173 Veliké noční svátky

2. květen 2013 | 18.33 |

173       Veliké noční svátky

(a zase upozornění už psát nebudu)

Mažou svátky Veliké a noční, ale mažou už od rána. Zase paradox. Doufám, že jsi již zvyklá. Paradox se nachází na každém rohu. I v přírodě, kde nejsou žádné baráky, mrakodrapy, obchoďáky ani jiné budovy.

Svátky vesele mažou a kluci holky řežou. A řežou je hlava – nehlava, prdel - neprdel. Každou chvíli nějaká sviští vzduchem. Když jsem viděl, jak veliké mají dnešní hoši včerejší pomlázky, tak se nedivím, že tolik holek a bab sviští.  Ještě, že všechny ovládají judo a umějí tedy padat... Jinak by jich totiž každým rokem, těsně po těchto svátcích, rychle ubývalo. Alespoň těch funkčních mám nyní na mysli. Kápeš?

Tak mohu mačkat dál.

Protože holky pády ovládají, můžou je kluci šupat, co se do nich vejde a ještě dostanou vajíčka pomalovaná nebo počokoládovaná anebo prachy. Prachy tehdy, když baby na vajca zapomněly anebo se jim jen nechtělo jít nakupovat, protože se od rána válely na gauči a poslouchaly muziku. Docela dost je chápu, také jsem žádná nekoupil a také jsem se válel. Sice u klávesnice a na židli, ale válel a také s hudbou v uších.

Sice jde o svátky druhého narození jednoho jediného Ježíška, v což jsem dlouho nevěřil, ale asi měl také nějakou nehodu, a tak už nyní věřím. Ale stejně je to otázka, i když nepoložená. Nebo nepodložená? Ať už, jak už, hlavně, že je na stole nebo třeba někde nad stolem. Pod stolem ne, protože tam by se blbě hledala. I tak s ní bude zatracená práce, natož kdyby...

Věřící tedy slaví a my ostatní také, protože SLAVBY není nikdy dost, a když už je to volno, tak proč nechlastat? Chlastat se musí, i kdyby na alkohol nebylo. To máme s věřícími společnou náhodičku, co? Jsme totiž také Čechové, Chlastové a Ochlastové.

I když si věříme, že nevěříme.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře