478 Nádherně promarněný život

17. srpen 2013 | 09.05 |

478       Nádherně promarněný život

Stále si myslím, že mohu napsat všechno, co Mne napadne. A také totak každý den dělám. ALE:

Mám známého, který má známého, jehož známý se zná s mužem, který má za ženu holku. Zatím nic zajímavého, ale tento muž je velmi dobrý basketbalista a holka vynikající balistka a také dost pěkná na to, aby se Mi líbila. A tady nastává onen kámen někde zakopaného, úrazového pudla nebo jak nejlíp to napsat.

Ostatně vždycky, když se Mi jakákoli balistka začne líbit, dostaví se nějaký ten pudl. Vím, že to tak je a bude napořád, dokud nezměním postupové mechanizmy a zákonitosti mých postupů. A ty Já změním velmi rád, protože to jde velice snadno. Akorát ještě nevím přesně, jak. Nechám se ale fklidu chvíli přemýšlet a na nějaký ten postup jistě přijdu.

Tak to bude trochu nadýl.

Furt nic.

Jakmile si o jakékoli prkotině myslím, že půjde lehce vyřešit, stane se z ní problém rozměrný. Atak dám na radu holčičky a neřeším to. Buďto se vyřeší samo anebo na to zapomenu a bude vlastně, tím pádem, také vyřešeno. No jooo, ale nastává ještě větší problém. My, co Mě známe, víme, že mám paměť jako slon nebo delfín anebo jako šimpanz... Ty vole, teď jsem zapomněl, jak vynikající paměť mám, zvířata jedna pitomá! Prostě mám takovou jako ten nebo tamten anebo ten, který z nich ji má nejlepší a tedy nejvíc a také nejpřesněji si pamatuje.

Protože vím, že né všichni jste na tom s pamětí tak dobře jako Já, tak vám připomenu, co jsem už kdysi napsal o problému krásných a zapeklitých žen. Nevím, zda použiji přesná slova, ale myslím, že jsem navrhnul něco v tomto smyslu:

Nejkrásnější a nejzapeklitější ženy nemohou svůj život promarnit pouze s jedním mužem. A argumentovat tím, že mají ve svém životě už druhého, je naprosto nesmyslné a navíc i z toho důvodu, že ftuto chvíli mají zase pouze jednoho. Takto myslím a takto chápej. Napsal jsem, že nemohou promarnit, protože jsem nechtěl být moc přísný hned na začátku, ale teď už rovnou napíši, že přísně zakazuji ono pouze s jedním mužem a ještě přísněji nařizuji, že takovéto holčičky přímo musejí promarňovat svůj život s mnoha muži. Hlavně se Mnou promarňovat, protože Já jsem v promarňování životů ten nejlepší možný zvolitelný jedinec. Co Já už promarnil životů? Tak to je otázka přesně pro Mé tělo a jsem zvědavý, jak se s ní vypořádá. Rozvalím ho na gauč a dám mu chvilku, tělovi jednomu. Na přemýšlení mám také nejraději to válení se na gauči. A ještě lepší je na stejném místě přemýšlení s holčičkou. protože pak také jistě nastane i válení, což jsem ani nemusel psát.

Vím o tom, ale jakmile mohu libovolně mlátit do klávesnice, nic Mne nezastaví.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře