535 Mužský mozek je tvořen krabicemi

14. září 2013 | 17.19 |

535       Mužský mozek je tvořen krabicemi

Na webu jsem shlédl část vystoupení Marka Gungora, amerického pastora, který tam podává rozdíly mezi myšlením muže a ženy pomocí popisu fungování jejich mozků. Vybral jsem pro Tebe jen pár slof:

"Žena si pamatuje fše a navždy, protože si události spojuje s emocemi, což se Jí fpálí natrvalo do mozku. To samé se děje i mužům, jenseto nestává moc často, protože upřímně:

Je Jim to fuk."

Celé Jeho vystoupení můžeš zhlédnout na zdi:

https://www.facebook.com/krupa.miroslav

Když setak nyní zamýšlím, dosedávám k různým uzávěrům a pootevřeným šuplíkům. Už spousta bavitelníků se v minulosti zaobírala rozdíly mezi ženskou a mužskou logikou. A jetotak fpořádku, protože Mě to vždycky pobaví, pokud teda bavitelník není jen nějaký obyčejný, igelitový pytlík. Vůbec, veškeré rozdíly mezi holkou a klukem Mě stále baví. A zvlášť tykteré, jsou hodně pěkné. Ale to sem nyní nebudu vmačkávat, ikdyž toho není nikdy dost. Myslím vmačkávání. Pokud Mi rozumíš, tak Mne chápeš a pokud ne, tak ne. Stím nic nenadělám, ledaže bych chtěl. Ale jdu odtoho, ať je brzy hotovo. Nerad se s něčím štrykuji, protože to moc neovládám. Vlastně ani nevím s jakýma jehlicema se štrykuje. Myslím si, že s pletacíma, pokud se ofšem nepletu, protože pak by se přece nejednalo o žádné štrykování. Zeptám se holky, až nějakou čapnu onlajn.

Fšechny oflajn, tak nechám takjak je.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře