331 Vařín číslo 1

10. červen 2013 | 05.50 |

331       Vařín číslo 1

Vařín číslo 1 se Mi tak líbí a zároveň chutná, že si zaslouží název klasu. A tak ho má, protože Já s názvy nešetřím. A v případě skvělého Vařína, i kdybych šetřil. Vařín je Vařín a název klasu mít prostě MUSÍ.

Tak to bych měl pořešeno a mohu psát dál a třeba i o něčem úplně jiném, než o Vařínovi, který je úplně stejně blbé kafe s mlíkem jako byl i Kapucín. Oba dva stejní pitomci. Co bys také po nich chtěla, po chlapech?

Po chlapech nic, holka nechtěj a mohou Tě pak mile překvapovat. Ale je třeba, aby sis dobře vybrala. Tak Mne napadlo, že máš již možná vybráno i vypráno a Já Jím nejsem. Tak ti teď momentálně nevím, jak Jsi překvapovaná. Doufám, že mile. Milá musí být mile, protože Milá k Milé sedá. Nebo se to v tomto případě jedná o vrány? Fuka, ale v tom případě o milé vrány. Jinak, ať si raději nikam ani nesedají. Nemilé vrány si nemůžou nikde jen tak zbucha a darma, ani za peníze někoho úplně jiného, sedat. Jak by to zase vypadalo? Zase blbě a to si nemůžeme dovolit. Teda vrány by si to neměly furt dovolovat. Ale Ony si dělají, co se Jim zlíbí a sedají si klíďo vedle sebe i pod sebou a třeba i nad nějakým úplně jiným ptákem. Co bys také chtěla po blbých vránách?

Vrány se chovají úplně stejně jako štamoví Gasti, kteří si v pabu také sedají k jednomu stolu a dokonce dodržují i zasedací pořádek, jakoby sesle byly jejich. Ovšem vrány jsou přeci jen méněkrát vožralé. Já jsem teda ještě neviděl žádnou vránu, která by se motala po cestě dom. Zato štamových je vidět každou chvíli fůra. Ale zase na druhou stranu, ruku na ňadro, chlastat se musí, i kdyby na nic jiného prachy nebyly. To jsme si již vyjasnili, tak také chlastáme. Alespoň v to pevně foudám.

A po chlastu musíme Vaříny. Já je ale musím, i po nechlastu. A to proto, že si nepamatuji, jestli jsem včera pil, nepil, nebo jo anebo ne. Jistě Mi rozumíš, jak to chápu. Mohl jsem to sice napsat srozumitelněji, ale to Mě nebaví, takže vlastně nemohl. A nebudu moct nikdy. Protože Já nikdy nic nemohu. Jaský, že kecám, vlastně píši nepravdu. Ještě že jsem napsal spisovně a š ve slově píši. Víš, jak by to vypadalo? Takto:

Jaský, že kecám, vlastně píču nepravdu. A Já přece nejsem žádné prase. Tak ještěže jsem udržel otěže. Jsem si fakticky oddychl, protože někdy bych je tak rád pustil. Jen tak a zjistil bych, kam koníci, kam chtějí. Nemusím přece vypustit prducha zrovna v Teplicích? Nebo jo?

Holka jedna milá, Mě je to fuka, a tak zřejmě pustím otěže anebo si raději pustím výborné Horkýže Slíže.

http://www.horkyzeslize.sk/

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře