525 Vodněkaď přijel

7. září 2013 | 09.53 |

525       Vodněkaď přijel

Čím déle píši, tím samozřejmě velice skromně zdáseMi, že lépe. JakMi také říkala Ta, uNíž jsem studoval Tvůrčí psaní, alekterou nechci jmenovat, aby nebyla ještě slavnější, Popularitka Jedna. TakTa Mi říkala mejlem, že se musím předefším vypsat. Toznamená psát, psát fůrt a stále, apak Mi budou písmenka, slova, věty a celé klasy naskakovat samy. Ona Mi teda, ta písmenka sama, vůbec nenaskakují. Musím je fšema šesti naflákat do klávesnice, ale vím, jak to holka Jedna myslela. Platil jsem Jí tenkrát prachy, takto se Mnou myslela dobře. Každá, které platíš prachy, to s Tebou myslí dobře. I Ta z Ulice, psáno s velkým U, abysis Jí náhodou nespletla s nějakou Jinou.

Stejně je tomutak, když platíš něco za něco chlapovi. Ikdyž toto raději přehupsnu, protože holkám platím častěji a mnohemmnohem raději.

Vod chlapa chlape, ikdyž Mu platíš, tak stejně nemůžeš čekat nic kloudného. Teda můžeš, ale nedočkáš se. Chlap není na světě vodtoho, aby Jinýmu chlapovi něco za něco plnil. Anatož rád. Jooo, když Mu navalíš melouna nebo dva, taktopak jooo, ale to je již úplně jiná písnička.

Chlap, třeba Ornest, poradí Evženovi maximálně takto:

"Orneste, ze kterýho směru šel?

Vod nádraží.

Takto vodněkaď přijel."

To je fše a víc vod Ornesta nečekej. A je jedno, zda vopravdu přijel vlakem, pokud se jedná o autobusové nádraží, anebo toto pouze minul cestou do pabu. Užjenta čistá dedukce stojí fpřípadě chlapa a ftomto už Evžena, za pofšimnutí:

Vod nádraží - takto vodněkaď přijel.

Schválně jsem vynechal tři řádky, abysis vychutnala to potěšení, které je i na Mojí straně.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře