95 Ňadra hezké holky nebo písmenka?

2. květen 2013 | 16.58 |

95        Ňadra hezké holky nebo písmenka?

Tak tuto větu jsem vykradl Apurkovi ze mě, když jsem si před několika sekundami četl jeho a zároveň tedy i moje písmenka, abych opravil ta případná chybná. Sice žádná taková v našich textech nejsou, nemohou být, protože je ani neumíme napsat, ale co kdyby?

Vraťme se nyní ke skvostnému tématu našeho povídání - Ňadra hezké holky nebo písmenka? My navrhujeme ňadra a budeme o nich psát. Takže název měl být spíše namalován takto:

Ňadra hezké holky a písmenka

Ale název už nechám tak, jak je napsán jak. Nebo tak, jak je napsán tak? Buď jak buď, ševče, drž se svého koryta!

Neznám nic krásnějšího, co mi příroda pro mé slasti nachystala, než jsou ňadra hezké holky. Jsou dokonalá na ohled, na ošah, na očich i na olíz. Ale i na osluch.

Díky ohledu na krásná ňadra se orientuji v prostoru a myslím si, že se jedná o nejdůležitější orientaci každého muže, který se v jakémkoli prostoru nachází. Samozřejmě se to týká mužů jen do určité teploty. Ti s vyšší se zajímají o hrudníky jiných mužů, no – mužů...

My s určitou, normální teplotou, jakmile spatříme ňadra, toužíme se zaprvé co nejvíc přiblížit. Limitní vzdáleností je samozřejmě nula. Nula je limitní a zároveň má nejžádanější vzdálenost, ve které mohu dosáhnout například i ošahu a to celým povrchem mého těla. Úplně nejraději ošahuji rukama. Orgánem, sloužícím k očichání je nos. Očichuji proto tímto receptorem celé Tvé tělo, nejen ňadra. Na jazyku mám tisíce chuťových pohárků, kterými Tě vnímám na každý jednotlivý olíz. A protože jsem vybaven i dalšími speciálními smyslovými orgány, zvanými uši, tak Tě mohu registrovat i jimi. Co jen větiček už jsem slyšel o ňadrech, tak vidíš. I na osluch. Ze všech "Óček" nejraději mám to, které právě uskutečňuji. Vědecky napsáno:

Když Ti ňadra ohleduji, tak Ti na ně čučím. Když Ti ňadra ošahuji, tak Ti na ně šmatám. Když Ti ňadra očichuji, tak se Ti jich nosem dotýkám. Když Ti ňadra olizuji, tak Ti je olizuji – s tím nemohu nic jiného dělat a ani nechci.

No, a když o Tvých hezkých ňadrech slyším, tak se na vše, co jsem dosud popisoval, připravuji.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře