155 Tesco hlásí koninu

2. květen 2013 | 18.17 |

155       Tesco hlásí koninu

Tesco hlásí další koninu, na kterou se můžete přijít podívat i do prodejny ve VAŠEM městě a ještě si přitom můžete pohodlně nakoupit spoustu dalších ptákovin.

Koninu v Tescu DÁVÁ literárně-divadelní skupina Divadlo na Prášky, která se narodila v Teplicích. Píchnou PRStem do mapy a je-li v daném bodě jakékoli Tesco, jedou tam hrát.

Poprvé jsem skupinu Dé en Pé spatřil, když byla ještě úplně malé miminko, 5. března roku 2013. A hned se mi líbila. Včera jsem se byl podívat na její další představení, které skupina odehrála v Bio restauraci Zahrada v Teplicích. Bylo úžasné, ale zážitky napíši až zítra, protože se Ti přiznám, že včera ještě nebylo to pravé včera, abych mohl něco vidět, natož o tom cokoli napsat. To pravé včera bude až dneska. Tak se těším, že píši dopředu. Sice zleva doprava, ale dopředu. Ale nechám toho, hned teď.

Anebo nenechám. Baví mne psát písmenka. Jen tak. Šup sem, šup tam. Někdo chytá ryby, jiný holky. Někdo hraje šachy, jiný hrabe prachy. Každý baví, co ho dělá. A na mne zbyla písmenka. Nebo jsem si je vybral? Myslím, že to bylo naopak. Ale co já vím? Ať bylo, jak bylo, hlavně, že je.

Právě mne zaujala zpráva, že jaro přišlo už ve středu a zimě je to jedno. Sněží si klidně dál. Úplně stejně jako v parlamentu. Tam sněží, i když poslanci jsou v lavicích dávno v plavkách, s nasazenými rukávky a nafouknutými kruhy kolem boků.  Jsou i nakrémovaní a chystají se hupsnout do vody. A diví se pak, že je jim zima. I těm nejtlustějším. Jsou tam vůbec nějací hubení? Je to fuk. Jestli ano, tak jen chvíli. Ti noví. Ale až si nakoupí žrádlo za první platíček a začnou ho žrát...

Ale zima tedy bude všem, protože jak jsou tlustí, tak jsou také neotužilí. Což se klidně vsadím. Protože TLUSTOTA rovná se teplíčko, nepohyb a smrádeček.

Tak to bude, je a bylo dycinky.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře