686 Kopytartyčar

19. únor 2014 | 13.44 |

686 Kopytartyčar

Opčas si říkám, kdyš se chystám naprosto bezvýznamně podvádět, žebyto nebylo spravedlivý. Sice Mě nenapadne apsolutně Nikdo, vůči Komu bynebylo, ale nezačnu. Neznamená to sice, že bychbyl tak čistotný morální list, ale ušseMi dotoho takmoc nechce a nechám toho. Ptám sepak sámsebe, zda sem ještě alespoň trochu normální. Odpovímsi hnet, že trochu jo a uklidním se. Ikdyš jestli je normální nepodvádět, simoc jistý nejsem. Hele, nechciale moralizovat, ottoho tu nejsem aani být nechci.

Kámoš Mi při čtení Klasů často vyčítá, že začnu psát voněčem apochvíli přeskočím na úplně jiné téma. Je tomutak zmnoha důvodů. Ten hlavní je Moje trochu slapší paměť. Začnu voněčem, dopiji Vařína, uklohním si dalšího ave vzniklé pauze zapomenu očem sem chctěl psát původně. Nebo Mě při klohnění napadne nějaká daleko báječnější myšlenka. Anebo něco pindnou fTýVý. Anebo se prostě něco, dle Mé strmé škály ftipnosti, stane atak to prostě napsat musím. Také je možný, žejeto kombinací fšech důvodů dohromady. Jo, toseMi zdá daleko nejprafděpodobnější atak totedyje.

Jako napříklat nyní sem zaslechl komentátora hokeje Švédsko – Slovinsko:

"Na hráčích Slovinska je vidět, že sou po fčerejším zápase unaveni. Takoví hráči, jako Tyčar, Kopytartyčar anebotřeba Jeglič, kteří byli fčéra fšude vidět, fkašdé akci Slovinců zářili, takTi dnes nejsou vůbec vidět. Je na Nich prostě vidět, že nejsou vidět."

Ktomu dodávám, že je vidět, že takovéto a podobné věty rát vidím atak irát píšu. Jentaké doufám, žeiTy je ráda vidíš anebo slyšíš.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 5 (2x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře