536 Antikluk

16. září 2013 | 08.02 |

536       Antikluk

Zjistil jsem, že dnes nemám co, tak musím napsat třeba todle nebo tamto. Ale chcese Mi todle, tak píši:

Ve fotbalovém fandírování jsem Antipražák a fklasech držím holkám, takže Antikluk. Nemusím doufám psát, co Jim držím, protože se to různí. Každou chvíli je držím za něco jiného, ale vypisovat fše nemohu, ze známých důvodů. Okamžitě Mě nyní přepadla songofka:

"Ze známých důvodů, chci zapomenout..."

Jenže Já, zještě známějších, nechci. Ale je Mi to platprtný. Ty, která Mě již trochu znáš, víš a rozumíš Mi. A Ty, která ne, tak ne. Jenženom, nedá se nic dělat, holky se Mi prostě líběj hodně. A je to úplně fpořádkovi a správně, protože nejsem teplej. Mám sice tělesnou teplotu, ale né moc velkou. A Ty víš, jakou mám nyní přesně na myslitelnosti.

Jen si opčas každou chvíli říkám:

"Být o takových třista let mladší!"

Alekdyž si uvědomím, jaký bychbyl Asiblb, lezu zpět do koruny Svého stromu. A jsem rát, že mohu psát rát s "t", protože to je měkčí, než s "d". A navíc se ftomto slovu opravdu musí psát "t", protože se rýmuje:

"A jsem rát, že mohu psát"

Ale úplně nanejvíc, jsem Antikluk a tímpádem používám vlastní pravidla, jakjiž víš. Jentak jakoby namátkou jsem si také zkoušel slovo "rát" vyslovit s déčkem a fakt to nejte. Fšute samý téčko.

Docela jsem zvětaf, jak se stím v butoucnu vypořátám.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře