12 Test

2. květen 2013 | 15.16 |

12        Test    

Tři dívky ukazovaly svá krásná ňadra. Ukazovaly je veřejně, ale né každému. Kdo je chtěl spatřit, musel podstoupit test. Test se skládal z mnoha otázek. Píši mnoha, protože počet byl a je neznámý. Testovaného dívky položily na pohovku a střídaly se v pokládání otázek.

Namátkou vybírám všechny z nich:

Uděláš vždy to, co si na Tebe vymyslíme?

Odpověď samozřejmě musela znít: ano.

Po této mé odpovědi se asi 10 minut nic nedělo. Předpokládal jsem, že proto, abych měl pocit, že holky otázky teprve vymýšlejí. Jenže, chudáčku, dávno měly vše vymyšleno. Měl jsem se jen chvíli smažit. A že se určitě smažil každý, to nemusím vysvětlovat. Totiž hlavním, co bylo testováno, bylo duševní zdraví dotyčného. To bylo pro holky nejdůležitější. Debilové tím pádem byli již dopředu vyloučeni. Po 10i minutách přišla druhá dívka s otázkou:

Uděláš vše, i kdyby Tě to velmi ponížilo?

Dosud se drželi i evidentně jednodušší jedinci, protože také odpověděli ano. A navíc si po prvních dvou otázkách mysleli, že nemohou prohrát.

Jenže další otázka zněla:

Na kolik desetinných míst znáš Ludolfovo číslo?

Debilové odpadli, protože většinou ani netušili, že Ludolfovo číslo vůbec existuje. Byli tedy všichni vyřazeni. Postoupili jen Ti, kteří ho znali na 10 a více desetinných místeček. Znám ho na 20, a tak jsem postoupil a šance na prohlídku ňader se začala pomalinku zvyšovat.

Kdo napsal Pěnu dní?

Začínal jsem něco tušit, protože jsem věděl a má odpověď tedy zněla: Boris Vian.

Kolik metrů může měřit Anakonda?

Odpověděl jsem, že 15 m, což jsem vyčetl z mé oblíbené knihy, kterou vlastním a tuším, že se jmenuje od Agamy po Žraloka.

Po této otázce mne napadlo, že holky celý test vymyslily pro mne, a že jsem se tedy měl stát celkovým vítězem.

Jak vysvětlíš pojem Zatmění slunce?

K Zatmění Slunce dojde, když se Měsíc trefí mezi Zemi a Slunce tak, že jej úplně zakryje. To nastane jen tehdy, pokud je Měsíc úplně kulaťoučký a trefí se přesně mezi Slunce a mě.

Kolik nohou má stonožka?

S odpovědí jsem si nebyl jist, ale zkusil jsem to: má hodně nožiček, ale 100 jich asi nebude, alespoň né u těch, které žijí u nás. V mlaďounkém mládí jsme je s kamarády chytali a zkoušeli jim nožky spočítat. Byl to nemožný úkol. Stále se mršky kroutily, chechtaly, že je to lechtá, až jsme je nakonec vždycky pustili. Nedostali jsme se, myslím, k vyššímu číslu než je 21 nebo 45 nebo tak nějak... A proto si myslím, že jich mají hodně, ale 100 to zřejmě nebude.

Další otázky byly podivně lehké a každá z dívek, které se střídaly u mé pohovky, přicházela stále obnaženější:

Následovaly například tyto otázky: Umíš jezdit na kole? Jak dlouho jedeš bez zastávky? Už jsi někdy spadl z kola?

Po této otázce už mi bylo jasné, že zvítězím. Spadl jsem totiž hodněkrát a věřil jsem, že odpovím-li popravdě, postoupím do dalšího levelu. Věrně jsem popsal své 2 základní pády v mém dosavadním cykloživotě. První, který nastal v mém mládí a druhý také v mládí, ale letos.

Nebo: Jakou posloucháš muziku? Plaveš rád? Máš rád cokoli sladkého?

Pomyslel jsem si, že asi sním, protože otázky mi připadaly, jako bych si je napsal já sám.

Jenže pak přišla těžká otázka: Máš partnerku?

Rázem jsem znejistěl, protože si myslím, že tato otázka je těžká i pro ženatého muže. Ale nedal jsem na sobě nejistotu znát a odpověděl jsem, že mám.

Víš to jistě?

Zase jsem odpověděl kladně. Jist jsem si samozřejmě nebyl v tom, že to vím, ale v tom, že musím odpovědět ano.

S další otázkou se dostavila dívka, která už na sobě neměla oblečeno vůbec nic, a tak jsem pochopil, že už mohu odpovídat, co chci, bez ohledu na položenou otázku, a že jsem vítěz.

Otázky jsem tedy už ani neposlouchal a jen jsem sledoval rty dívek, které se po chvilce pohybů zastavily, a v tu chvíli jsem řekl třeba: škeble, pět tisíc čtyři sta dvanáct celých třicet jedna, lidoop, ...

Stále jsem postupoval, protože se dívky střídaly. Tímto stylem test probíhal několik dnů, ale kolik, to fakt nevím.

Vím jen to, že jsem občas usínal a dívky mne následně probouzely lehkými polibky.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře