166 Náhoda

2. květen 2013 | 18.28 |

166       Náhoda

Včera mě Samuel náhodou vyzval esemeskou:

Stodola 18.00 ok?

Náhodou jsem mu odpověděl:

Ok, ale U CERNE KOCKY, maji tam Zelene pivo.

Odpověděl:

Ok, ok.

U ČERNÉ KOČKY mají opravdu Zelené pivo. Závodí o nějakou velikonoční akci, která se poběží, dokud nevypijeme poslední sud. Od té doby, co jsem si tam dal první Zelené, tak se snažím, ale stále mají. Ani včera se Samuelem se nám to asi nepovedlo, přestože jsme vypili každý tři. Zapomněl jsem se servíra zeptat, kolik sudů se ještě povaluje ve sklepě. Doufám, že do pondělí dost. V pondělí se totiž koná Šlauch. A Šlauchové jistě také rádi ochutnají.

Náhodou se, se se se, (mě na nějakém "se” nezáleží). Náhodou se se Samuelem scházíme již nějaký ten pátek. Když nám ale v pátek do teho (použil jsem nářečí) cokoli vleze, tak se sejdeme na posílání a vlévání v jiný den. Což také jde. Zkusili jsme už sobotu, neděli, pondělí, úterý, středu. Vždy to šlo.

Čtvrtek né, protože ten je z nějakého důvodu blbej. O jaký důvod se jedná, nemohu napsat, protože nevím, proč by měl být zrovna čtvrtek blbej? Nebo jinak porouchanej...

Dá se nám vůbec sejít blbě? Jednou se asi Samuel sešel blbě a byl na mě lehce nazloben. Zaviněno bylo z toho důvodu, že jsem odjel na výletní pivečka a trochu jsem na něj úplně zapomněl. A tak se jednalo o opak a né o TAK, protože jsme se nesešli v plném počtu. Po páru esemesek jsme si tenkrát vše, nebo alespoň něco, vysvětlili a mohl pít klidně dál. A já polykat kilometry a lokat pivo v jiném pabu. Ještě jednou na mě byl troche naštvané (zase nářečí), ale jelo o miliony, takže sice také o zapomínání, ale úplně jiné. Vlastně jen trochu jiné, nebo skoro jiné. Úplně vlastněji jelo o stejné, protože o moje.

Samuel mi posílal, jak je jeho život nyní spokojené. Rodinné návštěvy se střídají na běžících pásech, které jsou stále puštěné na maximální rychlost. Také rodinné děti se střídají v maximálních rychlostech. Samozřejmě se v nich nevyznám a ani nijak zvášť nesmažím (první "em” je úmylsně a druhé taky). Je jich na můj mozeček moc a stále přibývají další. Hlavně je Samuel spokojené s Dášou, která sice není tak úplné dítě a už vůbec neběží na žádném pásu. Tím jsem obloučkem napsal, že se u Samuela nestřídá, ale žije s ním trvale, stále, pořád, na vždy a na furt a jsou tak spokojené oba. Když koholi z nich náhodně potkám, šajní jim spokojené z očiček.

Vlili jsme tedy při posílání přes stolek tři Zelená pivečka a šli, oba celé spokojené, dom.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře