424 Volové z Legendy

13. červenec 2013 | 07.11 |

424       Volové z Legendy

Dobré skutky už nebudu nikdy dělat. Chceš-li Ty, klidně si třeba založ konto, ale Mě už to nebaví. A to jsem si myslel, že poznám rozdíl. Nyní vím, že mám jakéstakés povědomí o hezká, ale o Těch ostatních budu muset ještě něco nastudovat. Furt je lepší studovat furt, než spisovně a třeba jen na chvíli ztrácet vědomí a povědomí.

Z těchto úvah Mne vytrhly věty od vedlejšího stolu:

"Ty vole, Vona řekla Jeho kámošovi, že Toho Svýho má ráda, ale už Ho nemiluje.

Jak to mohla, Ty vole, říct Jeho kámošovi?

No a proč by nemohla, když s Ním píchá, Ty vole?"

Zajímalo by Mne, se kterým ještě holka píchá, Ty vole. Teda promiň, to Mi uteklo, vlastně vmáčklo se nedopatřením. Doufám, že Mne Ti volové nenakazili. Snad Mi to ale nezůstane napořád, vole. Budu v to, Ty vole, doufat, protože bys to pak snad ani číst nemohla. Teda mohla, ale co by sis asi tak o Mě myslela? No, ani Mi to neříkej. Buďme rádi, že se máme. Kdybychom se totiž neměli, museli bychom shánět. A víš, jak to vypadá, když musíš shánět? Víš to? Tak vidíš, buďme rádi. Já teda rád jsem, protože, kdybych nebyl, tak bych nebyl.

Ale zpět do Legendy. U vedlejšího stolu sedělo pět hluchých chlapů a tři ženy. To, že jsou úplně hluší, jsem poznal dle toho, jak řvali. Jako paviáni, kterým pícháš jehlice do kožichů.

Možná ještě ožralí paviáni, po kterých ty jehlice hážeš s rozběhem.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře