97 Tak to je roztomilé

2. květen 2013 | 17.01 |

97        Tak to je roztomilé

Těším se, jak Ježíšek na prťavé dětičky. Ještě neznám přesný důvod ani závod, ale rozměr mého těšení se, jsem zaznamenal úplně přesně. Těším se, až Tě znovu spatřím. A jestli to bude jindy nebo včera, je mi fuk. Jen Tě musím vidět co nejdřív. Jinak by se mi také mohlo něco přihodit. A kdyby se mi něco přihodilo, třeba nějaké peníze na účet, tak by to nebylo vůbec špatné.

Ale třeba dnes je vše roztomilé. Rozloučili jsme se písmenkama a v 02:02 už jsem se válel v posteli. Vzápětí mne přepadla spává nemoc, kterou trpím již od narození chronicky. A krátce na to na mne hupslo chronické probuzení, kterým pro změnu trpím od 3.11. posledního tisíciletí, jež předcházelo tomuto, ve kterém právě nyní všichni dlíme. Je přesně 4:35. Teď už 4:36. Zrovna mrcha naskočila, takže přesně 4:35 nebylo přesně. Už nebudu opravovat. Další mrchy stále naskakují stále a pořád dokola, a tak nyní zapěji celé OKOLO STOLA LA LA:

Komu píseň schází

zaplatí dva mázy

Pějme píseň dokola

okolo stola la la

Nejsem ve své kůži jsi mi dnes ráno napsala a pokračovala:

"Dala jsem si půlhodinovou sprchu, abych se rozchodila. Kdybych nemusela do práce, tak jdu do postele. Líbil se ti včerejší večer?

Ano. A v čí kůži se nacházíš?

To kdybych tušila, tak z ní vylezu, ale mám divný pocit, že ho neznám. Mohla bych se vyděsit.

Přines mi tu kůži ukázat, já se raději mrknu první a připravím Tě.

Neukážu.

Nehádej se.

Budu se hádat, kdy budu chtít a nehádám Tě.

Nikdo jiný Ti neřekne, co je to za kůži."

Vím o její kůži vše, co o ní vím a ostatní si v okamžiku domyslím. A tak jsem jí napsal verše, ale nemohu je z tajných důvodů uveřejnit. Špionážní šampóni jsou všude. I v Teplicích a Českých Budějovicích. Proč zrovna tady a tam?

Protože jiná města v Čechách neznám a navíc se to celé rýmuje.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře