168 Jídlo je na stole

2. květen 2013 | 18.30 |

168       Jídlo je na stole

Ležel jsem na zádech a ona na mě. Zakručel mi, ale nebyl to žaludek a Ona řekla:

"Jídlo je na stole, ale dnes už ho nestihneme sníst. Musím jít.  Opravdu musela. A opravdu také odešla. A tak se nepapalo, i když hlad dosahoval obrovitánských rozměrů. Později jsem Jí napsal:

Mačkám JÍDLO JE NA STOLE, ale dostal jsem faktovní hlad a tak jdu něco šoupnout do vlnek. Měl jsem ovšem rozpitého Kapucína, tak jsem ještě chvíli mačkal.

Julie u mě zapoměla Joan, a i když se mi holka zdála nejdříve moc heboučká, tak nyní do mě příjemně vklouzávala. Kapucín lépe chutná, když hudba příjemně klouže. Také se při kluzké hudbě docela dobře mačká.

Ale tentokrát už opravdu docela naštvaně, Žaludek povídá:

"Mazej okamžitě vlnkovat!"

Bez dalších, zbytečných písmenek mažu.

Již jsem tlustější a Joan ještě neskončila, tak mohu vesele pokračovat.

Když Julie odešla, tak jsem se na sebe nevrhnul, i když mi ještě trochu kručel TAMTEN a věděl bych, jak ho napapat. Raději si počkám, až na mě bude zase někdy ležet Julie. S ní je to o sedmsetčtyřicetsedm procent lepšejší. Proč o tolik? Číslo mne sice náhodně napadlo, ale byl to také typ letadla Boeing, kdysi největšího dopravního letounu světa a nějak jsem si na něj vzpomněl. Nevím sice proč, ale někdy si člověk vzpomene i na jiné pitominy, aniž by také věděl či nevěděl proč. Alespoň já to mám tak zařízené, že někdy si vzpomenu na tak složitou záležitost, že jí skoro nerozumím. Napsal jsem sice skoro, ale lepší by bylo, kdybych napsal skoro vůbec. A úplně nejlepší bude, když, což právě nyní dělám, napíši, že vůbec nevím, která bije. Ani koho. Koukám, jak malý hovězí dobytek na nový vchod do baráku a mouchy kolem lítají, jak pominuté. Tak to bývá nejčastěji a právě se mi sem derou písmenka: FURT. A tak nezbylo, než je napsat, protože mají konec konců pravdu.

Mouchy kolem stále lítají, jak pominuté a já nevím která kterou, nebo koho bije.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře