jedno slovo zMého slovníku úplně vyškrtla, abych ho již nepoužíval, že se Jí nelíbí. Protože ho ofšem přesně nespecifikovala, taksemse Jí zeptal:

"Nejena nebo jelena bys škrtla úplně?"

Ale rovnou jsem dodal, že Já jsem autor a Já si tedy určuji. Nemůže Mi nikdynikdo vyškrtávat slova, že to fakt není myslitelné.

Ať nezlopí, protože nikdo nesmí zlopit autora.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

545 Sladký je den

18. září 2013 | 08.45 | rubrika: první rubrika

545 Sladký je den

Nevím, zda přesně rozumím textu Zrní, které zpívá v refrénu něco. Ale čapnul jsemsi názef, protože Zrnka pokračují písmenkami:

"... kdy mohu psát..."

A s těmami se totožňím. Také jeMi sladce, když mohu psát, ataktotaké dělám každý den fůrt. Když teda mohu. Nyní náhodou zasejo, atak se jen lechce dloubu někde a čekám ažspadne nápad. Ajá čekám tak, že píši, aby nápad padal do měkkého. Je totak pro něho lepšejší. Vímto, protože totak dělám užfůrt a von si libuje. AJápak také fpřípadě, že se Mi, kluk jeden ušatej, líbí.

Chtěl jsem nyní napsat jednu větu, kterou nakonec nenapíši, protože napíši úplně jinou. Ještě předtím se Tě ale zeptám, jestlisiuž pomalu, ale jistě zvykáš na můj vystříbrněný styl? Až vypadnu vod mikrofóna, přisedni si, pokud jo. Tak tobych měl ajdu po nápadu.

Vzpomněl jsem si, že Nás na záklatce učil jeden fantastickej učitýlek jazyk, který máme fšichni fpuse. Bohužel Mi z Jeho jména utkvěly jen křestní písmena, která zní najednou Richard, ale říkali jsme mu fšichni Rýšo, s tvrdým y. Ten nás naučil, že ve vyjmenovaných slovech také píšeme raději tvrdá y, protože jsou holky vždycky rači, když máme My kluci, v kalhotách tvrdá y než měkká íčka. Je topak i podle holek s Náma lepšejší. Bohužel nebyl Rýša ani holky konkrétní fčem lepšejší, atak si myslím, že asi vefšem. Fšechno je tedy s klukem lepší, má-li tvrdé y, než měkké íčko.

Sice nevím, proč ho máme mít někde úplně jinde, než na papíře, ale Ríšovi jsem vždycky věřil fšechno, takže nebudu dál hloubit příkop.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

544 Nočník a lid

18. září 2013 | 08.45 | rubrika: první rubrika

544 Nočník a lid

Původní názef jsem měl namalovaný takto:

Nočníklid

Ale obával jsem se, žebysisi myslela, že jsem zapomněl ťumpnout do mezerníka, tak jsem ho přemaloval. Klidně jsem také mohl uvést:

Nočník a klid

Variant je přehršel, ale zvítězil ten, který vyhrál a je tedy tam, kde má být. Takže:

Nočník a lid

Mnoho z nás si rádo a fklidu vychutnává noční pohodu po celodenním hektickém smažení a velmi těžce neseme, když se nám v noci tohoto klidu nedostává. Pro Tamty je zase jedinou formou odpočinku prožití noci ve víru tance a hudby, či jiná pro páté občany a tedy i Nás, co píšeme, hlučná forma zábavy.

Je jaksi fšeobecně vžité, že Nočník a lid je mezi 22ou hodinou večerní a 6ou ranní. Po tuto dobu se předpokládá utišení veškerých domácích hulákačů, zastavení prácí na stavbě a klid pro spánek a psaní.

Současná česká právní úprava umožňuje, aby si samy opice v rámci samostatné působnosti upravily vyhláškou například konec veřejné produkce hudby, zbíječek, šachových turnajů apodobně. Jenženom, fšechno se u Nás porušuje, takže Nočník a lid taky. Moje sousedka porušuje obadva a každý den. Má prostě takovýho milýho rituála, mrška jedna.

Postěžoval, jsem tedy spokojen a mohu klas zvesela ukončit, takže endík.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

543 Nekompromisní Krása

18. září 2013 | 08.44 | rubrika: první rubrika

543 Nekompromisní Krása

Jedna z mála reklam:

"Ctsss, můžem hnet!"

A holka strká kluka sdosahu kamer. Sice nechápu, co hnet můžou, ale dotyčná je pěkná a kluk se vůbec nebrání, takže se ocitnou mimo záběr. Krása je ftomto případě naprosto nekompromisní, atak chudák nemá žádnou šanci.

Myslím si, že nebudu daleko od pravdy a tímpádem se také ocitnu veveliké vzdálenosti od lži, když napíši, že slovo nekompromisní se mnohem častěji užívá ftomto tvaru, čili vzáporném, než sopačným znaménkem. Velice často totiž slýchávám sportovníky, jak komentují:

"Zasypal soupeře sprškou nekompromisních ran, takže Ten ani nevstal spodlahy ringu a rozhodčí ho okamžitě odpočítal.

Obrana domácích byla nekompromisní a hosté setak za celý zápas neměli šanci prosadit.

Tvářila se tak nekompromisně, že soupeřka rovnou vzdala.

Naprosto nekompromisní zahájení bílým pindíkem ažna d6 způsobilo, že si šachista na druhé straně stolu cvrnkl do kalhot, pak do krále a partii tak vzdal."

Uvedl jsem jen dva páry příkladů pro obrázek. Mám jich sice vehlavě plno, ale jsou tam takňáknějak zahrabaný, neboco.

Atak je nemohu najít, ataktaktak se nezlop.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

542 Dvě mouchy až později

17. září 2013 | 08.55 | rubrika: první rubrika

542 Dvě mouchy až později

Možná tento klas přepíši dozadu a možnáne. Spíšale ne, protože tak nikdy nečiním, takže tímpádem, určitěne, protože fakne. To jentak na úvod, aby ňákej byl. Ale stačí, protože sůvodem to nikdy moc nepřeháním.

Ty, která neznáš Sicílii, tak Ti to není jasné a letíte třeba do Itálie nebo jinam. Alekdo jí znáš, letíte rovnou tam. Fsicílii je fšechno lepší, než Fitálii a jinde. Dají setam tedy dělat věci ještě lépe než tam a jinde. Velice dobře se tam hlavně čtou knihy a na tuto činnost je Sicílie fakopzvlášť vhodná. Netvař se kroutivě a leť vyzkoušet. Uvidíš, že si počteš jako nikdejinde. Tudle jsem tam četl Mou velice oblíbenou knihu od autora, kterého nebudu veřejně jmenovat, aby náhodou nebyl slavnější, než Já. Má předeMnou odskok, atak ho přece nebudu umělohmotně navyšovat. Ani knihu nebudu umělohmotně navyšovat, ze stejných pohnutek. Jen uvedu, že její protagonista nazval jeden svůj skeč "Dvě mouchy až později" a Já jsem zajásal. Ty, která čteš pozorně i nadpisy klasů, víš oco gou. Napsaný oco jefak dobrý, co? Ale tosi Mou prvotinu budeš muset koupit a přečíst. Jen vyslechnout je naprt. VěřMi a kup, nebudeš o nic hloupější, než Jsi teď. Ale nechci Tě nijak trápit auž vůbecne ztrapňovat.

Chci si jen zajistit pořádný odbyt, atak to tedy chápej.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

541 Skorodokonalá holka

16. září 2013 | 14.34 | rubrika: první rubrika

541 Skorodokonalá holka

Koukám se u rodičů na závod Moto2. Vedoucí fanfulín zvyšuje náskok a komentátor se tomu strašně diví. Povídám:

"Tati, jestli to nebude tímže jede rychleji, než Ti ostatní.

Jo, to je těžká myšlenka, ale nezlechčuj to."

Ftom nás přerušila reklama, vníž Nám Magnézia sdělila, že nám posílí naše přirození, aby bylo v rovnováze a Já si tak vzpomněl na Soňu, která je vážně skvělá holka. Je fak dobrá, ale úplně dokonalá není. Zeptal jsem se Jí totiž, jestli ví, že holky jsou na prvním místě vlastně kvůli morčeti. A nevěděla.

Vono taky, dokonalá holka. Schválně jsem předchozí větu ukončil, abychom mohli chvilku fklidu přemýšlet. Ale jen chvilku, už stačí. Napíši to takto:

Chvilkama je dokonalá skorokaždá. A napsal jsem skoro, protože, co si budeme povídat, ne

Fše se lidem povede úplně dobře. A navíc i Ty zdánlivě vydařené, nejsou dokonalé fůrt, takže chvilkama jsem napsal také velmi správně. A stoho tedy zas plyne jediné - poučmese z hokeje. Proč zrovna z hokeje? Protože v hokeji se střídá neomezeně a je totak fpořádku. Hráči se tak skoro neunaví a podávají dokonce až do konce, lepší výkon.

Fpartnerství je také třeba podávat lepší výkon po celý zápas a nejen fprvních minutách a ještě ktomu třeba fposteli.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

540 Robert se přejmenoval

16. září 2013 | 08.05 | rubrika: první rubrika

540       Robert se přejmenoval

Tak se Nám Robert přejmenoval, vlastně Jemu sámsobě přejmenoval. Naprosto Ho chápu, chce být inko i gnito, nebo ještě lépe:

chce být neznámý a utajený tajný. Jenže si myslím, že nezvolil správný postup. Před inkognito se totiž naprosto veřejně jmenoval Robbert Appell. Nejdříf se rozhodl docela správně, že ubere část z naprosto zbytečných a trapných dvojitých bb, pp a ll. Takže po první úpravě:

Robert Apel

Pak také velmi dobře usoudil, že pokud křestní končí na t, paktak rozhodně musí končit i příjmení. Takže postupoval nadějně na:

Robert Apelt

Alepak to trochu přehnal. Myslel si totiž, žeuž je tak světoznámý a začal se představovat jen posledníma písmenkami, tedy jako kluk, který se jmenuje TéTé.

Znítito sice hezky, Roberte, ale zatím si to ještě vopravdu nemůžeš dovolit!

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

539 Přemýšlela vlastní hlavou

16. září 2013 | 08.04 | rubrika: první rubrika

539       Přemýšlela vlastní hlavou

Tak jsemsi tudle Svojí vlastní hlavou přemýšlela a přišla jsem na to, že kdybych byla kluk, tak bych to vždycky navodila tak, aby si Von jakomyslel, že Mě balí a přitom vzávorce (kdyby se Mi teda samozřejmě líbil a měl prachy) a přitom bych Ho tedy, takjakoby, nezávazně sváděla.

Rozumíš, na sobě pár hadříků, vhodně rozpárané parky a fšude by něco koukalo trochu víc, než obvykle, atak. Prostě napnula bych sítě a anibych nemusela moc dlouhou čekat, kdyšvíš jaká jsem kočka. Kdyžholt nejsem, takbych si počkala, nó.

Mám času, jak hus a furt se dá snad párat víc a dál, ne?

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

538 Vědci s Velkým V, Vědí

16. září 2013 | 08.03 | rubrika: první rubrika

538       Vědci s Velkým V, Vědí

Nedávno jsem se dozvěděl, že Vědci s Velkým V, Vědí, proč muži víc podvádějí. Může za to podle Nich, teda podle VéVéVé, Jejich, teď už kluků, větší sexuální touha.

Sexuálnímu pokušení se mohou kluci snažit odolávat stejně jako holky, neschází jim vědomá kontrola nad sváděním a tím, zda skončí fposteli nebo ve sprše anebo někde úplně jinde, například ve skříni na nářadí. Ataké se kluci hodně smaží, Jejich kontrolní mechanismy však častěji selžou, protože kluci mají sprostěsilnější sexuální touhu. Tak to tvrdí aktuální psychologický výzkum a tři Véčka.

Kluci mají tedy sprostěsilnější sexuální touhu, proto prý hůře odolávají sexuálním pokušením, říkají Véčka.

Podrobili kluky a holky na malý drobky a Ti a Ty pak měli popsat skušenost, kdy je přitahovala některá nebo někdo, o kom věděli, že by si Sní či Sním, neměli nic začít a mělibyse raději pěkně najíst. Poté třem Véčkám odpovídali na sérii otázek. Véčka zajímala síla touhy, kterou cítili, co fše dotyční klucii a holky podnikli, aby pokušení odolali, a nakonec i to, zda věc skončila intimními hrátkami a románkem, nebo ne. Jestli se zkrátka a dobře a pěkně a dlouho pomilovali, nebo ne.

"Kluci měli větší tendenci sexuálnímu pokušení podlehnout a mohla za to síla impulzu," shrnují Véčka. Kluci a holky se podle nich neliší v pokusech o vědomou kontrolu, jen kluci při nich zkrátka častěji selžou.

Atak zato, chudáci kluci, vlastně vůbec, ale vůbec nemůžou. Tak si to holky konečně uvědomte, pochopte a nezlopte se na Ně.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

537 Ohýbání

16. září 2013 | 08.02 | rubrika: první rubrika

537       Ohýbání

Napsaly Mi dvě holky dohromady jednu větu. Ftom (také) se sNima liším. Napíši kliďánko aSám hodně vět za pár minut. Ale nyní zkopírovaný kousek fejsbůka:

Holky:

"ohýbáním češtiny vzniklo ohýbání ženštiny a oboje je krásné"

Já:

"myslíš, že počátky ohýbání žen se zrodily z jazyka? fpravěku toho chlap moc nenamluvil a ohýbal pořád a stále, to ažnyní musíme žvanit, chceme-li ohnout"

Ještě malá vysvětlifka:

dvě holky se rovnají do jedné, která má osmnáct křestních jmen, proto jsem napsal myslíš a né myslíte.

Alenyní se ksobě přidávám a potvrzuji hlavně to žvanění. Cojen Já se nažvanil, abychsi mohl aspoň sáhnout na něco. Raději nebudu konkretizýrovat, protože chci nyní psát anemuset mrskat sprchou. To bubu ažvečer, kdysispojím hyenu sesexem a spexesem. Divíš se proč spexesem?

To mám od Jedné, kterou nebudu jmenovat, abych Ji nejmenoval. Je totiž tajná a vždycky ažuMě roztaje. Ale až připexesu. Anisi po sexsesu nechce povídat. Rovnou pexsesujeme. Ještěže jsem je fpravěku nevyhodil. Nejraději mám večerníčkové sexseso. Kelímek a Moucho Můrka, Špachtlík a Bagetka, Vjetnamčíček adalší, které také nebudu jmenovat, ze stejného důvodu. Sice utoho usínám, ale fůrt lepší, nežkdybych musel říkat a poslouchat souvislé, celé a opčas i smysluplné věty. To je fak nejhorší staf, kdyžsi holka chce povídat smysluplně a dlouho. Já ftu dobu jindy, než ftu chvíli, většinou už vstávám a ftu chvíli ještě ani nesmím jít na kutě. Rituály jsou rituály a musejí se dodržovat. Teda nemusejí, ale měl bys je, chlape, alespoň opčas dodržovat, ať máš doma klid.

Také je dobré předstírat, že se snažíš, ale nech Ji vždycky vyhrát. Také tottak dělám a ani nemusím předstírat. Snažím se dovopravdy, aleprotože už fpodstatě spím s párátkama fočích, tak stejně jednotlivé malůfky nevidím a tudíž nerozeznám.

Myslím si, že kluk by měl mít ftu chvíli povoleno otáčet prvních 5 až 7 karet apak teprf tu druhou.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

536 Antikluk

16. září 2013 | 08.02 | rubrika: první rubrika

536       Antikluk

Zjistil jsem, že dnes nemám co, tak musím napsat třeba todle nebo tamto. Ale chcese Mi todle, tak píši:

Ve fotbalovém fandírování jsem Antipražák a fklasech držím holkám, takže Antikluk. Nemusím doufám psát, co Jim držím, protože se to různí. Každou chvíli je držím za něco jiného, ale vypisovat fše nemohu, ze známých důvodů. Okamžitě Mě nyní přepadla songofka:

"Ze známých důvodů, chci zapomenout..."

Jenže Já, zještě známějších, nechci. Ale je Mi to platprtný. Ty, která Mě již trochu znáš, víš a rozumíš Mi. A Ty, která ne, tak ne. Jenženom, nedá se nic dělat, holky se Mi prostě líběj hodně. A je to úplně fpořádkovi a správně, protože nejsem teplej. Mám sice tělesnou teplotu, ale né moc velkou. A Ty víš, jakou mám nyní přesně na myslitelnosti.

Jen si opčas každou chvíli říkám:

"Být o takových třista let mladší!"

Alekdyž si uvědomím, jaký bychbyl Asiblb, lezu zpět do koruny Svého stromu. A jsem rát, že mohu psát rát s "t", protože to je měkčí, než s "d". A navíc se ftomto slovu opravdu musí psát "t", protože se rýmuje:

"A jsem rát, že mohu psát"

Ale úplně nanejvíc, jsem Antikluk a tímpádem používám vlastní pravidla, jakjiž víš. Jentak jakoby namátkou jsem si také zkoušel slovo "rát" vyslovit s déčkem a fakt to nejte. Fšute samý téčko.

Docela jsem zvětaf, jak se stím v butoucnu vypořátám.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

535 Mužský mozek je tvořen krabicemi

14. září 2013 | 17.19 | rubrika: první rubrika

535       Mužský mozek je tvořen krabicemi

Na webu jsem shlédl část vystoupení Marka Gungora, amerického pastora, který tam podává rozdíly mezi myšlením muže a ženy pomocí popisu fungování jejich mozků. Vybral jsem pro Tebe jen pár slof:

"Žena si pamatuje fše a navždy, protože si události spojuje s emocemi, což se Jí fpálí natrvalo do mozku. To samé se děje i mužům, jenseto nestává moc často, protože upřímně:

Je Jim to fuk."

Celé Jeho vystoupení můžeš zhlédnout na zdi:

https://www.facebook.com/krupa.miroslav

Když setak nyní zamýšlím, dosedávám k různým uzávěrům a pootevřeným šuplíkům. Už spousta bavitelníků se v minulosti zaobírala rozdíly mezi ženskou a mužskou logikou. A jetotak fpořádku, protože Mě to vždycky pobaví, pokud teda bavitelník není jen nějaký obyčejný, igelitový pytlík. Vůbec, veškeré rozdíly mezi holkou a klukem Mě stále baví. A zvlášť tykteré, jsou hodně pěkné. Ale to sem nyní nebudu vmačkávat, ikdyž toho není nikdy dost. Myslím vmačkávání. Pokud Mi rozumíš, tak Mne chápeš a pokud ne, tak ne. Stím nic nenadělám, ledaže bych chtěl. Ale jdu odtoho, ať je brzy hotovo. Nerad se s něčím štrykuji, protože to moc neovládám. Vlastně ani nevím s jakýma jehlicema se štrykuje. Myslím si, že s pletacíma, pokud se ofšem nepletu, protože pak by se přece nejednalo o žádné štrykování. Zeptám se holky, až nějakou čapnu onlajn.

Fšechny oflajn, tak nechám takjak je.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

534 Opkreslování je konec

14. září 2013 | 17.17 | rubrika: první rubrika

534       Opkreslování je konec

Vyslechl jsem následující telefonistický rozhovor v nejmenovaném šopu:

"Opkreslete nožičku a přidejte půl centimetru."

Napadl Mne zlepšeník:

Malé prstíky se přece dají lechce upilovat či seříznout, tak jaképak nasprosto zbytečné opkreslování a měření? A těch chyb, kterých by se jistotně dopuštěli Ti, kteří nevlastní mikrotužku a nemohli bysetak dostat mezi jednotlivé prstíky...

Ani domýšlet se Mi nechce a natož psát!

Takže jsme domluveni, že opkreslování je jednouprovždy konec a budeme pilovat a řezat. Trocha krve ještě nikdyžádnou a nikoho neumazala tak, aby nemohli do pabu.

Domluvil jsem se s prodávající, že Jí pošlu nová Dohadová pravidla pro otravné zákazníky formou fejsbůkovou a jel jsem je hned, za vlažného tepla, dom sepsat.

Jentak lenochodem:

Schválně si Fšimni, kolik holek má také schválně nalakované nehety rudou lakovačkou. Naprosto je chápu. Také by se Mi nechtělo strávit zblitek života ve vězení. Také bych tedy lakoval a nejen nehety. Lakoval bych i u výslechu, pokud by Mne tam teda dovlekli. Dobřevolně Mě tam nedostanou.

Přece chci jento, aby nikdyuž žádné potomky netlačili botičky Ty jejich rozkošné prstíčky.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

533 Až mi oschne žaludek

14. září 2013 | 17.17 | rubrika: první rubrika

533       Až mi oschne žaludek

Zkusil jsem si nedávno na veřejné toaletě, veřejného pabu, počkat tak dlouho, až mi oschne žaludek. Za půl hoďky to přišel vyzkoušet i kámoš, sekterým jsem zrovna bumbal a divil se, proč ho suším tak dlouho.

Dříf se Mi to různýma chůdama fklasech jen hemžilo, alepak jsem se rozchodil, že stím seknu a začnu se tvářit, že nejsem zase takúplné prase. Vobčas se Mi to sice hodí do opchodu, ale snažím se výhybkám vyhýbat, atak jsem stím jednouprovždy fláknul. Doufám, protože siMě okamžitě přepadlo, že nikdy nepiš nikdy, kdyžnevíš, co bude.

Také se Mi jeví velice dosthodně pravdě se podobající, žekdyž se prasnici narodí sele, tak se z něho nikdy nevyklube tele, protože není přece kuře, aby se odněkudněkam klubalo.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

532 Žena nikoho květinou neporazí

14. září 2013 | 08.15 | rubrika: první rubrika

532       Žena nikoho květinou neporazí

Napsala Mi, že si není jistá, jestli se neurazím, když Mi napíše, že jsem divný, protože Mě zastak ještě nezná. Stačiloby, kdyby znala přísloví a mohla sibýt betonová. Jdeuž jen oto, aby se nejednalo o puget slunečnic. Tímkdyby flákla, tak porazí. Možná bych měl přemalovat názef:

Žena nikoho malou květinou neporazí

Jenže, nechce se Mi. Bylby ještě voslovo delší anavíc si stále přeji turbínovat debaty. Při debatění je totiž nutné popřemýšlení a voto Mi jde. Dnes lidé málo popřemýšlují ato je špatně, takže jakákoli záminka je gůd. Ikdyž se spočátku zdá třebai, divná.

Vonose možná Tobě vnose, který vopčas dáváš holkám kytky, zdá divný názef klasu. Ftom případě se ale podívej na sebe, hošánku, do odrazu a zkontroluj, jestli jsi úplně fpořádkovi. Pak teprf se dif. Dříf ne, bylbys napsaně i vysloveně trapnej.

Hele, vopčas píši nespisovně a spojovatelsky. Vím otom, ale jinak to nejde. Tedade, ale nevyzní totak pěkně. Akdyž čtu, taksi stejně nefšimneš. Taksi bududál psát, jak chci a nemluf Mi dotoho. Samodeci vím, žes dosud ani nešpitla, ale ašůrens je zichr.

Takže holka, flákej kluka pouze malýma pugétama jentak naoko. Ale né přímo dovoka, protože tam se kytky nestrkaj, přece. Vímževíš, ale ašůrens je zaseuž zichr.

A navíc, co já vím, když napíši, ževímževíš?

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

531 Roztáčím turbíny, protože znaménka jsou

13. září 2013 | 08.26 | rubrika: první rubrika

531       Roztáčím turbíny, protože znaménka jsou důležitá

Nad klávesnycý jsem sylný býk se samýmy tvrdýmy y. Roztáčím turbíny holýma rukami. FakMi  jde doma fše i fšema, samohybnýma pohybama. Ažse sám divím, jak jsem dotoho fšeho divý, jednou měkký, vzápětí tvrdý. A vůbec přitom nemusí jít o o o o, o Objetí s Ní. Samozřejmě, žebyto tak bylo lepší, ale onanijeje velmi zdravá je. Ajak Mi řekl osobní domácí lékař:

"Čím vícekrát denně, tím lépekrátekrát."

Osobní domácí lékaři používají archaickou mluvu, tak se nedif. Důležitý je opsach, libozvuk a neee  mluvnice. Tím se také již nějaký čas řídím, jak sis jistě fšimla. A je totak fpořádku, iki a baví Mě to.

Osobní domácí lékař Ti během pár minut pomůže odhalit nejen příčinu zdravotních obtíží, ale navrhnout i její léčbu. Já bych ofšem dokázal odhalit i navrhnout něco jiného, než On. A také by se jednalo o léčbu, ikdyž mám vystudován úplnějiný obor.

Ale nechám toho, abysis náhodou něco trapného o Někom nemyslela.

Dejme tomu, žes vyléčena a můžeme tedy zajít na kafe. Myslím samozřejmě nejdříf na kafe. Kafe také stopro léčí. Sice jen možná a něco jiného, ale to Mi vůbec nevadí a je tedy jedno a fuk. Ale ftom se Mě zeptala:

"Víš, proč by se ve slově klíč mělo psát tvrdé y - tedy klýč?

protože bez "el", které je tam naprosto zbytečné, by se jednalo o kýč?

nooo, taky slušná dedukce, ale měla jsem na mysli, že klýč je přeci příbuzné od slova zamykat

ty voleee, takto je súpr

a ještě stejně tak by mohla být místo lišky i Lyška, ta je zase odvozená od Bystroušky

jo a vůl by se měl psát s hnědým kroužkem nad u, protože tento skot mívá hnědé skvrny?

Nevydáme nová pravidla českého pravopisu?

jsem pro, ale neee za pakatel, budou muset pěkně solit a vysolit

to je jasný, jedině za pořádnýho pachatele, kterýmu vosolíme

pěknejch pár vostrejch, jdu do toho, připraf smlouvu nebo Já ji připravím."

Smlouva o dílo

APV ......... (objednatel)

a

holčička - Lucie I. Morgana

uzavírají tuto smlouvu o dílo:

I. Předmět smlouvy

Předmětem smlouvy je Vydání nových pravidel českého pravopisu (dále jen "dílo") dle technického popisu (příloha č. 1 této smlouvy) na pozemcích objednatele.

II. Cena a způsob placení

Celková cena díla činí 800 000 000 Kč. Objednatel do pěti dnů od podepsání smlouvy zaplatí zálohu ve výši 200 000 000 Kč na účet zhotovitele číslo 1. Zbývající část ceny díla (600 000 000 Kč) zaplatí do 15 dnů po doručení daňového pokladu. Daňový poklad vystaví zhotovitel po řádném předání zhotoveného díla objednateli. Pokud dojde k prodlení v platbě záloh nebo zbývající části ceny díla, je zhotovitel oprávněn požadovat po objednateli 20 000 000 Kč za každý den prodlení.

III. Termín provedení a předání

Dílo bude zhotoveno do 1.6. 2 000 014. K předání a převzetí díla dojde do dvou tisíc dnů od zhotovení díla. Převzetí díla bude potvrzeno písemně. V případě nedodržení termínu zhotovení a předání díla zaplatí zhotovitel smluvní pokutu ve výši 20 000 000 Kč za každý den prodlení.

Pokud budou v době předání na díle viditelné vady, k předání a převzetí díla dojde až po jejich odstranění. Náklady na odstranění vad nese zhotovitel, smluvní pokuta ve výši 20 000 000 Kč za každý den prodlení se účtuje jako by dílo nebylo zhotoveno.

IV. Záruka, odstranění vad

Zhotovitel poskytuje objednateli záruku na dobu 240 000 měsíců od předání díla. Pakliže objednatel v průběhu záruční doby objeví na díle závažné vady narušující vzhled i technický stav díla a oznámení o těchto vadách písemně (včetně jejich fotografické dokumentace) zašle zhotoviteli, zavazuje se zhotovitel vady do 150 000 dnů od doručení oznámení na vlastní náklady odstranit.

V. Možnost odstoupení od smlouvy

Účastníci smlouvy si ponechávají otevřenou i zavřenou možnost odstoupení od smlouvy.

V případě, že od smlouvy odstoupí objednatel, propadá zaplacená záloha ve prospěch zhotovitele. Zhotovitel je následně oprávněn odvézt si z pozemku objednatele veškeré nepoškozené součásti díla, nebo požadovat po objednateli finanční kompenzaci do výše vzniklých nákladů přesahujících zaplacenou zálohu a fšechna myslitelná čísla, která si ftu chvíli okamžitě představí.

V případě, že od smlouvy odstoupí dodavatel, je povinen vrátit objednateli zálohu za provedení díla, a to do 150 000 dnů od odstoupení od smlouvy, zaplatit jednorázové odškodné za neprovedení díla ve výši 5 000 000 Kč (do 150 000 dnů od odstoupení od smlouvy) a na vlastní náklady odvézt z pozemku objednatele veškeré součásti rozestavěného díla.

VI. Prohlášení stran

Obě strany prohlašují, že si smlouvu o dílo sepsanou na základě svobodné vůle přečetly, alespoň zdánlivě něco z ní chápou a s jejím opsahem souhlasí. Na důkaz toho připojují své mistrovské podpisy.

V Teplicích dne 1.5. 2 000 013

holčička - Lucie I. Morgana                                                                    APV

..................................................                                ..................................................

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

530 Fak se šťourala

12. září 2013 | 09.45 | rubrika: první rubrika

530       Fak se šťourala

Když začnu zasklas tímže:

Zaslechl jsem fčeeera v Legendě...

Taksiasi budeš myslet, že tam chodím stále a často, aže moc piji. Ano, mám sice mezi nohama pyj, ale to neznamená, že chlastám každý den a hodně. Minimálně, jak se dobře znám, tak pokaždé jeden den ftýdnu vynechám. Aspoň doufám.

Začnu tedy takto:

Zaslechl jsem fčeeera:

"Vona Mu dala konec, protože Jí fůrtjen kontroloval. Kdes byla? Kam zase deš? Co tam budeš dělat? Jak dlouho? Fkolik se vrátíš? Ským tam budeš? Atakdál. Ale dala Mu Ho hlavně ztoho důvodu, že Jí začal špehovat.

Sice se převlíkal do maskáčovacích převleků tak skvělých, že Ho ani kumpáčové z pabu nepoznali, ale nedomyslel, žekdyž se Jí třeba doma zeptal, jak se mohla fčera před divadlem šťourat v nose, žeJí holce jedný chytrý dojde, žeJí sleduje.

Fak se tam totiž šťourala, protože zapoměla doma kapesníky. Atak si bystře zvodovodnila, žekdyž to ví, kdeakdy se přesně šťourala, avekterým orgánu, tak Ji špýzluje. Vrtala Jí sice hlavou vrtačka, protože Ho nepoznala, maskulína šikovného, ale nechtěla se ftom dál vrtat. Stačilo, žejeJí fše jaský, atak Mu dala konec."

Tak todle jsem zaslechl ve společenské místnosti, kam chodí jakákoli lidská skupina, která se chce voněčem bavit a vočem se nedá bavit nikde jinde tak příjemně, než tam.

Ano, taktamto přesně bylo a neee vžádný Legendě.

žádné komentáře | přidat komentář

529 Lucie i Morgana

12. září 2013 | 04.30 | rubrika: první rubrika

529       Lucie i Morgana

Probudil jsem se ráno v 5:50. Počkal jsem, až bude 5:55, aby to bylo hezčí a vstal v devět. Proto Ti píši, až nyní, že si myslím, že by ses Jí mocrád podíval pěkně z očí do očí a Já Tě zcela chápu. Ještě ale mnohem raději byses Jí díval někam jinam. Sice si nejsem nyní úplně jistý, kam přesně máš na mysli, ale rozumím Ti nemlichstejně. Dívat se na hezkou holku kamkoliv je příjemné. Otom není nic třeba psát ani potom.

Ale napíši Ti nyní něco ještě lepšího, nežjejen trapné čučení zamilovaného ťuldy. Zamilovaný ťulda je totiž vedle, jak dub nebo nějaký jiný strom, rostoucí někde poblíž. Sice se Mu mohou líbit Jeho fejsbůkové silnice s dotyčnou, ale to je tak fše co se Mu beztrestně může. Fše ostatní je zatrženo a tudíš nepovoleno. A nepomůže Mu Žádná, Nikdo a Nic. Ani Lucie a ani Morgana. Už jsem to napsal, že je prostě vedle jak nějaký strom v lese a může být ještě rát, že může stát, sedět i psát.

Lucie je programová vedoucí DDM a Morgana NZDM. Toznamená, že Lucie je pedagog volného času Dětského Domova Mládeže a Morgana sociální pracovník Nezákoného (ale) Zdaněného Domova Mládeže.

"Fšechno příjemné v životě je buď nezákonné, nemorální nebo se po tom tloustne."

Říkají obědvě. Ale mají pravdu jen do té chvíle, pokud jdeš po sexu do lednice a cokoli tam také najdeš. Je-li prázdná, tak stloustnout po příjemné atletice s holkou fposteli přece nemůžeš. Apak naopak, hubnout budeš. Dokud nezemřeš hlady.

To dá rozum, aprotože jsou obě holky dost chytré, tak by to mohly pochopit a cokoli do ní také nakoupit.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

528 Vědci z Bostnu

10. září 2013 | 09.16 | rubrika: první rubrika

528       Vědci z Bostnu

Vědci z Bostnu objevili šokující metodu hubnutí. Takováto fantastická věta Mi připomíná Mou stupidní:

"Povídá Mi známý Mého známého..."

Co Ty nato, nebo neto? Či snad, co na to NATO?

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

527 Adrenalin

10. září 2013 | 09.06 | rubrika: první rubrika

527       Adrenalin

Tak třeba si můžeš zajezdit na motokárách, s kuklou a energetickým drinkem. Jedná se o skvělou zábavu s přáteli a budeš mít adrenalin v každé zatáčce. Navíc obdržíš energy drink a kuklu, kterou si můžeš ponechat, když Ti teda nepraskne.

Nebo si můžeš na military hřišti, které se nachází 5 min a 20 litrů z centra Brna (!) zařádit Airsoft. Tato blbinka je moderní druh vojenského sportu podobný paintballu s velice věrohodnými replikami zbraní - plynovými nebo elektrickými. Místo munice s barvou se v něm však používají plastové kuličky o průměru 6 mm, kterými to kousíček z centra Brna bolí fakjak sviňa.

Nebo Tě Středisko adrenalinové zábavy potěší terénní jízdou v offroad buginách, jízdou na raftu na divoké vodě anebo tandemovými seskoky na vodních skůtrech.

Anebo sis donedávna mohla zabojovat s Němcema. Ale už to nejde, neboť, jak velice správně řekl Áda Formánek:

"Svět je divnej, protože Němci už nechtěj válčit."

Jsem z toho velice smutný, protože blbnout S Němčourama Mě fakjuuu neboi fakjooo bavilo hodně a budu si tedy muset hledat nějaký jiný inzulín.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

526 Málem průsr

8. září 2013 | 10.39 | rubrika: první rubrika

526       Málem průsr

Šlofnul jsem si asitak hoďku a málem jsem dorazil pozdě do Legendy. Spadla Mi pěna, ale místo Mi nikdo nezasedl, atak jsem mohl fklidu začít bumbat a psát:

Jeden Můj velmi Velký kamarád vymyslil opravdu genitální terorii, ale protože jsem bordelář a nemohu Ji najít, tak Ti o Ní nicvíc nemohu napsat, nežjen to, že pojednávala o problému tak problematickém a složitém, že jsem ho ani Já nepochopil. Tímpádem si také vůbec nepamatuji Její anistřípek, což je škoda a patrně v budoucnu možná převrátím byt. Ale dnes ne, protože nemám vůbecčas, psaný jednímslovem dohromady, protože c a č bezmezery těsně zasebou je iki.

Ještě Ti k tomu sdělím následující:

Protože se někde, kluk jeden chytrej domákl, že se Evropská unie snaží zachovat společné kulturní dědictví Evropy – jazyky, literaturu, divadlo, kinematografii, tanec, hudbu, výtvarné umění, audiviozuální umění, architekturu, řemesla atakdále a zpřístupnit toto fšechno i ostatním, tak se rozhodl, že pošle svou Práci do nějakého Jejího Bruselu nebo tam někam. Nyní už jen čeká, až za Ním přijede Nobelova cena a prachy s ní spojené.

Asi Ho budu následovníkovat, také Jí něco pošlu a pak užjen čekat na to samé. Jenže i Jemu jsem napsal, že Jeho myšlenky pravděpodobně Nikdonikdy nepochopí, protože jsou genitální ažmoc. Opravdu velcí genitálové zůstávají ještě pár století nepochopeni a Ti největší nebudou pochopeni anipak. Takový je Náš úděl a jak by řekl pravý ryzý Čech:

"Dis izaur deeestyny."

Ti největší Genitálové s velkým Gé umírají fpivu. Napsal jsem Mu to netovýma drátami, ale ještě se nevrátil z pabu, atak Mi nemohl odpovědět.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

525 Vodněkaď přijel

7. září 2013 | 09.53 | rubrika: první rubrika

525       Vodněkaď přijel

Čím déle píši, tím samozřejmě velice skromně zdáseMi, že lépe. JakMi také říkala Ta, uNíž jsem studoval Tvůrčí psaní, alekterou nechci jmenovat, aby nebyla ještě slavnější, Popularitka Jedna. TakTa Mi říkala mejlem, že se musím předefším vypsat. Toznamená psát, psát fůrt a stále, apak Mi budou písmenka, slova, věty a celé klasy naskakovat samy. Ona Mi teda, ta písmenka sama, vůbec nenaskakují. Musím je fšema šesti naflákat do klávesnice, ale vím, jak to holka Jedna myslela. Platil jsem Jí tenkrát prachy, takto se Mnou myslela dobře. Každá, které platíš prachy, to s Tebou myslí dobře. I Ta z Ulice, psáno s velkým U, abysis Jí náhodou nespletla s nějakou Jinou.

Stejně je tomutak, když platíš něco za něco chlapovi. Ikdyž toto raději přehupsnu, protože holkám platím častěji a mnohemmnohem raději.

Vod chlapa chlape, ikdyž Mu platíš, tak stejně nemůžeš čekat nic kloudného. Teda můžeš, ale nedočkáš se. Chlap není na světě vodtoho, aby Jinýmu chlapovi něco za něco plnil. Anatož rád. Jooo, když Mu navalíš melouna nebo dva, taktopak jooo, ale to je již úplně jiná písnička.

Chlap, třeba Ornest, poradí Evženovi maximálně takto:

"Orneste, ze kterýho směru šel?

Vod nádraží.

Takto vodněkaď přijel."

To je fše a víc vod Ornesta nečekej. A je jedno, zda vopravdu přijel vlakem, pokud se jedná o autobusové nádraží, anebo toto pouze minul cestou do pabu. Užjenta čistá dedukce stojí fpřípadě chlapa a ftomto už Evžena, za pofšimnutí:

Vod nádraží - takto vodněkaď přijel.

Schválně jsem vynechal tři řádky, abysis vychutnala to potěšení, které je i na Mojí straně.

žádné komentáře | přidat komentář

524 Dobrou chuť!

6. září 2013 | 08.51 | rubrika: první rubrika

524       Dobrou chuť!

Potkal jsem dvě a nyní nevím, jaké slovo použít. Dohromady sotva 30 let, ale tak 200 kilo. Řekl jsem Jim:

"Milé slečny, viděl jsem ftelevizi dokument o ženě, která si nechala foperovat do tlustého střeva trubici, aby Jí tato neumožňovala trávit spapanou potravu. Chtěla tímto způsobem zhubnout alespoň 50 kilo. Za půl roku stouto terapií se jí povedlo shodit úctyhodných užpět kilogramů. Dále v dokumentu vystoupil muž, který podobným způsobem chtěl zhubnout alespoň 100 kilo. Povedlo se Mu podobně směšných 8, za přibližně stejnou dobu. Přeji Vám dobrou chuť!"

Koukaly se na Mě, jako na blázna. Každá v ruce nanuka a fkapse bonbony.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

523 Dovnitř – ven

6. září 2013 | 08.50 | rubrika: první rubrika
523          Dovnitř – ven
Občas každému vypravuji Mou příhodu s kouřením, atak ji nyní i zapíši anebo přečtu. Tak tedy, když jsem začal chodit na pifko, kámoši u stolu si zapálili a nabídli Mi, tak jsem neurazil. Byl jsem zrovínka zrovna na chmelové brigádě a tam se Mi velice líbila holka z jiného kruhu, která kouřila. Také jsem si tedy zapálil a zkušeně myslel, že kouřím. Ona mi ale po chvíli řekla, že nekouřím správně. Když jsem se zase velice zkušeně podivil, nařídila Mi, ať zvokapuji:  "Kuřák musí říct deset slof, než vypustí z pusy kouř."

 Zvokapoval jsem a běžel vypustit i obsah žaludku.
Od té doby si už cigáro ani neberu do huby, atak Mě odnaučila i Mé pouhé dovnitř – ven. 
žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

522 Perfektivita

6. září 2013 | 08.49 | rubrika: první rubrika

522       Perfektivita

Chtěl jsem JednéJí asi po týdnu věnovat další klas a Ona se lehce bránila:

"Když Já to Vaše psaní ale nechápu?"

Odpověděl jsem, že to vůbec nevadí, že mám spoustu klasů, kterým také nerozumím. Dal jsem Jí další a jsem zvědaf, co Mi holka řekne příště. Hele, čistě mezi námy děfčaty, rozumíš pokaždé fšemu, co napíši? Mě stačí byť i jen letmé pochopení Mého Mne. Ajnštajna také nikdo nechápe a komu to vadí? Mě teda rozhodně ne.

E = m . c2

Nebo ty Jeho terorie. Relativity, produktivity a ještě třeba, abych uvedl také nějaký hezký příklad například, terorie perfektivity. Takta Mě trochu zajímá úplně nejvíc. Není sice od Alberta, ale to jí na interesantnosti vůbec neubírá. Trochu Ti jí nyní nastíním:

Terorie perfektivity se tak trochu podobá Mým klasům. Ale opravdu jen z dálky. Také je dost možné, že si to pouze přeji a fše tedy vymýšlím. Připouštím i tuto možnost a nechám na Tvém posouzení. Takže perfektivita:

Ještě málo odbočím, na netu jsem o perfektivitě nic kloudného nenašel. Spousta teorií časem zapadne a na výsluní se udrží jen ty nejgenitálnější. Je to úplně stejné jako s umělkyněma. A u těch druhých je situace ještě horší. Jen Ti největší genitálové jsou trochu známí.

Takže ažnyní perfektivita:

Perfektivita je odvozena od slova perfektní, kterého význam, až na malé výjimky, fšichni známe. Když jsem se tedy pokoušel perfektivitu najít na netu, tak jsem si přečetl hned v úvodu jedné diplomové práce, jedné Diplomové Diplomatky:

"Cílem mé práce bylo ověřit pravdivost hypotézy: Všechny české verbální prefixy, které jsou součástí perfektivního slovesa, promítají presupozici perfektiva."

Stal jsem se na chvíli pachovým Ťumpou a tímpádem už dál nečetl. Netovou výpomoc vzdal a význam perfektivity přiblížil ke slůfku perfektní. Je totak tímpádem jednodušší, neztratil jsem moc času a oto Mi jde předefším, jak jistě víš.
Také fšichni dobře chápeme význam slova perfektní. Už i otec praČech řekl přece na Řípu:  "To je perfektivitní země, mlékem a strdím oplývající!"  Moc dobře sice nevidím, jak mohl vidět z Řípu mléko a medové plástve užvůbecne.
 
Ale dejme tomu, že nekecal, praČech jeden ušatý a My tímpádem už fšichni správně, chápeme význam slova perfektivita.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

521 Tolerantní houžef

5. září 2013 | 09.11 | rubrika: první rubrika

521       Tolerantní houžef

Napsal jsem Jí, že začínám psát další klas a už mám názef:

Tolerantní houžef.

Ihned Mi odpověděla, že Jí nedám pokoj, aležeto určitě nebude o Ní, že jen zapomněla.

Je prostě chytrá, krásná, houževnatá a tolerantní houžef, která Mě má trochuž ráda, ale nemiluje... Je to velice zábavná mladá žena, trochu hubatá a trochu zlá, na netu drzá a vyzývavá a neMOje. Je hlavně Svoje a z toho si nic nedělám. Už jsem se sice pokoušel zabít, ale nevedlo se Mi. Samozřejmě jen tak naoko pokoušel a předefším na ta Její oka.

Mám rychlejší mozek než klávesnici, nebo tak nějak. Prostě rychlejší něco než tamto. Nejsem disgrafik. Jsem jentaktrochu celejDis, něco jako Dislogik a to Mě baví. Nejvíc Mi vyhovuje, když skoronikdo neví, zda jsem skutečný blb nebo ne. Umím se takitak i tak i tak, tvářit. Vždyť se na Mě klidně podívej a třeba hned teď.

Tak vidíš. Skutečný blb anebo ne. Obojí je správně zároveň. Fkaždém je ukryto víc postaf. A nejen tedy ve Mě. Opravdu fkaždém. Jen je třeba chvíli hledat. V mém případě toho ofšem nebylo třeba. Myslím toho hledání. Já jsem jasnej ihned a každému. Je Ti to, doufám, taky jasný? Kdyžuž každému, tak jsem se snad ani nemusel ptát...

Ale u některých Jedinek a Jedinců je trocha hledání zapotřebí. Samozřejmě u některých to nemá cenu vůbec. Ale o Nich nepíši.

To by byla naprosto zbytečná snaha a tou Já neoplývám, takže nic nebude.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

520 Veletrh informací

5. září 2013 | 09.08 | rubrika: první rubrika

520       Veletrh informací      

Zúčastnil jsem se ftržním Brně veletrhu informací. U různých informačních stánků se mohl kdokoli dozvědět velice zajímavé informace, které se od sebe odlišovaly rozličnými způsoby. Tímsetak stávaly informacemi různými.

Například od stánku, určeném studující mládeži, jsem si odnesl velice cenný poznatek, ze kterého jsem po delší chvilce přemýšlení poznal, že:

"Veliké problémy dělaly studentům otázky, které byly velmi složité."

Takováto zajímavá úměra by Mne opravdu nikdy nenapadla. Další stánek, věnovaný patrně našim tajtrlíkům, Mne obdařil větou:

"My netrváme na těch funkcích jako kvůli těm funkcím, my na nich trváme kvůlivá těm krásným secesním židlím."

Do této chvíle Mi stále vrtalo hlavou a tímtedy nedalo spát, proč? A vonojeto kvůlivá židlím!

Co Mi tedy fšechny informační veletrhy mohou a přinesou? Veletrh = vidět + slyšet + vnímat + cítit + prožít.

Takže ať stáletrží informační veltrhy!

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

519 O Praseti domácím

2. září 2013 | 08.51 | rubrika: první rubrika

519       O Praseti domácím

Když jsem si četl ve Wikipedii o Praseti domácím, že je to nepřežvýkavý sudokopytník z čeledi prasatovitých a vzhledem se podobá svému divokému předkovi - praseti divokému, tak jsem si vzpomněl na dva chlapy, kteří se zase podobají Jemu. Také Jim jako u všech prasat vybíhá hlava v nápadný rypák, oči mají malé, mírně šikmé. Důležitý je také tvar ušních boltců, které mohou být buďto malé a zašpičetělé, jako u prasete divokého, nebo velké, oválné a převislé přes obličej, tzv. prasata klapouchá. Oba Tito chlapy mají spíše klapouché boltce a také proporčně delší tělo, kratší končetiny a menší hlavu. Celkově na Ně popis sedí, jak prdelky dětí na pekáčích, svištících v zimě na sněhu.

Vykastrovaní samci prasete se nazývají vepři, nevykastrovaní se nazývají kanci. Chlapy, když o Sobě vypráví historky, zažité se ženami, tak jsou rozhodně opravdu velcí Kanci.

Kanci obvykle nejsou vhodní pro potravinářskou výrobu, neboť maso jistého procenta z nich páchne a Tito dva chlapi také nejsou vhodní, ze stejného důvodu.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

518 Balení žen

2. září 2013 | 08.50 | rubrika: první rubrika

518       Balení žen

Vyprávěl Mi známý Mého známého. Ale Já už Ho budu rovnou jmenovat. Abysis nemyslela, že si fuuurt jen vymýšlím. Jmenuje se tedy Andělín Podlesný a říkáme Mu Anděli. Tak tento Anděl Nám tuhle v Legendě povídal o tom, že se pokouší fkaždém kraji zabalit jednu ženu. Proto Ho chudáka jednoho skoro nevidíme. Napsal jsem správně, že pokouší, protožekdyž jsem se Ho zeptal, kolik špendlíků s vlaječkami už má v mapičce zapíchaných, tak Mi odpověděl, že je ještě ani nekoupil. Pokouší se, je vid nedokonavý, což jsem si neuvědomil. Poplácali jsme Ho po zádech a objednali rumíčka.

Tím Jeho povídání ukončuji, protože Anděl po zbytek večera stejněuž nepromluvil, jen bumbal a mile se na fšechny kolem usmíval.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

517 Předjel jsem Ho dvakrát

1. září 2013 | 07.32 | rubrika: první rubrika

517       Předjel jsem Ho dvakrát

Dvakrát jsem fčera předjel Československého, cyklistického reprezentanta v silniční cyklistice. Pomocí semaforů. Byl jsem na začátku projížďky a tedy ještě plný sil, když předjel on Mně. Jenže dostal červenou a Já věděl, že než k semaforu dojedu, bude zelená. Tak jsem fůrt naplno šlapal a předjel Ho poprvé. Za tři sekundy byl zase přede Mnou, ale koupil červenou na dalším semaforu. Situace se opakovala a Já šel zase do čela pelotooonu. Tentokrát jsem Ho ale nefrnknul bleskově a při manévru jsem Mu řekl:

"To si zapíši do památníčku – dvakrát jsem předjel Československého, cyklistického reprezentanta a ty semafory vynechám. Mohu je vynechat?"

Dal Mi svolení k zápisu i s vynecháním semaforů, a protože již nabíral Svou rychlost, tak jsem se s Ním se slovy, že na křižovatce odbočuji do protisměru, rozloučil.

Žádná protisměrná křižovatka se sice neblížila, ale bylo to stejně fuk i jedno, protože za pár mžiků byl o sto kilometrů fprdeli.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

516 Posranej goool

1. září 2013 | 07.31 | rubrika: první rubrika

516       Posranej goool

Pižmovo žena říká známému:

"Kdyby dal Přemek tenkrát ten posranej goool, mohli jsme se stěhovat do Francie. Takhle jsme šli do blbých Blšan."

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)

515 Opilý pod psa

1. září 2013 | 07.30 | rubrika: první rubrika

515       Opilý pod psa

Stavil jsem se v Nádražní pivnici Zámecká a uvítal Mne tento nápis na stojanové ceduli:

"Mužům, opilým pod psa je vstup povolen pouze na vodítku!"

Souhlasím s tímto nařízením stoho důvodu, že opilého čtyřnohého přítele člověka také sotva někam dotáhneš, natož chlapa. Vono i s vodítkem je to dost velký problém. A zvlášť, když se ženská táhne ještě s taškama z nakupováků.

Opilý pod toto zvíře totiž sotva dodržuje daný směr a tempo. A tuplem, když kolem chodí holky. To se pak tento tvor pohybuje už naprosto nekoordinovaně. Ale nemůžeš se Mu divit. Přebral, vodítko Ho chudáka táhne stále jinam, než zrovna chce a potřebuje, do toho fůrt samá kočička a ještě navíc musí doplnit promile. Ty je třeba doplňovat stále a opilec to ví nejlíp. Ftom je bezchybný. A nejen ftom. Napsal bych fčemfšem dalším je také ještě dokonalý, ale nemohu si na nic vzpomenout, také jsem zrovna chlastal.

Pak jsem ještě zajel do pabu Pod palmou, kde host na terase vypráví:

"Byl jsem s mámou po letech zase jednou v lese na houbách. Po nějaké době jsme se rozdělili. Hub jsem moc nenašel, málo prší, ale taková asipůlka košíku se na Mne vesele usmívala. Když jsem vycházel z lesa tak na Mne volá známá:

Mám Ti vyřídit od zbídačené maminky, že na Tebe čeká polomrtvá u auta.

žádné komentáře | přidat komentář | hodnocení: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 | 0.00 (0x)