355 Dnes Ti nic nenapíši

18. červen 2013 | 07.35 |

355       Dnes Ti nic nenapíši

Milá holčičko, dnes Ti nic nenapíši, protože jedu do Zlatých hor. A Zlaté hory jsou hory ze zlata, takže vezu pár prázdných batohů, abych se mohl na pár let pořádně napakovat. Prostě si trochu máknu, abych nemusel už nikdy makat. Jen doufám, že o tom nikdo další neví a nebude tedy v horách narváno. Nerad bych o někoho dalšího zakopával a už vůbec se nemíním prodírat davem.

Protože jsem si ale uvědomil, že se náš národ sestává ze samých blbů a pitomců, spadl Mi balvan ze žaludku. Nebo do něj? Ne, to by Mi bylo ouvej. Je to, jak jsem napsal a mohu se těšit na život v blahobytně pospolné společnosti Mé osoby, Mých příbuzných, známých a holčiček, které si pečlivě k tomuto účelu vyberu. Už musím běžet, abych mohl jet, tak musím líbat.

Líbám Tě

Ap

pé. es., dopsané dnes:

Když jsem se vracel z Hor a nacházel se ještě asi 200 km od Zlatých Teplic, tak mi zavolal pivožíznivý Samuel. MUSEL jsem do Legendy s velikými písmeny. Byl jsem ale už tak uhataný, že jsem nyní prohodil písmena h a t, abys viděla, jak obrovská byla Má včerejší únava.

Chtělo se Mi s Tebou tak PSÁT, že jsem zase MUSEL prohodit písmena, tentokrát p a s, aby Mi vyšlo, že se Mi chtělo strašně moc SPÁT.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře