196 Přihodili se mi Podivní Ptakopyskové

2. květen 2013 | 18.51 |

196       Přihodili se mi Podivní Ptakopyskové

První

Potkali jsme se s chlapem. Zdálky se na mne usmíval. Já jsem se lehce mračil a celkově jsem tvářil výraz přiblblý. Při vzájemném míjení se, mne pozdravil. Zdvořile, ale naoko udiveně jsem mu opětoval a dodal, že jej nemám v kartotéce. Také mne ve své neměl, takže jsem vyhrál třeba 5:0.

Druhý

Odcházel jsem z bankovního jednání a zeptal jsem se paní klientského pracovníka,

(holky v bance mají na vizitkách uvedeno, že jsou chlapy, poznámkas autoras)

jestli už si můžu zapnout mobil. Řekla mi, že ano. Na to jsem se zeptal, zda opravdu mohu a zda mne nazastřelí příslušník ostrahy, když na mne mobil začne hulákat, že mi někdo volá. Pokoušela se mne ujistit, že opravdu po mě nikdo střílet nebude, ale nepovedlo se jí to. Myslel jsem si totiž, že je tento příkaz platný kvůlivá tomuto:

Když budu mít v bance zaplý mob, tak v momentě, kdy mi smluveně zavolají kumpáni PATNÁCT prozvonění nebo jiný předem smluvený počet a já si pomalu smluveně lehám na podlahu, protože za PATNÁCT seKUND začnou létat kulky...

Tak PROTO jsem byl přesvědčený, že je to PROTO.

Třetí

Motoristé už od jejího zprovoznění, nepojmenované benzinky v Teplicích, tankovali litr benzinu za  čtyři koruny. Snovou cenou je potěšil provozovatel stanice, jenž se spletl.

Překlep vznikl v neděli při zadávání změn v ceníku do počítače. Majitel čerpací stanice zadal chybu a už to bylo. Zpráva o benzinu za vpravdě akční cenu se rychle rozkřikla v širokém okolí a před benzinovou stanicí se vytvořila dlouhá fronta. Až po zhruba hodině si šéf benzinky chybky všiml a uvedl vše do pořádku.

Mezitím si ale stačilo natankovat palivo za hubičku velké množství nadmíru spokojených kroutičů volantem.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře