697 Chodí - nechodí

10. březen 2014 | 07.58 |

697 Chodí - nechodí

Někdy něco vypadá krásně apochvíli to krásné není. A někdy sdálky vypadá pěkně a sblíska ještě líp. Jindy se něco jiného nesdá apak je supr. Atofše i fpřípadě, žese jedná o holku. Neboi odvě. MochbychTi otom vyprávět story. Ale nebudu. Klas úplně postačí. Potkal sem kluka, který se rozešel sholkou, sekterou začal chodit poté, cose rozešla seMnou. ŘeklMi:

"Víš, že nyní chodí sJirkou?

Ne, rozešla se sNím achodí sPavlem, pokut se sNím teda nerozešla a nechodí sNěkým Jiným."

Odpověděl semMu. Vyšetřovatelé se ftěchto Jejích případech zabývají několika možnými verzemi.

Jáse zase zabývám jinými verzemi ato těmi, že pověčinu života bývávám platonicky zamilovaný. Afšdycky do Ňáký holky. Fposlední době jeMi alejen velice zřítkakdy opláceno stejnou desetikorunou. Kdyšuš Jí nejsem úplně odpornej, takse buť nesejdem asitak ipřibližně odvacet let nebo Jí nevyhovují Moje morálně – volský vlastnosti. Coš seJí zasetakmoc nedivím. Vlastnosti hovězího dobytka, kterými hojně oplývám, nejsou zřejmě topravé vořechové pro fstach. Nojo, ale mám ijiné, které se dle Mého objektivního názoru, který seMi dostavuje obvykle kvečeru, docela dofstahu hodí. Jeto na posouzení, samozřejmě. A natom Mém nejspíš zastak moc nezáleží, cošuš tak samozřejmé, samozřejmě není.

Zkusím nyní napsat to, coMě nenapadá. Protože Mě fsoučasnosti věčinou nenapadá nic, takani nemohu postupovat jinak abudeto snat jednoduché. Ale napsat nic – jde to vůbec? Pokusím se. Čím víc seMi daří popisovat nic, tím víc písmen vidím atak si nejsem jist, jestli seMi Můj záměr oprafdu daří. Ale jako dokonalý vynálesce musím vydržet.

Kašdý objef chvíli trvá, nešse objeví.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře