133 Pomeje, Pomeje bába tě umeje

2. květen 2013 | 17.59 |

133       Pomeje, Pomeje bába tě umeje

Jiří Pomeje a Andrea Šťastná ŠŤASTNĚ kráčejí společným životem a skáčou do různých řek v České Republice už téměř dva roky. Stihli se zasnoubit v Bangladéši, vzít v Thajsku a nyní plánují obřad v Česku. Nejde mi na rozum, proč zrovna u nás. Vždyť je tolik krásných míst po světě...

Jirka se vsadil, že když Michal David vyhraje TýTý, tak skočí u Národního divadla do řeky. Míša vyhrál, a tak Jirka skákal. A když vylezl mokrý ze suché Vltavy, tak tam stála. Dle jeho slov:

"Tohle nádherné modrooké stvoření."

První rande měli hned ten stejný den. Večer volal Míša, jestli za ním Jirka dorazí, ten mu řekl, že jo a že nebude sám. Tam si taky dali první pusu a pak asi měsíc a půl chodili různě po kamarádech. Kamarádi se rozložili vedle sebe, za sebou, nad sebou a pod sebou na chodníku. Jeden na záda, druhý na bok a další a další dle vlastní libosti a nelibosti. A Jirka s Andreou pak po nich chodili nebo spíš šlapali. Trvalo to opravdu asi měsíc a půl. A kamarádům se to tuze líbilo. Byli sice už úplně pošlapaní a špinaví, ale stále kamarádi a tak leželi. Co by také pro ŠŤASTNÝ páreček neudělali.

Vím, že první jejich setkání, rande i pusa padla 6. dubna. Řekl mi to netovými novinami sám Jirka.

První jejich milování bylo ovšem velmi obtížné. Strašně se chtěli, ale nebylo kde. Jirka bydlel v 1+0, kam ji nechtěl vůbec brát. Kdyby viděla ten bordel, tak s ním dneska není. Vyprávěl mi novinama, že v té strašlivé touze jednou zašli do boční uličky Václavského náměstí, kde proběhlo všechno kromě aktu samotného. Možná někde existuje i záznam, protože poblíž byla kamera. Určitě existuje záznam, protože dlouho hledali vhodnou kameru, respektive vhodný úhel záběru. Ale skutečné milování proběhlo, až když jeli na akci do Plzně. Napsal mi, že tam můžou dokonce doživotně sponzorsky bydlet.

Dále mi Jirka napsal, že kompromisy s Andreou nedělají. Jsou rádi, že se potkali se stejným myšlením jak na lásku, tak na život i na práci. Šli totiž zrovna skákat do další řeky a tam ono MYŠLENÍ potkali. Šlo samo také skákat a bylo ten den jediné, které potkali, takže tím pádem STEJNÉ pro oba. Jsou STEJNÍ i v dalších ohledech, v pohlednicích na rodinu i na sex, kde se bez dlouhého hledání našli a jsou tedy nejen STEJNÍ, ale i NALEZENÍ. Mají také stejný názor na práci, takže můžou i spolupracovat.

Jsou spolu rok a tři čtvrtě 24 hodin denně, vše dělají stejně a pořád je to krásné, šťastné a tedy stejné.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře