91 Fejsbůk

2. květen 2013 | 16.56 |

91        Fejsbůk

Nezavěšuj na konec věty koncovku –íčo, sápe se po mě v tu chvíli jistá rýmovačka. A ber si rady ze mě. Mám totiž kormidlo. Kormidlo, kterým kroutím tak, jak se zrovna vlní vlnkovací vlny. Někdy jsem úplně celý překroucený a potřebuji se vymotat. Ale kroutím.

Již několik let mne po večerech zajímá, v jaké děloze se ráno probudím. Při usnutí kroutím kormidlem a neustále si přeplácávám své tři nohy. Vlastně mne to napadlo poprvé včera. Vlastněji se přiznám, že to bylo až dnes ráno, když jsem podruhé zalézal pod peřinu. Postel nemůžu jen promilovat, protože lidstvo zajímá, v jaké děloze se probouzím. A tak mám po zbytek života co dělat. Při usínání používám tyto tři základní dělohy:

1. na levém břichoboku

2. na pravém břichoboku

3. na zádech

Při probouzení zatím nevím, kolik a jaké. Budu muset zapojit partnerku a foťák. A mám to. Jediné možné řešení. Ale má malý háček:

Vstávám vždy první.

Tak to je velký hák. Tak chytrou nemám ani kameru, aby začala snímat těsně před. A navíc, aby se jednalo o hodnověrné dělohy, bylo by nutné jejich zaznamenání okapovat. Nejraději usínám na levém břichoboku. To ale ještě neznamená, že jde nutně a e i o u, o probouzecí dělohu. To je mi jasné. To mi nemusíš sáhokrátce vysvětlovat, jsem kápavej i bez pohlavních chorob. Začínám se obávat, abych nemusel mít vůči lidstvu výčitky bezvědomí. Nebo lidstvo vůči mě?

Buď jak buď, kolik jazyků znáš, tolikrát se nasnídej.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře