391 Klas o něčem jiném

1. červenec 2013 | 07.22 |

391       Klas o něčem jiném

Šel jsem včera brzy spát, tak již mohu nyní psát a tím pádem Ti tedy píši, že se máš Věru, Lenku, Moniku i Svatavu nač těšit. Doufám, že na Tebe jsem nezapomněl, protože jestli ano anebo jo, tak to by Mě fakt mrzelo.

Tento klas totiž nebude o Mě, ale o Někom úplně Jiném a nebude ani o holkách, ale také úplně o nějakých Jiných. Tak a to je vše.

Poznámka, kterou nečti, ale proveď: ani chvilku nečekej, sedni si a pij řezané... jo, aha.

Já jsem tušil, že to zkazím.

Ale má to jednu nemalou výhodu, že totiž mohu psát dál. Přemýšlím nyní, o čem teda budu, kdyžuž nemohu o Sobě a o Těch, které miluji. Napadá Mě, že tím pádem nebude klas o Ničem a ztratí tak svůj půvab. Protože ženy musejí být půvabné a tím pádem kouzelné. Proč by se jinak rodily, kdyby takové nebyly?

Kdyby takové nebyly, tak by nastal konec světa. Nikdo bychom se do nich nezamilovali, nesouložili s  Nima, tím pádem ani nepočínali a Ony by pak třeba druhým pádem bez koho, bez čeho, nerodily. A tak by nastal konec hned, jak by poslední, v tu chvíli nejstarší člověk zemřel. A nic by pak už nebylo. Teda bylo, ale neměl by kdo vědět, že něco je a nemohl by to zapsat. Ledaže by se Někdo přeci jen objevil. Jeho objevením se, by nastal začátek dalšího letopočtu. Pokud by teda tento Někdo uměl počítat čas. Proto také nyní píši a doufám, že tento Někdo nebude žádný blbec, akdyžuž bude umět počítat čas, tak také bude umět Česky a číst.

Protože tento Někdo bude gramot a ne ten apak, který to neumí.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře