640 Fše je tajný

10. prosinec 2013 | 12.59 |

640 Fše je tajný

Při posledním zátahu věřitelů na Mou osobu, zatáhli Mě Tito ašdo bespečnostní firmy jako pracovníka ostrahy. Její názef nemohu napsat, protože je tajný a Já musím zachovat Její inko i gnito. Podpisem jsemse ktomu, potpokutou 250 000,- Ojró, zavázal. Ostatně, Její tajné logo nosím na rukávu levého bicepsíku tajné bundy, kdyš jedu do anebo spráce veřejným emhádéčkem na trase trolejbusu číslo 5 mezi stanicemi Somet a Sklářská. Myslím si ale, žekdyš jefše tak tajné, takani nelze nic vyzradit. Jeto věc na promyšlení, které Mne ofšem nebaví.

Pracuji u firmy necelý měsíc. Při druhé noční 12ce posobě, kdyš jsem byl na trase, takMi zavolal zastupující velitel směny, kdese právě nacházím. Popsal jsem Mu dotyčné místo a On byl za pár fteřin u Mne. Jal seMi vysvětlovat, jak správně chodit podél plotu. Jemně podotýkám a opakuji: po necelém měsíci Mého chození. Na závěr se Mne zeptal:

"Baví Vás tato práce?

Myslíte vážně tuto otásku?

Naprosto!

Ftom případě Mě baví velice hesky.

Tak pokračujte!"

Pokračoval jsem tedy fzábavné chůzi podél plotu a byl pevně rozhodnut, že dám výpověď. Na druhý den jsem ji našemu veliteli ústně podal. Ten Mi řekl, ať nazítří fše zavolám nadřízenému a Ten Mi zase řekl, nechť si fše promyslím apak Mu promyšlené sdělil.

Atak jdu zítra opět na ranní...

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře