578 Štěkot a vytí tuleňů

4. říjen 2013 | 12.44 |

578 Štěkot a vytí tuleňů

Mám jeden zdánlivě malý, skoro bezvýznamný, sousednický problém, který Mi ale drobí nervy. Kdyš konečně, každodenně časně zrána, přestane byt nadeMnou vyřvávat stupidní italský lejnosongy, tak spustí štěkot a vytí žiraf, tuleňů a mrožů, nebo čeho. Ještěže mám také aparatůru. Jinak bychse asi zešedivěl do blázince. Uštak ktomu nemám daleko. Stačí totiš také, kdyžse náhodou opčas mrknu na jakýkoli zpravodajský servr. Žádné slušné označení Mě nikdy nenapadne a sprostohubý být nechci.

Co Mě ale nyní napadlo, je to, že holka má ftěle úplně jiné orgány, než kluk. Patrní to velice zřetelně z Jejích lepých tvarů. Proto je jasné, že musí opsahovat jiné a nemůže taknikdy postupovat logicky. Je-li totiž postup determinován krásou, pak nemůže být logicky správný a mít cokoli společného s rozumem. To dá rozum. Ale musím nyní trochu odbočit, protože se Mi vedle monitoru rozplácnul tento problém:

Medicíňani patrně pomocí zkumavek vyzkoumali, že průměrný lidský organismus opsahuje ve své poštovní schránce asi 4–6 litrů krve. Můžu Ti hodnověrně sdělit, že Můj samotný nos opsahuje těchto litrů mnohem víc. Od té doby, co jsem si ho přerazil, Mě otom každou chvíli přesvědčuje. Nestíhám toto množství měřit ani vážit, nevlastním žádné zkumafky a navíc mám vždycky dost velký fofr. Ale pouhýma dvěmi okama odhaduji tento počet na vícjak 15 litrů. A stále se krvetvorbou, která Mi v Nose probíhá, vyrábějí další litry.

A to si jentak mimoběhem troufám tvrdit, že opsahuji kref i ve zbytku těla.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 ˇ 2 ˇ 3 ˇ 4 ˇ 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře