254 Mačkání Samuelovi

2. květen 2013 | 19.54 |

254       Mačkání Samuelovi

Nejdříve zkopírovaná část mé komunikace s Julií na fcb:

"mačkám

247       Přehazování reklamních sloganů

mačkám

252       Velice mne zaujal

Julie, nebudu Ti mačkat, co mačkám, protože bych se umačkal, jak stále mačkám, ale namačkám Samuelovi povídku, že stále mačkám. Samuelovi se totiž nelíbí, jak mačkám, že stále mačkám. Kapiš?

No vidíš, máme se Samuelem hodně společného, především tento názor. Mačkáš moc a moc a moc a v mnohém to postrádá Tvou Váhu.

ale jemu se nelíbí slovo "mačkám"

jo tak

a Tobě nevadí?

záleží na souvislotech

pro mě nezáleží, mě se líbí a budu i bubu ho používat do smrti

nebudeš, zase ho nahradíš, jako si nahradil to předtím. Přijde to s časem a zvykem."

Zase má, holka jedna milá, recht i pravdu. A tak nemusím řešit a budu si mačkat, dokud nenahradím. A až nahradím, bude třeba Samuel spokojený. A jestli ne, tak nebude.

Já jsem spokojený už nyní, a tak mohu vesele zatím, mačkat. Jen momentálně nevím, do kterých kláves se mám strefovat. Uklohním si Kapucína a uvidím, jestli uvidím...

Nyní tedy vidím, že mačkám 254            Mačkání Samuelovi, ale zatím je to vše, co s tím mohu udělat. A tak tedy budu chvíli koukat a nemačkat...

Stačí. Pokračuji nyní a ne na rozdíl od to be continued..., někdy jindy. Protože si myslím, že pokračovat musím, i když nevím, do kterých se strefovat. Do nějakých to nakonec vždycky vyjde a jde už jen o tu maličkost, aby někdy také vyšlo na pulty knihkupecké.

Samueli, jsem rád, že Ti mačkám písmenka, protože jsi můj nejlepší a mám Tě rád. Když jsem v pravěku studoval, tak jsme s tehdá mým nejlepším v letním zkouškovém období trávili společné chvíle na chalupě mých rodičů a sháněli jsme baby. Po celodenním marném shánění jsme se, velice unaveni, občerstvovali v místním pabu, místním pivem. Poslední den tohoto trávení nás sbalily dvě kočky a později nám řekly, že nás chtěly sbalit již mnohem dříve, ale protože jsme byli stále spolu, myslely si, chudinky, že jsme teplí.

Podobná situace u mne nastala o pár let později v Praze. Také jsem navštěvoval jeden konkrétní pab s jedním konkrétním nejlepším. Tentokrát si to samé o nás myslel celý pab.

Ty vole, teď mne napadlo...

Byl jsem juknout do zrcadla a nejsem. Spadl mi kámen, protože má dnes přijet Julie.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře