382 Strašidelná slova

26. červen 2013 | 14.17 |

382       Strašidelná slova

Šel jsem se dnes ráno, s doprovodem Mých psovodů, podívat do města na jednu zajímavou ženu, pracující u veřejných záchodů. Bohužel jsem s tímto Mým dlouhodobým záměrem dlouhodobě a tedy dlouho otálel, a tak se mezitím tato žena ocitla v důchodu. Dle celé Její postavy jsem usoudil, že se tam ocitla již dávno. A dle vizáže Jejího obličeje jsem pochopil, že ani nikdy jindy a ani nikde jinde, tedy nikdynikde nebyla. Taková to byla – a velmi váhám s napsáním a nyní respektive s přečtením slova žena. Derou se Mi sem úplně jiná, strašidelná slova popisující tvory, netvory a potvory z oblasti hororů. Ale protože na ně nekoukám, tak nevím jaká. Musím tedy pouze napsat, že se Mi sem nějaká derou.

Ale možná je dobře, že je neznám, protože Tě nechci děsit, ale pobavit. A v tom případě jsem měl vlastně nazvat klas takto:

Strašidelně zábavná slova

Anebo Zábavná slova strašidelná? Vyber si, jak vyber, protože Ti nabízím dobrý výběr na výběr, a tak nemůžeš šlápnout do bláta. Teda můžeš, ale nemůžeš si přitom vybrat špatně, když jsem tak dlouho přemýšlel, jaký výběr Ti mám nabídnout. Vono, Já jsem vlastně moc dlouho nepřemýšlel, protože ani nevím, jak se dělá přemýšlení. Já totiž musím, dřív, než začnu přemýšlet, rychle psát, abych myšlenku někam neupustil. Nebo nevypustil? Ne, vypouští se přehrada, když má hodně vody. Také ne, ta se upouští. Tak co se vlastně vypouští? Psi? Jo, psi se vypouští na zvěř, na lidi a na sebe samotné, jde-li o boj za prachy.

A jde-li o boj za prachy, pak jde o slova strašidelná.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře