332 johA Ženo

10. červen 2013 | 05.51 |

332       johA Ženo

Fčera za Mnou někdo přijel. Schválně píši někdo, abych Tě zamaskoval maskáčema a fčera s eF, protože hezčí to je. Maskáče jsou nutné z jednoho sprostého důvodu. Jsi tak mlaďoučká, že by nám Tvoji rodiče a hlavně Tvůj otec určitě zakázali a hlavně On zakázal, ježdění za Mnou. Ještě, že nic netuší, v což pevně doufám a věřím.

Když jsem se na Tebe fčera totiž díval ze spodu a nádherně krpaté vlasy, jak zmokly asi, tak se Ti zakrucovaly do tváří, z nichž zářily modré oči, tak jsem jasně rozpoznal, že Jsi ještě pod zákoníkem nebo alespoň pod koněm. Hrozí mi teda popotahování a mašinerie. Ale nebojím se. Mám výborného právníka a ten mne jistě vyseká.

Podhled na Tebe jsou tajůplné čáry máry všech možných šamanů a kouzelníků dohromady. Kvůli těmto kouzlům, všechny holky milujeme. Teda Já miluji a miluji Tebe. Ostatní kluci, ať si milují, které holky chtějí a třeba kvůli nějaké blbině, co je mi do toho?

Již fčera jsem Ti chtěl napsat, že Ti chci napsat nějaké Něco. Ale nešly Mi wéčka, tak jsem byl tak nasranej, že jsem to nemohl napsat ani slušně a tím pádem, ani spisovně. Já jsem totiž ještě fčera, po Naší oslavě konce roku, né toho školního, ale Silvestrovkýho, tak jsem ještě někam jel na kole a dělal jsem tam něco. Kam jsem jel a co jsem tam dělal, to už nevím. Pak jsem se odtamtud vrátil a nešly Mi pustit ta wéčka. Hrozná situace, ani si Mne nedovedeš představit. Lev v malé kleci je nedostatečná představa. Kobra v botě je mnohem lepší. Prostě wéčka je blbec. Opravuji, wéčka jsou tři blbci a né jeden. Jeden bych pak mohl být Já, kdybych neopravil.

Nemám rád, jsou-li věci složitější, než jsou. Já když někam nejdu, tak tam nejdu v žádným případě. Leda, kdybych tam jít musel. Pak bych tam teda šel. A nejen tam, mohl bych jít třeba i úplně někam jinam a schválně. Ale také nasranej, že musim. Protože když musim, tak musim. Ale nebaví Mě to, tak nasranej. Protože je to ke vztekovi.

Ale to již píši úplně zbytečně, protože to stejně vůbec nikdo nečte, nebo jo?

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře