130 Cesta Štůrovkou

2. květen 2013 | 17.54 |

130       Cesta Štůrovkou

Neuvádím přesné pořadí pěší túry, ale například DeckArt mi nabídl, že prodá moji nemovitost. Docela by mne zajímalo, jak toho chce dosáhnout, když žádnou nemovitost nevlastním.

Canon mi zkopíruje moje stroje. Tak to by šlo, protože pár počítacích strojů mám, a tak se domluvíme.

Bar 333 má nonstop otevřeno, ale tam jistě nepůjdu, neboť majitelem je jakýsi Trunk Nguyen, který projektuje šipky a před vchodem stojí muž nepřizpůsobivé pleti.

A Manic Professional Hair Design mi navrhuje, že mi profesionálně zabalí parafínovýma zábalama modeláž nehtů, čemuž fakt nerozumím, byť to čtu ze všech stran stále dokola. Velmi oblíbenou a užasnou technologii "chameleon efektu" mohou využít i Fanynky akrylové modeláže. Po úspěšném uvedení Chameleon gelů jde o úžasné měnící se barevné pudry CHAMELEON Thermo - barevný pudr, jehož barevný odstín se mění v závislosti na teplotě. Takže tam asi také nepůjdu, jsem každou chvíli jinak TEPLÝ a ještě bych k tomu začal měnit barvu... A také by mne tam mohli profesionálně zabalit do modeláže z parafínu a už by mne nikdo nikdy nenašel. Ještě důkladněji promyslím.

Aerobic Fitness Zumba Pilates Aerobic Body Bossu Step Aerobic Body Form Kondiční box Fitball. A Pilates pro seniory. Mají toho dost holky šikovný, ale také nezavítám, vysloveně z časových důvodů.

Shellka: 1,50 Kč - SLEVA NA VŠECHNY LITRY. Rozuměj litry benzínové a naftové. CHA, jdeme nakupovat litry. A navíc mám vyzkoušet nyní V-POWER NITRO PLUS. Teda nevím, jak mohu zkoušet. Mám s sebou jen mobil a diktafon...

A KOUPELNY SIKO mi nabízejí ÚPLNĚ NOVÉ KUCHYNĚ. Úplně stejný maglajz jako kdyby počítačová firma pěstovala kukuřici, ale protože mám kuchyň již mnoho let v důchodu, navštívím KOUPELNY také.

Pohřební ústav Marie mi nejlépe zajistí úmrtí mých nebohých nebožtíků. A Pohřební ústav svatého Jiří drží pohotovost, takže vzkazuje budoucím nebožtíkům, že mohou umírat kdykoliv. To jsem si vážně oddychl.

Hned vedle píše jakési Kadeřnictví, že nás všechny ještě před tím stačí krásně ostříhat.

WWW Matrace Komfort je specialista na zdravé spaní, protože nabízejí anatomické polštáře. Můžu vyzkoušet a odborně mi poradí, jak si mám vědecky položit hlavu na polštář. Určitě si ji pokládám laicky a navíc neodborně a to je dle jejich stanoviska k danému problému vysloveně špatně.

Ale přicházím k: NAVLÉKANÉ STROPY. Na nohu? Na co se tak asi dá navlíknout strop? Rukavice se také navlékají, ale na ruce a stropy na ruce? Jediné, co mne napadá je na hlavu namísto čepice. To bude ono, ale mohli to tam rovnou napsat: NAVLÉKANÉ STROPY NA HLAVU a nemuselo se mi z ní kouřit. Asi tam zajdu, jeden strop si navléknu a už nikdy se mi z ní zajisté kouřit nebude.

Prodejna ČAJ ŽIVOTA A SMRTI. Kdo chce žít dále, dá si čaj a kdo už ne, dá si také. Zajdu a při čaji se rozhodnu.

Koberce K + K s.r.o. Kozák + Kozák s.r.o. Navrhnu jim přejmenovat se na KKK + SRO, SRO, SRO. Takže tam MUSÍM.

Total Brokes – pojištění penze a zdraví. To by mě zajímalo za kolik, protože v penzi bývá už málokdo zdravý. Ale protože penzisti a penzistky mají nejvíc peněz ze všech našich vrstev, tak si to mohou dovolit.

Na křídlech DeckArtu se všichni někam rozlétneme, kamkoliv.

Tónovací centrum HET mi vytónuje barvy HNED. Ale Novatic vítězí, protože mi v AKCI vytónuje tmavé interiérové odstíny za cenu světlých. Tak to se pokakám. Kdo to kdy viděl, tónování tmavých odstínů za cenu světlých. Tomu říkám revoluce v tónování odstínů. Novatic je JEDNIČKA na tržnici! Ale je tu také Dům barev – EXPERT na barvy. Budu muset ještě zvážit, zda chci tónit HNED nebo chci JEDNIČKU či EXPERTA.

A přichází Zahrádkářský ráj OBI. Vlastně já k němu:

"OBI, OBI, OBI - pustí na mne bobry."

Sice se to nerýmuje, ale protože OBI 10x zvítězil ve své kategorii, mohu se už nyní na bobry těšit.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře