208 Lhotka

2. květen 2013 | 19.30 |

208       Lhotka

"Ujel jsem dnes 21,43 km na kole a vybuchuje mi prdel, vybuchuje bolestí. Tak mám nyní dvě, svou a kolem obalenou ještě jednu, nateklou.

ježiš

musel jsem to napsat vulgárně, protože to fakt není žádná prdel

ty jo, tak to si najezdil dost

na mě teda hodně km

jel jsem do Přestanova a pak, představ si to, zase domů a předtím k Davidovi na oslavu jeho narozenin, dodatečnou.

Jel jsem se do Přestanova, na místní fotbalový pažit mrknout na Samuelem vypartnerkovaného Michala, syna Dáši, který nastupoval ke druhému mači za chlapáky Hvězdy Trnovany. Celou cestu se na mne aprílové počasí tvářilo sice zamračeně, ale ještě po mě kapkami neházelo. V momentě, když jsem na hřiště dorazil, tak ale spustilo, že jsem se ocitl v obavě o odehrání zápasu. Nakonec se nebíčko smilovalo a pro celý zápas i můj návrat úplně zmodralo. Domácí zvítězili 3:2, ale již se těším na dvd, které vyrobím, protože Michal, středobod mého cyklistického výletu hrál fantasticky.

Málem jsem před chvílí potřetí zemřel. Vlastně nyní stále ještě umírám. Dřív nebo později se mi to jistě podaří, ale zemřu určitě na následky tohoto výletu. Nevzal jsem si totiž speciální cyklistické hadráky, které obalují prdelku silnou vrstvou měkoty, ale pouze vysloveně trapně tenké boxerky.

V pravěku jsme jezdili do Lhotky u Mělníka k Lojzovi na chalupu. Když jsme jeli poprvé, tak se Lojza rozhodl, že pojede s Jordym a se mnou na kole. Bydlel tenkrát v Lovosicích. Vyzvedli jsme ho a po ujetí asi 1,5 km se naprostým vyčerpáním celého organizmu zhroutil, sedl si u krajnice na zem a plakal. Řekl nám, že až se vybrečí a odpočine, pokusí se kolo dotlačit zpět domů, nastartuje Fiata a dojede za námi. Tak se také stalo.  Užili jsme si lehce alkoholický, pivní pátek a sobotu a v neděli jsme s Jordym dopoledne vyrazili, směrem na Teplice. Na radu, kohosi velice chytrého, jsme na úpatí Středohoří odbočili doleva na neznámé vesnice, z důvodu vyhnutí se cyklisticko-horolezeckému výstupu. Pochopitelně jsme zabloudili a celkově tím pádem najeli 147 km, oproti obvyklým 96i.

Ten den jsem úplně zbytečně poprvé ve svém životě zemřel.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře