70 Moje letargie

2. květen 2013 | 16.41 |

70        Moje letargie

Autor lživého inzerátu o Karlu Schwarzenbergovi, bývalý agent StB a advokát Vladimír Zavadil inkasoval od Prahy 11 miliony za právní služby. U mnoha zakázek však nelze dohledat, zda byly ze strany Zavadilovy advokátní kanceláře vůbec poskytnuty. Jak to tak u nás chodí. Miliony za hovno. A čím víc smrdí a je rozmazenější, tím víc milionů.

Vlastní slova Zavadila z jedné faktury vystavené Praze 11:

"Účtuji Vám na základě smlouvy o poskytování právních sraček, konzultací o nich a za právní stanoviska pro starostu Ministerstva Čehosi."

"Vzhledem k tomu, že jsou jednotlivé odbory městské části Praha 11 s právní pomocí této kanceláře spokojeny, doposud jsme neměli důvod jeho služby přestat využívat,"

sdělila na dotaz serveru Lidovky.cz mluvčí Prahy 11 Andrea Wolfová, která ani neví s čím je spokojená, a tak naprosto, holčička nechápe, proč by měli mít nějaký důvod pro cokoli.

Opoziční zastupitel a člen kontrolního výboru Petr Slavík je však jiného názoru. Účtování podle něj probíhá na základě obecné smlouvy o poskytování právní pomoci. "Jestli to proběhlo ústně, telefonicky, nebo jestli se vůbec nic nestalo a pouze jsou fakturovány statisícové částky pro Prahu 11, to nedokáže dohledat ani kontrolní výbor."

Použito z:

http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/autor-inzeratu-o-schwarzenbergovi-dostaval-miliony-od-

prahy-11_259829.html

Z tohoto krátkého exkurzu po pár řádcích serveru Týden.cz, jsem přiveden do letargie. Chápej toto slovo jako abnormální netečnost. V článku se píše úplně otevřeně o agentovi, který ovlivnil volbu a nic se neděje. Zeman si klidně na hrad zasedne do jakéhokoli křesílka, či si natáhne nohy na pohovce, i když jsem ho nevolil. Prostě je v naší zemičce bordel, jak po tahu, kterého se zůčastnili pijani slivovice. Přeci, když někoho nevolím JÁ, tak nemá právo si kamkoli sedat. Natož do křesílka na hradě!

Ještě promyslím, co s tím provedu...

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře