305 Příroda si s námi dělá všechno, co žena

4. červen 2013 | 10.31 |

305       Příroda si s námi dělá všechno, co žena chce

Tak tuto genitální větu pronesl Walda 3. 6. 2013 na Šlauchu U Bleka Keta úplně přesně takto:

"Příroda si s námi dělá všechno, co chceš."

A při posledních slovech zatočil oči, hlavu a celou svou horní polovinu těla na Alici, Terezu nebo na Gábinu. Nebo jim koukal na prsa? Anebo na pihy? Je to fuk, protože holky mají pihy kdekoli a je to nádhera. A když Ti ještě k tomu položí nohy na nohy, je to krása vesmírná, jak by napsal básník. On by to teda napsal jinak, ale nepíše On, nýbrž Já.

Žena komunikuje s přírodou částí Svého těla, která začíná na . Ano, uhádlas. Žena samozřejmě komunikuje s přírodou Svými kotníky. Má sice ještě kolena, ale ta jsou o kousek výš, a protože začínáme od prstů na nohou, tak si musí povídat s Nimi. Teda Oni musí s přirodou. Třeba, když jde bosá v trávě. To přímo Musí prsty.

A nejhezčí je představa, jak jde celá bosá v trávě. Úplně celičká bosá, ani kousek hadříku na svém bosém, krásném těle. Sakra, nemohu chvíli pokračovat, vydrž...

Ou i kej, už můžu. Mrskal jsem sprchou a již nestříká, ani z dírek a ani ze mne už nic nekape.

Blek Ket je kocour, což žádná neví, a proto to píši. Vůbec píši proto, že žádná nic v podstatě neví a Já to chci změnit. Chci, aby všechny věděly vše. Nebo alespoň něco. Anebo alespoň Ty, které mne budou číst. Tady vidíš, že je třeba, aby mne četly všechny na světě.

Sprosté slovo. Sem by se hodilo, ale nenapíši ho. Nejsem přece zvíře, ze kterého každá krásná holka usmaží řízek.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře