116 Box na Houfese

2. květen 2013 | 17.39 |

116       Box na Houfese

Ve Stodole nebo v Legendě anebo v úplně jiném, netušeném pabu mi Samuel vyprávěl příhodu, kterou jsme spolu zažili ve šťastném mláděti našich životů:

"Jednou jsme sledovali jakýsi boxovací box v televizní krabičce. A jak jsme měli v mláděti ve zvyku, našli jsme si hned palčáky našich taťků, vycpali je ponožkami a šli jsme se boxovat do vlastních těl i obličejů na Houfes, ale fakt na tvrdo."

Houfes byla naše oblíbená vyvýšenina poblíž velkoměsta Střelná, v jejímž blízkém okolí se nachází menší vesnička Teplice.

"Ze začátku jsme se oťukávali. Já jsem Ti dal ránu, Tys mi dal ránu. Oba jsme si střídavě dávali rány, jak tomu tak při kvalitním boxu občas bývá. Stále jsme se v úderech zlepšovali, až jsme se navzájem několikrát knokautovali. Já byl K.O., když jsi mi na pár sekund vysadil bradu z pantů a Ty po mém pokusu, jak nejlépe boxerkou vypíchnout pravé oko. A pak jsme šli zpátky a potkali jsme Maitucha. A on se zatvářil, jakoby nikdy neviděl žádného mistra světa v boxu a vypustil na nás s posmívacím tónem slova:

"Proč jste takhle oblečený? A proč máte ty palčáky?"

"Odpověděl jsem mu, že jsme byli boxovat a on do nás začal šíleně štengrovat a říkat nám hloupý slova, z nichž vznikaly celé, hloupé věty. Dal jsem mu ránu, kterou jsem ho složil, jak jsem byl z Tebe vytrénovanej.Byl v mžiku K.O."

Samuel pak udělal kratší, dramatickou pauzu, potáhl pár nikotinků do plic a aniž by se na mne podíval, pokračoval:

"Druhej den mě zmlátil jeho starší brácha."

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře