707 Triky a Pověry

14. březen 2014 | 11.47 |

707 Triky a Pověry

Vminulé Klase sem psal oSvé dokonalosti. Musím se ftom případě trochu ukojit. Jednu chybu sem nyní objevil. Jaksi voSobě něco myslím anyní Tihnet iprozradím, co, taktonení zastak úplně prafda. ChciTi třeba napsat Můj titěrný pocit ajak si někdy libuji, že dokáži napsat fše, tak jindy Mito nejde. Ještě asi budu muset Mé nesporné kvality trochu prověřit. Ale neboj, nebuduto přehánět. Myslímto prověřování. Vím, žeto není zastak důležitý akvalitu mám fakobrofskou. I papeš napříklat prohlásil, žeje hříšníkem! Apak věř Boha.

Musímale nyní změnit téma. Začínám totiš dědovatět. Moje sousetka zase, lechce poobědě, začala pouštět na celý barák a jeho okolí tySvý italský lejnosongy zminulého tisíciletí. Abych Jí nemusel jítzabít, šel semse jetprojet na kole. Alebylato letos Moje první jízda atak Mě uš po hodině začalo bolet sedlo. Vrátil semse dom a sousetky lejna furt vyřvávaly. Tentokrát semJí zabít šel, ale neotevřelaMi. Jako správný bonzák semsi šel postěžovat domovnici a šli sme Ji zabít ve dvou. Fprůběhu milého roshovoru se Nás holka zeptala:

"Vyste nikdy nebyli mladí?"

Uvědomil semsi, že sem kdysi mladej byl. Také semsi fspomněl, že inaMě si fpaneláku stěžovali, že pouštím nahlas muziku, kdyšsembyl Sám doma. Nojo, ale Já si pouštěl avantgardní, punkovou, psychedelickou a andrgrandovou muziku ato bylo něco zásadně jinýho. Už tenkrát jsem vysloveně nesnášel Davida, Gotvalda a Hloška a Triky a Pověry a další exkrementy. AVona to řve dneska!

Hele Já semsi teda fspoměl a chtěl semJíto iříct, ale ušMi nevotevřela. TakTi musím nakonec napsat, že takynakonec Mi přet chvílí votevřela aJá setak moch přiznat, že na Mě vmládí také chodili Mojimilí sousedové bušit kulva randálu z repráků.

JáTito teda napsat takmoc nemusel, ale chci, abysis oMě nemyslela něco, ale abysis myslela něco jinýho.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře