532 Žena nikoho květinou neporazí

14. září 2013 | 08.15 |

532       Žena nikoho květinou neporazí

Napsala Mi, že si není jistá, jestli se neurazím, když Mi napíše, že jsem divný, protože Mě zastak ještě nezná. Stačiloby, kdyby znala přísloví a mohla sibýt betonová. Jdeuž jen oto, aby se nejednalo o puget slunečnic. Tímkdyby flákla, tak porazí. Možná bych měl přemalovat názef:

Žena nikoho malou květinou neporazí

Jenže, nechce se Mi. Bylby ještě voslovo delší anavíc si stále přeji turbínovat debaty. Při debatění je totiž nutné popřemýšlení a voto Mi jde. Dnes lidé málo popřemýšlují ato je špatně, takže jakákoli záminka je gůd. Ikdyž se spočátku zdá třebai, divná.

Vonose možná Tobě vnose, který vopčas dáváš holkám kytky, zdá divný názef klasu. Ftom případě se ale podívej na sebe, hošánku, do odrazu a zkontroluj, jestli jsi úplně fpořádkovi. Pak teprf se dif. Dříf ne, bylbys napsaně i vysloveně trapnej.

Hele, vopčas píši nespisovně a spojovatelsky. Vím otom, ale jinak to nejde. Tedade, ale nevyzní totak pěkně. Akdyž čtu, taksi stejně nefšimneš. Taksi bududál psát, jak chci a nemluf Mi dotoho. Samodeci vím, žes dosud ani nešpitla, ale ašůrens je zichr.

Takže holka, flákej kluka pouze malýma pugétama jentak naoko. Ale né přímo dovoka, protože tam se kytky nestrkaj, přece. Vímževíš, ale ašůrens je zaseuž zichr.

A navíc, co já vím, když napíši, ževímževíš?

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře