175 Už jen, když sedne

2. květen 2013 | 18.35 |

175       Už jen, když sedne

Byla offline, a tak jsem jí napsal, že mačkám:

Už jen, když sedne

asi jsem domačkal...

asi až teď jsem domačkal

ale pošlu, až pošlu

Chloé jsem poslal a tím jsem to posral

Ona mi totiž hned ráno poslala Hody hody a tím to, jako první, posrala

a tak jsem to také posral

a dost, už to tu začíná nevonět

Jen jsem Ti chtěl, že jsem to pokakal a od této chvíle, vždycky, když to poseru, tak napíši, že pokakal. Prostě slušňáčkově, protože jsem slušný a né žádné prase. Všimla sis třech háčků v těsném sledu? Pro nejtěsnější bych musel jedno písmenko vynechat, ale už teď vidím, že by plakalo, a tak to neudělám, protože ho mám rád. Mám rád i všechna ostatní písmenka, ale nesmějí plakat. To je pak rád nemám a dalo by se napsat, že mě tím serou. Ale vím, že jsem něco slíbil, ale co, tak to si nevzpomenu, protože mám špatnou paměť a ještě by mě pak vzali řidičák a nemohl bych drandit. Sice auto nemám, ale drandím. Cizíma autama. Zas tak cizíma né, ale ňák jsem to napsat chtěl, tak musel.

Nejvíc ale drandím na kole. Jednak mne to baví a druhak postava. Ani tak nejde o dokonalou jako v pravěku, ale o kalhoty. Přesněji o zip a jeho funkci. Nemusím dál mačkat, protože jsi chytrá.

Kdo nejsi chytrá, zeptej se mě. Líná huba, úplně nahaté neštěstí. Tak se nezdráhej a někoho se zeptej, nebudu-li nablízku. A když někdo vědět nebude, tak si mě vyhledej a já, pokud budu vědět o co gou, tak ti to objasním. Jak jsem dopsal předchozí větu, hned jsem si, zase slušně uvědomil, že je to v prdeli. Já určitě vědět nebudu. Na to se spolehni a začni stavět domeček. Anebo něco jiného. Ale stav, stav, ať máš postaveno. Hlavně ale Ty, chlape stav, ať máš postaveno.

Bude se Ti to hodit hlavně po té, co si dáš sprchu.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře