108 Půjčil jsem si od Martina E. Kyšperského

2. květen 2013 | 17.32 |

108       Půjčil jsem si od Martina E. Kyšperského

Julie, hledal jsem v kalendáři Tvoje jméno a zrůžověl jsem si ho fixem, a také si přeji, aby ve Tvé dnešní krvi plavalo červené víno. A v mém srdci chci chovat Tvůj úsměv, který miluji. Julie... Ty víš, jak moc mi chybíš, a že ty vlasy, co najdu v posteli, přivážu k lampě...

Bytem mi proplouvá Tvá vůně a poletují Květy. Připadám si jako zamilovaný, roztomilý, raději napíši debílek, aby znělo měkčeji a nevypadalo, že jsem k sobě příliš ostrý. Na to se mám příliš hodně rád, abych nechal ono slovo neopravené a tvrdé. Myslím si, nebo lépe vím, že jde o velmi dobrou vlastnost – mít se příliš hodně rád. Hned jsi každému sympatičtější a všichni se s Tebou chtějí kamarádit a chodit do pabu. A na holky, jak to zabírá.

Tak, jak to zabírá na holky, to bych také rád věděl. Mám takovou tuchu, že to budu brzy slyšet v uchu. A to právě od Tebe, Julie. Až nadejde první máj a s ním i lásky čas, zavěsím Ti na ouška dva páry třešní a zbytek posázím po Tvém krásném těle. Není lepší den v roce, který by se víc hodil pro tuto mou činnost. A pak Tě ze široka políbím. No, ze široka není to pravé ořechové, ale třešňové ano.

Žene mne především touha cítit stále slast, kterou jsem poznal, sotva jsem přišel na svět. Byly to mé rty na PRSu mamky a určitě i její na mém těle, když mne coby miminko pusinkovala.

 "V polibku se odráží celá historie lidstva. Sání a laskání jazykem provázející krmení z PRSu, je v podstatě přesně stejné jako při líbání."

Erotický polibek je napodobením sání. Líbání je rovněž imitací krmení druhé osoby. Nabízím Ti měkká zranitelná sousta tím, že vsunuji rty a jazyk mezi Tvé zuby, a to vše s vědomím, že těmto částem mého těla nehrozí nebezpečí. I když u Tebe si nejsem tak úplně jistý...

Dnes asi těžko najdeme rozkvetlou třešeň, asi se nepotkáme ani s jiným kvetoucím stromem. Právě totiž na zem dopadají zmrzlé kapičky, ale třešně jistě seženu. Někde urvu větývku a v teple na ní pár třešniček zavěsím a iluze může být dokonalá.

Naše hezké polibky a objímání se ale netýkají pouze prvního května. Podle vědců čtyři polibky či objetí DENNĚ pomáhají udržet kvalitní vztah i po několik desetiletí. Všimni si Julie hlavně slovíčka, které jsem v předchozí větě zverzálkoval. To slovíčko je dost důležité. Nejen 1. Května, nejen pod třešní a ještě k tomu rozkvetlou, ale vše MINIMÁLNĚ ČTYŘIKRÁT DENNĚ.

Takže kdekoli, pod čímkoli, nad čímkoli, vedle čehokoli a nezávisle na počasí po celý rok.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře