61 Oskar

2. květen 2013 | 16.33 |

61        Oskar

Při sledování videa, na kterém prohnaného krátkosrstého pointera nachytala bezpečnostní kamera, jak v novozélandském obchodě s potřebami pro zvířata ukradl balíček psího žrádla, jsem si vzpomněl na sbírku pohledů kočků a pejsiček mé sestry Hanky. Byla asi o čtyři roky mladší, a protože žila ve stejné zemi a dokonce i ve stejném pokojičku jako já, věděl jsem tehdy i přesný počet dní, o který se narodila později. Znal jsem jí tenkrát docela dobře. Proto jsem také věděl o jejích sbírkách. Oskar mi připomněl sestřinu pohlednici, na které byl zachycen elegantní a aristokratický Výmarský ohař. Leží na ní takovým způsobem, až se zdá, že zadní tlapy má o pár metrů delší, než také velmi dlouhé, tlapy přední. A dívá se z ní takovým způsobem, jako by přečetl všechny mé povídky, včetně této.

Záběry pak odvysílala místní televizní stanice TV3 a pes se rázem stal hvězdou zpravodajství. Zákazníci i majitel obchodu v Invercargillu byli šokování, když zahlédli desetiletého třínohého psa Oskara, jak nenápadně vešel dovnitř a přitočil se k regálu s psími salámy. Když pak bleskově jeden z nich popadl a pelášil ven, nebyli schopni nijak zareagovat. Informovala o tom agentura AP.

Zdroj: http://hobby.idnes.cz/trinohy-pes-ukradl-v-obchode-salam-pro-psy-fi6-/hobby-mazlicci.aspx?c=A130122_101151_hobby-mazlicci_bma

Být majitelem onoho obchodu, začal bych psím útulkům, kde pobývají třínozí Oskarové, dodávat salámy zdarma. Oskarové, ale i ostatní pejsičky si to zaslouží.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře