15 Mar . i . Huana

2. květen 2013 | 15.19 |

15        Mar . i . Huana

Šli jsme se Samuelem zase jeden pátek na pivo do Stodoly. Chodíme pravidelně skoro každý pátek jenom jednou. Já tam dorazil, ostatně jako vždy, dřív. Náš stůl byl volný, protože na něm máme obsazenku. Sedl jsem si tentokrát na Samuelovo místo, protože naproti seděl Marihuana. Kdyby tam seděl sám, sedl bych si na své a pozdravil ho, neboť jsme přátelé. Ale neudělal jsem to, protože tam s ním byla nádherná Kostička. On seděl zády ke vchodu a ona proti mému obvyklému místu. Černé dlouhé vlasy, krásná tvář – prakticky vše, čeho jsem si stačil na ní všimnout, bylo dokonalé. Jedinou chybou na její kráse byl Marihuana. Ale přál jsem mu jí, je to kamarád a už musí mít za poslední léta doma nastrouháno hodně mrkve.

Samuel vzápětí dorazil s otázkou ve tváři, proč sedím na jeho místě, ale jak ji spatřil, sedl si beze slov na mé. Je šťastně zadaný a nehrozí, že by se o ní zajímal tak, jako já. Dobře jsme se bavili, ale tentokrát musel Samuel odejít dřív a já měl zrovna čerstvé pivo. Tak jsme se rozloučili.

Po nějaké chvíli jsem si potřeboval odskočit, alespoň pozdravím Marihuanu. Pozdravili jsme se hned - už tam byl sám. Po mém návratu z odskoku už seděl Marihuana u mého stolu, připraven na 200 mých otázek. On měl totiž Marihuana doma už tolik mrkve, že hned má první otázka zněla, zda byt před její první návštěvou nechal alespoň vydezinfikovat.

To není moje holka, jen tu se mnou čekala, než si ji vyzvedne přítel. Jak přišel, tak odešli. Zeptal jsem se ho, kolik mrkve nakoupil. S úsměvem mi odpověděl, že žádnou, protože už dávno strouhá okurky.

Museli jsme v tu chvíli se Samuelem řešit nějakou složitější diferenciální rovnici, že jsme si kostičky odchodu nevšimli.

Ani jsem se nemusel Marihuány ptát, kolik má nakoupených okurek...

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře