167 Nehoda

2. květen 2013 | 18.29 |

167       Nehoda

Karolína Peake měla obrovskou autonehodu a přišla, chudák jedna, o celé zpětné zrcátko. Vicepremiérka a předsedkyně strany LIDEM Karolína měla autonehodu. V centru Prahy v ulici Tomášská na Malé Straně v pátek krátce po druhé hodině do jejího Audi narazil kamion. Při nehodě se nikomu nic nestalo. Nákladní auto řídil Maďar, proto na místo musel přijet i tlumočník, kterému se také nic nestalo.

"Je to neuvěřitelná banalita. Střetla jsem se s kamionem, který mě připravil o zpětné zrcátko," řekla iDNES.cz Karolína krátce po střetu s nákladním vozidlem s maďarskou SPZ, kterou přivezl na svém kamionu jistý Maďar, až z nedalekého Maďarska.

"Ten kamion tam vůbec neměl co dělat, na Malou Stranu vůbec nesmí. Ani na Velkou Stranu  u nás Maďaři nesmí. V té ulici se vůbec nemohl vytočit, ani vyčůrat, už vůbec ne vykakat a já jsem stála ve vedlejším pruhu a prostě mě vzal bokem. Asi ho potřeboval vyvalit" upřesnila Karolína.

Policie musela na místo nehody přivolat i tlumočníka z maďarštiny a z Maďarska, protože řidič nákladního auta žádným jiným jazykem nehovořil. Měl v puse jen jeden, právě maďarský jazyk, a žádný jiný tam skutečně, ani po chvilce hledání, Policisté nenašli.

"Došlo ke střetu osobního vozidla Audi a nákladního vozidla, na místě jsou stále ještě dopravní policisté, kteří nehodu prošetřují," oznámila policejní mluvčí Eva Kropáčová, což jsem až dosud nevěděl a psal jsem o úplně jiné nehodě, úplně jiné Karolíny s jiným kamionem. Sice také maďarským, ale se zcela jiným řidičem, který neměl v puse žádný jazyk. Ani ten maďarský.

Auto bylo půjčené, konkrétně od otce vicepremiérky.

"Alespoň vidíte, že na nákupy nejezdím služebním autem," zažertovala vesele, velice chytrým vtípkem Karolína.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře