268 Přišel jsem na to, z čeho se skládá prav

12. květen 2013 | 06.03 |

268       Přišel jsem na to, z čeho se skládá pravý mastodont

Dnes jsem se probudil a je teprve včera. Včera mne totiž systém vypnul asi v 19 hodin. I když za chvilku po náběhu pc, jsem si mohl na liště všimnout, že je stále včera, můj systém ještě zapnutý nebyl, a tak jsem si, pochopitelně, nevšiml.

Přišel jsem ale na to, z čeho se skládá pravý mastodont. Pravý mastodont = víno, Cola a jemně orestované křížaly. Laikům by se mohlo zdát, že jde o bambus, ale zkus si ho objednat třeba v Legendě a uvidíš, co Ti veverka přinese. Myslím mastodonta objednej, ne toho druhého z čeledi lipnicovitých. Kde se dobře žije, tam se mastodont pije. A pije se ve velkém množství, protože žijeme u nás a ne třeba někde jinde, kde se tolik nechlastá.

Vždy se u nás chlastalo a to, hodně chlastalo. Důvody k pití ani nemusíš hledat. Jsou samy o sobě, a tak je v pabech narváno, ale protože už mají moderní vyvětrávání, tak i dýchatelno. Skoro všichni chlapi hulej, až na ty, co ne. I holky hulej, až na ty, co ne. A pokud jde o cigarety nebo jinou trávu, tak to, v případě krásného podkolení, není dobře. V tamtom případě jde o nádheru, kterou je nutno chválit. Teda nutno zrovna ne, ale chce se mi, tak schvaluji a přidám i parádní štempl s podpisem APV.

Jak se krásně, někdy lehounce, přejde ze škodlivin do nádhery, co? A stačí jen použít nespisovné slovíčko, například hulej a jsou okamžitě tu. Myslím představy. A to představy stavů fantastických, pro něž se všichni milujeme. Teda všichni ne, jen Ty a Já. A kdo nyní čte, ten je Ty anebo Já.

A je to a mohu tedy vesele razítkovat.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře