387 Je to apak naopak

28. červen 2013 | 16.44 |

387       Je to apak naopak

Protože jsi Mne tedy ujistila, že mi věříš na písmenko, tak Ti mohu prozradit, jak je to doopravdy. Vždy to chlap musí navodit tak, aby to navenek vypadalo, že si žena vybrala Jeho a On se pak musí namáhat, dobývat a loupat perníček, ale je to, samozřejmě apak. Ví to přece každý: My si vybíráme a pak ženě laskavě dovolíme, aby nás sbalila. Naoko ale děláme drahoty, aby měla větší radost, až toho nakonec dosáhne.

Úkolem nás chlapů je přece rozdávat radost. Co na tom, že děláme cavyky? O to větší štěstí Ji pak potká. Alespoň si to chvíli holka myslí, než nás pozná a zjistí skutečný stav Svého velikého štěstí.

Holky nad 35 let mohou vstoupit do pondělí a holky pod tuto věkovou hranicí, mohou vstoupit třeba i do středy. Vstoupit samozřejmě do svazku, o kterém si tedy naivně myslí, že si ho samy vybraly, jak jinak?

Ale je to tak v pořádku. Nechť mají radost, že si myslí, že vědí. Na druhou stranu, vždycky říkám, že je to tak správně, protože My, tím myslím My chlapy, bychom neporodili ani morče. A holky jo. Holky ho klidně porodí a ještě budou tvrdit, že Ty jsi otec. Později pak musíš platit na výchovu zvířete, které je drženo v akvárku. Tos dopadl, viď? Ale nebul, chtěl sis užívat, tak se nediv. Za všechno je třeba zaplatit. I za sex se platí a nejen s holkou prodejnou, vlastně se prodávající. S každou holkou si zvykni na stálou platbu. Pokud teda nejsi dži a kolo nebo dohromady psanej s g. To pak jdou peníze za Tebou.

Ale nemůžeš si pak moc vybírat, protože prachy mají hlavně starý, tlustý a hnusný báby.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře