120 Padákové výsadky

2. květen 2013 | 17.41 |

120       Padákové výsadky

Každé ráno, den i noc provádím opakované, padákové výsadky konečků mých PRStů při vyhlídkových letech nad klávesnicí. Můj mozek tuto činnost neřídí, protože ji nestíhá, a nemá tak na místo dopadu žádný, ani jakýkoli jiný patrný či nepatrný vliv.

Touto činností se velice rád zabývám od loňského měsíce, ve kterém opadává listíčko ze stromů a kdy na mne hupsla poprvé. Několik dní nebo týdnů jsem si myslel, že hupsnuvší byla Klára. Ale dnes si tím moc jistý nejsem. Holek je trochu víc. Namátkou jich pár nebo všechny, co já vím, kolik jich vlastně mám, v abecedním, nikoli významovém pořadí uvedu:

Julie, Klára, Leni, Lorraine a Lucie. Pokud jsem neuvedl dvě, tak se nejedná o pár a uvedl jsem tedy všechny, jak jsem nebo slíbil. Možná se holky střídají, možná makají po skupinkách, tzv. Gruppen Funken Sex, ale makají určitě a s velkým zápalem. Dlaně mi plápolají každé ráno spolehlivě. Jen co mne probudí, tlačím písmenka z klávesnice do písí a jsem touto činností nadšen stále ještě dosud i přesto, že klidně, vždycky pořád a pokaždé nepřetržitě po celou dobu a přímo bez zastávky ve dne i v noci takto neustále činím.

Také se dalo napsat furt. Ale slovo mi připomíná buřta nebo vuřta a já raději papám párek, tak jsem popsal jinak.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře