448 Střídačka

27. červenec 2013 | 05.12 |

448       Střídačka

Dojel jsem koloběžkáře z Fůr de Tráns a všiml jsem si přitom, že střídá nohy:

"Já to věděl, že je střídáte!

No, to musíme, hlavně tu stojící, ta bolí.

Protože se nehýbe, že?

No jasně, to by jinak nešlo.

A tu druhou střídáte také?"

Ani jsem nečekal na odpověď a předjel jsem Ho. Uvědomil jsem si totiž, že na ženě se také musíš hýbat, jinak budeš neprodleně vystřídán. Svět se prostě musí neustále hýbat a jakmile přestaneš, jdeš na střídačku. Jako v hokeji, tam je to nejmarkantnější. Fuj, to je hnusný slovo, ještěže není na něj nejvíc vidět. Bylo by ještě odpornější. Skoro stejně, jako holka s pneumatikou. Vono kluk, tlustej jak prase, je ještě hnusnější, ale až sem se pouštět fakt nechci. Při orientačním běhu mám nastavenou buzolu a všechny kontrolní body na holky a nic na tom nehodlám ani do budoucna měnit.

Pája právě pronesl:

"Ranní ptáče bez lahváče, vůbec nikam nedoskáče."

A je to pravda, kterou ctí a dodržuje. Proto bývá velmi často z rána spatřen v objetí s lahvovou lahvinkou, lahváče pivního. Ale Jeho den začíná vždy kofolou. Já jsem tyto dva nápoje spojil, mírně upravil a začínám den točeným gambríněm s roztočenou kofolou.

Lahodný nápoj, jehož chuť nyní nebudu popisovat, protože si Ji musím vychutnat při jediném songu od Zí Zí Top, který Tito pacholci dokázali zahrát a rovnou i natočit.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře