602 Sraženina

21. říjen 2013 | 07.50 |

602 Sraženina

Dovolte Mi, abych vám nyní přečetl jeden Klas, kterým bychsi velice rád získal srdce a prsa žen.

Lékařská velkokapacitní věda Mi pomocí studie vypracované DocMudrem před a CéeScé za jménem tvrdila, žeprotože mám krvavou sraženinu foblasti mozku, kde sídlí paměť, tak si budu prt pamatovat a sny se Mi zdát pravděpodobně také nebudou a ikdyby náhodou kdyby, tak si je nebudu pamatovat. Věda si ofšem neuvědomila, že disponuji nejmodernější a vyspělou technikou. Vedle hlavy Mi kašdý večer hajá mobil s připraveným nahráváním. Dnes ve 3:33 jsem si zaznamenal, že nejsem zastak úplně dementní. Mám mozek, ve kterém se také odehrávají sny, jupííí. Sice seMi podařilo zaznamenat i fčerejší, ale protože nebyl moc dobrej, spíš navopak, byl hodně slabej a ani Já jsem ho úplně nepochopil, tak Ti napíši ašten dnešní. Jen doufám, že Miho budeš věřit:

Ftom snu seMi zdálo, že se Mi zdá sen. Hele, chápu Tě, že se Ti nechce věřit hnet této první větě, ale faktotak bylo. Víš přece, že nelžu. Tak čti nebo poslouchej sdůvěrou dál a nekruť zase krkem. Tofak nemám moc rát. A víšuš přece, že klukům se skřípnou fousy ai holkám se může něco nemilého stát. Ještě jsem sice nevymyslil co, ale to neznamená, že 100ho vyváznou bes stráty panenství třeba. Šel jsem si večer normálně udělat stojku akdyš jsem usnul, tak seMi asi za tři hoďky začalo zdát, že seMi něco zdá. Jen jsem chvíli ještě nechápal, coseto děje. Pak jsem si ale uvědomil, že fšechny sny jsou divný a zdání seMi pokračovalo. Hele nechci Tě furt rušit ubespečováním, že jsme stále ftom snu, ale cítím, že nyní zase musím. Takže ještě jednou zvokapuji, stále jsme vesnu. Vedne si také uvědomíš, že jsi vzhůru. Tak vidíš, že to jde. Zdálo seMi, že seMi zdá sen, jehoš děj si bubu, aš se vzbudím, perfektně pamatovat. To perfektně jsem napsal aš nyní. Vesnu bylo úplně obyčejnsky pamatovat, jako si pamatují fšichni. Chtěl jsem nyní trochu šperkovat. Hele, fšechny spisatelky a fšichni spisatelé šperkují. Alespoň Ty a Ti, kteréří to umějí. Takzas vidíš. Mám nyní jen trochu takový zdánlivý problémek. Napsal jsem zdrobnělinu, protože si myslím, žeje fak malej. Tkví ftom, žeuš si moc detailně dotyčný sen nevybavuji. Vím jen toto:

Jedu autem a baterkou Mne zastaví Policejní muš aže Mu prý šajním do vočí. Bránil jsem se tím, že jsem dnes auto koupil ažeby tedy mělo mít fšechna světla správně seřízená. Stejně chtěl, abych Mu zaplatil pokutu a řekl její výši: 50,- korun.

Jakmile vyslovil padesát, hnet jsem věděl, že jde o sen.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře