88 Sex s jeho partnerkou

3. květen 2013 | 09.53 |

88        Sex s jeho partnerkou

Sešli jsme se čirou náhodou v restauraci. Napsala mi, že tam bude koncert nějaké kapely, ve které bude hrát úplně konkrétní Yndrís. Ten Yndrís, který kdysi foukal do sága v legendární kapele UŽ JSME DOMA.

Dlouho očekávaný koncert měl vybouchnout, dle roznětky, mezi 19ou až 20ou sekundou místního času. Dorazil jsem do pabu kolem půl 19é, protože MĚ na nějaké minutě nezáleží. Mrskám s nima na všechny možné strany libovolným způsobem. Když mi veveřice donesla řezané, zeptal jsem se jí, zda se tu bude dnes konat Yndrísovo koncert?

"Yndríse neznám, ale měl tu vystoupení minulý týden."

Zřetelně jsem slyšel, že ho opravdu nezná, protože minulý týden byl Yndrís každou sekundu v mé blízkosti, která se limitně blížila k nule. Ale nemyl se, nejsme vysokostupňovití. Yndrís určitě a já možná. Vydrž chvilku, mrknu se do zrcadla...

Také nejsem.

Když dorazily holky, vypukla alkoholíková zábava, která mi připomněla rybářskou nádheru se Samuelem. Také jsem lovil z výčepu jedno za pátým. Když už jsem skoro přestal stíhat jejich letopočet, zaplatil jsem veveřici tři kousky a přemístili jsme se do jiného pabu a jiného města, protože holky vymodelovali pomocí svého mobilu s mobilem Yndrísovým sochu přesných tvarů koncertu. Chloé měla u sebe taxikářský průkaz, a protože pila jen nealko čajíčky, tak jsme do jejího přistaveného vozu pohodlně a bez obav naskákali a rozjeli se vytyčeným směrem.

V pabu, poblíž místa, kde Chloé zaparkovala, jsme pokračovali v rybaření a Yndrís se jal roztahovat sítě na zachvilkuvypuknuvší koncert své nové kapely "Ani ryba, ani fiš, ale úplně něco jiného z betonových kvádrů". Řekl jsem mu, že si tento název 100%ně nebudu pamatovat a lhal jsem. Jako celá předkapela vystoupil jediný jedinec, kytaristický mužík s černým šátkem, omotaným kolem horní části lebky, kterou nosil na hlavě. Jmenoval se Chuchma nebo Žužu, nebo tak nějak.

Po celou dobu koncertu jsem seděl naproti JEHO PARTNERCE a moc jí vše slušelo. Vlasy, uši, oči, pusa i nos byly na svých výsostných místech skvěle zaparkované. Vedle mne po levici seděla také něčí partnerka a po pravici také někdo, ale kdo, to už se zeptej MINULOSTI. Dle přesného klíče se namátkově rozesadili i všechny ostatní poslouchačky a poslouchači.

Yndrís hrál ve své nové kapele stále na ságo, které miluji. Aby sis zase nemyslela: nejsme vysokostupňovití. Během koncertu jsme pokračovali ve výlovu výčepu. A musím uznat, že se všem velice dařilo. Když jsme rybník úplně vylovili, pustili nás domů.

Skoro nic jsem nenapsal o muzice. Nemohl jsem, protože jsem měl i uši nastaveny na JEHO PARTNERKU. Taxíková Chloé všechny rozvezla a nakonec se zeptala nás:

"A kam chcete vy?"

JEHO PARTNERKA jí odpověděla, že je to fuka, a tak nás vystoupila někde. Jet rovnou ke mně nešlo, protože ONA byla JEHO PARTNERKA a ne moje. I po vystoupení z taxiku ještě tomu tak pár sekund bylo. Když ale ucítila, jak mi začala nadskakovat obě kolena, tak jsme demokraticky všema hlasy rozhodli, že půjdeme do tepla. Respektive pojedeme, abychom cestou nezmrzli. Zavolali jsme si opravdovského taxika.

Doma byly kohoutci i slepičky vypuštěny na plno, a tak bylo teploučko. Zmáčkl jsem play vhodně zvolené hudební produkce, připravil vitamínové nápoje, převlékli jsme se do cvičůborů a začali. Já na hrazdě a JEHO PARTNERKA na začátku posilovala břišní svalíky lehama a sedama a naopak a tak pořád dokola. Udělal jsem pár sérií shybů se širokým úchopem za hlavou a přítahů horní kladky za hlavou. Ona dřepíkovala s činkou vzadu i vpředu. Pak jsme přemetali přes koně, pod koněm, mezi koňma i vedle nich a na žíněnce jsme zkoušeli dřep ve dvou. Výpony vsedě jedna na druhém a druhý na první střídavě do zblbnutí svalíků.

Když jsme zblbli všechny, které se na našich tělech, nebo v jejich těsné blízkosti nacházeli a stále nacházejí, slastně jsme usnuli.

Probírali jsme se Samuelem, pravděpodobně v nějakém pabu jízdu našich tenisových holčiček, ve které přejely holky australské 4:0... A byla to jízda fantastická, jak už si pomalu u našeho družstva začínáme zvykat. Ale nechvalme oběd po večeři, letošní finále je teprve před námi. Sice to za nás zase odkoulí naše holky, ale my "budeme u toho".

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře