493 Třebaby jooo a třebaby neee

24. srpen 2013 | 09.11 |

493       Třebaby jooo a třebaby neee

Někdy si tak v duchovi Sám pro Sebe přemítám a mrmlám:

Třebaby Mě chtěla a třeba taky ne?

Toť otázka tázací, kolem které se fše točí. Alespoň Já se kolem ní točím. Ještě raději se ale točím kolem holky, než kolem otázky. Ikdyž kolem otázky je to pro Mne mnohem výhodnější, protože si mohu rovnou odpovědět takjak se Mi to hodí. A holka Mi odpoví, jak se to, předstaf si, zrovna Jí hodí. Ty holky jsou zvláštní stvoření?

Ale, co bychom si bez nich počali? A hlavně, jak bychom vůbec počali? Tosifak neumím bez Nich užvůbec představit. A to mám fantazii bujnou i bojovnou, třeba jak v domácnosti, kde se to mele hlava nezadek. Jsou ale jisté záležitosti, které bez Nich prostě nefungují. A je jich většina ztěchfšech, kterých se rád účastním.

Proto nikde jinde ve vesmíru neexistuje žádný jiný život. Nejsou tam totiž žádný holky.  Nemá tam tedy vůbec žádnou cenu pořád lítat. Těch naprosto zbytečnejch prachů, co jsme tímto směrem už vyhodili!!! A ještě se Ti blbouni předbíhají. Stále se navíc přidávají i další a další, třeba Číňani.

Mnohem lepší by bylo, kdyby Mi ty prachy dali a Já bych je využil pro vesmírný výzkum nějaký konkrétní holky. A dosáhl bych mnohem fantastičtějších výsledků. Co má lidstvo z toho, že se pořád lítá do vesmíru?

Já, když jsem s holkou, tak se mám jako v žitě nebo v Tramtárii. A uměl bych tedy těch peněz mnohem lépe a smysluplněji využít. Utráceli bychom je za mnohem užitečnější hovadiny. Nemusel by to vůbec žádný vědec zkoumat a mohl by si odskočit třeba na pifko nebo na ženskou. Víš, jak jsou na tom vědci, ftomto ohledu? Já to teda také nevím, ale myslím si, že dost blbě. Vědí o zbytku světa prt. A o pozemských fantaziích už vůbec nic, chudáci. Co holek již nad Nimi zlomilo hůl?

A udělali dobře, protože jsou tady jen jednou a nemůžou fůrtjen čekat.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře