341 Nahodil Mi Systéma

13. červen 2013 | 07.32 |

341       Nahodil Mi Systéma

Pepíno Mi včera nahodil Systéma. Esemeskou nahodil:

"Legenda 17h platí."

Zorientoval jsem se v časoprostoru, vodou smyl vykulený obličej a vyrazil do našeho oblíbeného pabu. Když přišel i Pepíno, tak jsem Mu po chvíli řekl, že třeba v nějakém dni v týdnu, jsem se po jízdě na kole stavil na doplnění kalorií. A od vedlejšího stolu jsem zaslechl, jak ženský hlas povídá:

"Já poznávám lidi podle horoskopů v kombinaci s vykládáním karet. Je to sice hodně náročná věc a bere Mi strašně moc energie, ale tyto dvě kombinace Mi interaktivně řeknou, že věci se mají tak a tak a ukážou Mi cestu. A Ty si pak musíš vybrat, jaká cesta je pro Tebe dobrá. Někdo například pánovi nakukal, že Mu je manželka nevěrná. Já jsem mu ale řekla, že Jeho manželství je naprosto v pořádku. Ale jsou tam jiné věci. Kombinace Mi ani nemusela říkat, že On má milenku, protože každý chlap Ji má. Chlapi jsou mrchy a furt by po nás něco chtěli.

Co bude k večeři?

Koupilas pivo?

A dalas ho do ledničky?

Užs Mi vyprala to modré tričko?

A vyžehlila?

A samý podobný majetnický otázky. Já už toho Svýho ani neposlouchám a odpovídám jen občas. On si stejně čte na gauči noviny a otázky pokládá jen pro formu. Abych o Něm věděla, že je doma a na Svém místě. Spokojenej a zaparkovanej. Vůbec holky nechápu, jak jsem Ho mohla někdy milovat. A proč je ještě stále na gauči."

Když jsem se po chvíli nenápadně na dotyčnou podíval, tak jsem pochopil, proč je chlap zaparkovanej a má starost pouze o teplotu piva. Nazývám takovéto a podobné dotyčné Strašidelná kisna. Protože ani On zřejmě nebude žádný Belmondo, tak Mu zbývá gauč, pivo a vyžehlené tričko.

A Ona má své kombinace.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře